Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia 2018, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար {Քանաքեռ-Զեյթուն} 2018-02-19 2018-02-27
ARM BLITZ B 2018-12-28 2018-12-28
ARM BLITZ A 2018-12-28 2018-12-28
ARM T. Petrosyan Chess House F./Rapid 2018-12-27 2018-12-27
ARM Chess Academy Cup Yerevan 2018 2018-12-26 2018-12-26
ARM ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԻ ՓԱՌԱՏՈՆ 2006թ. և մեծ 2018-12-17 2018-12-17
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, աղջիկներ-ք. Հրազդան 2018-12-21 2018-12-25
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ, ք. Հրազդան 2018-12-21 2018-12-25
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ, ք. Հրազդան 2018-12-21 2018-12-25
ARM ՆՀՏ 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2018-12-19 2018-12-26
ARM ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԱՅԻՆ ՓԱՌԱՏՈՆ 2009-2010ԹԹ 2018-12-17 2018-12-17
ARM ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԻ ՓԱՌԱՏՈՆ 2007-2008ԹԹ 2018-12-17 2018-12-17
ARM ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԻ ՓԱՌԱՏՈՆ ԱՂՋԻԿՆԵՐ 2018-12-17 2018-12-17
ARM ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԱՅԻՆ ՓԱՌԱՏՈՆ 2011-2012ԹԹ ԵՎ ՓՈՔՐ ՏԱՐԻՔԻ 2018-12-17 2018-12-17
ARM Էջմիածնի մինչև 10 տարեկանների բաց առաջնություն 2018-12-18 2018-12-25
ARM Ավանի եզրափակիչ մրցաշար 2018-12-17 2018-12-26
ARM Դպրոցի 58-րդ առաջնություն 3-րդ փուլ 2018-12-17 2018-12-26
ARM Նոր Նորքի շախմատի դպրոցի 2-րդ առաջնության եզրափակիչ 2018-12-17 2018-12-25
ARM Loru marzi kisaezrapakich 2018-12-17 2018-12-29
ARM Վարդենիկի ՇԴ -ի Չորրորդ կարգի մրցաշար 2018-12-15 2018-12-16
ARM Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ-ի եզրափակիչ առաջնություն 2018-12-14 2018-12-23
ARM Tareverjyan bac arajnutyun 2018-12-14 2018-12-23
ARM Arag 04.11.2018 2018-11-04 2018-11-09
ARM Արաբկիրի մարզադպրոցի 3-րդ առաջնության 1/4 եզրափակիչ 2018-12-13 2018-12-21
ARM Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ Կիսաեզրափակիչ մրցաշար Ա խումբ 2018-05-02 2018-05-10
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 2018-12-14 2018-12-22
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 2018-09-24 2018-10-02
ARM IV կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 2018-02-01 2018-02-09
ARM CLASSIFICATION FOR III CATEGORY 2018-02-01 2018-02-09
ARM Անկախության օրվան նվիրված արագ շախ. մրց. 2018-09-21 2018-09-21
ARM Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Խումբ Բ 2018-12-12 2018-12-20
ARM Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Խումբ Ա 2018-12-12 2018-12-20
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրց./ շախ. տուն 2018-02-06 2018-02-14
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Հրազդան 2018-03-14 2018-03-14
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Էրեբունի 2018-12-12 2018-12-20
ARM ՆՀՏ եզրափակիչ 2018-09-24 2018-10-02
ARM Սյունիքի մարզի շախմատի տղամարդկանց 20-րդ առաջնություն 2018-04-26 2018-05-01
ARM Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոց - 4 կարգ Խումբ Բ 2018-11-02 2018-11-10
ARM Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոց - 4 կարգ խումբ Ա 2018-11-02 2018-11-10
ARM Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 2018-11-06 2018-11-07
ARM Նուբարաշեն ՇՄՄ-ի 2018թ․ Բաց առաջնություն 2018-12-10 2018-12-19
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 2018-12-10 2018-12-18
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Կենտրոն 15:00 2018-03-13 2018-03-21
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 16:30 2018-03-13 2018-03-21
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / շախ. տուն 2018-03-14 2018-03-22
ARM Հ.Գասպարյանի անվ. Մարզադպրոցի 58-րդ Առաջնություն 2018-06-07 2018-06-16
ARM Armenian Club Ch. 2018 2018-06-08 2018-06-14
ARM Արմավիր մարզի մինչև 10տ․ պատանիների եզրափակիչ 2018-01-29 2018-02-05
ARM Արմավիր մարզի մինչև 12տ․ պատանիների եզրափակիչ 2018-01-29 2018-02-05
ARM Արմավիր մարզի մինչև 14 տարեկան պատանիների եզրափակիչ 2018-01-29 2018-02-05

Chess tournaments in other countries