|
საჭადრაკო ტურნირი "ფავორიტი" 8 წლამდე ღია, 11 წლამდე გოგონათა, 12 წლამდე ჭაბუკთა, 15 წლამდე ღია |
2024-04-26 |
2024-04-28 |
|
GEO B-14 Ch 2024 |
2024-04-16 |
2024-04-24 |
|
GEO G-18 Ch 2024 |
2024-04-16 |
2024-04-24 |
|
GEO G-10 Ch 2024 |
2024-04-16 |
2024-04-24 |
|
GEO B-18 Ch 2024 |
2024-04-16 |
2024-04-24 |
|
GEO G-14 Ch 2024 |
2024-04-16 |
2024-04-24 |
|
GEO B-10 Ch 2024 |
2024-04-16 |
2024-04-24 |
|
FIDE WORLD CUP U8 Boys |
|
|
|
FIDE WORLD CUP U10 Girls |
|
|
|
FIDE WORLD CUP U12 Girls |
|
|
|
FIDE WORLD CUP U8 Girls |
|
|
|
FIDE WORLD CUP U12 Boys |
|
|
|
FIDE WORLD CUP U10 Boys |
|
|
|
საკვალიფიკაციო ტურნირი II-III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) |
2024-04-20 |
2024-04-21 |
|
საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) |
2024-04-20 |
2024-04-21 |
|
V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უფროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე) |
2024-04-20 |
2024-04-21 |
|
Unrated kids-5 |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
ღია რეიტინგ ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში |
2024-04-07 |
2024-04-07 |
|
საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) |
2024-04-13 |
2024-04-14 |
|
Noe Zhordania Cup-2024 - Girls U/08 |
2024-04-09 |
2024-04-12 |
|
Noe Zhordania Cup-2024 - Open |
2024-04-09 |
2024-04-12 |
|
ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში - 10 წლამდე |
2024-04-07 |
2024-04-07 |
|
მუხრან ვახტანგაძის სახელობის ბათუმის სპორტის სასახლის პირველობა |
2024-04-06 |
2024-04-07 |
|
დამწყებები ოლიმპიური ჩემპიონი |
2024-04-06 |
2024-04-06 |
|
III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" |
2024-04-06 |
2024-04-06 |
|
IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" |
2024-04-06 |
2024-04-06 |
|
V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" |
2024-04-06 |
2024-04-06 |
|
საკვალიფიკაციო ტურნირი II-III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) |
2024-04-06 |
2024-04-07 |
|
საქ. ჩემპიონატის შესარჩევი ტურნირი შიდა ქართლში 8 წლამდე გოგონათა შორის |
2024-04-01 |
2024-04-04 |
|
საქ. ჩემპიონატის შესარჩევი ტურნირი შიდა ქართლში 10 წ გოგონათა შორის |
2024-04-01 |
2024-04-04 |
|
საკვალიფიკაციო ტურნირი III თანრიგზე (ბათუმი) |
2024-03-30 |
2024-03-31 |
|
დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლის III შიდა ტურნირი |
2024-03-24 |
2024-03-24 |
|
RDA შიდა ტურნირი |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლის II შიდა ტურნირი |
2024-03-17 |
2024-03-17 |
|
Unrated Kids-4 |
2024-03-17 |
2024-03-17 |
|
საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) |
2024-03-16 |
2024-03-17 |
|
Georgian Championship U10 Boys (East Zone - I League) |
2024-03-11 |
2024-03-15 |
|
საქართველოს ჩემპიონატის დასავლეთ ზონის პირველი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის |
2024-03-11 |
2024-03-15 |
|
საქართველოს ჩემპიონატის დასავლეთ ზონის პირველი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის |
2024-03-11 |
2024-03-15 |
|
საქართველოს ჩემპიონატის დასავლეთ ზონის პირველი ლიგა 12 წლამდე გოგონათა შორის |
2024-03-11 |
2024-03-15 |
|
საქართველოს ჩემპიონატის დასავლეთ ზონის პირველი ლიგა 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის |
2024-03-11 |
2024-03-15 |
|
Adjarian Chess Championship 2024 G - U10 |
2024-03-09 |
2024-03-15 |
|
საქართველოს ჩემპიონატის დასავლეთ ზონის პირველი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის |
2024-03-11 |
2024-03-15 |
|
Adjarian Chess Championship 2024 B/G - U18 |
2024-03-09 |
2024-03-15 |
|
საქართველოს სპორტის დამსახურებული მოღვაწის ქეთევან მუხაშარიას მემორიალი |
2024-03-08 |
2024-03-08 |
|
GEO G-18 Ch 2024 |
2024-04-16 |
2024-04-24 |
|
ლიბერთი ბანკის ჩემპიონატი ჭადრაკში |
2024-04-14 |
2024-04-14 |
|
III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" |
2024-04-13 |
2024-04-13 |
|
საკვალიფიკაციო ტურნირი II კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) |
2024-04-13 |
2024-04-14 |