2023-08-10 to 2023-08-10 |
SPLIT OPEN 2023 - RAPID |
66 |
89 [-23] |
1537 |
2023-08-10 to 2023-08-10 |
SPLIT OPEN 2023 - BLITZ |
83 |
94 [-11] |
1553 |
2023-08-24 to 2023-08-24 |
Douro Blitz Cruise 2023 (24/08/2023) |
36 |
35 [+1] |
1722 |
2023-08-05 to 2023-08-13 |
12.SPLIT OPEN: ŠAHOVSKI FESTIVAL 2023 - SPLIT, 5. - 13.08.2023 - "Tournament is financially supported by FIDE Open Aid Project" |
167 |
97 [+70] |
1929 |
2023-04-22 to 2023-04-23 |
GM Sveshnikov Evgeny rapid memorial-2023 |
59 |
51 [+8] |
1669 |
2023-04-07 to 2023-04-10 |
Estonian U18 Girls Chess Championship 2023 |
2 |
3 [-1] |
1502 |
2023-03-29 to 2023-04-04 |
Reykjavik Open 2023 |
331 |
297 [+34] |
1749 |
2023-03-18 to 2023-03-18 |
13th Lev Braschinsky Rapid Chess Memorial Tournament |
36 |
30 [+6] |
1530 |
2023-02-18 to 2023-03-31 |
9. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2023 (IV etapp) A |
18 |
16 [+2] |
1529 |
2023-02-04 to 2023-02-04 |
Kiirturniir Priit Leito mälestuseks |
74 |
84 [-10] |
1568 |
2023-01-14 to 2023-01-14 |
8. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2023 (VIII etapp) A |
18 |
10 [+8] |
1622 |
2022-12-28 to 2022-12-28 |
46. Zürcher Weihnachtsopen Blitzturnier |
62 |
78 [-16] |
1368 |
2022-12-17 to 2022-12-17 |
LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2022 A TURNIIR |
14 |
16 [-2] |
1624 |
2022-12-26 to 2022-12-30 |
46. Zürcher Weihnachtsopen Allgemein |
122 |
21 [+101] |
1965 |
2023-01-05 to 2023-01-08 |
Roquetas Chess Festival 2023 / Open Sub2150 Listado de Preinscritos (NO OFICIAL) |
51 |
51 [0] |
0 |
2022-11-06 to 2022-11-14 |
European Youth Chess Championship 2022 - Girls 14 |
44 |
58 [-14] |
1481 |
2022-10-07 to 2022-10-08 |
6th International Youth ChessMates Tournament - Prelim Group B Magdeburg 2022 |
27 |
29 [-2] |
1669 |
2022-10-01 to 2022-10-02 |
XI Sigulda District Open Rapid Chess Championship 01.10.-02.10.2022. |
56 |
51 [+5] |
1562 |
2022-08-14 to 2022-08-14 |
Riga Technical University Open 2022 - F Opening rapid tournament |
107 |
93 [+14] |
1524 |
2022-08-13 to 2022-08-13 |
Riga Technical University Open 2022 - E Opening blitz tournament |
92 |
96 [-4] |
1438 |
2022-08-15 to 2022-08-21 |
Riga Technical University Open 2022 - Tournament A |
136 |
138 [-2] |
1474 |
2022-07-03 to 2022-07-03 |
VII Circuito Xadrez do Concelho de Almada, Torneio 6, Séries A e B - Sede do Clube Peões da Caparica |
6 |
4 [+2] |
1455 |
2022-06-04 to 2022-06-05 |
III Saaremaa Coop Chess Festival - Rapid Tournament |
93 |
66 [+27] |
1667 |
2022-06-03 to 2022-06-03 |
III Saaremaa Coop Chess Festival - Blitz Tournament |
92 |
84 [+8] |
1678 |
2022-07-09 to 2022-07-15 |
XX PROFIGAIA OPEN | 13.º TORNEIO INTERNACIONAL DE GAIA (CANCELADO/CANCELLED) |
36 |
36 [0] |
0 |
2022-06-18 to 2022-06-26 |
TEPLICE OPEN 2022 / International Chess Tournament (Regional Chess Championship) |
215 |
222 [-7] |
1454 |
2022-05-03 to 2022-05-03 |
World Youth Blitz Championships 2022 Girls under 14 |
