Date | Players & Opening | Result | ECO | View |
---|---|---|---|---|
2023.02.19 | Danada, Tomas (2230) vs (2021) Jablonicky, Frantisek 3.liga A2 2022/2023 Dutch - Hopton |
1-0 | A80 | |
2023.03.25 | Danada, Tomas (2230) vs (2044) Sekera, Branislav 2. liga A 2022/23 Queen's Pawn Zukertort - Symmetrical |
1-0 | D02 | |
2023.02.25 | Brnusak, Tomas (2261) vs (2233) Danada, Tomas ECo-C Extraliga 2022/2023 French - Hanham |
1-0 | C00 | |
2022.12.10 | Joba, Arpad (2115) vs (2233) Danada, Tomas ECo-C Extraliga 2022/2023 Sicilian |
1/2-1/2 | B50 | |
2022.10.23 | Jozefek, Michal (2153) vs (2233) Danada, Tomas ECo-C Extraliga 2022/2023 Slav Delmar |
0-1 | D12 | |
2022.10.22 | Danada, Tomas (2233) vs (2128) Rucek, Kristian ECo-C Extraliga 2022/2023 Reti Zukertort |
0-1 | A06 | |
2022.10.01 | Bochnicka, Vladimir (2341) vs (2306) Danada, Tomas Majstrovstva SR v sachu jednotlivcov 2022 |
1/2-1/2 | ||
2022.09.30 | Danada, Tomas (2306) vs (2334) Rybka, Simon Majstrovstva SR v sachu jednotlivcov 2022 Reti |
1-0 | A04 | |
2022.09.29 | Pacher, Milan (2434) vs (2306) Danada, Tomas Majstrovstva SR v sachu jednotlivcov 2022 Nimzo-Indian St. Petersburg Rubinstein (Normal) |
0-1 | E48 | |
2022.09.28 | Danada, Tomas (2306) vs (2343) Turcan, Richard Majstrovstva SR v sachu jednotlivcov 2022 Sicilian Scheveningen (Keres) - Anderssen |
0-1 | B81 | |
2022.09.27 | Jurcik, Marian (2400) vs (2306) Danada, Tomas Majstrovstva SR v sachu jednotlivcov 2022 Sicilian Richter - Margate |
1-0 | B62 | |
2022.09.26 | Danada, Tomas (2306) vs (2470) Sahidi, Samir Majstrovstva SR v sachu jednotlivcov 2022 Semi-Slav - Stoltz |
0-1 | D45 | |
2022.09.25 | Mrva, Martin (2379) vs (2306) Danada, Tomas Majstrovstva SR v sachu jednotlivcov 2022 Caro-Kann - Advance |
1-0 | B12 | |
2022.09.25 | Danada, Tomas (2306) vs (2620) Pechac, Jergus Majstrovstva SR v sachu jednotlivcov 2022 English Agincourt |
0-1 | A13 | |
2022.09.24 | Danada, Tomas (2306) vs (2473) Haring, Filip Majstrovstva SR v sachu jednotlivcov 2022 Irregular Indian |
0-1 | E10 | |
2022.09.11 | Danada, Tomáš (2059) vs (1296) Smetana, Peter Majstrovstvá SR v rapid šachu, 30. rocník Benko Gambit |
1/2-1/2 | A57 | |
2022.09.11 | Matejovic, Juraj (2210) vs (2059) Danada, Tomáš Majstrovstvá SR v rapid šachu, 30. rocník Petrov - Classical |
1/2-1/2 | C42 | |
2022.09.10 | Danada, Tomáš (2059) vs (2203) Schwarz, Dušan Majstrovstvá SR v rapid šachu, 30. rocník |
1/2-1/2 | ||
2022.09.10 | Danada, Tomáš (2059) vs (2277) Jablonický, Martin Majstrovstvá SR v rapid šachu, 30. rocník Old Indian Ukrainian (Two Knights) - Ukrainian |
0-1 | A55 | |
2021.07.18 | Danada, Tomas (2308) vs (2002) Sevcikova, Lucia Medzinárodné majstrovstvá Slovenska jednotlivcov mužov a žien v šachu Dunst (Sleipner, Heinrichsen) opening |
1/2-1/2 | A00 | |
2021.07.17 | Skreno, Vladimir (2092) vs (2308) Danada, Tomas Medzinárodné majstrovstvá Slovenska jednotlivcov mužov a žien v šachu Reti Symmetrical - King's Indian |
1-0 | A05 | |
2021.07.16 | Danada, Tomas (2308) vs (2220) Chlpik, Martin Medzinárodné majstrovstvá Slovenska jednotlivcov mužov a žien v šachu Modern Benoni Pawn Storm (Taimanov) |
1-0 | A67 | |
2021.07.15 | Pap, Gyula (2535) vs (2308) Danada, Tomas Medzinárodné majstrovstvá Slovenska jednotlivcov mužov a žien v šachu Queen's Pawn Zukertort - Symmetrical |
1-0 | D02 | |
2021.07.14 | Jablonicky, Frantisek (2026) vs (2308) Danada, Tomas Medzinárodné majstrovstvá Slovenska jednotlivcov mužov a žien v šachu Benko's opening |
0-1 | A00 | |
2021.07.13 | Danada, Tomas (2308) vs (2047) Madar, Martin Medzinárodné majstrovstvá Slovenska jednotlivcov mužov a žien v šachu King's Indian Schwarz (Makogonov) |
1/2-1/2 | E71 | |
2021.07.12 | Compel, Daniel (1859) vs (2308) Danada, Tomas Medzinárodné majstrovstvá Slovenska jednotlivcov mužov a žien v šachu Sicilian Nimzovich |
1/2-1/2 | B29 | |
2021.07.11 | Danada, Tomas (2308) vs (1922) Mandak, Miroslav Medzinárodné majstrovstvá Slovenska jednotlivcov mužov a žien v šachu Irregular Queen's Pawn - English |
1-0 | A40 | |
2021.07.10 | Harvan, Tomas (1782) vs (2308) Danada, Tomas Medzinárodné majstrovstvá Slovenska jednotlivcov mužov a žien v šachu Sicilian - Godiva |
0-1 | B32 | |
2021.04.30 | Gaal, Zsoka (2169) vs (2321) Danada, Tomas Vezerkepzo GM April 2021 Reti Zukertort - Mexican |
1/2-1/2 | A06 | |
2021.04.29 | Danada, Tomas (2321) vs (2435) Pacher, Milan Vezerkepzo GM April 2021 Petrov - French |
1/2-1/2 | C42 | |
2021.04.28 | Danada, Tomas (2321) vs (2374) Bodi, Tibor Vezerkepzo GM April 2021 Nimzo-Indian St. Petersburg |
0-1 | E43 | |
2021.04.29 | Mishra, Abhimanyu (2408) vs (2321) Danada, Tomas Vezerkepzo GM April 2021 Queen's Gambit Declined |
1-0 | D30 | |
2021.04.27 | Danada, Tomas (2321) vs (2364) Persanyi, Barnabas Vezerkepzo GM April 2021 Nimzo-Indian St. Petersburg |
1-0 | E43 | |
2021.04.27 | Plat, Vojtech (2553) vs (2321) Danada, Tomas Vezerkepzo GM April 2021 Sicilian |
0-1 | B30 | |
2021.04.26 | Danada, Tomas (2321) vs (2511) Nagy, Gabor Vezerkepzo GM April 2021 Semi-Slav |
0-1 | D43 | |
2021.04.25 | Souhardo, Basak (2349) vs (2321) Danada, Tomas Vezerkepzo GM April 2021 Caro-Kann - Advance |
1-0 | B12 | |
2021.04.24 | Danada, Tomas (2321) vs (2375) Krstulovic, Alex Vezerkepzo GM April 2021 Gruenfeld Three Knights - Exchange |
0-1 | D90 | |
2021.03.28 | Braun, Arik (2609) vs (2321) Danada, Tomas European Online Chess Club Cup 2021 - Group H English Sicilian - Vienna |
1-0 | A21 | |
