Date | Chess tournament name | Initial ranking | Final ranking | Performance |
---|---|---|---|---|
2023-06-24 to 2023-07-01 | O pohár primátora města Prostějova 2023 | 5 | 4 [+1] | 2131 |
2022-07-14 to 2022-07-17 | CZECH OPEN 2022 - E - Cesky Lev Kolesovice Open 4-member team tournament | 339 | 237 [+102] | 1928 |
2021-06-26 to 2021-07-03 | O pohár primátora města Prostějov 2021 | 6 | 7 [-1] | 2048 |
2020-10-04 to 2021-04-11 | 1. liga V 20/21 | 201 | 202 [-1] | 0 |
2019-10-13 to 2020-03-29 | ŠSOK Oblastní přebor jih | 152 | 143 [+9] | 1998 |
2020-06-20 to 2020-06-20 | MEMORIÁL PETRA BOČKAREVA 2020 | 8 | 6 [+2] | 2017 |
2020-06-21 to 2020-06-28 | O pohár primátora města Prostějov | 6 | 2 [+4] | 2234 |
2020-01-09 to 2020-01-09 | KP škol Olomouc Střední školy | 6 | 8 [-2] | 1775 |
2019-12-27 to 2019-12-27 | Vánoční turnaj 2019 | 3 | 4 [-1] | 1802 |
2019-12-26 to 2019-12-26 | Štěpánský rapid Prostějov 2019 | 5 | 3 [+2] | 2069 |
2018-10-06 to 2019-04-14 | MČR družstev mládeže - finále "A" 2018/19 web | 84 | 20 [+64] | 2182 |
2019-10-13 to 2020-06-28 | 2. liga E 2019/2020 | 83 | 124 [-41] | 2015 |
2019-05-12 to 2019-05-12 | Memoriál Jana Kováře, 12.5.2019, Přebor Zlínského kraje v rapid šachu | 43 | 19 [+24] | 2080 |
2019-03-09 to 2019-03-16 | MČR mládeže 2019 - FIDE Open | 6 | 4 [+2] | 2176 |
2019-06-08 to 2019-06-08 | Chess Open Prostějov 2019 Londin vs. Prostějov | 13 | 13 [0] | 1832 |
2019-05-02 to 2019-05-02 | GP ŠSOK, 7. turnaj Grygov, kat. D | 1 | 1 [0] | 1878 |
2019-09-21 to 2019-09-21 | Mistrovství České republiky juniorů a dorostenců v rapid šachu 2019 | 21 | 14 [+7] | 1687 |
2019-08-25 to 2019-08-31 | OPEN Skalica 2019 | 31 | 31 [0] | 2120 |
2019-01-09 to 2019-01-09 | Okresní přebor škol Olomouc SŠ | 1 | 1 [0] | 2004 |
2019-01-05 to 2019-01-05 | Citovská tříkrálová rošáda | 15 | 27 [-12] | 1912 |
2019-07-11 to 2019-07-14 | CZECH OPEN 2019 "CESKY LEV KOLESOVICE OPEN" - E - open Championship of the Czech Republic of 4-member team tournament | 192 | 307 [-115] | 1951 |
2019-08-20 to 2019-08-20 | Jeseník Open_Blesk | 20 | 13 [+7] | 1934 |
2019-08-17 to 2019-08-25 | Jeseník Open A | 33 | 31 [+2] | 2022 |
2019-03-13 to 2019-03-13 | Bleskový turnaj Dlouhé Stráně 2019 | 14 | 13 [+1] | 1888 |
2020-01-11 to 2020-06-14 | KP dr. ml. žáků ŠSOK | 95 | 21 [+74] | 2079 |
2019-05-18 to 2019-05-18 | Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2019 | 124 | 46 [+78] | 1941 |
2019-06-22 to 2019-06-29 | Wisconsin Cup Prostějov | 5 | 10 [-5] | 2052 |
2019-01-30 to 2019-01-30 | KP škol Olomouc střední školy | 24 | 13 [+11] | 1576 |
2019-04-19 to 2019-04-21 | Turnaj přátelství 2019 skupina A | 2 | 2 [0] | 2094 |
2018-03-30 to 2018-04-01 | Turnaj přátelství 2018 skupina A | 11 | 6 [+5] | 1979 |
