Date | Chess tournament name | Initial ranking | Final ranking | Performance |
---|---|---|---|---|
2022-10-22 to 2023-04-02 | ECo-C Extraliga 2022/2023 | 36 | 91 [-55] | 1918 |
2023-04-14 to 2023-04-14 | Chess night v UniKu Mlyny - 14.04. 2023 | 2 | 8 [-6] | 1536 |
2023-03-30 to 2023-03-31 | 2.liga skupina C 2022/23 | 21 | 4 [+17] | 2122 |
2022-10-15 to 2023-03-12 | SVK 1.liga Východ 2022/2023 | 204 | 42 [+162] | 2232 |
2022-02-13 to 2022-05-29 | 4. liga C11 2021/2022 | 188 | 1 [+187] | 2471 |
2022-02-19 to 2022-05-22 | 3. liga C1 Sutazny rocnik 2021_22 | 104 | 43 [+61] | 0 |
2021-10-23 to 2022-06-12 | ECo-C Extraliga 2021/2022 | 37 | 107 [-70] | 2068 |
2021-10-16 to 2022-05-01 | SVK 2. liga C 2021/2022 | 179 | 1 [+178] | 2185 |
2021-09-11 to 2021-09-11 | MSR mládeže v zrýchlenom šachu 2021 - C20 | 13 | 21 [-8] | 1505 |
2021-09-11 to 2021-09-11 | MSR mládeže jednotlivcov v zrýchlenom šachu 2021 - všetky kategórie | 33 | 33 [0] | 0 |
2021-06-30 to 2021-06-30 | Bleskový turnaj pre Katku počas MSR mládeže | 13 | 10 [+3] | 1848 |
2021-06-26 to 2021-07-03 | Majstrovstvá SR mládeže 2021 - CH18+CH20 | 14 | 11 [+3] | 1981 |
2021-06-26 to 2021-07-03 | Majstrovstvá SR mládeže 2021 - všetky kategórie | 17 | 17 [0] | 0 |
2021-05-13 to 2021-05-15 | MSR krajských družstiev 2021 13.5 - 15.5. 2021 | 24 | 31 [-7] | 0 |
2021-04-17 to 2021-04-17 | Majstrovstvá Slovenska družstiev SŠ 2021 ONLINE | 199 | 199 [0] | 0 |
2021-01-06 to 2021-01-06 | Mladost Open I - 2021 | 1 | 2 [-1] | 1703 |
2021-01-03 to 2021-01-03 | Spektrumchess 2020 5.kolo | 1 | 1 [0] | 1775 |
2020-12-20 to 2020-12-20 | Spektrumchess 2020 3.kolo | 1 | 2 [-1] | 1637 |
2020-12-06 to 2020-12-06 | Spektrumchess 2020 1.kolo | 1 | 1 [0] | 2198 |
2020-12-13 to 2020-12-13 | Majstrovstvá Slovenska študentov SŠ v ONLINE šachu 2020 | 20 | 20 [0] | 0 |
2020-11-27 to 2020-11-27 | Majstrovstva kraja Zilina 2020 online Stredne skoly | 4 | 11 [-7] | 1912 |
2020-11-22 to 2020-11-22 | Majstrovstvá ZA okresu SS 2020 | 2 | 2 [0] | 2010 |
2020-09-13 to 2020-09-13 | MSR mládeže v zrýchlenom šachu 2020 - C20 a C18 | 11 | 9 [+2] | 1507 |
2020-09-13 to 2020-09-13 | MSR mládeže v zrýchlenom šachu 2020 - všetky kategórie | 45 | 45 [0] | 0 |
2020-08-20 to 2020-08-20 | MSR mládeže 2020 - bleskový turnaj | 10 | 39 [-29] | 1493 |
2020-08-15 to 2020-08-22 | MSR mládeže 2020 C20 | 8 | 5 [+3] | 2013 |
2020-08-15 to 2020-08-22 | MSR mládeže 2020 všetky kategórie | 19 | 19 [0] | 0 |
2020-08-28 to 2020-08-30 | OPEN Povazske Podhradie 2020 FIDE Rapid, 23.ročník | 27 | 15 [+12] | 1809 |
2020-02-01 to 2020-02-01 | Štvrťfinále Dorasteneckej ligy ZA-BB 2020 | 23 | 9 [+14] | 1829 |
2019-04-23 to 2019-04-30 | MSR 2019 deti a mladeze CH20_18 | 10 | 12 [-2] | 1985 |
2019-10-12 to 2020-06-21 | SVK 1.liga vychod 2019/2020 | 101 | 163 [-62] | 1701 |
2019-05-25 to 2019-05-25 | MSR 2019 deti a mladeze rapid CH20 | 17 | 7 [+10] | 1899 |
2020-01-07 to 2020-01-07 | Dorastenecka liga kraj Zilina 2019/20 | 15 | 6 [+9] | 1763 |
2019-10-13 to 2020-06-28 | 4. liga C11 2019/2020 | 1 | 53 [-52] | 2038 |
2019-01-26 to 2019-01-26 | Dorastenecka liga medzikraj ZABB 2019 | 14 | 20 [-6] | 1401 |
2019-03-30 to 2019-03-30 | Spektrum Old Žilina | 1 | 5 [-4] | 1547 |
