|
"GADIR GUSEINOV Chess School" IV dərəcə 20-21-27 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-27 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" III dərəcə 20-21-27 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-27 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" II dərəcə 20-21-27 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-27 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" I dərəcə yarışı 20-21-27-28-29 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-29 |
|
Chessbattle Grand Prix Rapid U - 2000 3 mart 2024 saat 15:00 |
2024-04-01 |
2024-04-01 |
|
Chessbattle Grand Prix Blitz 28 aprel 2024 saat 11:00 |
2024-04-01 |
2024-04-01 |
|
Chessbattle Grand Prix Rapid 27 aprel 2024 saat 15:00 |
2024-04-01 |
2024-04-01 |
|
Chess Master Nərimanov 29.30.31 mart lll Dərəcə 16:00 0505808087 |
|
|
|
UpGrade chess club 4 dərəcə təsnifat turniri 11,12,18 may 2024-cü il (2007-ci il təvəllüd və kiçik yaşlı), saat 15.00-da Qeydiyyat Wt (050) 3988340 |
2024-05-11 |
2024-05-18 |
|
“UpGrade Open” beynəlxalq reytinqli 2000-dək şahmat turnirin 11,12,18,19may2024 2008-ci il təvəllüd və kiçik yaşlı),15.00-da Qeydiyyat- Wt+994503988340 |
|
|
|
Chess Master Nərimanov 29.30.31 mart ll Derece 16:00 0505808087 |
|
|
|
UpGrade chess club 2 dərəcə təsnifat turniri 11,12,18 may 2024-cü il (2007-ci il təvəllüd və kiçik yaşlı),saat 15.00-da Qeydiyyat Wt (050) 3988340 |
2024-05-11 |
2024-05-18 |
|
UpGrade chess club 3 dərəcə təsnifat turniri 11,12,18 may 2024-cü il (2007-ci il təvəllüd və kiçik yaşlı),saat 15.00-da Qeydiyyat Wt (050) 3988340 |
2024-05-11 |
2024-05-18 |
|
Premier School of Chess 18-22 Aprel "Mega Open"Beynəlxalq reytinqli Şahmat turniri ƏLAQƏ 010 510 31 51, 055 866 82 52 |
2024-04-18 |
2024-04-22 |
|
Azerbaijan Men's Chess Championship-2024 |
2024-04-11 |
2024-04-19 |
|
III dərəcə uğrunda yarış-Sumqayıt (15-19.04.24)-14.00 |
2024-04-15 |
2024-04-19 |
|
Qazax-Tovuz RTİ və Qazax UGİŞM-nin birgə təşkilatçılığı ilə Təsnifat turniri əlaqə 055-883-33-80 |
2024-04-17 |
2024-04-20 |
|
Qazax-Tovuz RTİ və Qazax UGİŞM-nin Birgə təşkilatçılığı İlə təsnifat turniri Əlaqə 055-883-33-80 |
2024-04-17 |
2024-04-20 |
|
Qazax- Tovuz RTİ və Tovuz rayon UGİŞM-in birgə təşkilatçılığı ilə aprel TEMPO turniri B qrupu Əlaqə 0553237138 Rəfi Cəfərov |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Qazax-Tovuz RTİ və Tovuz rayon UGİŞM -in birgə təşkilatçılığı ilə TEMPO turnir A qrupu Əlaqə 0553237138 Rəfi Cəfərov |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
IV dərəcə uğrunda yarış-Sumqayıt(15-19.04.24)-14.00 |
2024-04-15 |
2024-04-19 |
|
Qazax-Tovuz RTİ və Qazax UGİŞM-nin Birgə təşkilatçılığı İlə təsnifat turniri əlaqə 055-883-33-80 |
2024-04-17 |
2024-04-20 |
|
Qazax-Tovuz RTİ və Qazax UGİŞM-nin birgə təşkilatçılığı ilə Təsnifat turniri Əlaqə 055-883-33-80 |
2024-04-17 |
2024-04-20 |
|
Rapid Tournament of Bahruz Chess Club under 1900 // ILK TUR 20.04.2024-15:30 |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
IV dərəcə uğrunda yarış-Sumqayıt (15-19.04.24)-10.00 |
2024-04-15 |
2024-04-19 |
|
III dərəcə uğrunda yarış-Sumqayıt(15-19.04.24)-10.00 |
2024-04-15 |
