Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia 2019, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր 2019-03-18 2019-03-26
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2019-03-19 2019-03-27
ARM Հայաստանի վետերան շախմատիստների առաջնություն 50+ 2019-03-23 2019-03-29
ARM Հայաստանի վետերան շախմատիստների առաջնություն 65+ 2019-03-23 2019-03-31
ARM Հայաստանի 2019թ. Պ-10 առաջն. 1/2 2019-03-23 2019-03-31
ARM Հայաստանի 2019թ. Պ-12 առաջն. 1/2 2019-03-23 2019-03-31
ARM Հայաստանի 2019թ. Պ-14 առաջն. 1/2 2019-03-23 2019-03-31
ARM Հայաստանի 2019թ. Պ-16 առաջն. 1/2 2019-03-23 2019-03-31
ARM Հայաստանի 2019թ. Ա-10 առաջն. 1/2 2019-03-23 2019-03-31
ARM Հայաստանի 2019թ. Ա-12 առաջն. 1/2 2019-03-23 2019-03-31
ARM Հայաստանի 2019թ. Ա-14 առաջն. 1/2 2019-03-23 2019-03-31
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(13:00)-Նոր Նորք 2019-03-23 2019-03-30
ARM Որակավորման մրցաշար 2-րդ կարգի համար /Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 2019-03-23 2019-03-31
ARM Հայաստանի 2019թ. Պ-18 առաջն. 1/2 Խումբ-1 2019-03-23 2019-03-29
ARM Հայաստանի 2019թ. Ա-16 առաջն. 1/2 Խումբ-1 2019-03-23 2019-03-27
ARM Հայաստանի 2019թ. Ա-16 առաջն. 1/2 Խումբ-2 2019-03-23 2019-03-27
ARM Հայաստանի 2019թ. Պ-18 առաջն. 1/2 Խումբ-2 2019-03-23 2019-03-29
ARM Ավանի II կարգի որակավորման մրցաշար 2019-03-25 2019-04-03
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն 2019-03-26 2019-04-03
ARM ՀՇԱ Կապանի մասնաճյուղ IV կարգի որակավորման մրցաշար 2019-03-06 2019-12-06
ARM SPRING - 2019 /B 2006 > / Ch.H 2019-03-01 2019-03-10
ARM Հայաստանի 2019թ. Ա-16 առաջն. 1/2 5-րդ տեղի մրցամարտ 2019-03-28 2019-03-29
ARM ՆՀՏ 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2019-03-01 2019-03-08
ARM SPRING - 2019 /A 2006 < / Ch.H 2019-03-01 2019-03-10
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(15:30)-Նոր Նորք 2019-03-01 2019-03-08
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(17:00)-Նոր Նորք 2019-03-01 2019-03-08
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Նուբարաշեն ՇՄՄ 2019-03-01 2019-03-11
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ-Զեյթուն) 2019-03-19 2019-03-28
ARM Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 2019-03-13 2019-03-21
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Էրեբունի 2019-03-13 2019-03-22
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Էրեբունի 2019-03-13 2019-03-21
ARM 3-րդ կարգի որակորման մրցաշար / Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոց 2019-03-12 2019-03-20
ARM 3-րդ կարգ Աջափնյակ 12.03.--20.03.2019թ 2019-03-12 2019-03-20
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/Շ.Տ. 2019-03-14 2019-03-22
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ 16:15) 2019-03-12 2019-03-20
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ-15:00) 2019-03-12 2019-03-20
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (3-րդ խումբ 17:30) 2019-03-12 2019-03-20
ARM Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 13-րդ առաջնություն /10 տ․/ 2019-03-07 2019-03-10
ARM Գեղարքունիքի մարզի ՊԱՏԱՆԵԿԱՆ առաջնություն2019,մ.10 տարեկան պատանիներ 2019-03-05 2019-03-05
ARM Գեղարքունիքի մարզի ՊԱՏԱՆԵԿԱՆ առաջնություն մ.12 տարեկան տղաներ 2019-03-05 2019-03-05
ARM Արմավիր մարզի տղամարդկանց առաջնություն 2019-03-04 2019-03-10
ARM Նորք Մարաշի Մարզադպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2019-03-04 2019-03-13
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2019-03-05 2019-03-15

Chess tournaments in other countries