2021.03.28 | Danada, Tomas (2321) vs (2587) Baklan, Vladimir European Online Chess Club Cup 2021 - Group H Modern |
0-1 | A41 | |
2021.03.28 | Roux, Olivier (2156) vs (2321) Danada, Tomas European Online Chess Club Cup 2021 - Group H Sicilian - Boleslavsky |
1/2-1/2 | B58 | |
2021.03.28 | Danada, Tomas (2321) vs (2366) Sabuk, Piotr European Online Chess Club Cup 2021 - Group H English Four Knights - Marini |
1/2-1/2 | A28 | |
2021.03.28 | Danada, Tomas (2321) vs (2206) Agdelen, Huseyin Can European Online Chess Club Cup 2021 - Group H Semi-Slav |
1-0 | D43 | |
2021.03.27 | Bromann, Thorbjorn (2392) vs (2321) Danada, Tomas European Online Chess Club Cup 2021 - Group H Indian |
1/2-1/2 | A45 | |
2021.03.27 | Danada, Tomas (2321) vs (2379) Olsen, Filip Boe European Online Chess Club Cup 2021 - Group H Semi-Slav |
1-0 | D43 | |
2021.03.27 | Mihok, Oliver (2547) vs (2321) Danada, Tomas European Online Chess Club Cup 2021 - Group H Sicilian |
1-0 | B30 | |
2021.03.27 | Danada, Tomas (2321) vs (2572) Asadli, Vugar European Online Chess Club Cup 2021 - Group H Slav |
1/2-1/2 | D10 | |
2020.08.29 | Majoros, Rozsa Evelin (1936) vs (2122) Danada, Tomas Skalický šachový festival 23.-30.8.2020 Sicilian |
0-1 | B33 | |
2020.08.29 | Danada, Tomas (2122) vs (1913) Panko, Radoslav Skalický šachový festival 23.-30.8.2020 Bird |
0-1 | A02 | |
2020.08.29 | Striskova, Lucia (1484) vs (2122) Danada, Tomas Skalický šachový festival 23.-30.8.2020 Robatsch - Small Center |
0-1 | B06 | |
2020.08.29 | Danada, Tomas (2122) vs (1918) Jurakic, Lukas Skalický šachový festival 23.-30.8.2020 Van't Kruijs opening |
0-1 | A00 | |
2020.08.29 | Tupy, Bystrik (1702) vs (2122) Danada, Tomas Skalický šachový festival 23.-30.8.2020 Robatsch - Two Knights |
0-1 | B06 | |
2020.02.16 | Danada, Tomas (2306) vs (2101) Sukuba, Zdeno SVK 2. liga A 2019/20 Reti Symmetrical - Queen's Indian |
1-0 | A17 | |
2020.02.15 | Macka, Oto (2074) vs (2306) Danada, Tomas SVK 2. liga A 2019/20 Sicilian - Rossolimo |
0-1 | B30 | |
2019.10.27 | Sobek, Michal (2049) vs (2306) Danada, Tomas SVK 2. liga A 2019/20 Sicilian Moscow |
1/2-1/2 | B51 | |
2020.09.06 | Federic, Jozef (2240) vs (2323) Danada, Tomas ECo-C Extraliga 2019/2020 Indian Knight |
1/2-1/2 | A46 | |
2020.09.05 | Danada, Tomas (2323) vs (2229) Veres, Andrej ECo-C Extraliga 2019/2020 Reti Symmetrical - Neo-Catalan Accepted |
1-0 | A13 | |
2020.09.04 | Danada, Tomas (2323) vs (2129) Motycakova, Monika ECo-C Extraliga 2019/2020 Semi-Slav |
1-0 | D43 | |
2020.03.01 | Danada, Tomas (2323) vs (2221) Gazik, Igor ECo-C Extraliga 2019/2020 Indian East Indian |
1-0 | A48 | |
2020.02.29 | Borhy, Marcell (2358) vs (2323) Danada, Tomas ECo-C Extraliga 2019/2020 Neo-Indian - Catalan Irregular |
1/2-1/2 | E00 | |
2020.01.19 | Fiacan, Robert (2231) vs (2323) Danada, Tomas ECo-C Extraliga 2019/2020 Sicilian Closed |
0-1 | B23 | |
2020.01.18 | Danada, Tomas (2323) vs (2130) Tropp, Lukas ECo-C Extraliga 2019/2020 Reti Symmetrical |
1-0 | A05 | |
2019.11.24 | Danada, Tomas (2323) vs (2139) Bochnickova, Andrea ECo-C Extraliga 2019/2020 Benko Gambit |
1-0 | A57 | |
2019.11.23 | Petran, Peter (2248) vs (2323) Danada, Tomas ECo-C Extraliga 2019/2020 Benko's opening |
1-0 | A00 | |
2019.10.20 | Danada, Tomas (2323) vs (2211) Kantorik, Marian ECo-C Extraliga 2019/2020 Pirc |
1/2-1/2 | B07 | |
2019.10.19 | Jurcik, Martin (2389) vs (2323) Danada, Tomas ECo-C Extraliga 2019/2020 English Agincourt - King's Knight |
1/2-1/2 | A13 | |
2019.12.07 | Videki, Sandor (2405) vs (2266) Danada, Tomas 2. Bundesliga Ost 2019/2020 Sicilian |
1/2-1/2 | B50 | |
2019.06.05 | Danada, Tomas (2263) vs (2212) Lintner, Igor I.rocník Perla Malých Karpát - charitatívny turnaj RAPID Sicilian - Mengarini |
0-1 | B20 | |
2019.06.05 | Gasa, Patrik (2187) vs (2263) Danada, Tomas I.rocník Perla Malých Karpát - charitatívny turnaj RAPID Old Benoni |
1/2-1/2 | A43 | |
2019.06.05 | Danada, Tomas (2263) vs (2237) Matejovic, Juraj I.rocník Perla Malých Karpát - charitatívny turnaj RAPID French Tarrasch |
1-0 | C03 | |
2019.06.05 | Jablonicky, Martin (2378) vs (2263) Danada, Tomas I.rocník Perla Malých Karpát - charitatívny turnaj RAPID Caro-Kann - Advance (Short) |
1/2-1/2 | B12 | |
2019.06.05 | Danada, Tomas (2263) vs (2210) Abel, Peter I.rocník Perla Malých Karpát - charitatívny turnaj RAPID Benoni - Czech |
1-0 | A56 | |
2019.06.05 | Diviak, Rastislav (1997) vs (2263) Danada, Tomas I.rocník Perla Malých Karpát - charitatívny turnaj RAPID Robatsch |
0-1 | B06 | |
2019.08.31 | Danada, Tomas (2266) vs (2237) Matejovic, Juraj OPEN Skalica 2019 Sicilian Barnes |
1/2-1/2 | B45 | |
2019.08.30 | Karas, Marek (2233) vs (2266) Danada, Tomas OPEN Skalica 2019 Indian Knight - Spielmann |
1/2-1/2 | A46 | |
2019.08.29 | Danada, Tomas (2266) vs (2477) Vykouk, Jan OPEN Skalica 2019 Old Indian |
0-1 | A53 | |
2019.08.29 | Maiorov, Nikita (2512) vs (2266) Danada, Tomas OPEN Skalica 2019 Nimzo-Indian Noa |
1-0 | E35 | |
2019.08.28 | Danada, Tomas (2266) vs (2413) Czebe, Attila OPEN Skalica 2019 Nimzo-Indian St. Petersburg Rubinstein |
1-0 | E46 | |
2019.08.27 | Lanka, Zigurds (2395) vs (2266) Danada, Tomas OPEN Skalica 2019 Caro-Kann Exchange - Panov (Botvinnik) |
1/2-1/2 | B13 | |
2019.08.26 | Danada, Tomas (2266) vs (1969) Kuna, Martin OPEN Skalica 2019 Reti Zukertort - Mexican |
1-0 | A06 | |
2019.08.26 | Skalsky, Alexandr (2128) vs (2266) Danada, Tomas OPEN Skalica 2019 Caro-Kann Exchange |
1/2-1/2 | B13 | |
2019.08.25 | Danada, Tomas (2266) vs (2008) Gresova, Zuzana OPEN Skalica 2019 Semi-Slav |
