Chess tournaments in Georgia

Chess tournaments in Georgia, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
GEO Intskirveli Memorial U7 Boys 2019 2019-06-04 2019-06-07
GEO Intskirveli Memorial U7 Girls 2019 2019-06-04 2019-06-07
GEO Tbilisi Sunday (Blitz-07) 2019-03-24 2019-03-24
GEO Intskirveli Memorial U9 Boys 2019 2019-06-04 2019-06-07
GEO Intskirveli Memorial U9 Girls 2019 2019-06-04 2019-06-07
GEO V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2019-12-07 2019-12-07
GEO IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2019-12-07 2019-12-07
GEO III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2019-12-07 2019-12-07
GEO TB CH U12 Boys 2019-02-20 2019-02-26
GEO TB CH U12 Girls 2019-02-20 2019-02-26
GEO ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი საჯარო სკოლების პირველობა 2019-12-07 2019-12-08
GEO ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო V თანრიგზე 2019-12-07 2019-12-07
GEO ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო IV თანრიგზე 2019-12-07 2019-12-08
GEO ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო III თანრიგზე 2019-12-07 2019-12-08
GEO იმერეთის ჩემპიონატი მამაკაცთა შორის ბლიცში 2019-01-13 2019-01-13
GEO TB Ch U14 Open 2019-10-04 2019-10-10
GEO Kvemo Kartli Championship-U08 (2019) 2019-02-20 2019-02-26
GEO Kvemo Kartli Championship-U12 (2019) 2019-02-20 2019-02-26
GEO 14th Poti International Chess Festival Blitz 1 2019-07-16 2019-07-16
GEO Mamia Kharazi Memorial (Rapid) - Open 2019-10-04 2019-10-06
GEO Mamia Kharazi Memorial ( Open Rapid) - U12 2019-10-04 2019-10-06
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-10-05 2019-10-06
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III- IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-10-05 2019-10-06
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-11-09 2019-11-10
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III - IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-11-09 2019-11-10
GEO საქალაქო საჭადრაკო ტურნირი "ფოთი - 2019" 2019-11-08 2019-11-11
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-06-08 2019-06-09
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-06-08 2019-06-09
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-06-08 2019-06-08
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი Vთანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-02-23 2019-02-24
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-02-23 2019-02-24
GEO GEO B-8 Ch 2019 2019-05-09 2019-05-17
GEO 14th Poti International Chess Festival Blitz 2 2019-07-18 2019-07-18
GEO ოთარ ხომერიკის XVII მემორიალი ღია ტურნირი სწრაფ ჭადრაკში 2019-03-29 2019-03-30
GEO ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი. პირველობა ოჯახთა შორის 2019-12-09 2019-12-09
GEO 5 თანრიგი 2019-10-05 2019-10-05
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი (ფოთი) V კატეგორიაზე 2019-06-08 2019-06-09
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი (ფოთი) III-IV კატეგორიაზე 2019-06-08 2019-06-09
GEO 3 თანრიგი 2019-10-05 2019-10-05
GEO V. Karseladze Memorial U7 2019-12-11 2019-12-17
GEO V. Karseladze Memorial U8 2019-12-11 2019-12-17
GEO V. Karseladze Memorial U10 2019-12-11 2019-12-17
GEO V. Karseladze Memorial U12 2019-12-11 2019-12-17
GEO ''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2019" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 2019-08-31 2019-09-01
GEO V. Karseladze Memorial U14 2019-12-11 2019-12-17
GEO ''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2019" - 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2019-08-31 2019-09-01
GEO ''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2019" - 12 წლამდე გოგონათა შორის 2019-08-31 2019-09-01
GEO ''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2019" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2019-08-31 2019-09-01
GEO ''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2019" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 2019-08-31 2019-09-01
GEO ''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2019" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2019-08-31 2019-09-01

Chess tournaments in other countries