2018-09-22 to 2018-09-22 | Prostějovský koník 2018 | 3 | 2 [+1] | 2179 |
2018-10-21 to 2019-04-07 | KP ŠSOK 201819 | 132 | 7 [+125] | 2155 |
2018-10-06 to 2019-01-19 | Extraliga mládeže - Východ 2018/19 | 16 | 10 [+6] | 2101 |
2018-09-15 to 2018-09-15 | VINARSKÝ KRÁL | 17 | 7 [+10] | 1954 |
2018-09-28 to 2018-09-29 | Mistrovství České republiky juniorů a dorostenců v rapid šachu 2018 | 46 | 31 [+15] | 1732 |
2018-08-18 to 2018-08-26 | Jeseník Open A | 30 | 38 [-8] | 1975 |
2018-11-10 to 2018-11-17 | Polofinále MČR juniorů 2018 - kat. H18+H20 | 19 | 22 [-3] | 2005 |
2018-01-23 to 2018-01-23 | Krajský přebor škol kategorie C | 15 | 4 [+11] | 1963 |
2017-11-27 to 2017-11-27 | Okresní přebor škol kategorie C | 1 | 2 [-1] | 2068 |
2018-05-08 to 2018-05-08 | OkPBŠ_Prostějov 2018 | 7 | 7 [0] | 1859 |
2018-05-26 to 2018-05-26 | CHESS PROSTĚJOV 2018 OPEN | 5 | 4 [+1] | 1831 |
2018-01-13 to 2018-01-13 | OTEVŘENÝ KRAJSKÝ PŘEBOR MLÁDEŽE V RAPID ŠACHU 2017/2018 Kategorie D (2000 a ml.) - 3. turnaj PROSTĚJOV | 1 | 3 [-2] | 1347 |
2018-07-12 to 2018-07-15 | CZECH OPEN 2018 "CESKY LEV KOLESOVICE OPEN" - E - open Championship of the Czech Republic of 4-member team tournament | 63 | 66 [-3] | 2038 |
2018-09-01 to 2018-09-01 | Loučení s prázdninami 2018 | 4 | 1 [+3] | 2097 |
2018-01-06 to 2018-01-06 | Citovská tříkrálová rošáda | 17 | 27 [-10] | 1920 |
2018-03-10 to 2018-03-17 | MČR mládeže, Kouty 2018 - FIDE Open | 23 | 10 [+13] | 2102 |
2018-02-02 to 2018-02-03 | Memoriál Tomáše Baštince A FIDE turnaj | 9 | 8 [+1] | 1711 |
2017-10-15 to 2018-04-08 | ŠSOK Oblastní přebor jih 2017/18 | 21 | 11 [+10] | 1966 |
2017-10-22 to 2018-04-15 | KP ŠSOK 201718 | 137 | 8 [+129] | 2050 |
2018-05-12 to 2018-05-12 | Memoriál Ladislava Zbořila 2018, 22. ročník | 9 | 6 [+3] | 2028 |
2017-09-24 to 2017-09-24 | Prostějovský koník 2017 | 9 | 5 [+4] | 1870 |
2018-06-24 to 2018-07-01 | Wisconsin Cup Prostějov | 6 | 5 [+1] | 2038 |
2017-09-16 to 2017-09-16 | VINARSKÝ KRÁL | 18 | 12 [+6] | 1934 |
2017-12-26 to 2017-12-26 | Štěpánský rapid Prostějov 2017 | 6 | 3 [+3] | 1999 |
2018-11-15 to 2018-11-15 | Bleskový turnaj při Polofinále MČR juniorů 2018 | 15 | 15 [0] | 2059 |
2017-11-12 to 2017-11-18 | Polofinále MČR juniorů 2017 - kat. H18+H20 | 46 | 55 [-9] | 1771 |
2018-06-16 to 2018-06-16 | Memoriál Petre Bočkareva 2018 | 7 | 4 [+3] | 2004 |
2017-12-16 to 2017-12-16 | Vánoční turnaj Bludov 2017 | 11 | 2 [+9] | 2118 |
2018-06-19 to 2018-06-20 | Mistrovství České republiky školních týmů 2018 - kategorie střední školy | 50 | 90 [-40] | 1717 |
2017-09-09 to 2017-09-09 | O Pohár města Moravský Beroun XX. ročník mezinárodního šachového turnaje | 23 | 17 [+6] | 1989 |