2019-10-26 to 2020-03-08 | SVK 2. liga C 2019/2020 | 165 | 10 [+155] | 2023 |
2018-12-28 to 2018-12-28 | Vianocny turnaj A Žilina | 2 | 1 [+1] | 2033 |
2019-09-28 to 2019-09-28 | Žilinský šachový festival C-turnaj | 5 | 4 [+1] | 1568 |
2019-11-11 to 2019-11-11 | Majstrovstva okresu stredných škôl - Žilina | 2 | 12 [-10] | 1590 |
2019-03-26 to 2019-03-26 | MSR 4 členných zmiešaných družstiev SŠ 2018/2019 | 14 | 4 [+10] | 1764 |
2018-10-26 to 2019-03-15 | 5. liga Zilina 2018/2019 | 24 | 3 [+21] | 2003 |
2018-03-17 to 2018-03-17 | Dubnický šachový turnaj Turnaj B | 4 | 3 [+1] | 1805 |
2018-03-27 to 2018-03-27 | MSR družstiev SŠ 2018 | 27 | 25 [+2] | 1529 |
2018-12-22 to 2018-12-22 | Dorastenecka liga kraj Zilina 2018/19 | 26 | 16 [+10] | 1586 |
2018-05-25 to 2018-05-27 | European Union Youth Rapid Championship 2018 U16 | 25 | 23 [+2] | 1525 |
2018-10-24 to 2018-10-24 | Majstrovstva okresu stredných škôl - Žilina | 3 | 10 [-7] | 1424 |
2018-11-10 to 2019-04-14 | ECo-C Extraliga 2018/2019 | 221 | 221 [0] | 0 |
2018-10-28 to 2019-04-14 | 4. liga C11 2018/2019 | 116 | 41 [+75] | 1909 |
2018-01-20 to 2018-01-20 | Dorastenecka liga medzikraj ZABB 2018 | 24 | 15 [+9] | 1494 |
2017-11-08 to 2017-11-08 | Majstrovstva okresu stredných škôl - Žilina | 4 | 7 [-3] | 1497 |
2017-09-24 to 2017-09-24 | OPEN RAPID VIŠŇOVÉ | 43 | 31 [+12] | 1814 |
2018-04-21 to 2018-04-27 | MSR 2018 deti a mladeze CH16 | 17 | 13 [+4] | 1828 |
2017-10-27 to 2018-03-16 | 5. liga Zilina 2017/2018 | 113 | 4 [+109] | 1826 |
2018-05-12 to 2018-05-12 | MSR v zrýchlenom šachu 2018 - CH16 | 18 | 14 [+4] | 1616 |
2018-10-13 to 2019-04-07 | SVK 2. liga C 2018/2019 | 155 | 35 [+120] | 1974 |
2018-01-04 to 2018-01-04 | Dorastenecka liga kraj Zilina 2018 | 22 | 2 [+20] | 1792 |
2017-09-02 to 2017-09-02 | Euroregionální mládežnická šachová I.liga | 6 | 21 [-15] | 1408 |
2018-10-20 to 2019-03-10 | 3. liga C1 Sutazny rocnik 2018_19 | 81 | 85 [-4] | 1968 |
2017-01-21 to 2017-04-01 | O Pohár LŠŠ 1q 2017 | 12 | 22 [-10] | 0 |
2017-10-28 to 2018-03-18 | SVK 2. liga C 2017/2018 | 67 | 90 [-23] | 1771 |
2016-04-16 to 2016-04-23 | MSR 2016 deti a mladeze CH14 | 34 | 24 [+10] | 1698 |
2017-09-30 to 2018-03-04 | 3. liga C1 Sutazny rocnik 2017_18 | 130 | 10 [+120] | 2028 |
2015-04-11 to 2015-04-11 | HURBANKA DEŤOM GPX turnaj | 56 | 1 [+55] | 1646 |
2015-04-04 to 2015-04-04 | Veľkonočný turnaj v rapid šachu mládeže, Prievidza | 52 | 10 [+42] | 1221 |
2015-05-16 to 2015-05-16 | Turnaj GPX Spektrum Chess Čadca | 40 | 13 [+27] | 1102 |
2014-11-29 to 2014-11-29 | Šachový kráľ Rajca 9.ročník - GPX | 60 | 18 [+42] | 1143 |
2017-05-26 to 2017-05-26 | MSR družstiev starších žiakov 2017 | 80 | 41 [+39] | 1682 |
2017-05-27 to 2017-05-27 | MSR rapid 2017 kategoria CH16 | 24 | 6 [+18] | 1645 |
2016-10-08 to 2017-03-12 | 2. liga C 2016/2017 | 121 | 116 [+5] | 0 |
2017-04-04 to 2017-04-04 | O CENU RIADITEĽA ÚRADU ŽSK | 19 | 19 [0] | 1631 |
2017-02-24 to 2017-04-13 | O pohar Mladosti | 9 | 10 [-1] | 1361 |
2017-04-22 to 2017-04-28 | MSR 2017 deti a mladeze kategoria CH16 | 24 | 6 [+18] | 1783 |
2016-10-22 to 2017-03-26 | 3. liga C1 Sutazny rocnik 2016_2017 | 183 | 100 [+83] | 1785 |