1/2-1/2 | D43 | |
2018.12.26 | Danada, Tomas (2144) vs (2162) Bojda, Lubomir Memorial Josefa Oharka 2018 Caro-Kann - Advance |
1-0 | B12 | |
2018.12.26 | Hudacek, Josef (2058) vs (2144) Danada, Tomas Memorial Josefa Oharka 2018 Sicilian - Keres |
0-1 | B20 | |
2018.12.26 | Danada, Tomas (2144) vs (2216) Abel, Peter Memorial Josefa Oharka 2018 Indian Knight |
0-1 | A46 | |
2018.12.26 | Cermak, Jan (1801) vs (2144) Danada, Tomas Memorial Josefa Oharka 2018 Sicilian Nimzovich |
0-1 | B29 | |
2018.12.26 | Vranova, Zdenka (1980) vs (2144) Danada, Tomas Memorial Josefa Oharka 2018 Robatsch |
1-0 | B06 | |
2018.12.26 | Danada, Tomas (2144) vs (2313) Mudrak, Josef Memorial Josefa Oharka 2018 Sicilian - Mengarini |
1/2-1/2 | B20 | |
2018.11.25 | Krak, Tomas (2275) vs (2263) Danada, Tomas SVK 1.liga vychod 2018/2019 Two Knights - Modern Bishop |
1-0 | C55 | |
2018.11.24 | Danada, Tomas (2263) vs (2482) Repka, Christopher SVK 1.liga vychod 2018/2019 Benko's opening |
0-1 | A00 | |
2019.03.03 | Farkas, Gabor (2357) vs (2263) Danada, Tomas SVK 2. liga A 2018/19 Irregular Indian |
1/2-1/2 | E10 | |
2019.03.02 | Danada, Tomas (2263) vs (2278) Lanc, Alois SVK 2. liga A 2018/19 Old Indian Ukrainian (Two Knights) - Ukrainian |
1-0 | A54 | |
2019.02.03 | Gasa, Patrik (2180) vs (2263) Danada, Tomas SVK 2. liga A 2018/19 French Advance Winawer - Euwe |
1/2-1/2 | C18 | |
2018.12.15 | Danada, Tomas (2263) vs (2246) Karas, Marek SVK 2. liga A 2018/19 Queen's Gambit Accepted Classical |
1/2-1/2 | D27 | |
2018.11.17 | Federic, Jozef (2195) vs (2263) Danada, Tomas SVK 2. liga A 2018/19 Indian Knight - Rubinstein |
1-0 | A46 | |
2018.10.13 | Jancovic, Peter (2299) vs (2263) Danada, Tomas SVK 2. liga A 2018/19 Reti Symmetrical - Nimzovich |
1-0 | A17 | |
2019.03.16 | Motuz, Karol (2368) vs (2221) Danada, Tomas SVK 1.liga Západ 2018/2019 Nimzo-Indian - Kmoch |
1/2-1/2 | E20 | |
2019.02.23 | Danada, Tomas (2221) vs (2363) Maslik, Miroslav SVK 1.liga Západ 2018/2019 Benko Gambit |
0-1 | A57 | |
2018.10.28 | Chovan, Milan (2341) vs (2221) Danada, Tomas SVK 1.liga Západ 2018/2019 Nimzo-Indian Classical - Adorjan |
0-1 | E32 | |
2018.10.27 | Danada, Tomas (2221) vs (2542) Aczel, Gergely SVK 1.liga Západ 2018/2019 Nimzo-Indian St. Petersburg Rubinstein |
0-1 | E46 | |
2019.03.10 | Federic, Jozef (2195) vs (2263) Danada, Tomas ECo-C Extraliga 2018/2019 Queen's Pawn Closed |
0-1 | D04 | |
2019.03.09 | Danada, Tomas (2263) vs (2180) Gasa, Patrik ECo-C Extraliga 2018/2019 Queen's Gambit Declined - Classical |
1-0 | D37 | |
2018.07.14 | DANADA, Tomas (2257) vs (2309) KUBA, Jindrich CZECH OPEN 2018 "CESKY LEV KOLESOVICE OPEN" - E - Reti Symmetrical |
1-0 | A05 | |
2018.07.13 | DANADA, Tomas (2257) vs (2153) BARTOS, Jan CZECH OPEN 2018 "CESKY LEV KOLESOVICE OPEN" - E - English Agincourt - King's Knight |
1/2-1/2 | A13 | |
2018.07.28 | Endresz, Pavol (2047) vs (2257) Danada, Tomas MLK 2018 Sicilian Boleslavsky - Boleslavsky |
1-0 | B59 | |
2018.07.27 | Danada, Tomas (2257) vs (2217) Juhar, Roman MLK 2018 Slav Alapin |
1-0 | D16 | |
2018.07.26 | Bunda, Viktor (2283) vs (2257) Danada, Tomas MLK 2018 Neo-Indian - Catalan Irregular |
1-0 | E00 | |
2018.07.25 | Danada, Tomas (2257) vs (1967) Varga, Lukas MLK 2018 Indian East Indian - Torre |
1-0 | A48 | |
2018.07.24 | Zambor, Norbert (2235) vs (2257) Danada, Tomas MLK 2018 Sicilian |
0-1 | B50 | |
2018.07.23 | Danada, Tomas (2257) vs (2072) Mrva, Vladimir MLK 2018 English Anglo-Indian (Queen's Knight) |
1/2-1/2 | A16 | |
2018.07.22 | Najgebauer, Szemjon (2163) vs (2257) Danada, Tomas MLK 2018 Reti |
1/2-1/2 | A04 | |
2018.07.22 | Danada, Tomas (2257) vs (2021) Jurcisin, Imrich MLK 2018 Reti King's Indian |
1-0 | A08 | |
2018.07.21 | Hovan, Jozef (1705) vs (2257) Danada, Tomas MLK 2018 Indian Knight |
0-1 | A46 | |
2019.01.12 | Danada, Tomas (2250) vs (2121) Ziegner, Markus 2. Bundesliga Ost 2018/2019 Queen's Gambit Declined |
1-0 | D30 | |
2018.11.04 | Danada, Tomas (2250) vs (2291) Sadilek, Peter 2. Bundesliga Ost 2018/2019 Nimzo-Indian St. Petersburg Rubinstein |
1-0 | E46 | |
2018.11.03 | Gstach, Jakob (2276) vs (2250) Danada, Tomas 2. Bundesliga Ost 2018/2019 Nimzo-Indian St. Petersburg Rubinstein - Reshevsky |
1-0 | E46 | |
2018.10.07 | Danada, Tomas (2250) vs (2262) Hofmann, Thomas 2. Bundesliga Ost 2018/2019 English Asymmetrical - Anglo-Grünfeld (Rubinstein) |
1/2-1/2 | A16 | |
2018.10.06 | Danada, Tomas (2250) vs (2365) Juhasz, Armin 2. Bundesliga Ost 2018/2019 English Asymmetrical |
1/2-1/2 | A34 | |
2018.03.10 | Haring, Viktor (2320) vs (2257) Danada, Tomas SVK 1.liga vychod 2017/2018 Sicilian Richter - Two Knights |
1-0 | B60 | |
2018.03.17 | Danada, Tomas (2272) vs (2258) Kleman, Miroslav SVK 2. liga A 2017/2018 Old Indian Ukrainian (Two Knights) |
1/2-1/2 | A55 | |
2018.02.24 | Danada, Tomas (2272) vs (2316) Varga, David SVK 2. liga A 2017/2018 Semi-Slav |
1/2-1/2 | D45 | |
2018.02.04 | Danada, Tomas (2272) vs (2106) Arendas, Marek SVK 2. liga A 2017/2018 Semi-Slav |
1-0 | D43 | |
2017.11.05 | Palecek, Peter (2248) vs (2257) Danada, Tomas SVK 1.liga vychod 2017/2018 Caro-Kann Knight Classical - Spassky |
1/2-1/2 | B19 | |
2018.01.14 | Bincik, Pavol (1932) vs (2272) Danada, Tomas SVK 2. liga A 2017/2018 Queen's Gambit Declined |
0-1 | D31 | |
2017.11.04 | Danada, Tomas (2257) vs (2056) Novotny, Adam SVK 1.liga vychod 2017/2018 Reti Symmetrical |
1/2-1/2 | A05 | |
2018.01.13 | Danada, Tomas (2272) vs (2207) Spacek, Oliver SVK 2. liga A 2017/2018 Benko Gambit |