2018-10-14 to 2019-03-31 | 2. liga E 2018/2019 | 43 | 7 [+36] | 2196 |
2018-05-05 to 2018-05-05 | GP ŠSOK 6. turnaj Grygov HD18 | 1 | 1 [0] | 1816 |
2016-04-30 to 2016-04-30 | 4. kvalifikace HD16, 30.4.2016, Hlinsko | 4 | 2 [+2] | 1621 |
2017-08-19 to 2017-08-26 | WisC_2017 | 15 | 11 [+4] | 1946 |
2016-04-14 to 2016-04-14 | Olomoucká liga Open | 7 | 2 [+5] | 1961 |
2017-10-28 to 2017-10-28 | Mistrovství Moravy a Slezska 2017 Bleskový turnaj jednotlivců | 15 | 41 [-26] | 1439 |
2017-10-24 to 2017-10-29 | Mistrovství Moravy a Slezska 2017 Kategorie Open | 11 | 7 [+4] | 1864 |
2016-04-13 to 2016-04-13 | Prostějovská žákovská liga 5.ročník 5.turnaj | 1 | 2 [-1] | 1387 |
2017-10-07 to 2018-04-22 | 1. liga mládeže D 17/18 | 60 | 7 [+53] | 1914 |
2015-10-18 to 2016-04-17 | ŠSOK_Oblastní přebor Jih 2015/16 | 24 | 75 [-51] | 1963 |
2014-10-19 to 2015-04-12 | KP SSOK 2014-15 | 106 | 69 [+37] | 1797 |
2015-10-18 to 2016-04-17 | 2. liga ČR - skupina E 2015/2016 | 126 | 123 [+3] | 1754 |
2015-05-16 to 2015-05-16 | Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2015 | 164 | 104 [+60] | 1900 |
2015-10-03 to 2016-04-24 | První liga družstev mládeže - skupina východ | 99 | 63 [+36] | 1831 |
2014-11-22 to 2014-11-22 | O Brankovického krále - memoriál Miroslava Křivánka | 14 | 3 [+11] | 1702 |
2017-06-20 to 2017-06-21 | Mistrovství České republiky školních týmů 2017 - kategorie 6. - 9. třída | 35 | 45 [-10] | 1816 |
2017-06-21 to 2017-06-25 | V4 Youth camp Liptov 2017 team tournament | 48 | 28 [+20] | 1556 |
2017-07-21 to 2017-07-29 | CZECH OPEN 2017 "EVROPA RESTAURANT OPEN" - turnaj B open rating tournament with rating for FIDE and DWZ | 246 | 155 [+91] | 1883 |
2017-06-03 to 2017-06-04 | Turnaj v rapidšachu jednotlivců DS Brno OPEN | 13 | 9 [+4] | 1766 |
2017-05-13 to 2017-05-13 | KP druzstev starsich zaku SSOK 2017 | 17 | 3 [+14] | 2081 |
2017-05-06 to 2017-05-06 | GP ŠSOK 6. turnaj Kategorie D | 2 | 1 [+1] | 1960 |
2017-06-10 to 2017-06-10 | CHESS Prostějov 2017 OPEN | 9 | 4 [+5] | 1887 |
2017-06-19 to 2017-06-19 | Krajský přebor školní mládeže kategorie střední školy | 2 | 1 [+1] | 1916 |
2017-02-09 to 2017-05-18 | Dlouhodoby turnaj | 6 | 4 [+2] | 2290 |
2017-02-10 to 2017-02-11 | Memoriál Tomáše Baštince A FIDE turnaj | 22 | 27 [-5] | 1492 |
2016-10-01 to 2017-04-23 | První liga družstev mládeže - skupina východ | 94 | 53 [+41] | 1660 |
2017-05-20 to 2017-05-20 | Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2017 | 83 | 63 [+20] | 1996 |
2017-05-20 to 2017-05-20 | Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2018 bleskový turnaj | 9 | 7 [+2] | 1938 |
2017-05-20 to 2017-05-20 | Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2018 | 93 | 137 [-44] | 1799 |
