Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia 2019, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Քանաքեռ-Զեյթուն, Ավան/ 2019-11-18 2019-11-18
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր 2019-11-18 2019-11-26
ARM 2020թ. ՀՀ Շիրակի մարզի 1/4 եզրափակիչ IIկարգայիններ 2019-11-13 2019-11-13
ARM Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ 2019-11-19 2019-11-19
ARM Աջափնյակ 2-րդ կարգ 19.11.-28.11.2019թ 2019-11-19 2019-11-28
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- խումբ 1/Էրեբունի/ 2019-11-20 2019-11-28
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- խումբ 2/Էրեբունի/ 2019-11-20 2019-11-28
ARM 20-րդ մարզական խաղեր( կայծակնային ) 2019-11-21 2019-11-21
ARM ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/3-րդ փուլ/2-րդ կարգ Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց 2019-11-21 2019-11-30
ARM Qualification tour.for SF. of Armenian Ch /Rapid 4 2019-11-24 2019-11-24
ARM Loru marzi 1/4 arajnutyun 2019-11-22 2019-11-30
ARM ՏԻԳՐԱՆ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ 90 Ճեմարանի կրտսեր դպրոց՝ 1-ին խումբ 2019-11-07 2019-11-21
ARM ՏԻԳՐԱՆ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ 90 Ճեմարանի կրտսեր դպրոց՝ 2-րդ խումբ 2019-11-08 2019-11-22
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 2019-11-23 2019-11-30
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 2019-11-23 2019-12-02
ARM World Cup 2019 - Armenia 2019-11-23 2019-11-23
ARM Երևանի շախմատի մարզադպրոցների 2019թ․ առաջնություն կիսաեզրափակիչ մրցաշար 2019-11-24 2019-11-24
ARM Մինչև 8 տարեկանների ընտրական մրցաշար-Նոր Նորք 2019-11-24 2019-11-24
ARM Ավանի շախմատի դպրոցի 1/4 եզրափակիչ մրցաշար Ա խումբ 2019-11-25 2019-12-03
ARM Ավանի շախմատի դպրոցի 1/4 եզրափակիչ մրցաշար Բ խումբ 2019-11-25 2019-12-03
ARM ԶԼՄ-ների միջև շախմատի 5-րդ մրցաշար 2019-11-30 2019-11-30
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ-17:30) 2019-11-05 2019-11-13
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ- 15:00) 2019-11-05 2019-11-13
ARM Շախմատի անհատական մրցաշար-Ն.Գետաշեն 2019թ. 2019-11-02 2019-11-02
ARM 2020թ. ՀՀ Շիրակի մարզի առաջնության 1/8 եզրափակիչ կարգայիններ 2019-11-01 2019-11-01
ARM Polytechnic Open 2019 2019-11-04 2019-11-04
ARM 3-րդ կարգ 05.11.-13.11.2019թ. Աջափնյակ 2019-11-05 2019-11-13
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ) 2019-11-05 2019-11-13
ARM Աբովյան քաղաքի հիմնադրման 56 ամյակին նվիրված արագ շախմատի մրցաշար 2019-11-05 2019-11-05
ARM Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք, Նորք Մարաշ/ 2019-11-08 2019-11-08
ARM ՀՀ դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադա Հրազդան 2019 2019-11-06 2019-11-06
ARM Autumn-2019/B ...2010 2019-11-12 2019-11-20
ARM ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/2-րդ փուլ/ 3-րդ կարգ 2019-11-07 2019-11-15
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 2019-11-07 2019-11-12
ARM ՀՀ դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադա 2019-11-07 2019-11-07
ARM ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:30 / 2019-11-08 2019-11-15
ARM Qualification tour.for SF. of Armenian Ch /Rapid 3 2019-11-10 2019-11-10
ARM Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Աջափնյակ, Դավթաշեն/ 2019-11-11 2019-11-11
ARM 20-րդ մարզական խաղեր ( աղջիկներ ) 2019-11-09 2019-11-11
ARM 20-րդ մարզական խաղեր ( տղաներ ) 2019-11-09 2019-11-11
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(16:00) 2019-11-11 2019-11-19
ARM Autumn-2019/A 2011... 2019-11-12 2019-11-19
ARM 4 կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 2019-11-11 2019-11-19
ARM Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Մալաթիա-Սեբաստիա/ 2019-11-12 2019-11-12
ARM ՀՀ դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադա Աբովյանի տարածաշրջանային փուլ 2019-11-12 2019-11-12
ARM Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Արաբկիր/ 2019-11-13 2019-11-13
ARM Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոցի Գավաթ 2019-11-12 2019-11-21
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. (13.11 - 22.11.2019 թ.) 2019-11-13 2019-11-22
ARM Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Էրեբունի, Նուբարաշեն/ 2019-11-14 2019-11-14
ARM Մալաթիա ՇՄՄ-ի 2 կարգի որակավորման մրցաշար 2019-11-13 2019-11-22

Chess tournaments in other countries