|
PREMIER SCHOOL OF CHESS III DƏRƏCƏ TURNİRİ 29 MART SAAT 16:00, 30-31 MART 13:00 |
2024-03-29 |
2024-03-31 |
|
PREMİER SCHOOL OF CHESS, II Dərəcə turniri, 28,29,30,31 Mart |
2024-03-28 |
2024-03-31 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" III dərəcə 20-21-27 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-27 |
|
Premier School of Chess 18-22 Aprel "Mega Open"Beynəlxalq reytinqli Şahmat turniri ƏLAQƏ 010 510 31 51, 055 866 82 52 |
2024-04-18 |
2024-04-22 |
|
"Chesstour Azerbaycan 2024" 2000 reyting rapid turniri 31 mart 2024 saat 15.00 Gənc İstedadlar Şahmat Klubu WhatsApp 055 353 69 00 Uzvluk haqqi 20 AZN |
2024-03-25 |
2024-03-25 |
|
"Chesstour Azerbaycan 2024" reyting rapid turniri 30 mart 2024 saat 15.00 Gənc İstedadlar Şahmat Klubu WhatsApp 055 353 69 00 Uzvluk haqqi 20 AZN |
2024-03-25 |
2024-03-25 |
|
2-ci dərəcə turniri ŞAH&mat klubunda 22-26 mart 11:00 Qeydiyyat üçün: WP:+99450-239-10-39 |
2024-02-02 |
2024-02-09 |
|
UpGrade chess club 2 dərəcə təsnifat turniri 30,31,mart,07 aprel 2024-cü il (2007-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı), saat 15.00-da Wt (050) 3988340, |
2024-03-30 |
2024-04-07 |
|
UpGrade chess club 3 dərəcə təsnifat turniri 30,31,mart,07 aprel 2024-cü il (2007-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı), saat 15.00-da Wt (050) 3988340, |
2024-03-30 |
2024-04-07 |
|
UpGrade chess club 4 dərəcə təsnifat turniri 30,31,mart,07 aprel 2024-cü il (2007-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı), saat 15.00-da Wt (050) 3988340, |
2024-03-30 |
2024-04-07 |
|
PREMİER SCHOOL OF CHESS III və IV dərəcə turniri, 29, 30, 31 MART |
2024-03-29 |
2024-03-31 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" Rapid Turnir (10min+5sec) 7 aprel saat 14:00 Diqqət! Mükafat fondu iştirakçıların sayından ASILI OLMAYARAQ 3200 AZN |
2024-04-07 |
2024-04-07 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" Rapid Turnir (15min+3sec) 6 aprel saat 14:00 Diqqət! Mükafat fondu iştirakçıların sayından ASILI OLMAYARAQ 3200 AZN |
2024-04-06 |
2024-04-06 |
|
4-cü dərəcə turniri ŞAH&mat klubunda 22-25 mart 11:00 Qeydiyyat üçün: WP:+99450-239-10-39 |
2024-02-02 |
2024-02-09 |
|
3-cü dərəcə turniri ŞAH&mat klubunda 22-25 mart 11:00 Qeydiyyat üçün: WP:+99450-239-10-39 |
2024-02-02 |
2024-02-09 |
|
Klassik Azərbaycan şairəsi, ilk şahmatçı qadın Məhsəti Gəncəvinin xatirəsinə həsr olunmuş 2-ci beynəlxalq reytinqli turnir (tarix 1-7 aprel) |
2024-04-01 |
2024-04-07 |
|
"Təhsil" RİM-in 3 nömrəli rioeugişm PHŞ II dərəcə uğrunda şahmat turniri 28 mart-1 aprel 2024cü il.Əlaqə: 055 512 82 10 |
2024-03-28 |
2024-04-01 |
|
AĞ AT Şahmat Klubunda Beynəlxalq Reytiqnli Rapid 2000 reytinqə qədər 31 mart saat 14:00 |
2024-03-31 |
2024-03-31 |
|
10 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 22 mart - 06 aprel 2024 saat 10.00 RŞK wt 050 561 07 63 RŞK saat 10.00 |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
