2022-12-27 to 2022-12-27 |
Táborská věž dorost, 65. ročník |
4 |
2 [+2] |
1466 |
2022-12-17 to 2022-12-17 |
5. turnaj Regionální žákovské ligy 2022/23 - region SE Benešov Říčany 17.12.2022 - turnaj A |
4 |
3 [+1] |
1522 |
2022-10-15 to 2022-10-15 |
2. turnaj Regionální žákovské ligy 2022/23 - region SE Benešov - turnaj A Pravonín - 15.10.2022 |
4 |
4 [0] |
1448 |
2022-06-25 to 2022-06-26 |
Krajský přebor Stč. kraje, kat. HD16 |
6 |
6 [0] |
1401 |
2022-05-28 to 2022-05-29 |
Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapidšachu OMEGA plus + DS Brno OPEN |
62 |
151 [-89] |
1306 |
2022-03-26 to 2022-03-26 |
9. turnaj Regionální žákovské ligy 2021/22 - region SE Benešov Sázava - 26.3.2022 - turnaj A |
6 |
4 [+2] |
1335 |
2021-11-27 to 2021-11-27 |
5. turnaj Regionální žákovské ligy 2021/22 - region SE Benešov Týnec nad Sázavou - 27.11.2021 - turnaj A |
8 |
4 [+4] |
1274 |
2021-11-13 to 2021-11-12 |
4. turnaj Regionální žákovské ligy 2021/22 - region SE Benešov Jílové - 13.11.2021 - turnaj A |
11 |
14 [-3] |
1163 |
2021-11-06 to 2021-11-06 |
O královnu a krále symfonie Poděbrady 2021 - starší |
12 |
11 [+1] |
1277 |
2021-10-02 to 2022-04-24 |
1. liga mládeže C 2021/2022 |
80 |
13 [+67] |
1426 |
2020-10-10 to 2021-04-25 |
1.liga mládeže B |
84 |
39 [+45] |
1395 |
2020-06-13 to 2020-06-13 |
KP družstev mládeže SŠS 2019-2020 Finálová skupina |
17 |
11 [+6] |
1154 |
2020-02-15 to 2020-02-15 |
O pohár města Světlá nad Sázavou starší |
9 |
13 [-4] |
1410 |
2020-02-22 to 2020-02-22 |
7. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Čerčany - 22.2.2020 - turnaj A |
6 |
10 [-4] |
1134 |
2020-02-08 to 2020-02-08 |
6. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Stříbrná Skalice - 8.2.2020 - turnaj A |
5 |
16 [-11] |
535 |
2019-10-05 to 2020-06-21 |
MČR družstev mládeže - finále "A" 2019/20 web |
40 |
77 [-37] |
0 |
2020-02-29 to 2020-02-29 |
12. ročník turnaje rodinných dvojic Pravonín 29. 2. 2020 |
79 |
9 [+70] |
1598 |
2020-01-11 to 2020-01-25 |
Středočeský krajský přebor družstev mládeže 2019-2020 Skupina D |
78 |
7 [+71] |
1413 |
2019-12-29 to 2019-12-29 |
11. ročník Silvestrovského turnaje v rapid šachu Pravonín 29. prosince 2019 - turnaj A+B |
8 |
9 [-1] |
1181 |
2019-12-21 to 2019-12-21 |
5. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Říčany - 21.12.2019 - turnaj A |
9 |
6 [+3] |
1587 |
2019-11-23 to 2019-11-23 |
4. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Dolní Kralovice - 23.11.2019 - turnaj A |
8 |
7 [+1] |
1524 |
2019-02-23 to 2019-02-23 |
7. turnaj Regionální žákovské ligy 2018/19 - region SE Benešov Týnec nad Sázavou - 23.2.2019 - turnaj B |
7 |
6 [+1] |
1313 |
2019-10-05 to 2020-01-18 |
Extraliga mládeže - Východ 2019/20 |
103 |
103 [0] |
0 |
2019-10-13 to 2020-03-29 |
Regionální soutěž RS-C 2019-2020 |
161 |
11 [+150] |
1418 |
2019-10-19 to 2019-10-19 |
2. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Pravonín - 19.10.2019 - turnaj A |
11 |
14 [-3] |
1223 |