1/2-1/2 | A57 | |
2017.11.26 | Janos, Martin (2198) vs (2272) Danada, Tomas SVK 2. liga A 2017/2018 Robatsch |
1/2-1/2 | B06 | |
2017.10.22 | Zvarik, Martin (2280) vs (2257) Danada, Tomas SVK 1.liga vychod 2017/2018 Queen's Pawn - Levitsky |
0-1 | D00 | |
2017.11.25 | Nestorenko, Dmitry (2228) vs (2272) Danada, Tomas SVK 2. liga A 2017/2018 Pirc |
1-0 | B07 | |
2017.10.21 | Danada, Tomas (2257) vs (2151) Miciak, Maros SVK 1.liga vychod 2017/2018 Reti |
1-0 | A04 | |
2017.10.29 | Pisk, Petr (2329) vs (2272) Danada, Tomas SVK 2. liga A 2017/2018 Reti King's Indian - Yugoslav |
1/2-1/2 | A07 | |
2017.10.28 | Biro, Karol (2059) vs (2272) Danada, Tomas SVK 2. liga A 2017/2018 Queen's Pawn Zukertort |
0-1 | D02 | |
2017.07.01 | Nadzamova, Viktoria (1947) vs (2248) Danada, Tomas Majstrovstvo Kosic jednotlivcov v sachu 2017 Sicilian Nimzovich |
0-1 | B29 | |
2017.06.29 | Demeter, Peter (2213) vs (2248) Danada, Tomas Majstrovstvo Kosic jednotlivcov v sachu 2017 English Ultra-Symmetrical - Russian |
1-0 | A37 | |
2017.06.24 | Hovan, Jozef (1676) vs (2248) Danada, Tomas Majstrovstvo Kosic jednotlivcov v sachu 2017 Indian Knight |
1-0 | A46 | |
2017.03.12 | Ganzova, Veronika (1715) vs (2235) Danada, Tomas SVK 4.liga A21 2016/2017 Nimzovich - Classical |
0-1 | A01 | |
2017.03.11 | Danada, Tomas (2235) vs (1970) Pusec, Pavel SVK 2.liga A 2016/2017 Dutch Indian - Classical (Stonewall) |
1-0 | A90 | |
2017.02.12 | Janos, Martin (2220) vs (2235) Danada, Tomas SVK 2.liga A 2016/2017 Reti |
1/2-1/2 | A04 | |
2017.02.11 | Danada, Tomas (2235) vs (2154) Privara, Igor SVK 2.liga A 2016/2017 Benko's opening |
1-0 | A00 | |
2017.01.21 | Danada, Tomas (2235) vs (2237) Kovacocy, Pavel SVK 2.liga A 2016/2017 Modern Averbakh - Kotov (Robatsch) |
0-1 | A42 | |
2016.12.04 | Danada, Tomas (2235) vs (1951) Londin, Martin SVK 2.liga A 2016/2017 Falkbeer Counter-Gambit |
0-1 | C31 | |
2016.12.03 | Hecko, Dusan (2062) vs (2235) Danada, Tomas SVK 2.liga A 2016/2017 English - Snake |
0-1 | A10 | |
2016.11.06 | Sosovicka, Matej (2183) vs (2235) Danada, Tomas SVK 2.liga A 2016/2017 Robatsch |
1/2-1/2 | B06 | |
2016.11.05 | Bronis, Marian (2085) vs (2235) Danada, Tomas SVK 2.liga A 2016/2017 Irregular Queen's Pawn - Kotov (Robatsch) |
1/2-1/2 | A40 | |
2016.02.28 | Ocko, Martin (1983) vs (2197) Danada, Tomas SVK 4.liga A21 2015/2016 Reti |
0-1 | A04 | |
2016.01.24 | Sefcik, Marek (2032) vs (2197) Danada, Tomas SVK 4.liga A21 2015/2016 Reti |
1-0 | A04 | |
2015.10.04 | Danada, Tomas (2197) vs (2112) Pribila, Gerhard SVK 4.liga A21 2015/2016 French Paulsen - Steinitz |
1/2-1/2 | C11 | |
2015.08.31 | Halak, Miklos (2225) vs (2112) Danada, Tomas 6. Interchess Cup Senica - FIDE Open Robatsch |
0-1 | B06 | |
2015.08.30 | Danada, Tomas (2112) vs (1866) Sukdolak, Radek 6. Interchess Cup Senica - FIDE Open Reti King's Indian - Irregular |
1-0 | A11 | |
2015.08.30 | Danada, Ondrej (1911) vs (2112) Danada, Tomas 6. Interchess Cup Senica - FIDE Open Alekhine |
1/2-1/2 | B02 | |
2015.08.29 | Danada, Tomas (2112) vs (2104) Gasa, Patrik 6. Interchess Cup Senica - FIDE Open Spanish Morphy - Exchange (Alekhine) |
1/2-1/2 | C68 | |
2015.08.29 | Krupa, Miroslav (1704) vs (2112) Danada, Tomas 6. Interchess Cup Senica - FIDE Open Sicilian Nimzovich |
1/2-1/2 | B29 | |
2015.08.28 | Danada, Tomas (2112) vs (1896) Sosovicka, Jakub 6. Interchess Cup Senica - FIDE Open Reti King's Indian - French |
1-0 | A08 | |
2015.08.27 | Ochmyt, Jakub (1641) vs (2112) Danada, Tomas 6. Interchess Cup Senica - FIDE Open Indian East Indian |
0-1 | A48 | |
2015.08.23 | Danada, Tomas (2112) vs (1932) Haluska, Peter Open Oravska Priehrada 2015 Reti Symmetrical |
1/2-1/2 | A05 | |
2015.08.23 | Polacik, Igor (2120) vs (2112) Danada, Tomas Open Oravska Priehrada 2015 English Agincourt |
1/2-1/2 | A13 | |
2015.08.22 | Danada, Tomas (2112) vs (1824) Mis, Mieszko Open Oravska Priehrada 2015 French Closed Tarrasch |
1/2-1/2 | C05 | |
2015.08.22 | Verges, Joerg (1940) vs (2112) Danada, Tomas Open Oravska Priehrada 2015 Gruenfeld Kemeri (Margate) - Gruenfeld (Counterthrust) |
1-0 | D76 | |
2015.08.21 | Danada, Tomas (2112) vs (1872) Kuna, Marian Open Oravska Priehrada 2015 Reti Symmetrical - Schlechter |
1-0 | D90 | |
2015.05.09 | Nikel, Rastislav (2031) vs (2099) Danada, Tomas Majstrovstvá SR amatérov 2015 Irregular King's Knight - Latvian |
1-0 | C40 | |
2015.05.09 | Danada, Tomas (2099) vs (2110) Pekar, Karol Majstrovstvá SR amatérov 2015 Sicilian - Chekhover |
1/2-1/2 | B53 | |
2015.05.08 | Tomcik, Milan (2058) vs (2099) Danada, Tomas Majstrovstvá SR amatérov 2015 Sicilian Closed |
1/2-1/2 | B23 | |
2015.05.08 | Danada, Tomas (2099) vs (1999) Staffen, Richard Majstrovstvá SR amatérov 2015 Sicilian Center Game - Smith-Morra |
1-0 | B21 | |
2014.12.07 | Puchovsky, Ladislav (1949) vs (2118) Danada, Tomas SVK 2.liga A 2014/2015 Irregular Queen's Pawn - Kotov (Robatsch) |
1/2-1/2 | A40 | |
2014.10.12 | Danada, Tomas (2118) vs (2026) Sahidi, Samir SVK 2.liga A 2014/2015 Indian - Trompowsky |
1/2-1/2 | A45 | |
2014.08.30 | Piankov, Evgenij (2288) vs (2079) Danada, Tomas 4.Interchess Cup Senica 2014 - FIDE Open Irregular Queen's Pawn - Kotov |
1/2-1/2 | A40 | |
2014.08.30 | Danada, Tomas (2079) vs (2288) Pagerka, Martin 4.Interchess Cup Senica 2014 - FIDE Open Sicilian Macdonnell |
0-1 | B21 | |
2014.08.29 | Danada, Tomas (2079) vs (1946) Nemsak, Denis 4.Interchess Cup Senica 2014 - FIDE Open Benko's opening - Semi-Leningrad |
1-0 | A81 | |