2024-04-19 |
|
SABAH Chess Academy III dərəcə təsnifat turniri(2007-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı).11-13 aprel Limit 30 nəfər Son qeydiyyat tarixi:10 aprel 18:00 |
2024-04-11 |
2024-04-13 |
|
SABAH Chess Academy I dərəcə təsnifat turniri (2013-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı)14,20,21,27,28 aprel.Limit 30 nəfər. Son qeydiyyat tarixi:13 aprel 18:00 |
2024-04-14 |
2024-04-28 |
|
II dərəcə uğrunda yarış-Sumqayıt (22-26.04.24)-14.00 |
2024-04-22 |
2024-04-26 |
|
I dərəcə uğrunda yarış-Sumqayıt (22-26.04.24) |
2024-04-22 |
2024-04-26 |
|
ChessLand Şahmat Klubu lV-Dərəcə Təsnifat Turniri 20, 21, 27 Aprel |
2024-04-20 |
2024-04-27 |
|
ChessLand Şahmat Klubu lll-Dərəcə Təsnifat Turniri 20,21,27 Aprel |
2024-04-20 |
2024-04-27 |
|
21 Aprel Beynəlxalq Reytinqli Rapid- Ağ At Şahmat Klubunda saat 14:00 |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
REYTİNQLİ KLASSİK 2000-dək 24-30 aprel ŞAH&mat klubunda +99450-239-10-39 Həftə sonu-11:00, həftə içi-16:00 |
2024-04-24 |
2024-04-30 |
|
REYTİQNLİ RAPİD 2000-dək 21 aprel 15:00 ŞAH&mat klubunda +99450-239-10-39 Üzvlük - 20 AZN |
2024-04-10 |
2024-04-10 |
|
Qazax-Tovuz RTİ, Şəmkir rayon TS və Şəmkir rayon UGİŞM-nin birgə təşkilatçılığı ilə ənənəvi şənbə günü Tempo Turniri. B qrupu Əlaqə 050-552-50-72 |
2024-04-06 |
2024-04-06 |
|
"Şah Klub" Rapid turnir |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
Klassik Azərbaycan şairəsi, ilk şahmatçı qadın Məhsəti Gəncəvinin xatirəsinə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə |
2024-04-01 |
2024-04-07 |
|
Qazax-Tovuz RTİ və Tovuz rayon UGİŞM-in birgə təşkilatçılığı ilə TEMPO turnir A qrupu Əlaqə Rəfi Cəfərov 0553237138 |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
SURAXANI ŞAHMAT MƏKTƏBİ IV DƏRƏCƏ 22,25,26 MART SAAT 14:00 TEL: 050-272-00-86 |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
4 N=li İOEUGİŞM 1 dərəcə yarışı 25-30 mart |
2024-03-28 |
2024-04-03 |
|
16 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 12-20 mart 2024 saat 10.00 RŞK Id kod mütləqdir wt 050 561 07 63 |
2024-03-12 |
2024-03-18 |
|
Şəki 5 Mart Bədən tərbiyəsi gününə həsr edilmiş dama turniri |
2024-03-05 |
2024-03-05 |
|
Şəki 5 Mart Bədən tərbiyəsi gününə həsr edilmiş dama turniri (Qadınlar) |
2024-03-05 |
2024-03-05 |
|
UpGrade chess club 4 dərəcə təsnifat turniri 11,12,18 may 2024-cü il (2007-ci il təvəllüd və kiçik yaşlı), saat 15.00-da Qeydiyyat Wt (050) 3988340 |
2024-05-11 |
2024-05-18 |
|
UpGrade chess club 3 dərəcə təsnifat turniri 11,12,18 may 2024-cü il (2007-ci il təvəllüd və kiçik yaşlı),saat 15.00-da Qeydiyyat Wt (050) 3988340 |
2024-05-11 |
2024-05-18 |
|
Chess Master Nərimanov 29.30.31 mart lV Derece 16:00 0505808087 |
|
|
|
"AĞ AT" BLİTS TURNİR 1 və 2-ci dərəcələr ( qeydiyyat:0555819998, üzv/h 10azn) |
2024-04-16 |
2024-04-16 |
|
12 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 08 - 16 aprel 2024 saat 10.00 RŞK wt 050 561 07 63 RŞK saat 10.00 |
2024-03-29 |
2024-03-29 |
|
12 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 08-16 apre 2024 saat 10.00 RŞK Id kod mütləqdir wt 050 561 07 63 |
2024-03-29 |
2024-03-29 |