2017-05-20 to 2017-05-20 | Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2019 bleskový turnaj | 14 | 12 [+2] | 2053 |
2017-03-25 to 2017-03-25 | KP mládeže 2017_D | 2 | 2 [0] | 1812 |
2017-04-08 to 2017-04-08 | O stříbrnou věž města Litovle - 2. ročník - HD 18 | 2 | 1 [+1] | 2380 |
2017-04-12 to 2017-04-12 | Prostějovská žákovská liga 6.ročník 6.turnaj | 1 | 4 [-3] | 1349 |
2016-11-05 to 2017-03-04 | Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže | 67 | 19 [+48] | 1592 |
2017-03-11 to 2017-03-18 | MČR mládeže, Kouty 2017 - FIDE Open | 36 | 31 [+5] | 1824 |
2017-03-01 to 2017-03-01 | Prostějovská žákovská liga 6.ročník 5.turnaj | 1 | 2 [-1] | 1494 |
2017-01-11 to 2017-01-11 | Krajský přebor škol kategorie B | 41 | 7 [+34] | 1961 |
2017-02-18 to 2017-02-18 | GP mládeže Zábřeh - D | 5 | 8 [-3] | 1458 |
2017-04-14 to 2017-04-16 | Turnaj přátelství 2017 skupina A | 13 | 9 [+4] | 1888 |
2017-04-30 to 2017-04-30 | Černohorský soudek 2017 | 16 | 13 [+3] | 1862 |
2017-01-07 to 2017-01-07 | Vyškovská rošáda 2017 | 1 | 2 [-1] | 1745 |
2016-10-16 to 2017-04-09 | KP ŠSOK 201617 | 60 | 17 [+43] | 1957 |
2016-12-17 to 2016-12-17 | Vánoční šachový turnaj ve Vyškově 2016 | 1 | 1 [0] | 1756 |
2016-11-26 to 2016-11-26 | O brankovického krále | 2 | 10 [-8] | 1527 |
2016-12-26 to 2016-12-26 | Štěpánský rapid Prostějov 2016 | 9 | 12 [-3] | 1852 |
2016-12-29 to 2016-12-29 | Zimní hrátky bleskové 2016 | 4 | 4 [0] | 1624 |
2016-11-16 to 2016-11-16 | Okresní přebor škol kategorie B i C | 2 | 1 [+1] | 1924 |
2016-09-03 to 2016-09-03 | Loučení s prázdninami 2016 | 13 | 13 [0] | 1864 |
2016-08-20 to 2016-08-27 | Wisconsin Cup_2016 | 26 | 14 [+12] | 1927 |
2016-09-24 to 2016-09-24 | Prostějovský koník 2016 | 13 | 6 [+7] | 1966 |
2016-10-25 to 2016-10-30 | Mistrovství Moravy a Slezska kat. H+D10, H+D12, H+D14, H+D16 2016 H+D16 | 6 | 25 [-19] | 1679 |
2016-08-18 to 2016-08-18 | Olomouc Chess Summer 2016 - rapid turnaj E | 33 | 27 [+6] | 1665 |
2016-09-17 to 2016-09-17 | VINARSKÝ KRÁL (Vinary, 17. 9. 2016) | 22 | 12 [+10] | 1912 |
2016-04-02 to 2016-04-02 | KP mládeže 2016_D | 1 | 3 [-2] | 1605 |
2016-05-01 to 2016-05-01 | Otevřený KP mládeže v šachu 2015/16 – 6. turnaj - kat. D (Grygov, 1. 5. 2016) | 4 | 2 [+2] | 1742 |
2016-06-23 to 2016-06-23 | Krajský přebor školní mládeže kategorie 7. - 9. třída ZŠ a SŠ | 2 | 1 [+1] | 2058 |
2016-05-14 to 2016-05-14 | Ratíškovické šachy | 1 | 2 [-1] | 1685 |
2016-06-09 to 2016-06-09 | Olomoucká šachová liga Hanácké elo | 2 | 2 [0] | 1498 |
2016-03-20 to 2016-04-10 | Finále A Regionálního přeboru družstev Prostějov 2015 | 1 | 1 [0] | 0 |
2016-03-05 to 2016-03-12 | MČR mládeže, Kouty 2016 - Národní Open | 9 | 8 [+1] | 1634 |