2019-11-09 to 2019-11-09 |
3. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Jílové - 9.11.2019 - turnaj A |
11 |
3 [+8] |
1776 |
2019-06-22 to 2019-06-23 |
FINÁLE STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLÁDEŽE 2019 - jednotlivci - kat. HD14 |
10 |
10 [0] |
1253 |
2019-03-23 to 2019-03-23 |
9. turnaj Regionální žákovské ligy 2018/19 - region SE Benešov Sázava - 23.3.2019 - turnaj B |
7 |
6 [+1] |
1394 |
2019-04-27 to 2019-04-27 |
Krajský přebor družstev ml.žáků 2019 |
47 |
10 [+37] |
1349 |
2019-06-01 to 2019-06-02 |
Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN |
244 |
117 [+127] |
1490 |
2019-03-02 to 2019-03-02 |
8. turnaj Regionální žákovské ligy 2018/19 - region SE Benešov Velké Popovice - 2.3.2019 - turnaj A |
15 |
11 [+4] |
1422 |
2019-01-12 to 2019-01-26 |
Středočeský krajský přebor družstev mládeže 2018-2019 Skupina D |
36 |
1 [+35] |
1893 |
2019-01-05 to 2019-01-05 |
6. turnaj Regionální žákovské ligy 2018/19 - region SE Benešov Jílové - 5.1.2019 - turnaj A |
16 |
15 [+1] |
1194 |
2018-12-29 to 2018-12-29 |
10. ročník Silvestrovského turnaje v rapid šachu Pravonín 29. prosince 2018 - turnaj A+B |
17 |
13 [+4] |
1208 |
2018-12-22 to 2018-12-22 |
5. turnaj Regionální žákovské ligy 2018/19 - region SE Benešov Říčany - 22. 12. 2018 - turnaj B |
9 |
1 [+8] |
1650 |
2019-09-28 to 2019-09-28 |
1. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Sedlčany - 28.9.2019 - TURNAJ A |
11 |
8 [+3] |
1441 |
2018-10-06 to 2019-04-14 |
1. liga mládeže C 2018/2019 |
121 |
59 [+62] |
1349 |
2018-06-23 to 2018-06-24 |
Finále středočeského krajského přeboru mládeže 2018 kategorie HD 12 |
15 |
9 [+6] |
1294 |
2018-10-14 to 2019-03-31 |
Regionální soutěž D SŠS 2018-2019 |
58 |
80 [-22] |
1146 |
2018-10-30 to 2018-10-30 |
SKICENTRUM OPEN 2018 MČech mládeže 2018 - blesk |
65 |
73 [-8] |
1179 |
2018-12-27 to 2018-12-27 |
Kouřim OPEN 2018 A / mladší žáci |
8 |
15 [-7] |
1096 |
2017-12-02 to 2017-12-02 |
4. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Čerčany - 2.12.2017 - turnaj B |
10 |
39 [-29] |
1037 |
2017-10-14 to 2017-10-14 |
2. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Pravonín - 14.10.2017 - Turnaj "B" |
15 |
9 [+6] |
1232 |
2018-06-02 to 2018-06-03 |
Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN |
213 |
121 [+92] |
1235 |
2018-03-24 to 2018-03-24 |
9. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Sázava - 24. 3. 2018 - turnaj "A" |
16 |
10 [+6] |
1588 |
2018-03-03 to 2018-03-03 |
8. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Týnec nad Sázavou - 3. 3. 2018 turnaj "B" |
10 |
1 [+9] |
1694 |
2018-06-30 to 2018-07-08 |
O pohár města Klatov B - Sophia cup |
131 |
125 [+6] |
1235 |
2018-01-06 to 2018-01-06 |
6. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Říčany - 6. 1. 2018 - Turnaj "B" |
17 |
30 [-13] |
1198 |
2018-05-19 to 2018-05-19 |
DDM JIHLAVA OPEN 2018 - STARŠÍ |
4 |
7 [-3] |
1416 |
2018-11-24 to 2018-11-24 |
