Chess tournaments in Georgia

Chess tournaments in Georgia 2020, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
GEO იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 13 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2020-01-03 2020-01-12
GEO იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 13 წლამდე გოგონათა შორის 2020-01-03 2020-01-08
GEO იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 11 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2020-01-03 2020-01-12
GEO იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 11 წლამდე გოგონათა შორის 2020-01-03 2020-01-12
GEO იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2020-01-03 2020-01-12
GEO იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 9 წლამდე გოგონათა შორის 2020-01-03 2020-01-12
GEO იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2020-01-03 2020-01-12
GEO იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 7 წლამდე გოგონათა შორის 2020-01-03 2020-01-08
GEO იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში- 8 წელს გადაცილებულ უთან. ჭაბუკთა შორის 2020-01-03 2020-01-12
GEO იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში- 8 წელს გადაცილებულ უთან. გოგონთა შორის 2020-01-03 2020-01-10
GEO იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 2020-01-03 2020-01-12
GEO იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 6 წლამდე უთანრიგო მოჭადრაკეთა შორის 2020-01-03 2020-01-08
GEO იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 2020-01-03 2020-01-12
GEO საკვალიფიკაციო შეჯიბრი IV თანრიგზე (დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლა) 2020-01-12 2020-01-12
GEO Tbilisi Sunday (Blitz-01) 2020 2020-01-12 2020-01-12
GEO Abastumani open 2020-01-13 2020-01-13
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2020-01-18 2020-01-19
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2020-01-18 2020-01-19
GEO IV "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2020-01-18 2020-01-18
GEO V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2020-01-18 2020-01-18
GEO III 2020-01-18 2020-01-18
GEO GEO School B-13 Ch 2020 2020-01-20 2020-01-28
GEO GEO School G-13 Ch 2020 2020-01-20 2020-01-28
GEO GEO School B-11 Ch 2020 2020-01-20 2020-01-28
GEO GEO School G-11 Ch 2020 2020-01-20 2020-01-28
GEO GEO School B-9 Ch 2020 2020-01-20 2020-01-28
GEO GEO School G-9 Ch 2020 2020-01-20 2020-01-28
GEO GEO School B-7 Ch 2020 2020-01-20 2020-01-28
GEO GEO School G-7 Ch 2020 2020-01-20 2020-01-28
GEO Tbilisi Sunday (Blitz-02) 2020 2020-01-19 2020-01-19
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III- IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2020-01-25 2020-01-26
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2020-01-25 2020-01-26
GEO IV თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2020-01-25 2020-01-25
GEO III თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2020-01-25 2020-01-25
GEO V თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2020-01-25 2020-01-25
GEO ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 2020-01-25 2020-01-26
GEO ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 2020-01-25 2020-01-26
GEO ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი ჭადრაკში 10 წლის მოჭადრაკეთა უმაღლესი ლიგა 2020-01-29 2020-02-02
GEO ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი ჭადრაკში 10 წლის მოჭადრაკეთა 1-ლი ლიგა 2020-01-29 2020-02-02
GEO ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი ჭადრაკში 8 წლის მოჭადრაკეთა უმაღლესი ლიგა 2020-01-29 2020-02-02
GEO ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი ჭადრაკში 8 წლის მოჭადრაკეთა შორის 1-ლი ლიგა 2020-01-29 2020-02-02
GEO GEO Senior Ch 2020 2020-01-31 2020-02-06
GEO GEO Women Senior Ch 2020 2020-01-31 2020-02-06
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2020-02-01 2020-02-02
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III- IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2020-02-01 2020-02-02
GEO IV თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2020-02-01 2020-02-01
GEO V თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2020-02-01 2020-02-01
GEO Adjarian Chess Championship 2020 G-8 2020-02-01 2020-02-06
GEO Adjarian Chess Championship 2020 G-12 2020-02-01 2020-02-07
GEO Adjarian Chess Championship 2020 B-8 2020-02-01 2020-02-07

Chess tournaments in other countries