2016-03-25 to 2016-03-27 | Turnaj přátelství 2016 | 21 | 15 [+6] | 1881 |
2015-10-11 to 2016-02-28 | RPD PV_2015 | 1 | 1 [0] | 2474 |
2015-12-09 to 2015-12-09 | Prostějovská žákovská liga 5.ročník 1.turnaj | 1 | 1 [0] | 2074 |
2015-11-13 to 2015-11-13 | Okresní přebor škol kategorie C | 2 | 4 [-2] | 2123 |
2015-10-27 to 2015-11-01 | Mistrovství Moravy a Slezska kat. H+D10, H+D12, H+D14, H+D16 2015 H+D16 | 24 | 21 [+3] | 1619 |
2016-02-27 to 2016-02-27 | Otevřený krajský přebor mládeže ŠSOK 4. turnaj - kategorie D | 3 | 2 [+1] | 1743 |
2015-12-26 to 2015-12-26 | Stepánský rapid_Prostejov_2015 | 25 | 15 [+10] | 1892 |
2015-12-12 to 2015-12-12 | OTEVŘENÝ KP MLÁDEŽE OLOMOUCKÉHO KRAJE - 2. TURNAJ KATEGORIE D | 8 | 3 [+5] | 1518 |
2016-02-05 to 2016-02-06 | Bastincuv memorial 2016 OPEN A | 22 | 28 [-6] | 1696 |
2015-10-11 to 2016-02-28 | RPD PV_2015 | 1 | 1 [0] | 2474 |
2015-12-27 to 2015-12-27 | Vánoční turnaj ŠO Hlinsko, 27.12.2015 | 14 | 9 [+5] | 1702 |
2016-01-16 to 2016-01-16 | Vyškovská rošáda 2016 kategorie C | 2 | 11 [-9] | 1494 |
2015-11-17 to 2015-11-17 | Otevřený krajský přebor mládeže 1. turnaj - kategorie D a E | 6 | 3 [+3] | 1822 |
2015-10-11 to 2016-02-28 | RPD PV_2015 | 1 | 1 [0] | 2474 |
2015-06-20 to 2015-06-20 | Memoriál Petra Bočkareva 2015 | 20 | 12 [+8] | 1652 |
2015-09-26 to 2015-09-26 | Prostějovský koník 2015 | 11 | 6 [+5] | 1636 |
2015-06-13 to 2015-06-13 | Prostějov Chess Rapid Open 2015 | 21 | 8 [+13] | 1894 |
2015-08-22 to 2015-08-29 | WisC_15 | 30 | 21 [+9] | 1636 |
2015-09-12 to 2015-09-13 | Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015 kategorie H14 (hoši *2001 a mladší) | 23 | 29 [-6] | 1588 |
2015-05-02 to 2015-05-02 | KP mládeže v šachu 2014/15 - 6. turnaj KATEGORIE C | 5 | 1 [+4] | 1773 |
2015-02-07 to 2015-02-07 | 3. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS do 16 let, Polička | 7 | 3 [+4] | 1601 |
2015-01-20 to 2015-01-20 | Prostějovská žákovská liga 4.ročník 2.turnaj | 2 | 1 [+1] | 1970 |
2015-01-20 to 2015-01-20 | Prostějovská žákovská liga 4.ročník 2.turnaj | 2 | 1 [+1] | 1970 |
2015-03-28 to 2015-03-28 | KP mládeže 2015_C | 2 | 7 [-5] | 1509 |
2014-10-11 to 2015-04-26 | První liga mládeže - skupina východ | 5 | 16 [-11] | 1445 |
2015-02-14 to 2015-02-14 | Gillarův memoriál 2015 Turnaj starších žáků | 9 | 9 [0] | 1457 |
2015-01-10 to 2015-01-10 | Grand prix Olomouckého kraje - 4.turnaj, kat. C | 3 | 2 [+1] | 1647 |
2015-01-28 to 2015-01-28 | Krajský přebor škol kategorie C | 2 | 3 [-1] | 2156 |
2014-10-19 to 2015-03-01 | Regionální přebor družstev okresu Prostějov 2014 / 2015 | 3 | 23 [-20] | 0 |
2014-12-26 to 2014-12-26 | Štěpánský rapid 2013 | 27 | 30 [-3] | 1287 |
2014-12-16 to 2014-12-16 | Prostějovská žákovská liga 4.ročník 1.turnaj | 1 | 3 [-2] | 1290 |