7 |
9 [-2] |
1266 |
2022-03-12 to 2022-03-12 |
8. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2022 (V etapp) A |
12 |
18 [-6] |
1398 |
2022-03-05 to 2022-03-06 |
14. Eestimaa talimängud (MALE) |
48 |
13 [+35] |
1359 |
2022-02-12 to 2022-02-12 |
8. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2022 (III etapp) A |
12 |
15 [-3] |
1577 |
2022-01-29 to 2022-01-29 |
8. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2022 (II etapp) A |
20 |
16 [+4] |
1893 |
2022-01-20 to 2022-01-20 |
Marienbad Open 2022 - F blitz tournament 20th International Chess Festival |
20 |
18 [+2] |
1509 |
2022-01-15 to 2022-01-22 |
Marienbad Open 2022 - C FIDE Open 20th International Chess Festival |
35 |
37 [-2] |
1347 |
2022-01-16 to 2022-01-16 |
Marienbad Open 2022 - E rapid tournament 20th International Chess Festival |
23 |
27 [-4] |
1302 |
2022-01-02 to 2022-01-06 |
Vergani Cup January 2022 - Open B <2000 |
29 |
21 [+8] |
1595 |
2021-12-04 to 2021-12-05 |
The Baltic Way 2021 (A) |
17 |
18 [-1] |
1416 |
2021-10-22 to 2021-10-22 |
Evgeny Sveshnikov Memorial 2021 (Thematic Chelyabinsky Variant) Online Blitz Tournament with prises (11 rounds) |
322 |
322 [0] |
0 |
2021-10-08 to 2021-10-10 |
5e ChessMates International |
8 |
19 [-11] |
1677 |
2021-08-19 to 2021-08-21 |
Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U14 neiud |
3 |
1 [+2] |
1428 |
2021-08-07 to 2021-08-07 |
Riga Technical University Open 2021 - F Opening blitz tournament |
91 |
100 [-9] |
1168 |
2021-08-08 to 2021-08-08 |
Riga Technical University Open 2021 - G Opening rapid tournament |
117 |
114 [+3] |
1632 |
2021-08-09 to 2021-08-15 |
Riga Technical University Open 2021 - Tournament B |
47 |
60 [-13] |
1390 |
2021-08-24 to 2021-08-29 |
GUIMARÃES CHESS OPEN 2021 - 24/08 - 29/08 |
250 |
204 [+46] |
1585 |
2021-06-17 to 2021-06-20 |
XVII chess festival. Baltija Cup 2021 (open A) |
44 |
29 [+15] |
1651 |
2021-06-05 to 2021-06-06 |
II Saaremaa Chess Festival - Rapid Tournament |
68 |
66 [+2] |
1509 |
2021-06-04 to 2021-06-04 |
II Saaremaa Chess Festival - Blitz Tournament |
76 |
74 [+2] |
1568 |
2021-04-11 to 2021-04-11 |
European Amateur Online Chess Championship - 10-28 April - Group A 1000-1400 (Finals) |
69 |
216 [-147] |
883 |
2021-04-03 to 2021-04-03 |
KASPERSKY OPEN U16 Youth Online Event - Finals Girls Under 16 |
13 |
14 [-1] |
0 |
2021-04-01 to 2021-04-02 |
KASPERSKY OPEN U16 Youth Online Event - International online chess tournament for children under 16 |
108 |
91 [+17] |
1139 |
2021-04-10 to 2021-04-28 |
European Amateur Online Chess Championship - 10-28 April - Group A 1000-1400 (Qualification) |
84 |
88 [-4] |
1100 |
2020-10-30 to 2020-11-01 |
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 V etapp A-turniir |
8 |
9 [-1] |
1160 |
2020-10-17 to 2020-10-25 |
Tartu Sügis 2020 |
4 |
9 [-5] |
1374 |
2020-10-09 to 2020-10-11 |
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 IV etapp A-turniir |
6 |
6 [0] |