2016-10-21 to 2017-01-27 | 5 liga Zilina A skupina 5_clennych druzstiev 2016 2017 | 9 | 17 [-8] | 1781 |
2017-01-07 to 2017-01-07 | Dorastenecka liga kraj Zilina 2017 | 21 | 17 [+4] | 1493 |
2016-11-26 to 2016-11-26 | Šachový kráľ Rajca 11.ročník - Open | 10 | 14 [-4] | 1469 |
2016-11-12 to 2016-11-12 | Spektrum chess 1 Zilina | 2 | 8 [-6] | 1326 |
2016-11-30 to 2016-11-30 | Krajské kolo školských majstrovstiev Žilinského kraja základných škôl - žiaci | 10 | 9 [+1] | 1675 |
2016-10-02 to 2016-10-02 | OPEN RAPID VIŠŇOVÉ | 50 | 43 [+7] | 1586 |
2019-10-19 to 2020-06-14 | 3. liga C1 Sutazny rocnik 2019_20 | 188 | 44 [+144] | 1936 |
2020-08-01 to 2020-08-09 | MSR 2020 deti a mladeze Podujatie je odlozene - termin a miesto zatial nezname | 35 | 35 [0] | 0 |
2016-09-04 to 2016-09-04 | 4.ročník turnaja o putovný pohár TZOB Bytča | 74 | 73 [+1] | 1528 |
2016-10-26 to 2016-10-26 | Majstrovstva okresu Žilina žiakov | 8 | 3 [+5] | 1501 |
2016-06-11 to 2016-06-11 | Finále GPX 2015/2016 - chlapci do 14 rokov | 4 | 2 [+2] | 1598 |
2016-06-04 to 2016-06-04 | MSR rapid 2016 kategoria CH14 | 32 | 21 [+11] | 1540 |
2016-04-09 to 2016-04-09 | Dubnický turnaj O pohár primátora | 11 | 26 [-15] | 1227 |
2016-06-05 to 2016-06-05 | OPEN Ruzomberok 2016 | 88 | 61 [+27] | 1781 |
2016-05-29 to 2016-05-29 | GPX 2016 semifinale stred kategoria CH14 | 6 | 1 [+5] | 1598 |
2015-12-02 to 2015-12-02 | Skolske majstrovstva kraja Zilina ZS a OGY 2015 chlapci | 12 | 19 [-7] | 1414 |
2016-02-27 to 2016-02-27 | Spektrum chess Čadca 2016 | 5 | 1 [+4] | 1576 |
2015-12-26 to 2015-12-26 | O POHÁR STAROSTU OBCE TEPLIČKA NAD VÁHOM | 63 | 53 [+10] | 1567 |
2015-11-28 to 2015-11-28 | Šachový kráľ Rajca 10.ročník - GPX | 4 | 1 [+3] | 1914 |
2015-11-07 to 2015-11-07 | Spektrum1 | 7 | 1 [+6] | 1650 |
2015-11-06 to 2015-11-06 | Majstrovstva okresu ZA, KNM | 9 | 4 [+5] | 1454 |
2015-12-06 to 2015-12-28 | Vianočný turnaj - koláčikový | 3 | 1 [+2] | 1535 |
2015-11-06 to 2015-11-06 | Turnaj GPX Spektrum Chess 02 Čadca | 4 | 2 [+2] | 1629 |
2015-11-07 to 2015-11-07 | Spektrum3 | 7 | 10 [-3] | 1321 |
2015-06-14 to 2015-06-14 | Finále GPX 2014/2015 - chlapci do 14 rokov | 2 | 2 [0] | 1528 |
2015-03-21 to 2015-03-21 | Jarný šachový turnaj GPX Majstrovstvo TN kraja | 68 | 8 [+60] | 1258 |
2015-05-24 to 2015-05-24 | OPEN Ruzomberok 2015 | 90 | 47 [+43] | 1878 |
2015-04-21 to 2015-04-21 | Bleskovy turnaj MSR 2015 | 73 | 42 [+31] | 1652 |
2015-05-23 to 2015-05-23 | MSR rapid 2015 Chlapci do 14 rokov | 21 | 26 [-5] | 1236 |
2015-04-18 to 2015-04-25 | MSR mladeze 2015 - CH14 | 37 | 26 [+11] | 1384 |
2015-03-14 to 2015-03-14 | Dubnický šachový turnaj žiakov - GPX - O pohár primátora mesta | 140 | 1 [+139] | 1641 |
2015-05-30 to 2015-05-30 | Semifinále GPX 2014-2015, skupina stred, CH14 | 5 | 1 [+4] | 1483 |
2015-03-28 to 2015-03-28 | Spektrumchess 4 | 99 | 1 [+98] | 1997 |
2014-10-25 to 2014-10-25 | Spektrumchess1 | 77 | 13 [+64] | 1295 |
2014-12-27 to 2014-12-27 | O POHÁR STAROSTU OBCE TEPLIČKA NAD VÁHOM | 103 | 88 [+15] | 1257 |
2014-11-13 to 2014-11-13 | Majstrovstva oblasti ZA základných skol | 80 | 21 [+59] | 1223 |
2014-11-12 to 2014-11-12 | Majstrovstva okresu ZA stredných skol | 37 | 18 [+19] | 1050 |