4. turnaj Regionální žákovské ligy 2018/19 - region SE Benešov Stříbrná Skalice - 24. 11. 2018 - turnaj "B" |
13 |
6 [+7] |
1403 |
2018-01-13 to 2018-01-13 |
Středočeský krajský přebor družstev mládeže 2017-2018 Skupina C |
10 |
9 [+1] |
1168 |
2018-10-27 to 2018-11-03 |
Mistrovství Čech mládeže v šachu 2018 - HD12 |
43 |
40 [+3] |
1205 |
2018-02-24 to 2018-02-24 |
10. ročník turnaje - Pravonín 24. 2. 2018 Soutěž rodinných dvojic |
56 |
72 [-16] |
1310 |
2017-09-28 to 2017-09-28 |
75 let TJ JAWA Brodce - 28.9.2017 |
54 |
57 [-3] |
1228 |
2018-07-01 to 2018-07-01 |
O pohár města Klatov mládež - KOLA KLATOVY |
22 |
20 [+2] |
1148 |
2017-12-29 to 2017-12-29 |
9. ročník Silvestrovského turnaje v rapid šachu Pravonín 29. prosince 2017 - Turnaj B+C |
13 |
18 [-5] |
1156 |
2018-02-17 to 2018-02-17 |
7. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Velké Popovice - 17. 2. 2018 - turnaj B |
19 |
5 [+14] |
1473 |
2017-11-04 to 2017-11-04 |
3. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Jílové - 4.11.2017 - Turnaj "B" |
13 |
6 [+7] |
1365 |
2018-10-13 to 2018-10-13 |
2. turnaj Regionální žákovské ligy 2018/19 - region SE Benešov Pravonín - 13. 10. 2018 - turnaj A |
13 |
15 [-2] |
1160 |
2018-11-10 to 2018-11-10 |
3. turnaj Regionální žákovské ligy 2018/19 - region SE Benešov Čerčany - 10. 11. 2018 - turnaj B |
6 |
35 [-29] |
1088 |
2017-12-16 to 2017-12-16 |
5. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Stříbrná Skalice - 16.12.2017 - turnaj B |
9 |
9 [0] |
1282 |
2018-05-01 to 2018-05-01 |
Krajský přebor družstev mladších žáků 2018 Říčany 1. 5. 2018 |
38 |
71 [-33] |
1269 |
2018-06-09 to 2018-06-09 |
Pelhřimovský pěšec 2018 |
12 |
42 [-30] |
1195 |
2016-04-23 to 2016-04-23 |
Velká cena Havlíčkova Brodu - Pribináček 2016 |
44 |
43 [+1] |
1183 |
2016-11-05 to 2016-11-05 |
4. turnaj Regionální žákovské ligy 2016/17 - region SE Benešov Vrané nad Vltavou - 5. listopadu 2016 - TURNAJ "B" |
22 |
21 [+1] |
1239 |
2017-08-12 to 2017-08-14 |
Letní soustředění 2017 Mozolov _ A |
19 |
16 [+3] |
1185 |
2015-04-02 to 2015-04-02 |
9. otevřený turnaj Šachové školy STAMAT Benešov 29. 1. 2016 |
76 |
44 [+32] |
1025 |
2017-06-24 to 2017-06-25 |
FINÁLE STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLÁDEŽE 2017 jednotlivci HD12 |
9 |
10 [-1] |
1204 |
2017-06-03 to 2017-06-04 |
Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN |
178 |
277 [-99] |
1104 |
2017-04-22 to 2017-04-22 |
Velká cena Havlíčkova Brodu - Pribináček 2017 "A" mladší |
3 |
2 [+1] |
1389 |
2016-10-09 to 2017-04-02 |
Regionální soutěž E SŠS 2016 - 2017 |
80 |
99 [-19] |
0 |
2017-04-08 to 2017-04-08 |
Úvaly - mladší |
3 |
10 [-7] |
1077 |
2017-02-11 to 2017-02-11 |
O pohár Města Světlá nad Sázavou 2017 |
19 |
35 [-16] |
1203 |
2017-04-15 to 2017-04-15 |
O velikonočního beránka - mladší |
3 |
6 [-3] |
1240 |
2017-04-29 to 2017-04-29 |
Krajský přebor družstev mladších žáků 2017 Říčany 29. 4. 2017 |
5 |
67 [-62] |
1325 |
2017-01-28 to 2017-01-28 |
Kouřim OPEN 2017 A / mladší žáci |
