2022-09-18 to 2023-04-23 |
Pest Region Team Ch. Herczeg O Group 2022-2023 |
228 |
81 [+147] |
0 |
2023-03-16 to 2023-03-19 |
9th Wolf György Emlékverseny B csoport U2000 Berekfürdő, Bod László Művelődési Ház |
4 |
14 [-10] |
1677 |
2023-05-17 to 2023-05-21 |
2nd Csomos Janos Memorial, B csoport 2023.05.17-21. Gyula |
7 |
1 [+6] |
1901 |
2022-10-01 to 2022-10-01 |
Répási Zoltán Emlékverseny Rapid / 2022.10.01. |
36 |
51 [-15] |
1478 |
2022-09-22 to 2022-09-25 |
Berekfürdői Ősz Sakkverseny B csoport U2000 Berekfürdő, Fürdő utca 2. Bod László Művelődési Ház emeleti terme |
8 |
1 [+7] |
1966 |
2022-09-22 to 2022-09-25 |
Berekfürdői Ősz Sakkverseny B csoport U2000 Berekfürdő, Fürdő utca 2. Bod László Művelődési Ház emeleti terme |
8 |
1 [+7] |
1966 |
2022-09-10 to 2022-09-10 |
Lángos Józsa Rapid Emlékverseny Tatabánya, 2022.09.10. - "A" csoport |
9 |
18 [-9] |
1605 |
2022-08-06 to 2022-08-06 |
I Halász József emlékverseny |
10 |
8 [+2] |
1684 |
2022-05-07 to 2022-05-07 |
Nógrádi Attila emlékverseny felnőtt |
16 |
14 [+2] |
1830 |
2021-10-03 to 2022-04-24 |
Team League Pest Region Toth Gyorgy Super Group 2021-2022 |
67 |
4 [+63] |
1910 |
2022-05-19 to 2022-05-22 |
I. Csomos Janos Memorial, 2022.05.19-22.- Gyula |
38 |
32 [+6] |
1711 |
2022-03-26 to 2022-03-26 |
I. Rigó Pál Emlékverseny |
17 |
16 [+1] |
1531 |
2022-03-10 to 2022-03-13 |
8. Wolf György Emlékverseny B U2000 Berekfürdő, Bod László Művelődési Ház |
13 |
24 [-11] |
1665 |
2021-10-10 to 2022-04-10 |
Pest Region Team Ch. Herczeg O Group 2021-2022 |
91 |
33 [+58] |
0 |
2021-05-20 to 2021-05-23 |
Berekfurdo Open B 2021 Berekfürdő, az üvegyár területén levő sportcsarnok (regisztráció és B” csoport) |
12 |
17 [-5] |
1685 |
2020-09-24 to 2020-09-27 |
6th Wolf Gyorgy Memorial B U2000 Berekfürdő |
6 |
33 [-27] |
1395 |
2021-11-03 to 2021-11-06 |
Erkel Ferenc Memorial 2021 |
16 |
15 [+1] |
1670 |
2020-11-04 to 2020-11-08 |
Erkel Memorial 2020 U2000 |
6 |
6 [0] |
0 |
2020-03-07 to 2020-03-07 |
Géza napi megemlékezés FIDE Rapid |
35 |
45 [-10] |
1588 |
2019-09-29 to 2020-04-05 |
Team League Pest Region Toth Gyorgy Group 2019-2020 |
64 |
4 [+60] |
2186 |
2019-03-14 to 2019-03-17 |
Wolf Gyorgy Memorial Berekfurdo B group U2000 |
14 |
9 [+5] |
1822 |
2019-08-12 to 2020-01-26 |
PMCSB2020 |
29 |
12 [+17] |
0 |
2019-09-18 to 2019-09-21 |
Berekfürdői Ősz 2019 U2000 |
11 |
32 [-21] |
1641 |
2019-10-19 to 2019-10-19 |
IV. Ozsváth András Rapid Sakk Emlékverseny |
16 |
9 [+7] |
1787 |
2019-08-03 to 2019-08-03 |
Lecsófesztiváli sakkverseny felnőtt |
13 |
14 [-1] |
1768 |
2018-08-05 to 2018-08-05 |
6.Lecsófesztiváli sakkverseny felnőtt |
14 |
14 [0] |
1905 |
2017-10-01 to 2018-05-13 |
Team League Pest Region Szalkai Dezso Group 2017-2018 R6 |
42 |
87 [-45] |
1558 |
2017-10-01 to 2018-04-15 |
Team League Pest Region Hoschek Laszlo Group 2017-2018 R6 |
81 |
84 [-3] |
0 |
2018-03-15 to 2018-03-18 |
4th Wolf Gyorgy Memorial B U2000 |