2014.08.29 | Tomcik, Milan (2032) vs (2079) Danada, Tomas 4.Interchess Cup Senica 2014 - FIDE Open Sicilian - Godiva |
1/2-1/2 | B32 | |
2014.08.28 | Danada, Tomas (2079) vs (1788) Pipiska, Adam 4.Interchess Cup Senica 2014 - FIDE Open Bird Dutch |
1-0 | A03 | |
2014.08.27 | Tomcikova, Dominika (1555) vs (2079) Danada, Tomas 4.Interchess Cup Senica 2014 - FIDE Open Irregular King's Knight - Latvian |
0-1 | C40 | |
2014.09.06 | Mrva, Vladimir (2138) vs (2079) Danada, Tomas Sorea Open 2014 Caro-Kann Exchange - Panov |
1/2-1/2 | B13 | |
2014.09.05 | Danada, Tomas (2079) vs (2222) Burnett, Andrew Sorea Open 2014 Old Benoni |
0-1 | A43 | |
2014.09.05 | Danada, Tomas (2079) vs (2297) Pagerka, Martin Sorea Open 2014 Indian East Indian |
1-0 | A48 | |
2015.03.20 | Zatko, Gregor (2124) vs (2118) Danada, Tomas Sachova Extraliga SK Commander 2014/15 French Tarrasch |
1-0 | C03 | |
2014.11.23 | Danada, Tomas (2118) vs (2077) Holtman, Teodor Sachova Extraliga SK Commander 2014/15 Sicilian - Mengarini |
1/2-1/2 | B20 | |
2014.10.26 | Danada, Tomas (2118) vs (2179) Veres, Andrej Sachova Extraliga SK Commander 2014/15 French - King's Knight |
1/2-1/2 | C00 | |
2014.04.12 | Nemsak, Denis (1936) vs (2085) Danada, Tomas Chess festival 2014 - FIDE Open English Agincourt |
1/2-1/2 | A13 | |
2014.04.11 | Danada, Tomas (2085) vs (1366) Ihnat, Marek Chess festival 2014 - FIDE Open Scandinavian |
1-0 | B01 | |
2014.04.10 | Endresz, Pavol (1903) vs (2085) Danada, Tomas Chess festival 2014 - FIDE Open Caro-Kann Knight Classical - Spassky (Lobron) |
1-0 | B19 | |
2014.04.09 | Danada, Tomas (2085) vs (2160) Mrva, Vladimir Chess festival 2014 - FIDE Open Neo-Indian - Catalan Irregular |
1/2-1/2 | E00 | |
2014.04.08 | Brnusak, Pavol (1703) vs (2085) Danada, Tomas Chess festival 2014 - FIDE Open English - Snake |
0-1 | A10 | |
2014.04.07 | Danada, Tomas (2085) vs (2390) Manik, Mikulas Chess festival 2014 - FIDE Open Nimzovich - Classical |
0-1 | A01 | |
2014.04.06 | Slivka, Vasil (1583) vs (2085) Danada, Tomas Chess festival 2014 - FIDE Open Reti Symmetrical - King's Indian |
0-1 | A05 | |
2014.03.16 | Danada, Tomas (2099) vs (2041) Spacek, Oliver SVK 2.liga A 2013/2014 Sicilian |
1/2-1/2 | B40 | |
2014.03.23 | Pales, Dusan (2014) vs (2099) Danada, Tomas SVK 1.liga Západ Sicilian Alapin - Smith-Morra |
0-1 | B22 | |
2014.02.23 | Jacko, Vladimir (2281) vs (2099) Danada, Tomas SVK 2.liga A 2013/2014 Caro-Kann - Advance |
1-0 | B12 | |
2014.03.22 | Gazik, Viktor (2166) vs (2099) Danada, Tomas SVK 1.liga Západ French Closed Tarrasch - Pawn Center |
1-0 | C05 | |
2014.02.22 | Kovac, Andrej (2171) vs (2099) Danada, Tomas SVK 2.liga A 2013/2014 Nimzovich - Modern |
1-0 | A01 | |
2014.02.01 | Danada, Tomas (2099) vs (2464) Petenyi, Tamas SVK 2.liga A 2013/2014 Irregular Queen's Pawn - Quiet |
1/2-1/2 | B08 | |
2014.02.02 | Danada, Tomas (2099) vs (2188) Sosovicka, Juraj SVK 1.liga Západ Queen's Pawn Zukertort - Symmetrical |
1/2-1/2 | D02 | |
2014.01.12 | Danada, Tomas (2099) vs (2366) Berczes, Csaba SVK 2.liga A 2013/2014 Pirc |
1/2-1/2 | B07 | |
2013.12.15 | Danada, Tomas (2099) vs (2112) Mydlarik, Martin SVK 1.liga Západ Indian Capablanca |
1-0 | A47 | |
2014.01.11 | Danada, Tomas (2099) vs (2160) Veselsky, Jozef SVK 2.liga A 2013/2014 Queen's Gambit Declined |
1/2-1/2 | D30 | |
2013.12.14 | Danada, Tomas (2099) vs (2268) Havlicek, Libor SVK 1.liga Západ Sicilian - Steinitz |
0-1 | B20 | |
2013.11.24 | Bronis, Marian (2175) vs (2099) Danada, Tomas SVK 2.liga A 2013/2014 King's Indian Schwarz |
1-0 | E70 | |
2013.11.23 | Zatko, Gregor (2188) vs (2099) Danada, Tomas SVK 2.liga A 2013/2014 Reti |
1/2-1/2 | A04 | |
2013.11.17 | Banas, Jan (2293) vs (2099) Danada, Tomas SVK 1.liga Západ Reti |
1-0 | A04 | |
2013.10.20 | Federic, Jozef (2269) vs (2099) Danada, Tomas SVK 2.liga A 2013/2014 Irregular Queen's Pawn - Kotov |
1-0 | A40 | |
2013.10.19 | Danada, Tomas (2099) vs (2243) Gabris, Ondrej SVK 2.liga A 2013/2014 Irregular Queen's Pawn - Kotov |
0-1 | A40 | |
2013.10.13 | Capak, Stefan (2040) vs (2099) Danada, Tomas SVK 1.liga Západ Irregular Queen's Pawn - Kotov |
1/2-1/2 | A40 | |
2013.10.12 | Sukuba, Zdeno (2108) vs (2099) Danada, Tomas SVK 1.liga Západ Reti |
0-1 | A04 | |
2013.09.15 | Danada, Tomas (2138) vs (2173) Macko, Michal M-SR v rapid sachu 2013 - Open Banska Bystrica Benko Gambit - Half-Accepted (Zaitsev) |
1/2-1/2 | A57 | |
2013.09.15 | Zatko, Gregor (2182) vs (2138) Danada, Tomas M-SR v rapid sachu 2013 - Open Banska Bystrica Sicilian Closed |
1/2-1/2 | B23 | |
2013.09.15 | Repka, Christopher (2378) vs (2138) Danada, Tomas M-SR v rapid sachu 2013 - Open Banska Bystrica Queen's Pawn Zukertort |
0-1 | D02 | |
2013.09.14 | Danada, Tomas (2138) vs (2044) Trebula, Jozef M-SR v rapid sachu 2013 - Open Banska Bystrica Benko Gambit - Half-Accepted (Zaitsev) |
1-0 | A57 | |
2013.09.14 | Minich, Miroslav (1962) vs (2138) Danada, Tomas M-SR v rapid sachu 2013 - Open Banska Bystrica Robatsch |
1/2-1/2 | B06 | |
2013.09.14 | Danada, Tomas (2138) vs (2386) Druska, Juraj M-SR v rapid sachu 2013 - Open Banska Bystrica French |
0-1 | C01 | |
2013.09.14 | Galvanek, Ladislav (2025) vs (2138) Danada, Tomas M-SR v rapid sachu 2013 - Open Banska Bystrica Irregular Queen's Pawn - Kotov (Beefeater) |
0-1 | A40 | |
2014.03.30 | Straka, Jozef (2291) vs (2099) Danada, Tomas Sachova Extraliga SK Commander 2013/14 Queen's Pawn Zukertort |
1-0 | D02 | |
2014.03.29 | Kantorik, Marian (2270) vs (2099) Danada, Tomas Sachova Extraliga SK Commander 2013/14 Semi-Slav Anti-Meran - Ekstrom |