2014-10-18 to 2014-10-18 | Otevřený krajský přebor mládeže 1. turnaj - kategorie C | 2 | 1 [+1] | 1569 |
2014-09-20 to 2014-09-20 | VINARSKÝ KRÁL | 28 | 34 [-6] | 1377 |
2014-12-26 to 2014-12-26 | Štěpánský rapid | 22 | 19 [+3] | 1606 |
2014-09-21 to 2014-09-21 | PROSTĚJOVSKÝ KONÍK_2014 | 10 | 10 [0] | 1695 |
2014-12-13 to 2014-12-13 | Otevřený KP mládeže v šachu 2014/15 - kategorie C | 3 | 2 [+1] | 1565 |
2014-12-29 to 2014-12-29 | Vánoční turnaj ŠO Hlinsko 2014 | 15 | 20 [-5] | 1528 |
2014-11-15 to 2014-11-15 | Otevřený krajský přebor mládeže 2. turnaj - kategorie C | 5 | 6 [-1] | 1450 |
2014-10-25 to 2014-10-29 | Mistrovství Moravy a Slezska kat. H+D10, H+D12, H+D14, H+D16 2014 H+D14 | 17 | 18 [-1] | 1497 |
2014-08-16 to 2014-08-23 | Wisconsin Cup Prostějov 2014 | 33 | 36 [-3] | 1474 |
2014-05-17 to 2014-05-17 | Ratíškovické šachy | 10 | 7 [+3] | 1581 |
2014-05-01 to 2014-05-01 | KP mládeže 2014_C | 4 | 5 [-1] | 1380 |
2014-04-18 to 2014-04-20 | Turnaj přátelství | 43 | 41 [+2] | 1410 |
2014-01-18 to 2014-01-18 | VYŠKOVSKÁ ROŠÁDA Turnaj C | 15 | 13 [+2] | 1364 |
2014-06-24 to 2014-06-24 | Krajský přebor školní mládeže kategorie 4. - 6. třída ZŠ | 2 | 1 [+1] | 1634 |
2014-03-29 to 2014-03-29 | KP mládeže 2014_C | 3 | 2 [+1] | 1546 |
2014-06-28 to 2014-06-28 | Turnaj k ukončení sezóny, 28.6.2014, Hlinsko | 8 | 7 [+1] | 1525 |
2013-11-16 to 2013-11-16 | Otevřený krajský přebor mládeže 2. turnaj - kategorie C | 2 | 5 [-3] | 1228 |
2013-12-27 to 2013-12-27 | Vánoční turnaj ŠO Hlinsko 2013 | 15 | 24 [-9] | 1396 |
2013-12-14 to 2013-12-14 | Otevřený KP | 1 | 2 [-1] | 1442 |
2013-10-19 to 2013-10-19 | Otevřený krajský přebor mládeže 1. turnaj - kategorie C | 3 | 5 [-2] | 1301 |
2013-09-17 to 2013-11-26 | Přebor města Prostějov 2013 | 8 | 12 [-4] | 1428 |
2013-10-26 to 2013-10-30 | Mistrovství Moravy a Slezska kat. H+D10, H+D12, H+D14, H+D16 2013 H+D14 | 26 | 38 [-12] | 1245 |
2013-08-17 to 2013-08-24 | Wisconsin Cup Prostějov 2013 | 31 | 27 [+4] | 1487 |
2012-09-16 to 2012-09-16 | Prostějovský Koník 2013 | 14 | 14 [0] | 1579 |
Date | Players & Opening | Result | ECO | View |
---|---|---|---|---|
2022.07.15 | Londin, Simon (2081) vs (2286) Kulon, Klaudia CZECH OPEN 2022 - E King's Knight - Scotch Gambit |
0-1 | C44 | |
2019.08.31 | Londin, Simon (2038) vs (2193) Bochnicka, Vladimir OPEN Skalica 2019 Petrov - Nimzovich |
1/2-1/2 | C42 | |
2019.08.30 | Kalisky, Vladimir (2179) vs (2038) Londin, Simon OPEN Skalica 2019 Reti |
1-0 | A04 | |
2019.08.29 | Londin, Simon (2038) vs (2157) Kapusta, Petr OPEN Skalica 2019 Sicilian Closed - Zukertort |
1/2-1/2 | B23 | |
2019.08.29 | Czebe, Attila (2413) vs (2038) Londin, Simon OPEN Skalica 2019 Sicilian - Hungarian |
