Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia 2021, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար, Ք. Հրազդան 2021-09-10 2021-09-23
ARM КУБОК ВИТАЛИЯ ГАБРИЕЛЯНА, ФИНАЛ 2021-09-20 2021-09-20
ARM КУБОК В. ГАБРИЕЛЯНА, ПОЛУФИНАЛ 2021-09-19 2021-09-19
ARM ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի 2 -րդ փուլ 2021-09-18 2021-09-18
ARM Турнир посвященний Внталию Габрелянову 2021-09-18 2021-09-18
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - 9տ. և բարձր - ՀՇԱ 2021-09-08 2021-09-16
ARM ChessMood Open - Tournament A 2021-10-04 2021-10-12
ARM T. Petrosyan Chess House Ch. 1/2 Final 2021-10-11 2021-10-19
ARM рпрп 2021-09-06 2021-09-06
ARM Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տան 1/4 եզր․ մրց․ ՀՇՖ 2021-08-27 2021-09-05
ARM МОСКВА -874, ПОЛУФИНАЛ, РУССКИЕ ШАШКИ 2021-09-04 2021-09-04
ARM Moscow City Day - Blitz - Semifinal 2021-09-03 2021-09-03
ARM 82nd Armenian CH The 1st League 2021-08-11 2021-08-24
ARM Gyumri Open 2021 - A 2021-08-16 2021-08-23
ARM Gyumri Open 2021 - B 2021-08-02 2021-08-02
ARM «Գյումրի Օփեն» բլից մրցաշար 2021-08-17 2021-08-17
ARM Amarayin dprocakanneri mrcashar 2021-08-16 2021-08-16
ARM Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տան 1/8 եզր․ մրց․ ՀՇՖ 2021-08-04 2021-08-14
ARM Որակավորման մրցաշար II կարգ լրացնելու համար/ Գյումրի համայնքի շախմատի մարզադպրոց IIIկարգայիններ 2021-07-29 2021-07-29
ARM 77th Armenian Women's CH The 1st League 2021-07-24 2021-08-01
ARM ՀՀ կույր շախմատիստների 2021 թ․ անհատական առաջնության եզրափակիչ 2021-07-14 2021-07-26
ARM 3-րդ կարգի մրցումներ Գավառ 22.07.2021թ 2021-07-22 2021-07-23
ARM Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տան 1/16 եզր․ մրց․ ՇՏ 2021-07-16 2021-07-26
ARM Որակավորման մրցաշար III կարգի համար/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց IV կարգայիններ 2021-07-17 2021-07-17
ARM Stepan Avagyan Memorial 2021 - Tournament B 2021-07-11 2021-07-18
ARM Stepan Avagyan Memorial 2021 - Tournament A 2021-07-11 2021-07-18
ARM S.Avagyan Memorial - Blitz 2021-07-16 2021-07-16
ARM Որակավորման մրցաշար առաջին կարգի համար/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2021-07-01 2021-07-01
ARM S.Avagyan Memorial - Blitz Chess Tournament 2021-07-13 2021-07-13
ARM Վարկանիշային մրցաշար / Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2021-07-01 2021-07-01
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 2021-07-01 2021-07-11
ARM Ավանի եզրափակիչ մրցաշար 2021-06-30 2021-07-09
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 12։00 /Էրեբունի/ 2021-06-30 2021-07-08
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 13։30 /Էրեբունի/ 2021-06-30 2021-07-08
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ․Տ․մ/դ 2021-06-29 2021-07-08
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- ԲՎՄ (մինչև 8տ.-11:00) 2021-06-30 2021-07-08
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ԲՎՄ (8տ-ից բարձր -12:30) 2021-06-30 2021-07-08
ARM Գարնանային որակավորման մրցաշար 2021թ. 2021-03-27 2021-07-07
ARM Որակավորման մրցաշար/Գորիս/ 2021-07-01 2021-07-07
ARM Blitz Chess Tournament dedicated to the Constitution Day 2021-07-06 2021-07-06
ARM Nor Hachn Erkrord kargi hamar 2021-06-30 2021-06-30
ARM Սահմանադրության օրվան նվիրված արագ շախմատ 2021-07-05 2021-07-05
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 2021-06-26 2021-07-03
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 2021-06-26 2021-07-03
ARM Նորք Մարաշի մարզադպրոցի 4-րդ կարգի մրցաշար 2021-06-23 2021-07-02
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ.Տ 2021-06-22 2021-06-30
ARM 2-րդ կարգ Աջափնյակ 2021-06-21 2021-06-30
ARM Ակադեմիայի Արմավիր քաղաքի մասնաճյուղի առաջնություն 2021-06-21 2021-06-30
ARM 3 կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 2021-06-22 2021-06-30
ARM Որակավորման մրցաշար II կարգի համար/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց/ III կարգայիններ 2021-06-25 2021-06-25

Chess tournaments in other countries