1-0 | D44 | |
2014.03.28 | Csonka, Attila (2370) vs (2099) Danada, Tomas Sachova Extraliga SK Commander 2013/14 Caro-Kann Knight Classical - Classical (Flohr) |
1/2-1/2 | B18 | |
2014.03.09 | Podoba, Milan (2132) vs (2099) Danada, Tomas Sachova Extraliga SK Commander 2013/14 Two Knights |
1-0 | C57 | |
2014.03.08 | Danada, Tomas (2099) vs (2062) Jostic, Peter Sachova Extraliga SK Commander 2013/14 Gruenfeld Kemeri (Kashdan) |
0-1 | D79 | |
2013.08.11 | Danada, Tomas (2081) vs (2177) Mrva, Vladimir Open Oravska Priehrada 2013 Catalan Irregular - Closed |
1/2-1/2 | E01 | |
2013.08.11 | Danada, Tomas (2081) vs (2006) Bartek, Ladislav Open Oravska Priehrada 2013 Four Knights - Gunsberg |
1/2-1/2 | C47 | |
2013.08.11 | Novotny, Adam (1968) vs (2081) Danada, Tomas Open Oravska Priehrada 2013 Robatsch |
0-1 | B06 | |
2013.08.10 | Danada, Tomas (2081) vs (1929) Mocary, Metod Open Oravska Priehrada 2013 Robatsch |
1-0 | B06 | |
2013.08.10 | Danada, Tomas (2081) vs (2149) Veselsky, Jozef Open Oravska Priehrada 2013 Benko's opening |
0-1 | A00 | |
2013.07.14 | Danada, Tomas (2085) vs (1933) Jablonicky, Martin V4 OPEN - International Championship of Slovakia 2013 Dutch |
0-1 | A84 | |
2013.07.13 | Nasuta, Grzegorz (2353) vs (2085) Danada, Tomas V4 OPEN - International Championship of Slovakia 2013 Spanish Schliemann - Tartakower |
1-0 | C63 | |
2013.07.12 | Danada, Tomas (2085) vs (1955) Nowak, Lukasz V4 OPEN - International Championship of Slovakia 2013 Sicilian |
1-0 | B20 | |
2013.07.11 | Chmielewski, Jakub (1880) vs (2085) Danada, Tomas V4 OPEN - International Championship of Slovakia 2013 Reti King's Indian |
1/2-1/2 | A07 | |
2013.07.10 | Danada, Tomas (2085) vs (1999) Sturc, Jan V4 OPEN - International Championship of Slovakia 2013 Queen's Pawn Zukertort - London |
1/2-1/2 | D02 | |
2013.07.09 | Recky, Norbert (1879) vs (2085) Danada, Tomas V4 OPEN - International Championship of Slovakia 2013 Robatsch |
0-1 | B06 | |
2013.07.08 | Danada, Tomas (2085) vs (2021) Pereszlenyi, Gejza V4 OPEN - International Championship of Slovakia 2013 Queen's Pawn Zukertort - London |
1-0 | D02 | |
2013.07.07 | Skara, Vladimir (2205) vs (2085) Danada, Tomas V4 OPEN - International Championship of Slovakia 2013 Indian East Przepiorka |
1/2-1/2 | A49 | |
2013.07.06 | Danada, Tomas (2085) vs (2361) Motuz, Karol V4 OPEN - International Championship of Slovakia 2013 Benko's opening |
0-1 | A00 | |
2013.05.04 | Sulek, Viliam (2070) vs (2118) Danada, Tomas OPEN Slovan 2013, 27.4.-4.5.2013 Sicilian - Godiva |
1/2-1/2 | B32 | |
2013.05.03 | Danada, Tomas (2118) vs (2178) Hajek, Lukas OPEN Slovan 2013, 27.4.-4.5.2013 Reti Gambit |
1/2-1/2 | A09 | |
2013.05.02 | Vlkovic, Pavol (1778) vs (2118) Danada, Tomas OPEN Slovan 2013, 27.4.-4.5.2013 Sicilian |
0-1 | B30 | |
2013.05.01 | Danada, Tomas (2118) vs (1990) Karas, Marek OPEN Slovan 2013, 27.4.-4.5.2013 Slav - Classical Exchange |
1/2-1/2 | D10 | |
2013.04.30 | Kralovic, Andrej (2139) vs (2118) Danada, Tomas OPEN Slovan 2013, 27.4.-4.5.2013 Reti Symmetrical |
1/2-1/2 | A05 | |
2013.04.29 | Danada, Tomas (2118) vs (2190) Kleman, Miroslav OPEN Slovan 2013, 27.4.-4.5.2013 Benko's opening |
1/2-1/2 | A00 | |
2013.04.28 | Vrtiakova, Anna (1706) vs (2118) Danada, Tomas OPEN Slovan 2013, 27.4.-4.5.2013 French Advance Winawer - Konstantinopolsky |
0-1 | C18 | |
2013.04.12 | Danada, Tomas (2118) vs (2178) Hajek, Lukas Majstrovstvá SR mládeže 2013 - chlapci do 18 rokov Indian East Indian |
0-1 | A48 | |
2013.04.11 | Petras, Marian (1959) vs (2118) Danada, Tomas Majstrovstvá SR mládeže 2013 - chlapci do 18 rokov French - Chigorin |
1/2-1/2 | C00 | |
2013.04.10 | Danada, Tomas (2118) vs (1391) Jadron, Branislav Majstrovstvá SR mládeže 2013 - chlapci do 18 rokov English Agincourt |
1-0 | A13 | |
2013.04.09 | Kerdik, Adam (1951) vs (2118) Danada, Tomas Majstrovstvá SR mládeže 2013 - chlapci do 18 rokov Robatsch |
1/2-1/2 | B06 | |
2013.04.08 | Danada, Tomas (2118) vs (2064) Sebo, Viktor Majstrovstvá SR mládeže 2013 - chlapci do 18 rokov Gedult's opening |
1/2-1/2 | A00 | |
2013.04.08 | Kacir, Tomas (1569) vs (2118) Danada, Tomas Majstrovstvá SR mládeže 2013 - chlapci do 18 rokov English - Kotov (Beefeater) |
0-1 | A40 | |
2013.04.07 | Danada, Tomas (2118) vs (1719) Gallik, Dalibor Majstrovstvá SR mládeže 2013 - chlapci do 18 rokov Reti King's Indian |
1/2-1/2 | A07 | |
2013.04.06 | Pristas, Vincent (1682) vs (2118) Danada, Tomas Majstrovstvá SR mládeže 2013 - chlapci do 18 rokov Scandinavian |
1-0 | B01 | |
2013.03.24 | Kukel, Imre (2260) vs (2098) Danada, Tomas SVK 1.liga zapad 2012/2013 Sicilian - Rossolimo |
1-0 | B30 | |
2013.03.23 | Darazs, Zoltan (2124) vs (2098) Danada, Tomas SVK 1.liga zapad 2012/2013 Robatsch - Two Knights |
1-0 | B06 | |
2013.02.24 | Bombek, Peter (2264) vs (2098) Danada, Tomas SVK 1.liga zapad 2012/2013 Robatsch - Two Knights |
0-1 | B06 | |
2013.01.12 | Danada, Tomas (2098) vs (2080) Beles, Milan SVK 1.liga zapad 2012/2013 Benko's opening - Anglo-Grünfeld (Rubinstein) |
1/2-1/2 | A16 | |
2012.12.09 | Kaniansky, Miroslav (2209) vs (2098) Danada, Tomas SVK 1.liga zapad 2012/2013 Irregular Queen's Pawn - Kotov |
1/2-1/2 | A40 | |
2012.12.08 | Zatko, Gregor (2148) vs (2098) Danada, Tomas SVK 1.liga zapad 2012/2013 Irregular Queen's Pawn - Kotov |
0-1 | A40 | |
2012.10.21 | Danada, Tomas (2098) vs (2299) Federic, Jozef SVK 1.liga zapad 2012/2013 Queen's Pawn Zukertort - Symmetrical |
1/2-1/2 | D02 | |
