Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia 2017, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM Kotayqi marz 12-rd olimpiada Hrazdani taratsashrjanayin phul 2017-10-26 2017-10-26
ARM ԱՐԱԳ ՇԱԽՄԱՏ- ԱՎԱՆ 2017-12-10 2017-12-10
ARM <Ձմեռ 2017> արագ շախմատ Եզրափակիչ Մալաթիա 2017-12-10 2017-12-10
ARM «Ուսում» դպրոցի 20 ամյակին նվիրված առաջնություն 2017-10-25 2017-10-25
ARM Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 2017-10-23 2017-10-23
ARM 4 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 2017-10-23 2017-10-31
ARM 3 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 2017-10-23 2017-10-31
ARM T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 2017-10-26 2017-11-04
ARM 4rd Category Tournament /Ch.H. 2017-10-27 2017-11-04
ARM < Ձմեռ 2017 > արագ շախմատի առաջնություն Կիսաեզրափակիչ Մալաթիա 2017-12-08 2017-12-09
ARM <<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ V փուլ 2017-12-09 2017-12-09
ARM T. Petrosyan Chess House Final 2017-12-15 2017-12-23
ARM Լոռու մարզի վետերան շախմատիստների 2017 թ. եզրափակիչ մրցաշար 2017-12-07 2017-12-09
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոց 2017-12-11 2017-12-19
ARM Raiting Tournament Hrazdan 2017 2017-12-07 2017-12-13
ARM 1 Razryad Hrazdan school 2017 2017-12-07 2017-12-20
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոց 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2017-12-06 2017-12-14
ARM Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 2017-10-19 2017-10-27
ARM ՀՀ Շիրակի մարզի 2018թ.-ի առաջնության կիսաեզրափակիչ 2017-11-30 2017-11-30
ARM III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 2017-10-19 2017-10-27
ARM 4-րդ կարգ Աջափնյակ/2-րդ խումբ/17:30/ 2017-12-04 2017-12-11
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոց. Ամանօրյա արագ շախմատի մրցաշար 2017-12-04 2017-12-04
ARM 4-րդ կարգ Աջափնյակ/1-ին խումբ/16:00/ 2017-12-04 2017-12-11
ARM Դպրոցի առաջնություն,կիսաեզրափակիչ-Նոր Նորք 2017-12-04 2017-12-12
ARM Հայաստանի վետերանների արագ շախմատ 65+ 2017-12-03 2017-12-03
ARM Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 2017-10-18 2017-10-18
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2017-10-18 2017-10-27
ARM Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 2017-10-17 2017-10-25
ARM CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 2017-10-17 2017-10-25
ARM Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 2017-10-09 2017-10-17
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 2017-10-16 2017-10-23
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 2017-10-16 2017-10-23
ARM Chess School of Abovyan is 10 year! 2017-10-28 2017-11-05
ARM Վարդենիկի Շախմատի Դպրոցի 4-րդ կարգի մրցաշար 2017 դեկտեմբեր 2017-12-02 2017-12-10
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 2017-10-16 2017-10-25
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 2017-10-16 2017-10-24
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (1-ին խումբ- 15։00) 2017-10-16 2017-10-24
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (2-րդ խումբ- 16։15) 2017-10-16 2017-10-24
ARM Ավանի IV կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 2017-12-01 2017-12-09
ARM Ավանի IV կարգի որակավորման մրցաշար/Ա խումբ 2017-12-01 2017-12-09
ARM 3րդ կարգի մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյան - 16:00 2017-12-01 2017-12-01
ARM 1st Category Tournament /Ch.H. 2017-12-05 2017-12-14
ARM CHESS SCHOOL AFTER H.GASPARYAN 57th CHAMPIONSHIP 2017-11-28 2017-12-07
ARM 2 Razryad Hrazdan 2017-10-11 2017-10-21
ARM Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 2017-10-06 2017-10-06
ARM 3 razryad Hrazdan 2017-10-11 2017-10-18
ARM Loru marzi 1/8 ezrapakich 2017-10-09 2017-10-20
ARM Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 2017-10-09 2017-10-17
ARM T. Petrosyan Chess House Final U12 2017-10-16 2017-10-25
ARM T.Petrosyan Chess House Final U10 2017-10-16 2017-10-25

Chess tournaments in other countries