1469 |
2020-09-19 to 2020-09-16 |
EESTI NOORTE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Tüdrukud U12 |
7 |
3 [+4] |
1359 |
2020-09-11 to 2020-09-13 |
Gunnar Uusi memoriaal (Veteranide MV 2020) |
16 |
22 [-6] |
1493 |
2020-08-20 to 2020-08-20 |
TARTU SUVI 2020 Välkturniir |
27 |
34 [-7] |
1285 |
2020-08-20 to 2020-08-20 |
TARTU SUVI 2020 Kiirturniir |
42 |
33 [+9] |
1647 |
2020-08-21 to 2020-08-21 |
Eesti Noorte Võistkondlikud Kiirmales U14 |
47 |
6 [+41] |
1442 |
2020-08-24 to 2020-08-30 |
Riga Chess Open 2020 |
35 |
34 [+1] |
1369 |
2020-08-08 to 2020-08-08 |
Daugava Chess Summer Rapid cup 2020 (08.08.2020) |
22 |
18 [+4] |
1541 |
2020-08-02 to 2020-08-01 |
Paul Kerese mälestusfestival 2020 - VÄLKTURNIIR |
42 |
38 [+4] |
1471 |
2020-08-01 to 2020-08-01 |
Paul Kerese mälestusfestival 2020 - KIIRTURNIIR |
62 |
47 [+15] |
1538 |
2020-07-25 to 2020-07-25 |
Eesti U12 neidude välkmale MV 2020 |
6 |
1 [+5] |
1434 |
2020-07-27 to 2020-07-31 |
PAUL KERES MEMORIAL FESTIVAL 2020 International Youth Tournament |
13 |
17 [-4] |
1452 |
2020-08-09 to 2020-08-09 |
Daugava Chess Summer Blitz cup 2020 (09.08.2020) |
15 |
10 [+5] |
1552 |
2020-07-16 to 2020-07-19 |
Eesti G14 noorte MV tavamales |
4 |
4 [0] |
1393 |
2020-07-04 to 2020-07-04 |
Lev Braschinsky X mälestusturniir Viljandi, 04.07. 2020 |
76 |
88 [-12] |
1481 |
2020-06-21 to 2020-06-07 |
Riga Summer Chess Festival blitz 2020 |
74 |
75 [-1] |
1416 |
2020-06-21 to 2020-06-07 |
Riga Summer Chess Festival blitz 2020 |
74 |
75 [-1] |
1416 |
2020-06-15 to 2020-06-21 |
Riga Summer Chess Festival 2020 |
64 |
56 [+8] |
1384 |
2020-06-15 to 2020-06-21 |
Riga Summer Chess Festival 2020 |
70 |
70 [0] |
0 |
2020-06-15 to 2020-06-21 |
Riga Summer Chess Festival 2020 |
67 |
67 [0] |
0 |
2020-05-16 to 2020-05-31 |
European Online Chess Championship 2020 Group A Elo 0 - 1400 - starting list |
213 |
213 [0] |
0 |
2020-06-03 to 2020-08-03 |
Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 III etapp A-turniir |
7 |
5 [+2] |
1430 |
2020-02-22 to 2020-02-22 |
MK Vektor lahtine kiirmale A |
20 |
21 [-1] |
1600 |
2020-03-28 to 2020-03-29 |
The Baltic Way 2020 (B) !!!POSTPONED!!! |
25 |
25 [0] |
0 |
2020-01-23 to 2020-01-26 |
Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G12 |
1 |
3 [-2] |
1334 |
2020-02-08 to 2020-02-08 |
XI Rudaga-Kaissa 2020 winter Dice Chess 08.02.2020 |
29 |
31 [-2] |
1401 |
2020-02-08 to 2020-02-09 |
XI Rudaga-Kaissa 2020 winter B amateurs to 1600 08.-09.02.2020 |
7 |
5 [+2] |
1265 |
2020-01-11 to 2020-01-12 |
XXIX rahvusvaheline kiirmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ |
85 |
78 [+7] |
1404 |
2020-01-10 to 2020-01-10 |
XXIX rahvusvaheline välkmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ |
82 |
65 [+17] |
1592 |
2019-08-02 to 2019-08-10 |
European Youth Chess Championships 2019 Girls U12 |
90 |
83 [+7] |
1298 |
2019-05-12 to 2019-05-12 |
EESTI NEIDUDE 2019. a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED - U12 |