2012.10.20 | Vass, Frantisek (2292) vs (2098) Danada, Tomas SVK 1.liga zapad 2012/2013 Irregular Queen's Pawn - Kotov |
0-1 | A40 | |
2012.08.07 | Danada, Tomas (2086) vs (2141) Pejko, Oto Open Senica 2012 Queen's Gambit Declined |
1/2-1/2 | D30 | |
2012.08.07 | Danada, Tomas (2086) vs (1858) Jablonicky, Martin Open Senica 2012 Reti Symmetrical - Polugayevsky |
1-0 | E17 | |
2012.08.06 | Skapikova, Lubica (1899) vs (2086) Danada, Tomas Open Senica 2012 French Tarrasch |
1/2-1/2 | C03 | |
2012.08.06 | Pagerka, Martin (2258) vs (2086) Danada, Tomas Open Senica 2012 Sicilian Maroczy Breyer |
1-0 | B39 | |
2012.08.05 | Danada, Tomas (2086) vs (1838) Kotoucek, Jiri Open Senica 2012 Queen's Gambit Declined |
1-0 | D30 | |
2012.08.05 | Teuber, Andreas (2187) vs (2086) Danada, Tomas Open Senica 2012 Irregular Queen's Pawn - Kotov |
1-0 | A40 | |
2012.08.04 | Danada, Tomas (2086) vs (1918) Berger, Patrik Open Senica 2012 Indian - Trompowsky |
1/2-1/2 | A45 | |
2012.08.04 | Svizensky, Lubos (1893) vs (2086) Danada, Tomas Open Senica 2012 Modern |
0-1 | A41 | |
2012.08.03 | Danada, Tomas (2086) vs (1712) Podjavorinsky, Peter Open Senica 2012 Gruenfeld Classical |
1-0 | D80 | |
2012.06.27 | Liscinska, Jana (1629) vs (2066) Danada, Tomas V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Sicilian - Godiva |
0-1 | B32 | |
2012.06.26 | Danada, Tomas (2066) vs (1927) Tropp, Oliver V4 Youth Festival 2011 Team Tournament French Paulsen - Steinitz (Boleslavsky) |
1/2-1/2 | C11 | |
2012.06.26 | Petras, Marian (1959) vs (2066) Danada, Tomas V4 Youth Festival 2011 Team Tournament French Winawer - Maroczy |
0-1 | C15 | |
2012.06.25 | Danada, Tomas (2066) vs (1862) Terbe, Julianna V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Indian - Mexican |
1/2-1/2 | A50 | |
2012.06.24 | Danada, Tomas (2066) vs (1589) Sadlon, Matus V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Indian - Trompowsky |
1-0 | A45 | |
2012.06.24 | Puzko, Danila (1958) vs (2066) Danada, Tomas V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Caro-Kann - Maroczy |
1-0 | B12 | |
2012.06.23 | Danada, Tomas (2066) vs (1583) Jarabek, Milan V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Vienna - Lange |
1-0 | C25 | |
2012.06.23 | Deka, Konrad (1660) vs (2066) Danada, Tomas V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Caro-Kann - Advance (Van der Wiel) |
1-0 | B12 | |
2012.06.22 | Danada, Tomas (2066) vs (1612) Kanakova, Natalie V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Reti Symmetrical |
0-1 | A05 | |
2012.07.15 | Danada, Tomas (2079) vs (2389) Jurcik, Martin International Championship of Slovakia 2012 - OPEN A Queen's Gambit Declined |
1/2-1/2 | D30 | |
2012.07.14 | Jablonicky, Frantisek (2201) vs (2079) Danada, Tomas International Championship of Slovakia 2012 - OPEN A Reti |
0-1 | A04 | |
2012.07.11 | Danada, Tomas (2079) vs (2291) Kukel, Imre International Championship of Slovakia 2012 - OPEN A Gruenfeld Classical |
0-1 | D80 | |
2012.07.10 | Jablonicky, Martin (1814) vs (2079) Danada, Tomas International Championship of Slovakia 2012 - OPEN A Pirc |
1/2-1/2 | B07 | |
2012.07.07 | Danada, Tomas (2079) vs (2463) Sipos, Istvan International Championship of Slovakia 2012 - OPEN A Catalan Open (Classical) |
0-1 | E04 | |
2012.01.03 | Mazur, Stefan (2375) vs (2062) Danada, Tomas Majstrovstvá SR juniorov 2012 Caro-Kann Knight Classical - Spassky |
1-0 | B19 | |
2012.01.02 | Danada, Tomas (2062) vs (1900) Nemsak, Denis Majstrovstvá SR juniorov 2012 Sicilian Rossolimo (Fianchetto) |
1-0 | B31 | |
2012.01.01 | Danada, Tomas (2062) vs (1990) Kimerling, Martin Majstrovstvá SR juniorov 2012 Reti Symmetrical - Pelikan (Chelyabinsk) |
1-0 | B33 | |
2011.12.31 | Pagerka, Martin (2208) vs (2062) Danada, Tomas Majstrovstvá SR juniorov 2012 Caro-Kann - Two Knights (Mindeno) |
1-0 | B11 | |
2011.12.30 | Danada, Tomas (2062) vs (2323) Druska, Juraj Majstrovstvá SR juniorov 2012 Neo-Indian - Catalan Irregular |
0-1 | E00 | |
2011.12.29 | Hajek, Lukas (2032) vs (2062) Danada, Tomas Majstrovstvá SR juniorov 2012 Old Indian Ukrainian (Two Knights) |
1/2-1/2 | A55 | |
2011.12.28 | Danada, Tomas (2062) vs (2182) Jacko, Vladimir Majstrovstvá SR juniorov 2012 Nimzo-Indian Rubinstein |
0-1 | E42 | |
2011.12.27 | Dolnak, Michal (2074) vs (2062) Danada, Tomas Majstrovstvá SR juniorov 2012 Modern Benoni - Snake |
1/2-1/2 | A60 | |
2011.12.26 | Danada, Tomas (2062) vs (2129) Repka, Christopher Majstrovstvá SR juniorov 2012 Queen's Gambit Chigorin |
0-1 | D07 | |
2011.11.20 | Nedoba, Milan (1787) vs (2062) Danada, Tomas Cena mesta Martin 2011 Indian Knight - Blumenfeld |
0-1 | E10 | |
2011.11.19 | Danada, Tomas (2062) vs (1838) Vandlik, Jaroslav Cena mesta Martin 2011 Queen's Gambit - Marshall |
1/2-1/2 | D06 | |
2011.11.19 | Cech, Dominik (2122) vs (2062) Danada, Tomas Cena mesta Martin 2011 French Classical - Steinitz |
1-0 | C14 | |
2011.11.18 | Simo, Marian (1571) vs (2062) Danada, Tomas Cena mesta Martin 2011 Caro-Kann - Advance |
0-1 | B12 | |
2011.11.17 | Danada, Tomas (2062) vs (1940) Milcova, Zuzana Cena mesta Martin 2011 Reti Gambit |
1/2-1/2 | A09 | |
2011.11.17 | Kislinsky, Alexey (2529) vs (2062) Danada, Tomas Cena mesta Martin 2011 French Tarrasch |
1-0 | C03 | |
2011.11.16 | Danada, Tomas (2062) vs (1677) Gazo, Daniel Cena mesta Martin 2011 Queen's Gambit Declined |
1-0 | D30 | |
2011.09.16 | Sosovicka, Juraj (2198) vs (1960) Danada, Tomas Majstrovstvá Bratislavského kraja jednotlivcov 2011 Pirc Austrian - Dragon |