10 |
11 [-1] |
1832 |
2017-10-01 to 2018-05-13 |
Team League Pest Region Szalkai Dezso Group 2017-2018 R7-R8 |
42 |
84 [-42] |
1548 |
2017-10-01 to 2018-05-13 |
Team League Pest Region Szalkai Dezso Group 2017-2018 R7 |
42 |
72 [-30] |
1640 |
2017-10-01 to 2018-04-15 |
Team League Pest Region Hoschek Laszlo Group 2017-2018 R7 |
81 |
91 [-10] |
0 |
2018-03-03 to 2018-03-03 |
X. Nógrádi Attila Emlékverseny Felnőttek |
9 |
2 [+7] |
2128 |
2017-10-01 to 2018-05-13 |
Team League Pest Region Szalkai Dezso Group 2017-2018 R7-R8 |
42 |
84 [-42] |
1548 |
2017-10-01 to 2018-05-13 |
Team League Pest Region Szalkai Dezso Group 2017-2018 R9 |
42 |
57 [-15] |
1642 |
2018-05-21 to 2018-05-21 |
DELTA - Art Sakk Pünkösdi Villámverseny (2018. május 21. 10 óra) |
32 |
29 [+3] |
1766 |
2018-09-16 to 2019-04-07 |
Team League Pest Region Hoschek Laszlo Group 2018-2019 |
126 |
203 [-77] |
0 |
2018-09-16 to 2019-04-14 |
Team League Pest Region Toth Gyorgy Group 2018-2019 |
109 |
36 [+73] |
1777 |
2018-09-23 to 2019-05-19 |
Team League Pest Region Herczeg Oszkar Group 2018-2019 |
187 |
95 [+92] |
0 |
2017-10-01 to 2018-05-13 |
Team League Pest Region Szalkai Dezso Group 2017-2018 R9 |
42 |
57 [-15] |
1642 |
2018-09-13 to 2018-09-16 |
11th Berekfurdo Autumn 2018 U2000 |
7 |
3 [+4] |
1907 |
2017-11-16 to 2017-11-23 |
41. Harkányi Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny 2017.11.16-23. "B" csoport |
19 |
16 [+3] |
1968 |
2018-12-27 to 2018-12-30 |
201 731 V. Dr. Bencze László Memorial 2018,12,27-30. |
31 |
21 [+10] |
1900 |
2017-10-01 to 2018-04-15 |
Team League Pest Region Hoschek Laszlo Group 2017-2018 R4-R5 |
81 |
81 [0] |
0 |
2018-09-09 to 2018-09-09 |
II. Erdélyi Rudolf Rapid Emlékverseny |
50 |
32 [+18] |
1898 |
2017-09-28 to 2017-10-01 |
10 Berekfurdo Autumn Group B |
7 |
5 [+2] |
1900 |
2016-10-16 to 2017-04-02 |
HUN Team League Pest Szalkai R4-R5 |
45 |
2 [+43] |
2296 |
2017-08-25 to 2017-08-31 |
Nyirsegi Torna B 2017 U2000 |
10 |
9 [+1] |
1876 |
2015-09-27 to 2016-04-24 |
HUN Team League Pest Region Super Div. Szalkai R5-R6 |
53 |
45 [+8] |
1616 |
2015-09-27 to 2016-04-24 |
HUN Team League Pest Region 1st Div. Hoschek R5-R6 |
127 |
91 [+36] |
0 |
2015-09-27 to 2016-04-24 |
HUN Team League Pest Region 1st Div. Hoschek R8-R9 |
127 |
112 [+15] |
0 |
2015-09-27 to 2016-04-24 |
HUN Team League Pest Region Super Div. Szalkai R8-R9 |
53 |
29 [+24] |
1726 |
2015-09-27 to 2016-04-24 |
HUN Team League Pest Region Super Div. Szalkai R7 |
53 |
29 [+24] |
1732 |
2015-09-27 to 2016-04-24 |
HUN Team League Pest Region 1st Div. Hoschek R7 |
127 |
96 [+31] |
0 |
2014-10-05 to 2015-04-12 |
Team League Ch. Pest County 1st Division Round 9 |
106 |
123 [-17] |
0 |
2017-04-22 to 2017-04-22 |
IX. Nógrádi Attila Emlékverseny Felnőttek |
10 |
9 [+1] |
1888 |
2016-10-16 to 2017-04-02 |
HUN Team League Pest Hoschek R7 |
91 |
106 [-15] |
0 |
2016-10-16 to 2017-04-02 |
