|
Junior Fiú U20 Magyar Bajnokság 2024.03.11-03.19. |
2024-03-11 |
2024-03-19 |
|
Junior Lány U20 Magyar Bajnokság 2024.03.11-03.19. |
2024-03-11 |
2024-03-19 |
|
Amatőr bajnokság - Grund64 |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Debreceni Rapid GP - 6. játéknap A-B csoport U10 (2014 - ) |
2024-03-24 |
2024-03-24 |
|
Debreceni Rapid GP - 6. játéknap C csoport U12 (2012 - ) |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Debreceni Rapid GP - 6. játéknap D-E csoport U14 (2006 - ) |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Debreceni Rapid GP - 6. játéknap Y csoport - 1800 standard ELO alattiak részére |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Debreceni Rapid GP - 6. játéknap Z csoport - FIDE |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program C-csoport / U16 - U800 |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program B-csoport (U1200) |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
3rd Csomos Janos Memorial A group 2024.05.22-26. Gyula |
2024-05-22 |
2024-05-26 |
|
Junior Rapid Magyar Bajnokság 2024, GM Szabó László Emlékverseny |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Kállai Gábor Blitz Emlékverseny (nyílt), márc. 22. |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program A-csoport |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program D-csoport / U10 - U500 |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
X. Prémium Nemzetközi Sakkverseny U1800 Budapest, MSSZ május 23-26. |
2024-05-23 |
2024-05-26 |
|
X. Prémium Nemzetközi Sakkverseny Budapest, MSSZ május 23-26. |
2024-05-23 |
2024-05-26 |
|
Pest megyei Diákolimpia 1. korcsoport Fiú |
2024-02-17 |
2024-02-17 |
|
Pest megyei Diákolimpia 1. korcsoport Lány |
2024-02-17 |
2024-02-17 |
|
Pest megyei Diákolimpia 2. korcsoport Fiú |
2024-02-17 |
2024-02-17 |
|
Pest megyei Diákolimpia 2.korcsoport Lány |
2024-02-17 |
2024-02-17 |
|
Vas Váremegyei Kistelepülések Bajnoksága 2024 |
2024-03-24 |
2024-03-24 |
|
Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II. osztály 2023/24 |
2023-10-22 |
2024-04-28 |
|
First Saturday IM April 2024. |
|
|
|
First Saturday GM April 2024 |
|
|
|
OZD megyei diak LANY B 3 |
|
|
|
First Saturday 2nd Edition March GM |
|
|
|
First Saturday 2nd Edition March U2250 |
2024-03-03 |
2024-03-03 |
|
First Saturday 2nd Edition March IM |
2024-03-14 |
2024-03-24 |
|
OZD megyei diak Lany NY 1 |
|
|
|
VIII. Tavaszi Agora Kupa, C, 2024.04.13. |
2024-04-13 |
2024-04-13 |
|
VIII. Tavaszi Agora Kupa, B, 2024.04.13. |
2024-04-13 |
2024-04-13 |
|
VIII. Tavaszi Agora Kupa, D, 2024.04.13. |
2024-04-13 |
2024-04-13 |
|
VIII. Tavaszi Agora Kupa, E, 2024.04.13. |
2024-04-13 |
2024-04-13 |
|
VIII. Tavaszi Agora Kupa A (1800-2050), 2024.04.13. |
2024-04-13 |
2024-04-13 |
|
Máthé Gáspár emlékverseny, A csoport |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Máthé Gáspár emlékverseny, B csoport |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Máthé Gáspár emlékverseny, C csoport |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
VIII. Pátyi Pince Napok Sakk Kupa U2400 |
2024-06-14 |
2024-06-16 |
|
VIII. Pátyi Pince Napok Sakk Kupa U1800 |
2024-06-14 |
2024-06-16 |
|
Wellness Chess Tour GP 6 Esztergom, Hotel Bellevue, U1600, május 2-5. |
2024-05-02 |
2024-05-05 |
|
Wellness Chess Tour GP 6 Esztergom, Hotel Bellevue, május 2-5. |
2024-05-02 |
2024-05-05 |
|
OZD megyei diak FIU B 4 |
|
|
|
OZD megyei diak LANY B 4 |
|
|
|
OZD megyei diak FIU B 3 |
|
|
|
OZD megyei diak LANY NY 2 |
|
|
|
OZD megyei diak FIU NY 2 |
|
|
|
OZD megyei diak FIU NY 1 |
|
|
|
OZD megyei diak FIU B 5 |
|
|
|
OZD megyei diak FIU B 6 |
|
|