2022-10-16 to 2023-03-26 |
PDŠS - Krajský přebor II východ 2022/2023 |
126 |
127 [-1] |
0 |
2022-07-30 to 2022-07-30 |
Memoriál Petra Macha v bleskovém šachu |
51 |
52 [-1] |
1320 |
2022-07-26 to 2022-08-05 |
42. Palučinská šachová škola Turnaj "F" |
3 |
5 [-2] |
1221 |
2022-07-09 to 2022-07-09 |
O zlatý kunvaldský šindel 2022 4. ročník šachové garden party |
22 |
19 [+3] |
1484 |
2021-09-24 to 2021-09-28 |
11. Podzimní soustředění |
36 |
38 [-2] |
1296 |
2021-09-17 to 2021-09-19 |
Krajský přebor jednotlivců PDŠS 2021 - HD20 |
16 |
20 [-4] |
1284 |
2021-07-27 to 2021-08-04 |
41. Palučinská šachová škola Turnaj "E" |
15 |
31 [-16] |
1081 |
2021-07-24 to 2021-07-24 |
ŠNek Mezinárodní den šachu |
39 |
46 [-7] |
1235 |
2020-10-04 to 2021-02-28 |
PDŠS - Krajská soutěž sever 2020/2021 |
66 |
27 [+39] |
0 |
2020-09-11 to 2020-09-13 |
Krajský přebor jednotlivců PDŠS 2020 - HD16 |
10 |
17 [-7] |
1229 |
2020-07-18 to 2020-07-18 |
ŠNnek |
25 |
19 [+6] |
1542 |
2020-02-22 to 2020-02-22 |
Krajská soutěž družstev žáků PdŠS - 2. kolo - Lanškroun |
45 |
10 [+35] |
1341 |
2019-07-30 to 2019-08-05 |
Palučinský pohár turnaj "F" |
1 |
5 [-4] |
1083 |
2019-12-10 to 2019-12-10 |
Okresní kolo Přeboru škol 6. - 9. tříd, Lanškroun 2019 okres Ústí nad Orlicí |
4 |
17 [-13] |
1286 |
2019-12-22 to 2019-12-22 |
Vánoční turnaj Svitavy 2019 B |
24 |
24 [0] |
1149 |
2019-09-28 to 2019-09-29 |
Podzimní rapid Palučinské šachové školy 2019 |
23 |
29 [-6] |
1210 |
2019-10-20 to 2020-04-05 |
PDŠS - Krajská soutěž sever 2019/2020 |
64 |
53 [+11] |
1297 |
2019-11-30 to 2019-11-30 |
Krajský přebor PDŠS 2019/2020 - HD16 - 2. turnaj |
23 |
13 [+10] |
1414 |
2019-10-13 to 2020-03-29 |
PDŠS - Krajský přebor II východ 2019/2020 |
83 |
125 [-42] |
0 |
2019-08-04 to 2019-08-04 |
Memoriál Petra Macha v bleskovém šachu Palučinské šachové školy |
61 |
59 [+2] |
1210 |
2018-07-31 to 2018-08-05 |
Palučinský pohár 2018 - turnaj D2a 38. letní Palučinská šachová škola |
2 |
3 [-1] |
1238 |
2018-07-30 to 2018-07-30 |
XXXVIII. Palučinská šachová škola Rapid |
49 |
81 [-32] |
1134 |
2018-12-04 to 2018-12-04 |
Okresní kolo Přeboru škol 6. - 9. tříd - Lanškroun okres Ústí nad Orlicí |
35 |
28 [+7] |
1074 |
2018-04-14 to 2018-04-14 |
Orlická šachovnice 2018 48. ročník |
27 |
24 [+3] |
1354 |
2017-11-30 to 2017-11-30 |
Okresní kolo Přeboru škol 6. - 9. tříd - Lanškroun okres Ústí nad Orlicí |
34 |
17 [+17] |
1234 |
2018-01-06 to 2018-01-06 |
2. Kvalifikační turnaj PDŠS 2017-18 kategorie 14 |
18 |
13 [+5] |
1259 |
2017-10-19 to 2017-10-19 |
Podzimní rapid Palučinské šachové školy 2017 |
36 |
24 [+12] |
1412 |