2014-08-24 to 2014-08-24 | Zilinsky sachovy festival 2014 - junior rapid | 10 | 2 [+8] | 1343 |
2014-05-24 to 2014-05-24 | GPX BB SEM 2014 - CH 14 rokov | 10 | 9 [+1] | 971 |
Date | Players & Opening | Result | ECO | View |
---|---|---|---|---|
2023.03.12 | Stauder, Matej (2120) vs (2040) Švana, Kamil SVK 1.liga Východ 2022/2023 Bogo-Indian - Gruenfeld |
1-0 | E11 | |
2023.03.11 | Neugebauer, Martin (2552) vs (2120) Stauder, Matej SVK 1.liga Východ 2022/2023 Evans Gambit |
1-0 | C52 | |
2023.02.05 | Koval, Jakub (2162) vs (2120) Stauder, Matej SVK 1.liga Východ 2022/2023 Gedult's opening |
1/2-1/2 | A00 | |
2023.02.04 | Stauder, Matej (2120) vs (2265) Krak, Tomáš SVK 1.liga Východ 2022/2023 French Advance |
1-0 | C02 | |
2023.01.14 | Tazbir, Marcin (2508) vs (2120) Stauder, Matej SVK 1.liga Východ 2022/2023 Sicilian - Labourdonnais (Lowenthal) |
1-0 | B32 | |
2022.12.04 | Garban, Mário (2139) vs (2120) Stauder, Matej SVK 1.liga Východ 2022/2023 Sicilian |
1-0 | B50 | |
2022.12.03 | Stauder, Matej (2120) vs (2285) Straka, Jozef SVK 1.liga Východ 2022/2023 Bogo-Indian - Gruenfeld |
0-1 | E11 | |
2022.11.06 | Hagara, Eduard (2367) vs (2120) Stauder, Matej SVK 1.liga Východ 2022/2023 Indian Knight - Rubinstein |
0-1 | A46 | |
2022.11.05 | Stauder, Matej (2120) vs (2341) Hrabuša, Matej SVK 1.liga Východ 2022/2023 Sicilian Scheveningen Najdorf - Byrne |
0-1 | B90 | |
2022.10.16 | Gyerpál, Adrian (2178) vs (2120) Stauder, Matej SVK 1.liga Východ 2022/2023 Reti Zukertort |
0-1 | A06 | |
2022.10.15 | Krnan, Tomáš (2430) vs (2120) Stauder, Matej SVK 1.liga Východ 2022/2023 |
1-0 | ||
2023.04.02 | Kovacik, Emil (2064) vs (2137) Stauder, Matej ECo-C Extraliga 2022/2023 Sicilian Alapin |
1-0 | B22 | |
2023.04.01 | Stauder, Matej (2137) vs (2166) Gasa, Patrik ECo-C Extraliga 2022/2023 Dutch |
1/2-1/2 | A84 | |
2023.03.31 | Hros, Roman (2302) vs (2137) Stauder, Matej ECo-C Extraliga 2022/2023 Sicilian - Slow Sicilian |
1-0 | B20 | |
2023.02.26 | Federic, Jozef (2193) vs (2137) Stauder, Matej ECo-C Extraliga 2022/2023 Reti Zukertort |
1/2-1/2 | A06 | |
2023.02.25 | Stauder, Matej (2137) vs (2199) Petran, Peter ECo-C Extraliga 2022/2023 Robatsch |
0-1 | B06 | |
2023.01.22 | Csonka, Attila Istvan (2297) vs (2137) Stauder, Matej ECo-C Extraliga 2022/2023 Giuoco Piano - Greco |
1-0 | C54 | |
2023.01.21 | Stauder, Matej (2137) vs (2189) Terbe, Zsuzsanna ECo-C Extraliga 2022/2023 Sicilian Rossolimo (Fianchetto) - Rossolimo |
0-1 | B31 | |
2022.10.22 | Papes, Milan (1481) vs (2137) Stauder, Matej ECo-C Extraliga 2022/2023 Sicilian |
0-1 | B50 | |
2021.07.03 | Panko, Eduard (1940) vs (2006) Stauder, Matej Majstrovstvá SR mládeže 2021 - CH18+CH20 Bird Dutch |
1/2-1/2 | A03 | |
2021.07.02 | Stauder, Matej (2006) vs (2098) Gyerpal, Adrian Majstrovstvá SR mládeže 2021 - CH18+CH20 Semi-Slav - Cambridge Springs (Capablanca) |
1/2-1/2 | D52 | |
2021.07.01 | Beres, Tomas (1998) vs (2006) Stauder, Matej Majstrovstvá SR mládeže 2021 - CH18+CH20 Sicilian Scheveningen Najdorf |
1/2-1/2 | B90 | |
2021.06.30 | Stauder, Matej (2006) vs (2101) Stevik, Patrik Majstrovstvá SR mládeže 2021 - CH18+CH20 Queen's Gambit Declined |
1-0 | D30 | |
2021.06.29 | Turcan, Richard (2295) vs (2006) Stauder, Matej Majstrovstvá SR mládeže 2021 - CH18+CH20 Sicilian Scheveningen Najdorf - Adams |
