Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia 2019, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM Գավառի տարածաշրջանի 3-րդ կարգի մրցումներ 27.06.2019 30.06.2019 2019-06-27 2019-06-30
ARM 12th Annual K. Asrian Memorial 2019-06-11 2019-06-19
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ-Զեյթուն) 2019-06-04 2019-06-12
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(11:00)-Նոր Նորք 2019-06-03 2019-06-11
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(12:30)-Նոր Նորք 2019-06-03 2019-06-11
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ-11:00) 2019-06-04 2019-06-12
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ-12:30) 2019-06-04 2019-06-12
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 2019-06-04 2019-06-12
ARM 3-րդ կարգ Աջափնյակ 05.06.-13.06.2019թ. 2019-06-05 2019-06-13
ARM Արագ շաշկու առաջնություն 2019-06-02 2019-06-02
ARM Որակավորման մրցաշար 3-րդ կարգի համար /Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 2019-06-06 2019-06-14
ARM 3-րդ կարգի համար մրցաշար ԿԱԻՍԱ 2019-06-07 2019-07-14
ARM Ակադեմիայի Արմավիրի մասնաճյուղի առաջնություն 2019-06-10 2019-06-19
ARM I կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 2019-06-10 2019-06-19
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Սիսիանի համայնք 2019-06-10 2019-06-14
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր( 1-ին խումբ - 12:00) 2019-06-10 2019-06-18
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Սիսիանի համայնք 2019-06-10 2019-06-14
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար,Արաբկիր (խումբ 2-րդ- 14:00) 2019-06-10 2019-06-18
ARM Hamahaykakan khagheri yntrakan mrcashar 2019-06-11 2019-06-21
ARM Hamahaykakan khagheri aghchikner yntrakan mrcashar 2019-06-11 2019-06-11
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 2019-06-11 2019-06-19
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 2019-06-12 2019-06-21
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 2019-06-12 2019-06-20
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 2019-06-12 2019-06-20
ARM Summer-2019/ Ch.H.<2015 2019-06-21 2019-06-29
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոց 2019-06-13 2019-06-21
ARM ՆՀՏ եզրափակիչ 2019-06-14 2019-06-22
ARM ՀՇԱ Կապանի մասնաճյուղ 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2019-06-13 2019-06-20
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(11:00)-Նոր Նորք 2019-06-17 2019-06-25
ARM Տ. Պետրոսյանի հուշամրցաշար 2019-06-17 2019-06-17
ARM Որակավորման մրցաշար IV կարգայիններԳյումրի 2019-06-26 2019-06-26
ARM Որակավորման մրցաշար Կարգ չունեցող և V կարգայիններ,Գյումրի 2019-06-26 2019-06-26
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 2019-06-25 2019-07-05
ARM Գավառի տարածաշրջանի 4րդ կարգի մրցումներ 20.06.2019 23.06.2019 2019-06-20 2019-06-23
ARM 4 կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 2019-06-24 2019-06-27
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Փարաքարի ակադեմիա 2019-06-24 2019-07-03
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Գորիսի համայնք 2019-06-23 2019-06-23
ARM Մալաթիա - Սեբաստիա ՇՄՄ 1-ին կարգ 2019-06-21 2019-06-29
ARM Ամառային որակավորման մրցաշար 2019թ. 2019-06-17 2019-06-27
ARM Ամառային որակավորման մրցաշար 2019թ. 2019-06-17 2019-06-27
ARM Ամառային որակավորման մրցաշար 2019թ. 2019-06-17 2019-06-27
ARM Արմավիր քաղաքի շախմատի դպրոցի առաջնություն 2019-06-21 2019-06-29
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 2019-06-22 2019-06-29
ARM Summer 2019 2021> 2019-06-21 2019-06-29
ARM 2-րդ կարգ. Աջափնյակ 20.06.-29.06.2019թ. 2019-06-20 2019-06-29
ARM Որակավորման մրցաշար 2-րդ կարգի համար /Հ.Գասպարյանի անվ. մարզադպրոց/ 2019-06-18 2019-06-27
ARM ,, ՏԻԳՐԱՆ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ 90 ,, վետերանների արագ շախմատի հուշամրցաշար 2019-06-17 2019-06-17

Chess tournaments in other countries