Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia 2020, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա4 Մ 10 պատանիներ 2020-01-08 2020-01-16
ARM Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա5 Մ 8 պատանիներ 2020-01-08 2020-01-16
ARM A.Margaryan 10th Memorial - RR 2020-01-09 2020-01-17
ARM Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա3 Մ 12 պատանիներ 2020-01-08 2020-01-16
ARM Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Բ Մ 12 աղջիկներ 2020-01-08 2020-01-16
ARM A.Margaryan 10th Memorial- A2 U14 2020-01-08 2020-01-16
ARM A.Margaryan 10th Memorial- A1 U18 2020-01-08 2020-01-16
ARM 75-th Armenian women's CH, TheHighest League 2020-01-12 2020-01-20
ARM 80th Armenian Ch. The Highest League 2020-01-12 2020-01-20
ARM Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 2020-01-09 2020-01-18
ARM Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 2020-01-09 2020-01-18
ARM Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 2020-01-09 2020-01-18
ARM Հակոբ, Շալիկո Հակոբյանների և Գագիկ Համբարձումյանի անվան հուշամրցաշար 2020թԾակքար 2020-01-11 2020-01-12
ARM Հ.Հակոբյանի,Շ.Հակոբյանի,Գ.Համբարձումյանի հուշամրցաշար2020թ, Մարտունի 2020-01-11 2020-01-12
ARM A. Anastasyan memorial Armenian 2020 Ch. Rapid 2020-01-22 2020-01-23
ARM IV կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 2020-01-22 2020-01-31
ARM Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ձմեռ 2020 - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 2020-01-25 2020-01-25
ARM Երևանի 2020թ․ առաջ. 1/2 - Պ-10 2020-01-25 2020-02-03
ARM Երևանի 2020թ․ առաջ. 1/2 - Պ-12 2020-01-25 2020-02-03
ARM Kotayk Region championship-2020 2020-01-25 2020-02-01
ARM Հայկական բանակի օրվան նվիրված արագ շախմատ (50+) 2020-01-28 2020-01-28
ARM Հայոց Բանակի 28 ամյակին նվիրված բլից մրցաշար 2020-01-29 2020-01-29
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Շ.Տ. 2020-02-04 2020-02-12
ARM ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:00 2020-02-01 2020-02-08
ARM 4-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 2020-02-03 2020-02-11
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ-Զեյթուն) 2020-02-04 2020-02-11
ARM Արաբկիրի ՇՄՄ-ի 1/2 եզրափակիչ առաջնություն 2020-02-03 2020-02-12
ARM Մալաթիա ՇՄՄ 4 կարգի որակավորման մրցաշար 2020-02-04 2020-02-12
ARM Աբովյան Չորրորդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ 15:00 2020-02-05 2020-02-12
ARM Հ.Գասպարյանի անվ.դպրոցի 60ամյակին նվիրված մրցաշար երկրորդ փուլ 2020-02-17 2020-02-25
ARM Աբովյան Չորրորդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 17:00 2020-02-05 2020-02-12
ARM Երրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 2020-02-05 2020-02-13
ARM Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 2020-02-05 2020-02-13
ARM Առաջին կարգի որակավորման մրցաշար 2020-02-05 2020-02-13
ARM 3 կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 2020-02-06 2020-02-14
ARM ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. մինչև 8տարեկանների առաջնություն 2020-02-03 2020-02-03
ARM ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. 10տարեկանների առաջնություն 2020-02-03 2020-02-03
ARM ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ.12 տարեկանների առաջնություն 2020-02-03 2020-02-03
ARM ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. 14տարեկանների առաջնություն 2020-02-03 2020-02-03
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 2020-02-07 2020-02-15
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 2020-02-08 2020-02-13
ARM Կորյուն Հովհաննիսյանի 8-րդ ՀՈՒՇԱՄՐՑԱՇԱՐ 2020թ,Վարդենիկ 2020-02-08 2020-02-09
ARM VIVARO-ի շաշկու ընտրական առաջին մրցաշար 2020-02-08 2020-02-08
ARM Koryun Hovhannisyani Hushamrcashar 2020-02-08 2020-02-09
ARM ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ.-ի 16տարեկանների առաջնություն 2020-02-03 2020-02-03
ARM Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-16 2020-02-13 2020-02-20
ARM Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-14 2020-02-13 2020-02-22
ARM Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-12 2020-02-13 2020-02-22
ARM Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-10 2020-02-13 2020-02-22
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 1/4 եզրափակիչ մրցաշար 2020-02-13 2020-02-21

Chess tournaments in other countries