1-0 | B90 | |
2021.06.28 | Valko, Michal (1809) vs (2006) Stauder, Matej Majstrovstvá SR mládeže 2021 - CH18+CH20 Sicilian Scheveningen Najdorf - Byrne |
0-1 | B90 | |
2021.06.28 | Stauder, Matej (2006) vs (1712) Skrinar, Marek Majstrovstvá SR mládeže 2021 - CH18+CH20 Irregular Queen's Pawn - Franco-Indian |
1-0 | A40 | |
2021.06.27 | Verbovsky, Michal (2067) vs (2006) Stauder, Matej Majstrovstvá SR mládeže 2021 - CH18+CH20 Sicilian |
1-0 | B20 | |
2021.06.26 | Stauder, Matej (2006) vs (1419) Bajnok, Robert Majstrovstvá SR mládeže 2021 - CH18+CH20 King's Indian |
1/2-1/2 | E90 | |
2021.05.15 | Stauder, Matej (2006) vs (2139) Bochnickova, Andrea MSR krajských družstiev 2021 Benko Gambit - Half-Accepted |
0-1 | A57 | |
2021.05.15 | Panko, Radoslav (2044) vs (2006) Stauder, Matej MSR krajských družstiev 2021 Queen's Pawn - Levitsky |
1/2-1/2 | D00 | |
2020.08.22 | Angelovic, Adrian (1909) vs (1963) Stauder, Matej MSR mládeže 2020 C20 Slav |
1-0 | D10 | |
2020.08.21 | Varga, Lukas (2036) vs (1963) Stauder, Matej MSR mládeže 2020 C20 Sicilian Scheveningen Najdorf (Poisoned Pawn) |
0-1 | B97 | |
2020.08.20 | Stauder, Matej (1963) vs (2314) Haring, Filip MSR mládeže 2020 C20 Bogo-Indian - Nimzovich |
0-1 | E11 | |
2020.08.19 | Stauder, Matej (1963) vs (2327) Jakab, Bela MSR mládeže 2020 C20 French Advance - Paulsen |
1/2-1/2 | C02 | |
2020.08.18 | Antal, Jakub (1939) vs (1963) Stauder, Matej MSR mládeže 2020 C20 Sicilian Moscow |
0-1 | B52 | |
2020.08.17 | Stauder, Matej (1963) vs (2020) Gzib, David MSR mládeže 2020 C20 Sicilian Scheveningen Najdorf - Byrne |
0-1 | B90 | |
2020.08.17 | Bielik, Jakub (1978) vs (1963) Stauder, Matej MSR mládeže 2020 C20 Sicilian Closed |
1/2-1/2 | B23 | |
2020.08.16 | Stauder, Matej (1963) vs (2042) Kardis, Benjamin MSR mládeže 2020 C20 Caro-Kann - Advance |
1-0 | B12 | |
2020.08.15 | Ralbovsky, Dominik (1165) vs (1963) Stauder, Matej MSR mládeže 2020 C20 Benko's opening |
0-1 | A00 | |
2020.02.23 | Stauder, Matej (1963) vs (1864) Stec, Juraj SVK 1.liga vychod 2019/2020 Queen's Gambit Declined |
1/2-1/2 | D37 | |
2020.01.25 | Stauder, Matej (1963) vs (2048) Adamciak, Tomas SVK 1.liga vychod 2019/2020 Slav |
0-1 | D10 | |
2019.11.10 | Mrvova, Alena (2188) vs (1963) Stauder, Matej SVK 1.liga vychod 2019/2020 Sicilian Closed - Korchnoi |
1-0 | B23 | |
2019.11.09 | Stauder, Matej (1963) vs (2143) Holecko, Rastislav SVK 1.liga vychod 2019/2020 Indian East Przepiorka |
0-1 | A49 | |
2019.10.13 | Gregor, Michal (2201) vs (1963) Stauder, Matej SVK 1.liga vychod 2019/2020 Indian |
1-0 | A45 | |
2019.10.12 | Stauder, Matej (1963) vs (2165) Teglas, Balazs SVK 1.liga vychod 2019/2020 Irregular Indian - Blumenfeld |
0-1 | E10 | |
2020.03.08 | Veselovsky, Roman (1958) vs (1937) Stauder, Matej SVK 2. liga C Sicilian Alapin |
1/2-1/2 | B22 | |
2020.03.07 | Stauder, Matej (1937) vs (1700) Rossa, Jozef SVK 2. liga C Semi-Slav |
1-0 | D45 | |
2020.02.16 | Adam, Tomas (1961) vs (1937) Stauder, Matej SVK 2. liga C Sicilian - Wing Gambit (Carlsbad) |
1/2-1/2 | B20 | |
2020.02.15 | Gonda, Jozef (1770) vs (1937) Stauder, Matej SVK 2. liga C Indian - Trompowsky |
0-1 | A45 | |