1-0 | B27 | |
2019.08.28 | Londin, Simon (2038) vs (2008) Gresova, Zuzana OPEN Skalica 2019 Sicilian Alapin |
1-0 | B22 | |
2019.08.27 | Chan, Naruna (1950) vs (2038) Londin, Simon OPEN Skalica 2019 Sicilian Alapin |
0-1 | B22 | |
2019.08.26 | Londin, Simon (2038) vs (2237) Matejovic, Juraj OPEN Skalica 2019 Sicilian Closed |
0-1 | B23 | |
2019.08.26 | Kantorik, Marian (2164) vs (2038) Londin, Simon OPEN Skalica 2019 Benko Gambit Accepted - Half-Accepted |
1/2-1/2 | A58 | |
2018.02.03 | Krupica, Pavel (1878) vs (1863) Londin, Šimon Memoriál Tomáše Baštince Sicilian Alapin |
1-0 | B22 | |
2017.06.25 | Londin, Simon (1772) vs (1334) Janosova, Katerina Anna V4 Youth camp Liptov 2017 team tournament Queen's Pawn - Stonewall (Pillsbury) |
1/2-1/2 | D00 | |
2017.06.25 | Korenova, Simona (1701) vs (1772) Londin, Simon V4 Youth camp Liptov 2017 team tournament English Anglo-Indian - King's Fianchetto |
1/2-1/2 | A15 | |
2017.06.24 | Londin, Simon (1772) vs (1407) Bobrova, Katarina V4 Youth camp Liptov 2017 team tournament Semi-Slav |
0-1 | D43 | |
2017.06.23 | Meszaros, Marta Mira (1184) vs (1772) Londin, Simon V4 Youth camp Liptov 2017 team tournament Sicilian - Hungarian |
0-1 | B27 | |
2017.06.23 | Londin, Simon (1772) vs (1859) Gresova, Zuzana V4 Youth camp Liptov 2017 team tournament Semi-Slav |
0-1 | D43 | |
2017.06.22 | Surpeta, Julia (1302) vs (1772) Londin, Simon V4 Youth camp Liptov 2017 team tournament Pirc Austrian - Weiss |
0-1 | B09 | |
2017.06.22 | Londin, Simon (1772) vs (1753) Adamczyk, Zuzanna V4 Youth camp Liptov 2017 team tournament Nimzo-Indian Saemisch - Kmoch |
1-0 | E25 | |
2017.02.10 | Londin, Šimon (1760) vs (2035) Valenta, Vít Memoriál Tomáše Baštince Old Indian - Classical |
0-1 | E67 |
Date | Players & Opening | Result | ECO | View |
---|---|---|---|---|
2019.08.29 | Londin, Simon (2038) vs (2157) Kapusta, Pe Skalica Open 2019 Sicilian Closed - Zukertort |
1/2-1/2 | B23 | |
2019.08.26 | Kantorik, M (2164) vs (2038) Londin, Simon Skalica Open 2019 Benko Gambit Accepted - Half-Accepted |
1/2-1/2 | A58 | |
2019.08.31 | Londin, Simon (2038) vs (2193) Bochnicka, Vladimir Skalica Open 2019 Petrov - Nimzovich |
1/2-1/2 | C42 | |
2019.08.26 | Londin, Simon (2038) vs (2237) Matejovic, J Skalica Open 2019 Sicilian Closed |
0-1 | B23 | |
2019.08.30 | Kalisky, V (2179) vs (2038) Londin, Simon Skalica Open 2019 Reti |
1-0 | A04 | |
2019.08.29 | Czebe, A (2413) vs (2038) Londin, Simon Skalica Open 2019 Sicilian - Hungarian |
1-0 | B27 | |
2019.08.27 | Chan, Na (1950) vs (2038) Londin, Simon Skalica Open 2019 Sicilian Alapin |
0-1 | B22 | |
2019.08.28 | Londin, Simon (2038) vs (2008) Gresova, Zuzana Skalica Open 2019 Sicilian Alapin |
1-0 | B22 |