1/2-1/2 | B09 | |
2011.09.15 | Danada, Tomas (1960) vs (2252) Janos, Martin Majstrovstvá Bratislavského kraja jednotlivcov 2011 Neo-Indian - Catalan Irregular |
1-0 | E00 | |
2011.09.14 | Danada, Tomas (1960) vs (2330) Vlcek, Stanislav Majstrovstvá Bratislavského kraja jednotlivcov 2011 Indian East Indian - London |
0-1 | A48 | |
2011.09.13 | Chovanec, Vladimir (2114) vs (1960) Danada, Tomas Majstrovstvá Bratislavského kraja jednotlivcov 2011 Sicilian Closed |
1-0 | B23 | |
2011.09.12 | Danada, Tomas (1960) vs (2015) Kimerling, Martin Majstrovstvá Bratislavského kraja jednotlivcov 2011 Indian East Indian - London |
1-0 | A48 | |
2011.09.11 | Hajek, Lukas (2038) vs (1960) Danada, Tomas Majstrovstvá Bratislavského kraja jednotlivcov 2011 English Sicilian |
0-1 | A20 | |
2011.09.10 | Danada, Tomas (1960) vs (2286) Schwarz, Dusan Majstrovstvá Bratislavského kraja jednotlivcov 2011 Semi-Slav |
1/2-1/2 | D43 | |
2011.06.28 | Nedostup, Daniil (2044) vs (1932) Danada, Tomas V4 Youth Festival 2011 Team Tournament French Advance Winawer |
1/2-1/2 | C19 | |
2011.06.27 | Janos, Marek (1756) vs (1932) Danada, Tomas V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Sicilian |
0-1 | B33 | |
2011.06.26 | Danada, Tomas (1932) vs (2059) Turkova, Karolina V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Reti Gambit - Polonaise |
1/2-1/2 | A09 | |
2011.06.26 | Premus, Jan (2066) vs (1932) Danada, Tomas V4 Youth Festival 2011 Team Tournament French - King's Knight |
1-0 | C00 | |
2011.06.25 | Danada, Tomas (1932) vs (1768) Tomcik, Michal V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Slav Rubinstein |
0-1 | D11 | |
2011.06.25 | Pagerka, Martin (2223) vs (1932) Danada, Tomas V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Dutch Staunton - Diemer |
1-0 | A82 | |
2011.06.24 | Danada, Tomas (1932) vs (1765) Rydzewski, Pawel V4 Youth Festival 2011 Team Tournament Reti |
0-1 | A04 | |
2011.08.28 | Danada, Tomas (1960) vs (2152) Birkenmaier, Rainer OPEN Senica 2011 Queen's Gambit Declined |
1-0 | D30 | |
2011.08.27 | Banas, Jan (2320) vs (1960) Danada, Tomas OPEN Senica 2011 English Four Knights - Marini |
1-0 | A28 | |
2011.08.26 | Danada, Tomas (1960) vs (2047) Kimerling, Martin OPEN Senica 2011 Indian Knight - Pelikan |
1-0 | B33 | |
2011.08.25 | Sosovicka, Juraj (2175) vs (1960) Danada, Tomas OPEN Senica 2011 Reti Symmetrical - Nimzovich |
1/2-1/2 | A05 | |
2011.08.24 | Danada, Tomas (1960) vs (2123) Hecko, Dusan OPEN Senica 2011 Gruenfeld Classical - Kotov |
1-0 | D80 | |
2011.08.23 | Danada, Tomas (1960) vs (2146) Cajka, Tibor OPEN Senica 2011 Irregular Queen's Pawn - Kotov |
0-1 | A40 | |
2011.08.23 | Straka, Jozef (2305) vs (1960) Danada, Tomas OPEN Senica 2011 Sicilian - Labourdonnais |
1/2-1/2 | B32 | |
2011.08.22 | Danada, Tomas (1960) vs (2221) Vogel, Jaap OPEN Senica 2011 Catalan Closed - Closed |
1-0 | E06 | |
2011.08.21 | Klimes, Juraj (1487) vs (1960) Danada, Tomas OPEN Senica 2011 Robatsch |
0-1 | B06 | |
2011.03.20 | Danada, Tomas (1838) vs (1979) Hrubsa, Marian SVK 4.liga A21 2010/2011 Reti Gambit |
1/2-1/2 | A09 | |
2011.03.06 | Lanik, Miroslav (1871) vs (1838) Danada, Tomas SVK 4.liga A21 2010/2011 Sicilian |
1/2-1/2 | B33 | |
2011.02.06 | Danada, Tomas (1838) vs (1783) Cerovsky, Marian SVK 4.liga A21 2010/2011 Reti Gambit |
1/2-1/2 | A09 | |
2011.01.23 | Adamec, Jozef (1444) vs (1838) Danada, Tomas SVK 4.liga A21 2010/2011 Scandinavian |
0-1 | B01 | |
2011.01.09 | Danada, Tomas (1838) vs (1900) Vach, Jozef SVK 4.liga A21 2010/2011 Reti Symmetrical |
1/2-1/2 | A05 | |
2010.12.05 | Danada, Tomas (1838) vs (1882) Smrek, Peter SVK 4.liga A21 2010/2011 Old Benoni - Franco-Sicilian |
1/2-1/2 | A43 | |
2010.11.21 | Danada, Tomas (1838) vs (1720) Berger, Patrik SVK 4.liga A21 2010/2011 King's Indian Yugoslav (Aronin) - Normal |
1-0 | E98 | |
2010.10.24 | Danada, Tomas (1838) vs (1610) Matejovic, Ludovit SVK 4.liga A21 2010/2011 Italian |
1-0 | C50 | |
2010.10.10 | Kupkovic, Miroslav (1818) vs (1838) Danada, Tomas SVK 4.liga A21 2010/2011 Neo-Indian - Catalan Irregular |
1-0 | E00 | |
2010.08.29 | Danada, Tomas (1837) vs (1932) Otepka, Vladimir OPEN Brezova 2010 Queen's Pawn Richter-Veresov - Burn |
1-0 | C11 | |
2010.08.28 | Liptak, Dusan (2066) vs (1837) Danada, Tomas OPEN Brezova 2010 Queen's Indian - Petrosian |
1-0 | E12 | |
2010.08.27 | Danada, Tomas (1837) vs White, Jonathan OPEN Brezova 2010 Petrov Modern - Symmetrical |
1-0 | C43 | |
2010.08.26 | Tsifanskaya, Ludmila A (2143) vs (1837) Danada, Tomas OPEN Brezova 2010 French - Hanham |
1-0 | C00 | |
2010.08.25 | Danada, Tomas (1837) vs (2140) Jacko, Vladimir OPEN Brezova 2010 Sicilian Maroczy - Hungarian |
0-1 | B38 | |
2010.08.24 | Blatnicky, Miroslav (2119) vs (1837) Danada, Tomas OPEN Brezova 2010 Irregular Queen's Pawn - Franco-Indian |
0-1 | A40 | |
2010.08.24 | Danada, Tomas (1837) vs (1926) Skapikova, Lubica OPEN Brezova 2010 King's Indian Classical |
1/2-1/2 | E91 | |
2010.08.23 | Milcova, Zuzana (1969) vs (1837) Danada, Tomas OPEN Brezova 2010 French - Exchange |
1/2-1/2 | C01 | |
2010.08.22 | Danada, Tomas (1837) vs (2255) Banas, Kamil OPEN Brezova 2010 Sicilian Scheveningen Najdorf - Byrne |
0-1 | B90 | |
2010.04.01 | Danada, Tomas (1811) vs (2087) Taus, Martin 21.turnaj Pobeskydi - Arcelor Mittal CUP Irregular King's Pawn - Nimzovich (Scandinavian) |
1/2-1/2 | B00 |
Date | Players & Opening | Result | ECO | View |
---|---|---|---|---|
No results | No results | No results | No results | No results |