4 |
5 [-1] |
1238 |
2017-03-04 to 2017-03-04 |
Turnaj kosmonautů 2017 XIX.ročník - kategorie ŽÁCI+JUNIOŘI |
36 |
20 [+16] |
1278 |
2016-12-17 to 2016-12-17 |
7. turnaj Regionální žákovské ligy 2016/17 - region SE Benešov Říčany - 17. prosince 2016 - Turnaj "B" |
20 |
16 [+4] |
1295 |
2016-11-12 to 2016-11-12 |
5. turnaj Regionální žákovské ligy 2016/17 - region SE Benešov Pravonín - 12. listopadu 2016 - TURNAJ "B" |
17 |
20 [-3] |
1270 |
2016-12-29 to 2016-12-29 |
8. ročník Silvestrovského turnaje v rapid šachu Pravonín 29. prosince 2016 - turnaj B+C |
15 |
14 [+1] |
1141 |
2016-12-17 to 2016-12-17 |
9. turnaj Regionální žákovské ligy 2016/17 - region SE Benešov Sázava - 25. března 2017 - TURNAJ "B" |
11 |
9 [+2] |
1356 |
2016-11-16 to 2016-11-20 |
Mistrovství Čech mládeže 2016 - HD10 |
9 |
37 [-28] |
1054 |
2016-10-15 to 2016-10-15 |
3. turnaj Regionální žákovské ligy 2016/17 - region SE Benešov Ondřejov - 15. října 2016 - TURNAJ "B" |
12 |
6 [+6] |
1312 |
2016-09-28 to 2016-09-28 |
2. turnaj Regionální žákovské ligy 2016/17 - region SE Benešov Týnec nad Sázavou - 28.9.2016 - TURNAJ "B" |
18 |
14 [+4] |
1225 |
2016-09-17 to 2016-09-17 |
1. turnaj Regionální žákovské ligy 2016/17 - region SE Benešov Sedlčany - 17. září 2016 - TURNAJ "B" |
24 |
21 [+3] |
1125 |
2016-06-11 to 2016-06-11 |
Pelhřimovský pěšec 2016 |
31 |
29 [+2] |
1266 |
2016-04-02 to 2016-04-02 |
Středočeský KP žáků v rapid šachu 2016, HD10 |
16 |
10 [+6] |
1330 |
2016-06-30 to 2016-06-30 |
DDM JIHLAVA OPEN 2016 |
30 |
50 [-20] |
1106 |
2016-05-14 to 2016-05-14 |
10. otevřený turnaj Šachové školy STAMAT Benešov 14. 5. 2016 |
25 |
16 [+9] |
1226 |
2016-06-25 to 2016-06-26 |
Finále Krajského přeboru mládeže jednotlivců 2016 Kategorie HD10 |
10 |
7 [+3] |
1210 |
2016-03-26 to 2016-03-26 |
O velikonočního beránka - mladší |
12 |
1 [+11] |
1885 |
2016-03-05 to 2016-03-05 |
8. turnaj Regionální žákovské ligy 2015/16 - region SE Benešov Kamenice - 5. 3. 2016 - TURNAJ "C" |
39 |
5 [+34] |
1758 |
2015-11-21 to 2015-11-21 |
6. turnaj Regionální žákovské ligy 2015/16 - region SE Benešov Stříbrná Skalice - 21. 11. 2015 TURNAJ "C" |
8 |
6 [+2] |
1758 |
2016-03-05 to 2016-03-05 |
9. turnaj Regionální žákovské ligy 2015/16 - region SE Benešov Sázava - 19. 3. 2016 - TURNAJ "C" |
1 |
2 [-1] |
1909 |
2016-01-23 to 2016-01-23 |
LMV Pelhřimov 2016 |
88 |
30 [+58] |
1137 |
2015-12-12 to 2015-12-12 |
7. turnaj Regionální žákovské ligy 2015/16 - region SE Benešov Čerčany - 12. 12. 2015 - TURNAJ "B" |
34 |
36 [-2] |
1550 |
2015-11-07 to 2015-11-07 |
4. turnaj Regionální žákovské ligy 2015/16 - region SE Benešov Jílové u Prahy - 7.11. 2015 - TURNAJ "C" |
30 |
15 [+15] |
1650 |
2015-11-17 to 2015-11-17 |
5. turnaj Regionální žákovské ligy 2015/16 - region SE Benešov Říčany - 17.11. 2015 - TURNAJ "C" |
8 |
11 [-3] |
1702 |
2015-12-29 to 2015-12-29 |
7. ročník Silvestrovského turnaje v rapid šachu Pravonín 29. prosince 2015 - TURNAJ C + D |
26 |
11 [+15] |
1202 |