2017-11-18 to 2017-11-18 |
1. kvalifikační turnaj PDŠS do 14 let |
17 |
10 [+7] |
1217 |
2017-10-15 to 2018-04-08 |
Krajský přebor II východ 2017/2018 - PDŠS |
161 |
202 [-41] |
0 |
2017-12-23 to 2017-12-23 |
Vánoční turnaj Svitavy 2017 B |
27 |
24 [+3] |
1212 |
2018-09-28 to 2018-09-30 |
IX. Podzimní šachové soustředění Palučinské šachové školy |
30 |
31 [-1] |
1297 |
2018-08-05 to 2018-08-05 |
Memoriál Petra Macha v bleskovém šachu Palučinské šachové školy |
85 |
94 [-9] |
1151 |
2018-08-05 to 2018-08-11 |
Palučinský pohár 2018 - turnaj D1b 38. letní Palučinská šachová škola |
10 |
5 [+5] |
1115 |
2017-08-01 to 2017-08-11 |
Palučinský pohár 2017 - turnaj C 37. letní Palučinská šachová škola |
44 |
25 [+19] |
1303 |
2017-08-06 to 2017-08-06 |
Memoriál Petra Macha v bleskovém šachu Palučinské šachové školy |
83 |
95 [-12] |
1189 |
2017-07-31 to 2017-07-31 |
Palučinský táborový rapid 2017 37. letní Palučinská šachová škola |
58 |
59 [-1] |
1172 |
2017-05-20 to 2017-05-20 |
Krajský přebor v rapid šachu HD12 2017 |
16 |
22 [-6] |
1141 |
2017-02-25 to 2017-02-25 |
Krajský přebor družstev mladších žáků 2016/17 |
59 |
52 [+7] |
1160 |
2017-03-25 to 2017-03-25 |
Orlická šachovnice 2017 47. ročník |
40 |
26 [+14] |
1264 |
2017-02-18 to 2017-02-18 |
3. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 14, PdŠS - Lanškroun |
14 |
21 [-7] |
1044 |
2017-01-07 to 2017-01-07 |
Krajská soutěž družstev mládeže PDŠS - 2. turnaj - Polička |
27 |
27 [0] |
0 |
2016-12-01 to 2016-12-01 |
Okresní kolo Přeboru škol 6. - 9. tříd - Lanškroun |
42 |
31 [+11] |
1077 |
2016-11-26 to 2016-11-26 |
Krajská soutěž družstev mládež PdŠS - 1. kolo - Lanškroun |
12 |
34 [-22] |
979 |
2016-11-19 to 2016-11-19 |
1. kvalifikační turnaj PDŠS do 14 let |
18 |
10 [+8] |
1266 |
2016-08-05 to 2016-08-13 |
Palucinsky pohar - turnaj D2b |
1 |
8 [-7] |
969 |
2016-08-01 to 2016-08-05 |
Palucinsky pohar - turnaj D1a |
2 |
8 [-6] |
943 |
2016-08-07 to 2016-08-07 |
Memoriál Petra Macha v bleskovém šachu |
58 |
53 [+5] |
1142 |
2016-07-31 to 2016-07-31 |
Palučinský táborový rapid |
51 |
49 [+2] |
1146 |
2016-05-14 to 2016-05-14 |
Krajský přebor v rapid šachu HD12 2016 |
16 |
19 [-3] |
1094 |
2016-03-24 to 2016-03-24 |
Velikonoční turnaj - Lanškroun 2016 |
10 |
12 [-2] |
1128 |
2016-03-19 to 2016-03-19 |
Orlická šachovnice 2016 46. ročník |
55 |
51 [+4] |
1267 |
2015-11-14 to 2015-11-14 |
1. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS 2015/2016 - kategorie HD 14 |
40 |
34 [+6] |
1070 |
2016-02-06 to 2016-02-06 |
3. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 12, PdŠS - Lanškroun |
17 |
20 [-3] |
1159 |