2 |
2 [0] |
1901 |
2019-04-06 to 2019-04-07 |
XXII Järve Vene Gümnaasiumi noorteturniir / Eesti noorte lahtised mv |
6 |
7 [-1] |
1541 |
2019-11-17 to 2019-11-17 |
C-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 |
4 |
12 [-8] |
1375 |
2019-01-26 to 2019-01-26 |
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019-1 B |
4 |
12 [-8] |
1334 |
2019-12-26 to 2019-12-30 |
Шахматный фестиваль "Рождественский 2019/20" рейтинг-турнир Б |
25 |
50 [-25] |
1316 |
2019-07-27 to 2019-07-27 |
Eesti U12 noorte välkmale MV 2019 |
11 |
10 [+1] |
1323 |
2019-06-17 to 2019-06-21 |
XVI chess festival. Baltija Youth Cup 2019 (open B) |
28 |
22 [+6] |
1400 |
2019-12-14 to 2019-12-14 |
LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 B turniir |
1 |
2 [-1] |
1473 |
2019-02-25 to 2019-02-27 |
Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2019 - VALIKTURNIIR |
14 |
19 [-5] |
1515 |
2019-10-06 to 2019-10-06 |
VIII Viimsi valla kiirmaleturniir |
34 |
37 [-3] |
1645 |
2019-04-18 to 2019-04-26 |
World School Chess Championship 2019 - G11 |
31 |
27 [+4] |
1208 |
2019-11-09 to 2019-11-09 |
EESTI 2019.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Naised |
7 |
7 [0] |
1654 |
2019-06-07 to 2019-06-09 |
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari 8. etapp (B-grupp) Madsa, 07.-09.06. 2019 |
2 |
2 [0] |
1309 |
2019-03-28 to 2019-03-31 |
Eesti noorte meistrivõistlused 2019 U12 neiud |
2 |
2 [0] |
1415 |
2019-01-11 to 2019-01-11 |
"Meenutades Paul Kerest" välkturniir |
84 |
83 [+1] |
1372 |
2019-01-12 to 2019-01-13 |
28.kiirturniir "Meenutades Paul Kerest" |
114 |
111 [+3] |
1537 |
2019-03-23 to 2019-03-23 |
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - 4: B |
6 |
3 [+3] |
1553 |
2019-11-02 to 2019-11-02 |
AVRO-38 mälestusturniir 2019 Kiirturniir B |
6 |
3 [+3] |
1445 |
2019-02-16 to 2019-02-16 |
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - 2; B |
9 |
2 [+7] |
1516 |
2019-09-28 to 2019-09-29 |
Gunnar Uusi noored 2019B-C |
3 |
4 [-1] |
1377 |
2019-05-25 to 2019-05-25 |
Paul Kerese tänava IX maleturniir: noorteturniir |
8 |
6 [+2] |
1691 |
2019-09-20 to 2019-09-22 |
Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused 2019 |
15 |
15 [0] |
1452 |
2019-11-24 to 2019-11-24 |
B-grupp 5. Tallinna MK noorte sari SÜGIS`2019 - V etapp / V. Kiiveri mälestusturniir |
3 |
2 [+1] |
1516 |
2018-12-22 to 2018-12-22 |
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 VII etapp: B-turniir |
7 |
9 [-2] |
1258 |
2019-03-09 to 2019-03-09 |
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - 3: B |
5 |
1 [+4] |
1738 |
2019-05-18 to 2019-05-18 |
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - 7: B |
2 |
6 [-4] |
1333 |
2019-12-03 to 2019-12-03 |
European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Girls |
50 |
46 [+4] |
1114 |
2019-12-01 to 2019-12-02 |
European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U12 Girls |