2020.01.26 | Stauder, Matej (1937) vs (1972) Tomcik, Milan SVK 2. liga C Indian East Indian |
1/2-1/2 | A48 | |
2019.12.15 | Stauder, Matej (1937) vs (1961) Molnar, Lubos SVK 2. liga C Slav - Winawer |
0-1 | D10 | |
2019.12.14 | Sustek, Vladimir (1942) vs (1937) Stauder, Matej SVK 2. liga C King's Indian Classical - Anderssen |
0-1 | E92 | |
2019.11.17 | Stauder, Matej (1937) vs (2048) Adamciak, Tomas SVK 2. liga C Semi-Slav Meran |
1/2-1/2 | D48 | |
2019.11.16 | Korenova, Simona (1964) vs (1937) Stauder, Matej SVK 2. liga C King's Indian Schwarz |
0-1 | E70 | |
2019.10.27 | Stauder, Matej (1937) vs (1868) Imre, Tomas SVK 2. liga C Queen's Gambit Declined |
1-0 | D30 | |
2019.10.26 | Stauder, Matej (1937) vs (1985) Sulko, Jan SVK 2. liga C Benko Gambit Accepted - Half-Accepted |
0-1 | A58 | |
2019.04.30 | Stauder, Matej (1971) vs (2000) Ihnat, Marek MSR 2018 deti a mladeze CH08 English Anglo-Indian (Queen's Knight) - Anglo-Grünfeld (Rubinstein) |
0-1 | A16 | |
2019.04.29 | Matis, Tibor (1856) vs (1971) Stauder, Matej MSR 2018 deti a mladeze CH08 Sicilian Scheveningen (Paulsen) |
0-1 | B84 | |
2019.04.28 | Stauder, Matej (1971) vs (2324) Jakab, Bela MSR 2018 deti a mladeze CH08 Slav Two Knights - Chameleon |
0-1 | D11 | |
2019.04.27 | Franko, Ondrej (1802) vs (1971) Stauder, Matej MSR 2018 deti a mladeze CH08 Sicilian Macdonnell |
1/2-1/2 | B21 | |
2019.04.26 | Stauder, Matej (1971) vs (2322) Jablonicky, Martin MSR 2018 deti a mladeze CH08 English Agincourt |
0-1 | A13 | |
2019.04.25 | Stauder, Matej (1971) vs (1543) Hrdlicka, Martin MSR 2018 deti a mladeze CH08 English Anglo-Slav |
1-0 | A11 | |
2019.04.24 | Sivcak, Matej (1901) vs (1971) Stauder, Matej MSR 2018 deti a mladeze CH08 Sicilian Closed - Korchnoi |
0-1 | B23 | |
2019.04.24 | Stauder, Matej (1971) vs (2464) Pechac, Jergus MSR 2018 deti a mladeze CH08 English Agincourt - King's Knight |
0-1 | A13 | |
2019.04.23 | Harvan, Tomas (1656) vs (1971) Stauder, Matej MSR 2018 deti a mladeze CH08 Sicilian Scheveningen Najdorf |
0-1 | B98 | |
2019.04.07 | Klein, Peter (2009) vs (1971) Stauder, Matej SVK 2. liga C 2018/2019 Sicilian Closed |
0-1 | B23 | |
2019.04.06 | Misecka, Kamil (1772) vs (1971) Stauder, Matej SVK 2. liga C 2018/2019 Sicilian Closed |
1-0 | B23 | |
2019.03.03 | Stauder, Matej (1971) vs (1887) Mikulec, Martin SVK 2. liga C 2018/2019 Indian |
1/2-1/2 | A45 | |
2019.03.02 | Uhrincat, Ivan (1953) vs (1971) Stauder, Matej SVK 2. liga C 2018/2019 King's Indian Schwarz |
0-1 | E70 | |
2019.02.03 | Stauder, Matej (1971) vs (1951) Peter, Jan SVK 2. liga C 2018/2019 Queen's Pawn Zukertort |
1/2-1/2 | D02 | |
2018.12.16 | Stauder, Matej (1971) vs (1848) Mydliar, Jan SVK 2. liga C 2018/2019 Gruenfeld Exchange - Modern |
1-0 | D85 | |
2018.10.14 | Taragelova, Martina (1839) vs (1971) Stauder, Matej SVK 2. liga C 2018/2019 Sicilian Barnes (Bastrikov) |
1/2-1/2 | B47 | |
2018.10.13 | Nahalka, Jan (1774) vs (1971) Stauder, Matej SVK 2. liga C 2018/2019 Queen's Gambit Declined - Exchange |
1/2-1/2 | D35 | |
2019.03.09 | Szucs, Vladimir (2155) vs (1971) Stauder, Matej ECo-C Extraliga 2018/2019 King's Indian Yugoslav (Aronin) - Normal |
1-0 | E98 | |
2018.04.27 | Stauder, Matej (1881) vs (1576) Taragel, Marian MSR 2018 deti a mladeze CH16 Queen's Pawn Zukertort - London |
