Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia 2019, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 13-րդ առաջնություն /10 տ․/ 2019-03-07 2019-03-10
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Շ.Տ. 2019-02-06 2019-02-14
ARM Abovyan SPRING-2019 2019-05-20 2019-05-28
ARM T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 2019-09-11 2019-09-19
ARM 20-րդ մարզական խաղեր( կայծակնային ) 2019-11-21 2019-11-21
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Գորիսի համայնք 2019-06-23 2019-06-23
ARM ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/3-րդ փուլ/2-րդ կարգ Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց 2019-11-21 2019-11-30
ARM ՀՀ բանակի օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 2019-01-31 2019-01-31
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Քանաքեռ-Զեյթուն 2019-02-01 2019-02-09
ARM ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2019-02-01 2019-02-08
ARM 4-րդ կարգ 20.10-28.10.2019թ Աջափնյակ Բ խումբ 2019-10-20 2019-10-28
ARM 4-րդ կարգ 20.10.-28.10.2019թ Ա խումբ 2019-10-20 2019-10-28
ARM Qualification tour.for SF. of Armenian Ch /Rapid 4 2019-11-24 2019-11-24
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Փարաքարի ակադեմիա 2019-06-24 2019-07-03
ARM Loru marzi 1/4 arajnutyun 2019-11-22 2019-11-30
ARM ՏԻԳՐԱՆ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ 90 Ճեմարանի կրտսեր դպրոց՝ 1-ին խումբ 2019-11-07 2019-11-21
ARM ՏԻԳՐԱՆ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ 90 Ճեմարանի կրտսեր դպրոց՝ 2-րդ խումբ 2019-11-08 2019-11-22
ARM 4 կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 2019-06-24 2019-06-27
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (3-րդ խումբ 17:30) 2019-03-12 2019-03-20
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ-15:00) 2019-03-12 2019-03-20
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ 16:15) 2019-03-12 2019-03-20
ARM Stepan Avagyan Memorial 2019 U8 2019-07-02 2019-07-10
ARM Stepan Avagyan Memorial 2019 U10 2019-07-02 2019-07-10
ARM Stepan Avagyan Memorial 2019 U12 2019-07-02 2019-07-10
ARM Stepan Avagyan Memorial 2019 U18 2019-07-02 2019-07-10
ARM Մարտունի,ԵՐՐՈՐԴ կարգ,2019 ձմեռ,Վարդենիկում 2019-02-02 2019-02-04
ARM Կոտայքի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 2019 2019-02-02 2019-02-08
ARM Հակոբ Մոկացյանի հուշամրցաշար 2019-10-20 2019-10-20
ARM Գավառի տարածաշրջանի 4րդ կարգի մրցումներ 20.06.2019 23.06.2019 2019-06-20 2019-06-23
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 2019-06-25 2019-07-05
ARM Որակավորման մրցաշար II կարգայիններ 2019-04-12 2019-04-12
ARM Որակավորման մրցաշար III կարգայիններ 2019-04-12 2019-04-12
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 2019-11-23 2019-11-30
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 2019-11-23 2019-12-02
ARM 80th Armenian CH The 1st League 2019-08-18 2019-08-31
ARM World Cup 2019 - Armenia 2019-11-23 2019-11-23
ARM 4-րդ կարգ 20-28 05.2019թ. Աջափնյակ. 14.00 2019-05-20 2019-05-28
ARM <Հաղթանակ> արագ շախմատի մրցաշար 2019-05-19 2019-05-19
ARM 4-րդ կարգ Աջափնյակ 15.30 .20-28.05.2019թ. 2019-05-20 2019-05-28
ARM Tournament dedicated to Independence Day 2019-09-21 2019-09-21
ARM Արմավիր մարզի պատանիների եզրափակիչ մրցաշար- Մ10 2019-02-04 2019-02-13
ARM Արմավիր մարզի պատանիների եզրափակիչ- Մ12 2019-02-04 2019-02-13
ARM Արմավիր մարզի պատանիների եզրափակիչ- Մ14 2019-02-04 2019-02-04
ARM Abovyan 56th Anniversary Int. Open 2019-10-27 2019-11-04
ARM Մարզական փառատոն արագ շախմատի մրցաշար-Արմավիր 2019-09-17 2019-09-17
ARM Qualification tour.for SF. of Armenian Ch /Rapid 2 2019-10-26 2019-10-26
ARM Մալաթիաի ՇՄՄ 3 կարգի որակավորման մրցաշար 2019-10-22 2019-10-30
ARM Մալաթիաի ՇՄՄ 1 կարգի որակավորման մրցաշար 2019-10-22 2019-10-31
ARM SELECTED BOYS 2019-09-19 2019-09-24
ARM SCHOOL BOYS 2019-09-19 2019-09-23

Chess tournaments in other countries