16 |
15 [+1] |
1312 |
2018-11-04 to 2018-11-04 |
Eesti U10 neidude kiirmale meistrivõistlused 2018 |
1 |
1 [0] |
1645 |
2018-03-13 to 2018-03-13 |
Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (3) |
12 |
7 [+5] |
1613 |
2017-12-09 to 2017-12-10 |
Youth Chess Series "Autumn 2017" V; B-tournament |
2 |
11 [-9] |
1429 |
2018-01-28 to 2018-01-28 |
Estonia 100 Youth Chess Series I: B-Tournament |
8 |
13 [-5] |
1291 |
2017-12-16 to 2017-12-16 |
Kiviõli Linna Lahtised MV Males B turniir |
5 |
21 [-16] |
1293 |
2018-07-28 to 2018-07-28 |
Estonian Youth Blitz Chess Championships 2018 - Girls U10 |
6 |
4 [+2] |
1222 |
2018-12-08 to 2018-12-09 |
Noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018/Tallinna noorte MV-d males - EV 100 - B |
6 |
7 [-1] |
1570 |
2018-03-10 to 2018-03-10 |
Estonia 100 Youth Chess Series III: B-Tournament |
8 |
27 [-19] |
1204 |
2018-06-02 to 2018-06-03 |
Estonia 100 Youth Chess Series VIII: B-Tournament |
9 |
16 [-7] |
1196 |
2017-10-15 to 2017-10-15 |
Tallinn Chess Club Youth Open Championships: B-Tournament |
5 |
2 [+3] |
1470 |
2017-12-02 to 2017-12-02 |
Estonian Women Rapid Championship 2017 |
4 |
7 [-3] |
1316 |
2018-10-27 to 2018-10-27 |
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 - III etapp: B-turniir |
8 |
8 [0] |
1280 |
2018-05-26 to 2018-05-26 |
Paul Kerese tänava VIII maleturniir |
106 |
127 [-21] |
1478 |
2018-04-14 to 2018-04-14 |
Estonia 100 Youth Chess Series V: B-Tournament |
5 |
7 [-2] |
1372 |
2018-09-08 to 2018-09-08 |
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 - I etapp. B-turniir |
11 |
6 [+5] |
1431 |
2018-12-01 to 2018-12-01 |
Eesti naiste meistrivõistlused kiirmales 2018 - EV 100 sari |
13 |
17 [-4] |
1258 |
2018-10-20 to 2018-10-20 |
Hillar Hanssoo 17. mälestusvõistlus kiirmales noortele: B-turniir (U14) |
7 |
11 [-4] |
1356 |
2018-11-25 to 2018-11-25 |
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 5: B |
7 |
7 [0] |
1424 |
2017-11-18 to 2017-11-18 |
Jüri Randviir 90th Anniversary: B-Tournament |
6 |
8 [-2] |
1347 |
2017-09-30 to 2017-10-01 |
Gunnar Uusi memoriaal noortele C-turniir, Tartu, 30.09 - 01.10 2017 |
13 |
11 [+2] |
1367 |
2018-04-07 to 2018-04-07 |
Kristiine Open 2018 |
77 |
96 [-19] |
1266 |
2018-10-14 to 2018-10-14 |
Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused 2018 [U10] |
5 |
7 [-2] |
1397 |
2018-01-04 to 2018-01-07 |
International Youth Tournament Tallinn 2018, B-Tournament |
7 |
12 [-5] |
1140 |
2018-05-18 to 2018-05-20 |
Estonian Girls U10 Championships |
2 |
1 [+1] |
1684 |
2018-10-13 to 2018-10-13 |
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 - II etapp: B-turniir |
9 |
6 [+3] |
1397 |
2017-09-23 to 2017-09-23 |
Youth Chess Series Autumn 2017 - 1. B-Tournament |
9 |
5 [+4] |
1520 |
2018-05-13 to 2018-05-13 |
Estonia 100 Youth Chess Series VII: B-Tournament |
5 |
11 [-6] |
1179 |
2018-11-18 to 2018-11-18 |
EMSL Jõud meistrivõistlused kiirmales - EV 100 sari - noored U14 |