1-0 | D02 | |
2018.04.26 | Bielik, Jakub (1939) vs (1881) Stauder, Matej MSR 2018 deti a mladeze CH16 Sicilian |
1-0 | B40 | |
2018.04.25 | Steiniger, Florian (1777) vs (1881) Stauder, Matej MSR 2018 deti a mladeze CH16 Sicilian Center Game - Smith-Morra |
0-1 | B21 | |
2018.04.24 | Stauder, Matej (1881) vs (1962) Varga, Lukas MSR 2018 deti a mladeze CH16 Indian East Indian - London |
0-1 | A48 | |
2018.04.24 | Stauder, Matej (1881) vs (1949) Panko, Eduard MSR 2018 deti a mladeze CH16 Irregular Queen's Pawn - Kotov |
1-0 | A40 | |
2018.04.23 | Gzib, David (1923) vs (1881) Stauder, Matej MSR 2018 deti a mladeze CH16 Sicilian Paulsen |
1/2-1/2 | B42 | |
2018.04.22 | Stauder, Matej (1881) vs (1974) Ferencak, Jakub MSR 2018 deti a mladeze CH16 Dutch |
0-1 | A80 | |
2018.04.22 | Sandor, Martin (1964) vs (1881) Stauder, Matej MSR 2018 deti a mladeze CH16 Sicilian Paulsen |
1/2-1/2 | B43 | |
2018.04.21 | Stauder, Matej (1881) vs (1000) Bajnok, Robert MSR 2018 deti a mladeze CH16 Indian East Indian - London |
1-0 | A48 | |
2018.03.18 | Stauder, Matej (1834) vs (1275) Debnar, Jozef SVK_2.ligaC2017/18 Queen's Pawn Zukertort - Anti-Torre |
1-0 | D02 | |
2018.02.04 | Urbanik, Lukas (1978) vs (1834) Stauder, Matej SVK_2.ligaC2017/18 Reti Gambit |
1/2-1/2 | A09 | |
2018.01.14 | Stauder, Matej (1834) vs (1869) Kaniok, Jan SVK_2.ligaC2017/18 Queen's Gambit Declined |
1-0 | D35 | |
2017.10.29 | Stauder, Matej (1834) vs (1901) Geffert, Anton SVK_2.ligaC2017/18 Queen's Gambit Declined Semi-Pillsbury |
0-1 | D50 | |
2017.10.28 | Cibikova, Sofia Anna (1832) vs (1834) Stauder, Matej SVK_2.ligaC2017/18 Reti Zukertort |
1-0 | A06 | |
2017.04.28 | Bugar, Peter (1906) vs (1614) Stauder, Matej MSR 2017 deti a mladeze CH16 English Sicilian |
0-1 | A20 | |
2017.04.27 | Stauder, Matej (1614) vs (1788) Ihnat, Marek MSR 2017 deti a mladeze CH16 Gruenfeld Three Knights (Burille) |
1-0 | D94 | |
2017.04.26 | Durica, Adam (1861) vs (1614) Stauder, Matej MSR 2017 deti a mladeze CH16 Sicilian |
0-1 | B40 | |
2017.04.25 | Stauder, Matej (1614) vs (1409) Polak, Marcel MSR 2017 deti a mladeze CH16 Queen's Gambit Declined Pillsbury |
1-0 | D55 | |
2017.04.25 | Ciglian, Michal (1422) vs (1614) Stauder, Matej MSR 2017 deti a mladeze CH16 Slav |
1/2-1/2 | D10 | |
2017.04.24 | Stolar, Pavol (1321) vs (1614) Stauder, Matej MSR 2017 deti a mladeze CH16 Semi-Slav - Anti-Meran |
1/2-1/2 | D43 | |
2017.04.23 | Stauder, Matej (1614) vs (1806) Panko, Eduard MSR 2017 deti a mladeze CH16 Pirc |
0-1 | B07 | |
2017.04.23 | Hrdlicka, Martin (1343) vs (1614) Stauder, Matej MSR 2017 deti a mladeze CH16 Sicilian Paulsen |
0-1 | B43 | |
2017.04.22 | Stauder, Matej (1614) vs (2067) Michel, Norbert MSR 2017 deti a mladeze CH16 Sicilian Accelerated Dragon - Simagin |
0-1 | B34 | |
2017.03.12 | Ralidiak, Lukas (1525) vs (1570) Stauder, Matej SVK_2.liga C 2016/17 Slav Two Knights |
1/2-1/2 | D15 | |
2017.03.11 | Stauder, Matej (1570) vs (1692) Vinarcik, Milan SVK_2.liga C 2016/17 Sicilian - Godiva |
1-0 | B32 | |
2016.04.23 | Franko, Ondrej (1703) vs (1335) Stauder, Matej MSR 2016 deti a mladeze CH14 Sicilian Paulsen |
1-0 | B43 | |