10 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 29 mart-06 2024 saat 10.00 RŞK Id kod mütləqdir wt 050 561 07 63 |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" I dərəcə yarışı 20-21-27-28-29 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-29 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" II dərəcə 20-21-27 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-27 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" IV dərəcə 20-21-27 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-27 |
|
Tempo turnir A qrupu+ Gəncə |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
Tempo turnir A qrupu Gəncə |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
"Təhsil" RİM-in 3 nömrəli rieougişm PHŞ şahmat üzrə təsnifat turniri IV dərəcə. 01-07 mart 2024-cü il. |
|
|
|
Tempo turnir B qrupu Gəncə |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
Tempo turnir C qrupu Gəncə |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
"Təhsil" RİM-in 3 nömrəli rioeugişm PHŞ III dərəcə uğrunda şahmat turniri 30 mart-1 aprel 2024cü il.Əlaqə: 055 512 82 10 |
2024-03-30 |
2024-04-01 |
|
"Təhsil" RİM-in 3 nömrəli rioeugişm PHŞ IV dərəcə uğrunda şahmat turniri 30 mart-1 aprel 2024cü il.Əlaqə: 055 512 82 10 |
2024-03-30 |
2024-04-01 |
|
Klassik Azərbaycan şairəsi, ilk şahmatçı qadın Məhsəti Gəncəvinin xatirəsinə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə |
2024-04-01 |
2024-04-07 |
|
Qazax-Tovuz RTİ və Tovuz rayon UGİŞM-in birgə təşkilatçılığı ilə TEMPO turnir B qrup Əlaqə Rəfi Cəfərov 0553237138 |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
Tempo Turnir 5+3 29Mart 19:30 070 535 32 50 |
2024-03-29 |
2024-03-29 |
|
lV Dərəcə Turniri 29.30.31 Mart Sumqayıt 0553692203 |
|
|
|
Novruz Cup, U16 classic rating tournament 22-28 March 2024 |
2024-03-22 |
2024-03-28 |
|
Novruz Turniri- Zaqatala (A qrupu) |
|
|
|
Novruz Turniri-Zaqatala (B qrupu) |
2024-03-14 |
2024-03-19 |
|
Chess Master Nərimanov 29.30.31 mart ll Derece 16:00 0505808087 |
|
|
|
Chess Master Nərimanov 29.30.31 mart lV Derece 16:00 0505808087 |
|
|
|
Chess Master Nərimanov 29.30.31 mart lll Dərəcə 16:00 0505808087 |
|
|
|
Quba İOEUGİ Şahmat məktəbi 'Novruz 2024" turniri |
2024-03-20 |
2024-03-24 |
|
SURAXANI ŞAHMAT MƏKTƏBİ III DƏRƏCƏ 22,25,26 MART SAAT 14:00 TEL: 050-272-00-86 |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
SURAXANI ŞAHMAT MƏKTƏBİ III DƏRƏCƏ 22,25,26 MART SAAT 14:00 TEL: 050-272-00-86 |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
SURAXANI ŞAHMAT MƏKTƏBİ III DƏRƏCƏ 22,25,26 MART SAAT 14:00 TEL: 050-272-00-86 |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
SURAXANI ŞAHMAT MƏKTƏBİ II DƏRƏCƏ 22,23,25,26 MART SAAT 14:00 TEL: 050-272-00-86 |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 23,24,25,26 mart 2024 TƏSNİFAT YARIŞI III DƏRƏCƏ 12:30 070 309 92 82 |
2024-03-23 |
2024-03-26 |
|
8 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi Final RŞK 22-26 mart 2024 saat 10.00 wt 050 561 07 63 |
2024-03-22 |
2024-03-26 |
|
AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 23,24,25,26 mart 2024 TƏSNİFAT YARIŞI IV DƏRƏCƏ 10:30 070 309 92 82 |
2024-03-23 |
2024-03-26 |
|
8 yaşadək qizlar arasında Bakı birinciliyi Final RŞK 22-26 mart 2024 saat 10.00 wt 050 561 07 63 |
2024-03-12 |
2024-03-12 |
|
AĞ AT ŞAHMAT KLUBU 3CÜ DƏRƏCƏ YARIŞI 23-24 MART 0555819998 |
2024-03-15 |
2024-03-15 |