HUN Team League Pest Szalkai R7 |
45 |
16 [+29] |
2290 |
2016-10-30 to 2017-05-07 |
HUN Team League Pest Herczeg R11 |
96 |
83 [+13] |
0 |
2017-01-22 to 2017-01-22 |
Pest megyei rapid bajnokság B csoport |
1 |
1 [0] |
1950 |
2017-03-15 to 2017-03-18 |
Wolf Gyorgy Memorial B U2000 Berekfürdő |
8 |
12 [-4] |
1825 |
2017-03-04 to 2017-03-05 |
Soltvadkert Chess Days U2200 (A) |
12 |
11 [+1] |
1846 |
2017-04-27 to 2017-04-30 |
8th Baranya Hotel Wellness International 159545 |
12 |
13 [-1] |
1630 |
2016-12-22 to 2016-12-22 |
Budapest Rapid Rating |
26 |
39 [-13] |
1660 |
2016-12-27 to 2016-12-30 |
142459 3rd Dr.Bencze Laszlo Memorial (A) |
24 |
28 [-4] |
1732 |
2016-11-17 to 2016-11-24 |
40. Harkányi Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny 2016. 11. 17-24. B csoport |
17 |
14 [+3] |
1820 |
2016-10-22 to 2016-10-22 |
V. Nagykáta Kupa Felnőttek |
7 |
9 [-2] |
1775 |
2016-10-15 to 2016-10-15 |
2016. évi Magyar Villám Bajnokság, HUN Blitz Ch. 2016 |
117 |
110 [+7] |
1663 |
2016-09-01 to 2016-09-04 |
Berekfurdo Autumn B U2000 |
2 |
2 [0] |
1940 |
2016-05-07 to 2016-05-07 |
I. Erdélyi Rudolf Rapid Emlékverseny |
35 |
24 [+11] |
1767 |
2016-07-06 to 2016-07-10 |
XXI. Alföld Kupa |
11 |
10 [+1] |
1810 |
2016-01-17 to 2016-01-17 |
Pest megyei egyéni bajnokság |
12 |
12 [0] |
1799 |
2015-11-20 to 2015-11-27 |
39th Tenkes Kupa B Group |
16 |
10 [+6] |
1911 |
2015-10-22 to 2015-10-25 |
2nd Dr.Bencze Laszlo Memorial |
20 |
28 [-8] |
1794 |
2015-09-03 to 2015-09-06 |
1st Akacliget Bath Cup 2015 Group B |
2 |
4 [-2] |
1869 |
2015-06-29 to 2015-07-05 |
XX. Alföld Kupa B csoport Félegyházi László emklékére |
5 |
7 [-2] |
1920 |
2015-05-01 to 2015-05-01 |
Hotel MEDOSZ Budapest May 2015 Rapid |
22 |
27 [-5] |
1836 |
2015-01-01 to 2015-01-01 |
Art Pub Újévi Villámverseny |
23 |
31 [-8] |
1712 |
2014-10-23 to 2014-10-23 |
Palotabozsok KUpa 2014 |
26 |
28 [-2] |
1756 |
2014-12-27 to 2014-12-30 |
Dr, Bencze Laslo Memorial (Dr, Bencze László emlékverseny) |
26 |
30 [-4] |
1917 |
2014-07-16 to 2014-07-20 |
VII. FMF Open A-csoport |
27 |
37 [-10] |
1776 |
2014-06-25 to 2014-06-29 |
XIX. Alföld Kupa - Félegyházi László emlékére Hajdúszoboszló, Major Panzió és étterem |
10 |
10 [0] |
1769 |
2013-12-27 to 2013-12-27 |
HUN National Lightening Chess Championship 2013 |
78 |
74 [+4] |
1851 |
2013-06-19 to 2013-06-23 |
XVIII. Alföldi Kupa |
19 |
16 [+3] |
1959 |
2013-07-17 to 2013-07-21 |
VI. Püspökladány Open A-csoport |
22 |
30 [-8] |
1865 |
2012-06-08 to 2012-06-10 |
I. Dzsungelország Open Mosonmagyaróvár |
1 |
4 [-3] |
1761 |
2012-06-18 to 2012-06-24 |
XII. Magyar Senior Egyéni Bajnokság |
27 |
20 [+7] |
1963 |
2012-07-25 to 2012-07-29 |
V. Püspökladány Open A-csoport |
10 |
15 [-5] |
1841 |
2010-11-01 to 2010-11-05 |
Erkel Memorial 2010 (B) Márki-dij |
10 |
8 [+2] |
1802 |
2010-09-02 to 2010-09-05 |
IV. Berekfürdői Ösz OPEN - B csoport |
5 |
11 [-6] |
1863 |