Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ 2019-04-29 2019-05-08
ARM T. Petrosyan Chess House Ch. 1/2 Final 2021-10-11 2021-10-19
ARM Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 2019-04-29 2019-05-08
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 2019-02-20 2019-02-28
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 2019-06-04 2019-06-12
ARM Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք, Նորք Մարաշ/ 2019-11-08 2019-11-08
ARM ՀՀ դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադա Հրազդան 2019 2019-11-06 2019-11-06
ARM Ավանի II կարգի որակավորման մրցաշար 2019-03-25 2019-04-03
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն 2019-03-26 2019-04-03
ARM Сурен 2019-10-03 2019-10-03
ARM Տ.ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ 90 - ԿԱՅԾԱԿՆԱՅԻՆ ՇԱԽՄԱՏԻ ՄՐՑԱՇԱՐ 2019-10-05 2019-10-05
ARM Տ.ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ 90 - ԱՐԱԳ ՇԱԽՄԱՏԻ ՄՐՑԱՇԱՐ 2019-10-06 2019-10-06
ARM 3-րդ կարգ Աջափնյակ 05.06.-13.06.2019թ. 2019-06-05 2019-06-13
ARM Արագ շաշկու առաջնություն 2019-06-02 2019-06-02
ARM Loru marzi minchev 16 tarekan tghaneri arajnutyun 2019-02-20 2019-02-27
ARM Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (10 Axjikner) Q,Spitak 2019-04-30 2019-05-02
ARM Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (10 Txaner) Q,Spitak 2019-04-30 2019-05-02
ARM Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (12txaner) Q.Spitak 2019-04-30 2019-05-02
ARM Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (axjkner) Q.Spitak 2019-04-30 2019-05-02
ARM Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (txaner) Q.Spitak 2019-04-30 2019-05-02
ARM рпрп 2021-09-06 2021-09-06
ARM Autumn-2019/B ...2010 2019-11-12 2019-11-20
ARM ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:30 2019-05-01 2019-05-08
ARM ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 17:00 2019-05-01 2019-05-08
ARM ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 18:30 2019-05-01 2019-05-08
ARM ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/2-րդ փուլ/ 3-րդ կարգ 2019-11-07 2019-11-15
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 2019-11-07 2019-11-12
ARM ՀՇԱ Կապանի մասնաճյուղ IV կարգի որակավորման մրցաշար 2019-03-06 2019-12-06
ARM ՀՀ Շիրակի մարզի 8-12-րդ դասարանների շախմատի սպարտակիադա-2019թ 2019-10-04 2019-10-05
ARM ՀՀ Շիրակի մարզի 8-12-րդ դասարանների շախմատի սպարտակիադա-2019թ, աղջիկներ 2019-10-04 2019-10-05
ARM ՀՀ դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադա 2019-11-07 2019-11-07
ARM Որակավորման մրցաշար 3-րդ կարգի համար /Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 2019-06-06 2019-06-14
ARM Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տան 1/4 եզր․ մրց․ ՀՇՖ 2021-08-27 2021-09-05
ARM МОСКВА -874, ПОЛУФИНАЛ, РУССКИЕ ШАШКИ 2021-09-04 2021-09-04
ARM Սյունիքի մարզի շախմատի տղամարդկանց 21-րդ առաջնություն 2019-04-30 2019-05-05
ARM 3-րդ կարգի որակավորման / Շ.Տ. 2019-04-03 2019-04-11
ARM ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:30 / 2019-11-08 2019-11-15
ARM SPRING - 2019 /B 2006 > / Ch.H 2019-03-01 2019-03-10
ARM Մարտունի,ՉՈՐՐՈՐԴ կարգի մրցաշար 2019 ձմեռ Վարդենիկում 2019-01-12 2019-01-13
ARM "Հաշմանդամություն ունեցող լավագույն մարզիկ" մրցանակի համար արագ շախմատի մրցաշար 2019-08-27 2019-08-29
ARM Moscow City Day - Blitz - Semifinal 2021-09-03 2021-09-03
ARM Loru marzi 1/2 arajnutyun 2019-12-09 2019-12-09
ARM Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 4-րդ առաջնություն 2019-12-08 2019-12-08
ARM Qualification tour.for SF. of Armenian Ch /Rapid 3 2019-11-10 2019-11-10
ARM 3-րդ կարգի համար մրցաշար ԿԱԻՍԱ 2019-06-07 2019-07-14
ARM Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Աջափնյակ, Դավթաշեն/ 2019-11-11 2019-11-11
ARM Գորիսի արագ շախմատի առաջնություն 2019-08-31 2019-08-31
ARM Հայաստանի 2019թ. Ա-16 առաջն. 1/2 5-րդ տեղի մրցամարտ 2019-03-28 2019-03-29
ARM Loru marzi aghjikneri arajnutyun 2002-10-02 2002-10-02
ARM Հայաստանի կանանց առաջնության կիսաեզրափակիչ մրցաշար 2019-05-11 2019-05-19

Chess tournaments in other countries