2023-06-17 to 2023-06-17 |
II Chess Festival Cēsis 2023 - Divcīņa (Rapid) |
93 |
82 [+11] |
1258 |
2023-04-01 to 2023-04-01 |
Garkalnes atklātais čempionāts šahā 2023 |
26 |
24 [+2] |
1192 |
2023-03-25 to 2023-03-26 |
50. Cerību kauss, FINĀLS |
63 |
52 [+11] |
1313 |
2023-02-25 to 2023-02-26 |
Junioru Kauss - II - 2023.(25.-26.02.2023.) |
16 |
15 [+1] |
1050 |
2023-02-18 to 2023-02-19 |
50. Cerību kauss, pusfināls |
69 |
34 [+35] |
1250 |
2023-02-11 to 2023-02-12 |
Klasifikācija 2. sp.kl. 11.-12.02.2023., RŠS |
19 |
19 [0] |
1068 |
2023-01-28 to 2023-01-29 |
Junioru Kauss - II - 2023.(28.-29.01.2023.) |
21 |
32 [-11] |
1000 |
2023-01-13 to 2023-01-15 |
Latvijas 2023. gada jauniešu šaha čempionāta pusfināls U-12 |
19 |
17 [+2] |
1102 |
2022-12-10 to 2022-12-11 |
Junioru Kauss - II - 2022.(10.-11.12.2022.) |
10 |
28 [-18] |
950 |
2022-11-12 to 2022-11-13 |
Junioru Kauss - II - 2022.(12.-13.11.2022.) |
18 |
19 [-1] |
1050 |
2022-11-04 to 2022-11-06 |
Rīgas Šaha federācijas open līdz 1800-V posms 04.-06.11.2022. |
41 |
36 [+5] |
1183 |
2022-10-01 to 2022-10-02 |
XI Sigulda District Open Rapid Chess Championship 01.10.-02.10.2022. |
102 |
88 [+14] |
1238 |
2022-08-14 to 2022-08-14 |
Riga Technical University Open 2022 - F Opening rapid tournament |
141 |
131 [+10] |
1179 |
2022-07-30 to 2022-07-30 |
XVIII Šachmatų festivalis „Jūros šventė 2022“ RAPID turnyras ICCF didmeistrio, FIDE meistro Boriso Rumiancevo atminimui |
33 |
34 [-1] |
614 |
2022-08-15 to 2022-08-21 |
Riga Technical University Open 2022 - Tournament Y |
31 |
38 [-7] |
1038 |
2022-07-11 to 2022-07-14 |
Rudaga - Kaissa 2022: Tournament I (2. sporta klases) |
35 |
25 [+10] |
1066 |
2022-07-02 to 2022-07-03 |
ARchess kluba OPEN klātienes klasifikācijas turnīrs N4 (2. sporta klasēm) |
29 |
37 [-8] |
1065 |
2022-05-07 to 2022-05-07 |
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2022 A I un II sporta klases |
61 |
67 [-6] |
837 |
2022-03-26 to 2022-03-27 |
49. Cerību kauss |
65 |
73 [-8] |
1015 |
2022-01-05 to 2022-01-05 |
Rīgas 2022. gada čempionāts -U-11-I posms lichesā 05.01. |
13 |
13 [0] |
0 |
2021-08-30 to 2021-08-30 |
Liepājas atklātais jauniešu šaha čempionāts “Baltic youth open – 2021” C/D |
8 |
11 [-3] |
1054 |
2021-08-08 to 2021-08-08 |
Riga Technical University Open 2021 - G Opening rapid tournament |
141 |
135 [+6] |
1095 |
2021-07-24 to 2021-07-25 |
"Rudaga-Kaissa 2021" RAPID C |
28 |
28 [0] |
1044 |
2021-06-12 to 2021-06-13 |
Cerību kauss 2021 (12.06. - 13.06.2021.) |
96 |
96 [0] |
0 |
2021-03-09 to 2021-03-17 |
Latvijas 2021. gada 1/2 fināls -U-10 |
13 |
29 [-16] |
957 |
2021-01-25 to 2021-01-25 |
Tematiskais šaha turnīrs ''Spāņu atklātne'' 25.01.2021. |
41 |
41 [0] |
0 |
2020-10-10 to 2020-10-11 |
48th Ceribu kauss 2020 - Group A 10.10.-11.10.2020. |
48 |
48 [0] |
0 |
2020-09-26 to 2020-09-27 |
Junioru Kauss 3.sp.kl. 26-27.09.20. |
9 |
3 [+6] |
1193 |
2020-05-16 to 2020-05-31 |
European Online Chess Championship 2020 Group A Elo 0 - 1400 - first stage |
946 |
1451 [-505] |
236 |
2020-05-16 to 2020-05-31 |
European Online Chess Championship 2020 Group A Elo 0 - 1400 - starting list |
1392 |
1392 [0] |
0 |
2019-08-23 to 2019-08-24 |
Vasaras X Rudaga-Kaissa IV-2019 23.-24.08.2019 |
13 |
8 [+5] |
1050 |
2019-07-29 to 2019-07-29 |
Baltic Youth Open blitz- 2019 |
41 |
43 [-2] |
373 |
2019-07-06 to 2019-07-06 |
III Baldone Rapid chess championship 2019 Latvian trainer Zigurds Pigits memorial |
70 |
68 [+2] |
1134 |
2019-02-23 to 2019-02-24 |
IX Rudaga-Kaissa III-2019 23.-24.02.2019 |
18 |
26 [-8] |
876 |
2019-12-27 to 2019-12-27 |
Kuldigas NSS Christmas open (2011.-2013.) |
7 |
15 [-8] |
1023 |
2019-07-29 to 2019-07-31 |
Baltic Youth Open - 2019, B |
46 |
51 [-5] |
857 |
2019-11-23 to 2019-11-23 |
Olaine district open chess tournament for children 2019 B III un IV sporta klases |
33 |
50 [-17] |
738 |
2019-02-03 to 2019-02-03 |
Tukums District Open Rapid Chess Championship 2019 1st stage |
3 |
10 [-7] |
825 |
2018-12-28 to 2018-12-28 |
Kuldīgas NSS ziemassvētku turnīrs (2010.-2012.)-2018 |
15 |
18 [-3] |
1055 |