Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia 2019, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM ՀՀ կույր շախմատիստների 2019թ․ անհատական առաջնության եզրափակիչ 2019-07-11 2019-07-24
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(13:00)-Նոր Նորք 2019-03-23 2019-03-30
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Նուբարաշեն ՇՄՄ - 18.00 2019-04-27 2019-05-07
ARM Որակավորման մրցաշար 2-րդ կարգի համար /Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 2019-03-23 2019-03-31
ARM Ավանի շախմատի դպրոցի 1/2 եզրափակիչ մրցաշար 2019-12-05 2019-12-14
ARM ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/4-րդ փուլ/1-ին կարգ Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց 2019-12-05 2019-12-14
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ- Զեյթուն) 2019-10-01 2019-10-09
ARM Ավանի IV կարգի որակավորման մրցաշար 2019-09-30 2019-10-08
ARM Հայաստանի 2019թ. Պ-18 առաջն. 1/2 Խումբ-1 2019-03-23 2019-03-29
ARM Հայաստանի 2019թ. Ա-16 առաջն. 1/2 Խումբ-1 2019-03-23 2019-03-27
ARM Հայաստանի 2019թ. Ա-16 առաջն. 1/2 Խումբ-2 2019-03-23 2019-03-27
ARM Հայաստանի 2019թ. Պ-18 առաջն. 1/2 Խումբ-2 2019-03-23 2019-03-29
ARM A.Margaryan 9th Memorial - RR 2019-01-08 2019-01-16
ARM Շախմատի տան պատ. 1/2 եզր. / Մ12 2019-10-03 2019-10-12
ARM Շախմատի տան պատ. 1/2 եզր./ Մ.10 2019-10-03 2019-10-12
ARM Շախմատի տան պատ. 1/2 եզր. / Մ.08 2019-10-03 2019-10-12
ARM 2020թ. ՀՀ Շիրակի մարզի առաջնության 1/8 եզրափակիչ կարգայիններ 2019-11-01 2019-11-01
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ ք. Հրազդան 2019-12-05 2019-12-13
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ ք. Հրազդան 2019-12-05 2019-12-13
ARM Polytechnic Open 2019 2019-11-04 2019-11-04
ARM Է. Մնացականյանին նվիրված վետերանների արագ շախմատ 2019-12-09 2019-12-09
ARM HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2019 U10 2019-02-18 2019-02-18
ARM HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2019 U12 2019-02-18 2019-02-18
ARM HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2019 U16 2019-02-20 2019-02-26
ARM 4-րդ կարգ .Աջափնյակ.19.02.2019թ. 2019-02-19 2019-02-27
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ-Զեյթուն) 2019-06-04 2019-06-12
ARM Loru marzi minchev 10 tarekan tghaneri arajnutyun 2019-02-18 2019-03-01
ARM Loru marzi minchev 12 tarekan tghaneri arajnutyun 2019-02-18 2019-03-01
ARM Loru marzi minchev 14 tarekan tghaneri arajnutyun 2019-02-18 2019-03-01
ARM Loru marzi aghjikneri mrcashar 2019-02-18 2019-03-01
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(11:00)-Նոր Նորք 2019-06-03 2019-06-11
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(12:30)-Նոր Նորք 2019-06-03 2019-06-11
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ-11:00) 2019-06-04 2019-06-12
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր 2019-02-18 2019-02-26
ARM 3-րդ կարգ 05.11.-13.11.2019թ. Աջափնյակ 2019-11-05 2019-11-13
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ-12:30) 2019-06-04 2019-06-12
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ) 2019-11-05 2019-11-13
ARM Աբովյան քաղաքի հիմնադրման 56 ամյակին նվիրված արագ շախմատի մրցաշար 2019-11-05 2019-11-05
ARM Հակոբ,Շալիկո Հակոբյանների ևԳ.Համբարձումյանի հուշամրցաշար Մարտունի,Ծակքար 2019-01-10 2019-01-11
ARM мемориал Алёхина 2019-10-02 2019-10-02
ARM Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ 2019-04-29 2019-05-08
ARM Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 2019-04-29 2019-05-08
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 2019-02-20 2019-02-28
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 2019-06-04 2019-06-12
ARM Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք, Նորք Մարաշ/ 2019-11-08 2019-11-08
ARM ՀՀ դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադա Հրազդան 2019 2019-11-06 2019-11-06
ARM Ավանի II կարգի որակավորման մրցաշար 2019-03-25 2019-04-03
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն 2019-03-26 2019-04-03
ARM Сурен 2019-10-03 2019-10-03
ARM Տ.ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ 90 - ԿԱՅԾԱԿՆԱՅԻՆ ՇԱԽՄԱՏԻ ՄՐՑԱՇԱՐ 2019-10-05 2019-10-05

Chess tournaments in other countries