Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia 2019, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2019-05-14 2019-05-23
ARM Լոռու մարզի 2019թ. եզրափակիչ 2019-05-13 2019-05-19
ARM Մալաթիա Սեբաստիա ՇՄՄ-ի կիսաեզրափակիչ մրցաշար Ա 2019-05-13 2019-05-22
ARM Մալաթիա - Սեբաստիա ՇՄՄ Կիսաեզրափակիչ Բ 2019-05-13 2019-05-22
ARM 10.05.2019 2019-05-10 2019-05-14
ARM ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ 2019-05-16 2019-05-24
ARM 4-րդ կագի որակավորման մրցաշար ՇՏ 2019-05-22 2019-05-30
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ռ.Վահանյանի մարզադպրոց Ա խումբ-16:00 2019-05-16 2019-05-24
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ռ.Վահանյանի մարզադպրոց Բ խումբ-18:00 2019-05-16 2019-05-24
ARM Abovyan SPRING-2019 2019-05-20 2019-05-28
ARM 4-րդ կարգ 20-28 05.2019թ. Աջափնյակ. 14.00 2019-05-20 2019-05-28
ARM <Հաղթանակ> արագ շախմատի մրցաշար 2019-05-19 2019-05-19
ARM 4-րդ կարգ Աջափնյակ 15.30 .20-28.05.2019թ. 2019-05-20 2019-05-28
ARM Աջափնյակի շախմատի դպրոցի բաց առաջնության եզրափակիչ 21-30.05.2019թ. 2019-05-21 2019-05-30
ARM Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2019-05-20 2019-05-30
ARM Yerevan Men's Ch. 2019-05-23 2019-06-01
ARM Արաբկիրի ՇՄՄ-ի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 2019-05-20 2019-05-31
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 2019-05-22 2019-05-31
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 2019-05-22 2019-06-01
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Շ.Տ. 2019-05-31 2019-06-07
ARM Արագ շախմատ-Նոր Նորք 2019-05-25 2019-05-25
ARM Կայծակնային մրցաշար նվիրված Անկախության Վերականգնման տարելիցին 2019-05-27 2019-05-27
ARM Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի որակավորման մրցաշար II կարգայիններ12.00-15.00 2019-05-18 2019-05-18
ARM Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի որակավորման մրցաշար 2005-2008թթ. և IV կարգայիններ 10.00-12.00 2019-05-17 2019-05-17
ARM Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի որակավորման մրցաշար III կարգայիններ 16.00-19.00 2019-05-17 2019-05-17
ARM Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի որակավորման մրցաշար I կարգայիններ 12.00-15.00 2019-05-18 2019-05-18
ARM Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի որակավորման մրցաշար 2007-2008թթ. կարգ չունեցողներ և V կարգայիններ 10.00-12.00 2019-05-17 2019-05-17
ARM Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի որակավորման մրցածար 2009թ. և փոքր IV կարգայիններ 15.00-17.00 2019-05-17 2019-05-17
ARM Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի որակավորման մրցաշար 2009-2010թթ. կարգ չունեցող և V կարգայիններ 15.00-17.00 2019-05-17 2019-05-17
ARM Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի որակավորման մրցաշար 2011թ. և փոքր կարգ չունեցող և v կարգայիններ 10.00-12.00 2019-05-17 2019-05-17
ARM Գեղամ Վարդանյանի անվան 10-րդ հուշամրցաշար 2019-05-27 2019-05-27
ARM 28 May 2019-05-28 2019-05-28
ARM Որակավորման մրցաշար 4-րդ կարգի համար /Հ.Գասպարյանի անվ. մարզադպրոց/ 2019-05-27 2019-06-04
ARM Արագ շախմատի մրցաշար նվիրված ՀՀ Անկախության 101 ամյակին-Նուբարաշեն ՇՄՄ 2019-05-28 2019-05-28
ARM Մալաթիա - Սեբաստիա ՇՄՄ-ի Եզրափակիչ 2019-05-29 2019-06-07
ARM Armenian Regional CH-2019 2019-05-30 2019-06-07
ARM Երեխաների պաշտպանության օրվան նվիրված մրցաշար Հ.Գասպարյանի անվ. մարզադպրոց 2019-05-31 2019-06-01
ARM Kaissa 4th rank tournament 2019-05-31 2019-06-03
ARM Արագ շաշկու Երևանի առաջնությւոն 2019-05-29 2019-05-29
ARM ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:30 2019-05-01 2019-05-08
ARM ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 17:00 2019-05-01 2019-05-08
ARM ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 18:30 2019-05-01 2019-05-08
ARM Հայաստանի կանանց առաջնության կիսաեզրափակիչ մրցաշար 2019-05-11 2019-05-19
ARM Յու. Առուստամյանի ծննդ. 90-ամյակին նվ.մրցաշար/կայծակնային/ 2019-05-09 2019-05-09
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 2019-05-06 2019-05-15
ARM Yerevan Men's Ch. SF. 2019-05-11 2019-05-19
ARM Շիրակի մարզի 2019թ տղամարդկանց առաջնության եզրափակիչ 2019-05-06 2019-05-20
ARM 9 May/ Rapid Ch.H. 2019-05-09 2019-05-09
ARM Կայծակնային մրցաշար նվիրված Շուշիի ազատագրման տարելիցին 2019-05-07 2019-05-07
ARM Հաղթանակի օրվան նվիրված մրցաշար /Հ.Գասպարյանի անվ. մարզադպրոց/ 2019-05-08 2019-05-09

Chess tournaments in other countries