|
XIX. Dr. Dibusz László Sakk Emlékverseny 2024. 04.20. Ifjúsági csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
X. Prémium Nemzetközi Sakkverseny U1800 Budapest, MSSZ május 23-26. |
2024-05-23 |
2024-05-26 |
|
XIX. Dr. Dibusz László Sakk Emlékverseny 2024. 04.20. Egyéni csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
X. Prémium Nemzetközi Sakkverseny Budapest, MSSZ május 23-26. |
2024-05-23 |
2024-05-26 |
|
Magyar Egyetemi és Főiskolai Sakk Bajnokság A-csoport |
2024-05-01 |
2024-05-01 |
|
Magyar Egyetemi és Főiskolai Sakk Bajnokság B-csoport (értékszám nélküliek) |
2024-05-01 |
2024-05-01 |
|
GONC - DIAK CSAPAT 3-4 FIU |
|
|
|
Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Fiú I. (2015-) |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
GÖNC - DIAK CSAPAT 3-4 LANY |
|
|
|
Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Lány IV. (2009-2010) |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
SixDays Budapest June 2024 GM |
2024-06-03 |
2024-06-08 |
|
SixDays Budapest June 2024 IM |
2024-06-03 |
2024-06-08 |
|
GONC - DIAK CSAPAT 5-6 FIU |
|
|
|
Országos Egyéni Diákolimpia Versenyző Fiú III. (2011-2012) |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
Vezerkepzo GM April-May 2024 |
2024-04-27 |
2024-05-03 |
|
GONC - DIAK CSAPAT 1-2 FIU |
|
|
|
Vezerkepzo IM April-May 2024 |
2024-04-27 |
2024-05-03 |
|
Amatőr bajnokság - Grund64 04.27 |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
Sakkmatyi Sakksuli Kupa Grund64 - 04.21 összes csoport |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
2024. évi Nyílt Csongrád-Csanád Vármegyei Egyéni Sakkbajnokság (Ópusztaszer) |
2024-05-17 |
2024-05-20 |
|
2024. évi Nyílt Csongrád-Csanád Vármegyei Egyéni Sakkbajnokság "B" (Ópusztaszer) |
2024-05-20 |
2024-05-20 |
|
Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Lány I. (2015-) |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
Balatonlelle - Tíz Város a Magyar Sakkozásért Program A SOMOGY VÁRMEGYEI VERSENYSOROZAT 6. FORDULÓJA "C" csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Balatonlelle - Tíz Város a Magyar Sakkozásért Program A SOMOGY VÁRMEGYEI VERSENYSOROZAT 6. FORDULÓJA "D" csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Balatonlelle - Tíz Város a Magyar Sakkozásért Program A SOMOGY VÁRMEGYEI VERSENYSOROZAT 6. FORDULÓJA "B" csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Balatonlelle - Tíz Város a Magyar Sakkozásért Program A SOMOGY VÁRMEGYEI VERSENYSOROZAT 6. FORDULÓJA "A" csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Budapesti Tavaszi Fesztivál 2024 A csoport |
2024-05-23 |
2024-05-31 |
|
IV. Magyar Parasakk Bajnokság |
2024-05-02 |
2024-05-05 |
|
43. Zalakarosi Sakkfesztivál – Bárczay László emlékverseny |
2024-05-25 |
2024-06-02 |
|
Budapesti Tavaszi Fesztivál 2024 B csoport |
2024-05-23 |
2024-05-31 |
|
Budapesti Tavaszi Fesztivál 2024 A csoport |
2024-05-23 |
2024-05-31 |
|
2024.04.20. Csongrád-Csanád Vármegye 2023/2024-es Tanévi Csapat Sakk Diákolimpia |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
FF |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Csapat Sakk Diákolimpia Felsős lány |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
XIV. Nógrádi Attila Emlékverseny (Felnőttek, U2100) |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
2024.04.20. Csongrád-Csanád Vármegye 2023/2024-es Tanévi Csapat Sakk Diákolimpia |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
2024.04.20. Csongrád-Csanád Vármegye 2023/2024-es Tanévi Csapat Sakk Diákolimpia |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Dinamó Kupa |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Dinamó Kupa B-csoport |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
XVII. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny B-csoport ( -1799) |
2024-07-24 |
2024-07-28 |
|
XVII. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport (1600-2399) |
2024-07-24 |
2024-07-28 |
|
XVI. Fürge Ujjak Villám Verseny |
2024-05-03 |
2024-05-03 |
|
GONC - DIAK CSAPAT 1-2 LANY |
|
|
|
GONC - DIAK CSAPAT 5-6 LANY |
|
|
|
Budapest Tavasz-Vasárnapi Snellverseny |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
TFSE Racka Rapid ápr.20. |
|
|
|
10 város amatőr sakkverseny, Budapest állomás 'D' április 20. |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
10 város amatőr sakkverseny, Budapest állomás 'C' április 20. |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
10 város amatőr sakkverseny, Budapest állomás 'B' április 20. |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
First Saturday U-2250 April 2024 |
|
|