4 |
7 [-3] |
1364 |
2018-02-17 to 2018-02-17 |
Estonia 100 Youth Chess Series II: B-Tournament |
8 |
16 [-8] |
1210 |
2017-11-05 to 2017-11-05 |
AVRO-38 mälestusturniir välkmales Tartu, 05.11. 2017 |
39 |
47 [-8] |
1371 |
2018-08-15 to 2018-08-23 |
Фестиваль Петербургское лето-2018, этап Кубка России среди девочек до 11 лет |
15 |
6 [+9] |
1321 |
2018-03-24 to 2018-03-24 |
Estonia 100 Youth Chess Series IV: B-Tournament |
7 |
13 [-6] |
1334 |
2017-11-04 to 2017-11-04 |
AVRO-38 mälestusturniir kiirmales Tartu, 04.11. 2017 |
39 |
44 [-5] |
1631 |
2018-06-16 to 2018-06-20 |
XV chess festival. Baltija Children Cup 2018 (open C) |
11 |
33 [-22] |
1017 |
2017-12-17 to 2017-12-17 |
Tallinna MK jõuluturniir B |
4 |
3 [+1] |
1368 |
2018-11-10 to 2018-11-10 |
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 - IV etapp: B-turniir |
7 |
7 [0] |
1363 |
2018-09-29 to 2018-09-30 |
G. Uusi noorteturniir 2018 C |
5 |
8 [-3] |
1501 |
2018-03-26 to 2018-03-30 |
Шахматный фестиваль "Приз весенних каникул 2018" рейтинг-турнир Б |
57 |
63 [-6] |
1103 |
2018-03-20 to 2018-03-20 |
Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 finaal |
21 |
32 [-11] |
1501 |
2018-06-10 to 2018-06-10 |
Tartu Suvi kiirturniir Tartu, 10.06. 2018 |
70 |
81 [-11] |
1273 |
2017-08-16 to 2017-08-24 |
Фестиваль Петербургское лето-2017, этап Кубка России среди девочек до 11 лет |
24 |
11 [+13] |
1244 |
2017-07-21 to 2017-07-21 |
Estonian Youth Blitz Chess Championships 2017 - Girls U10 |
5 |
3 [+2] |
1470 |
2017-06-01 to 2017-06-01 |
Vabariiklik noorte kiirturniiride sari IX etapp, B-turniir |
7 |
9 [-2] |
1547 |
2017-05-14 to 2017-05-14 |
Vabariiklik noorte kiirturniiride sari VIII etapp. B-turniir. |
8 |
8 [0] |
1508 |
2017-06-18 to 2017-06-18 |
Paul Keres 101 kiirmale turniir "Avatud Nõmme" |
63 |
81 [-18] |
1332 |
2017-05-04 to 2017-05-07 |
Estonian Girls U-12 Championship 2017 |
10 |
16 [-6] |
1248 |
2017-05-20 to 2017-05-20 |
Estonian Youth Rapid Chess Championships 2017 - Girls U10 |
3 |
3 [0] |
1562 |
2017-04-23 to 2017-04-23 |
18th Lembit Oll Memorial |
74 |
79 [-5] |
1406 |
2017-04-08 to 2017-04-08 |
Kristiine Open kiirmales 2017 |
52 |
42 [+10] |
1542 |
2017-04-29 to 2017-04-29 |
Vabariiklik noorte kiirturniiride sari VII etapp. B-turniir |
9 |
13 [-4] |
1413 |
2017-01-05 to 2017-01-08 |
International Youth Tournament Tallinn`2017, B-tournament |
1 |
13 [-12] |
1195 |
2016-12-03 to 2016-12-03 |
Estonian Women Rapid Championship 2016 |
15 |
15 [0] |
649 |
2016-11-27 to 2016-11-27 |
Tallinn Chess Club Rapid Chess Championship - A |
10 |
4 [+6] |
1457 |
2016-08-18 to 2016-08-25 |
Фестиваль Петербургское лето-2016, этап Кубка России среди девочек до 9 лет |
18 |
10 [+8] |
1110 |
2016-10-09 to 2016-10-14 |
Open Cup of the Governor of Leningrad Region 2016 G9 |
11 |
5 [+6] |
1419 |
2019-09-15 to 2019-09-15 |
5. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2019 I etapp B grupp |
1 |
3 [-2] |
1360 |