Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia 2019, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / ՇՏ 2019-10-16 2019-10-24
ARM 4րդ կարգի համար մրցաշար ԿԱԻՍԱ 2019-10-15 2019-10-18
ARM Ավանի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2019-10-15 2019-10-24
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 2019-10-16 2019-10-25
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Էրեբունի 2019-10-16 2019-10-24
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (16.10 - 24.10.2019 թ.) 2019-10-16 2019-10-24
ARM ՀՀ և ԱՀ հանրակրթական դպր. սպարտակիադա / աղջիկներ 2019-10-17 2019-10-19
ARM ՀՀ և ԱՀ հանրակրթական դպր. սպարտակիադա/ տղաներ 2019-10-17 2019-10-19
ARM 4-րդ կարգ 20.10-28.10.2019թ Աջափնյակ Բ խումբ 2019-10-20 2019-10-28
ARM 4-րդ կարգ 20.10.-28.10.2019թ Ա խումբ 2019-10-20 2019-10-28
ARM Հակոբ Մոկացյանի հուշամրցաշար 2019-10-20 2019-10-20
ARM Abovyan 56th Anniversary Int. Open 2019-10-27 2019-11-04
ARM Qualification tour.for SF. of Armenian Ch /Rapid 2 2019-10-26 2019-10-26
ARM Մալաթիաի ՇՄՄ 3 կարգի որակավորման մրցաշար 2019-10-22 2019-10-30
ARM Մալաթիաի ՇՄՄ 1 կարգի որակավորման մրցաշար 2019-10-22 2019-10-31
ARM 2020թ.-ի ՀՀ Շիրակի մարզի առաջնության 1/16 եզրափակիչ IV կարգայիններ 2019-10-22 2019-10-22
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 2019-10-25 2019-11-01
ARM Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 2019-10-30 2019-11-09
ARM ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/ 1-ին փուլ/ 4-րդ կարգ-1 2019-10-25 2019-11-01
ARM ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019 /1-ին փուլ/ 4-րդ կարգ-2 2019-10-25 2019-11-01
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Փարաքար 2019-10-26 2019-11-04
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 2019-10-28 2019-11-04
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 2019-10-28 2019-10-31
ARM III կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 2019-10-28 2019-11-05
ARM 4rd rank tournament KAISSA 2019-10-28 2019-10-31
ARM II կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 2019-10-28 2019-11-06
ARM Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2019-10-28 2019-11-06
ARM <<Աշուն 2019>> Բլից մրցաշար 2019-10-25 2019-10-26
ARM 3-րդ կարգի համար որակավորման մրցաշար ԿԱԻՍԱ 2019-10-28 2019-10-31
ARM Spitaki Arajnutyun Axjikner 2019-10-28 2019-10-31
ARM Spitak Arajnutyun Minchev 8 Tarekan Txaner 2019-10-28 2019-10-31
ARM Spitaki Arajnutyun Minchev 10 Tarekan Axjikner 2019-10-28 2019-10-31
ARM Spitaki Arajnutyun Minchev 10 Tarekan Txaner 2019-10-28 2019-10-31
ARM Spitaki Arajnutyun Txaner 2019-10-28 2019-10-31
ARM Դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ - Արտաշատի տարածաշրջան 2019-10-29 2019-10-29
ARM ՀՀ դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադայի Գյումրու համայնքային փուլ 2019-10-28 2019-10-28
ARM Դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 2019-10-30 2019-11-30
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / ՇՏ 2019-10-16 2019-10-24
ARM Դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ - Էջմիածնի տարածաշրջան 2019-10-31 2019-10-31
ARM Դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ - Արարատի տարածաշրջան 2019-10-28 2019-11-02
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոցի կիսաեզրափակիչ մրցաշար 2019-10-02 2019-10-11
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Խումբ 1 2019-10-26 2019-11-02
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Խումբ 2 2019-10-26 2019-11-02
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ- Զեյթուն) 2019-10-01 2019-10-09
ARM Շախմատի տան պատ. 1/2 եզր. / Մ12 2019-10-03 2019-10-12
ARM Շախմատի տան պատ. 1/2 եզր./ Մ.10 2019-10-03 2019-10-12
ARM Շախմատի տան պատ. 1/2 եզր. / Մ.08 2019-10-03 2019-10-12
ARM мемориал Алёхина 2019-10-02 2019-10-02
ARM Сурен 2019-10-03 2019-10-03
ARM Տ.ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ 90 - ԿԱՅԾԱԿՆԱՅԻՆ ՇԱԽՄԱՏԻ ՄՐՑԱՇԱՐ 2019-10-05 2019-10-05

Chess tournaments in other countries