2016.04.22 | Stauder, Matej (1335) vs (1737) Brnusak, Andrej MSR 2016 deti a mladeze CH14 Sicilian Barnes |
1/2-1/2 | B44 | |
2016.04.21 | Verbovsky, Michal (1751) vs (1335) Stauder, Matej MSR 2016 deti a mladeze CH14 Sicilian Closed |
1/2-1/2 | B23 | |
2016.04.20 | Stauder, Matej (1335) vs (2073) Jakab, Bela MSR 2016 deti a mladeze CH14 English Agincourt |
0-1 | A13 | |
2016.04.19 | Holly, Andrej (1778) vs (1335) Stauder, Matej MSR 2016 deti a mladeze CH14 Reti King's Indian |
1/2-1/2 | A08 | |
2016.04.18 | Bielik, Jakub (1596) vs (1335) Stauder, Matej MSR 2016 deti a mladeze CH14 Sicilian Closed |
1/2-1/2 | B23 | |
2016.04.18 | Stauder, Matej (1335) vs (1691) Panko, Eduard MSR 2016 deti a mladeze CH14 Pirc Two Knights |
1-0 | B08 | |
2016.04.17 | Ondo, Patrik (1223) vs (1335) Stauder, Matej MSR 2016 deti a mladeze CH14 Sicilian - Philidor |
0-1 | B20 | |
2016.04.16 | Stauder, Matej (1335) vs (1729) Matis, Tibor MSR 2016 deti a mladeze CH14 Sicilian |
1/2-1/2 | B32 | |
2016.03.20 | Ferkova, Dominika (1980) vs (1341) Stauder, Matej SVK 1.liga vychod 2015/2016 Semi-Slav - Anti-Meran |
1-0 | D43 | |
2016.03.19 | Stauder, Matej (1341) vs (2195) Demeter, Peter SVK 1.liga vychod 2015/2016 Sicilian Open |
0-1 | B55 | |
2015.04.25 | Stauder, Matej (1000) vs (1615) Gogora, Kristian MSR mladeze 2015 - CH14 Sicilian - Anderssen |
0-1 | B40 | |
2015.04.24 | Bielik, Jakub (1409) vs (1000) Stauder, Matej MSR mladeze 2015 - CH14 Sicilian Scheveningen (Paulsen) |
0-1 | B84 | |
2015.04.23 | Stauder, Matej (1000) vs (1558) Varga, Lukas MSR mladeze 2015 - CH14 Caro-Kann Exchange |
0-1 | B13 | |
2015.04.22 | Verbovsky, Michal (1631) vs (1000) Stauder, Matej MSR mladeze 2015 - CH14 Sicilian Scheveningen - Vitolins |
1-0 | B80 | |
2015.04.21 | Stauder, Matej (1000) vs (1167) Stolar, Pavol MSR mladeze 2015 - CH14 Italian - Pianissimo |
1-0 | C50 | |
2015.04.20 | Zahorcek, Jakub (1238) vs (1000) Stauder, Matej MSR mladeze 2015 - CH14 Irregular King's Pawn - Nimzovich (Williams) |
0-1 | B00 | |
2015.04.20 | Taragel, Marian (1393) vs (1000) Stauder, Matej MSR mladeze 2015 - CH14 Sicilian Scheveningen |
1-0 | B80 | |
2015.04.19 | Stauder, Matej (1000) vs (1754) Michel, Norbert MSR mladeze 2015 - CH14 Sicilian O'Kelly |
0-1 | B28 |
Date | Players & Opening | Result | ECO | View |
---|---|---|---|---|
2022.02.20 | Petran,Pe (2231) vs (2007) Stauder,Matej TCh-SVK 2021-22 Benko's opening |
1-0 | A00 | |
2022.02.19 | Stauder,Matej (2007) vs (2357) Farkas,Ga1 TCh-SVK 2021-22 Sicilian Barnes (Bastrikov) |
0-1 | B48 | |
2022.10.22 | Papes,Milan (1480) vs (2108) Stauder,Matej ECo-C TCh-SVK 2022-23 Sicilian |
0-1 | B50 | |
2022.06.12 | Stauder,Matej (2007) vs (1951) Bojtos,Patrik TCh-SVK 2021-22 Sicilian - Hungarian |
1/2-1/2 | B27 | |
2022.06.11 | Szucs,V (2123) vs (2007) Stauder,Matej TCh-SVK 2021-22 Reti Symmetrical |
0-1 | A05 | |
2021.05.15 | Stauder,Matej (2006) vs (2139) Bochnickova,A Slovak Hybrid Teams 2021 Benko Gambit - Half-Accepted |
0-1 | A57 | |
2021.05.15 | Panko,Radoslav (2044) vs (2006) Stauder,Matej Slovak Hybrid Teams 2021 Queen's Pawn - Levitsky |
1/2-1/2 | D00 | |
2019.03.09 | Szucs, V (2144) vs (1869) Stauder, Matej TCh-SVK 2018-19 King's Indian Yugoslav (Aronin) - Normal |
1-0 | E98 |