|
3-րդ կարգ Նորք-Մարաշ |
2024-04-22 |
2024-05-02 |
|
14th Karen Asrian Memorial |
2024-04-24 |
2024-05-02 |
|
Մանկապատանեկան արագ շախմատի մրցաշար(Ստեփանավան) |
2024-04-23 |
2024-04-25 |
|
Վարկանիշային մրցաշար |
2024-04-25 |
2024-05-04 |
|
Արմավիր մարզի տղամարդկանց առաջնություն |
|
|
|
ՆՀՏ եզրափակիչ |
2024-04-25 |
2024-05-03 |
|
1-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ |
2024-04-25 |
2024-05-04 |
|
3-րդ կարգ 22-30.04.2024թ. Աջափնյակ |
|
|
|
Մալաթիա Սեբաստիա ՇՄՄ 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար |
2024-04-22 |
2024-05-03 |
|
Գարնանային որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի III կարգայիններ /2013, 2012թթ. և մեծ/ |
2024-04-18 |
2024-04-29 |
|
4-րդ կարգի մրցաշար Դավթաշենի շախմատի դպրոց |
2024-04-18 |
2024-04-27 |
|
Մալաթիա Սեբաստիա ՇՄՄ 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար |
2024-04-22 |
2024-04-22 |
|
2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Արաբկիր |
2024-04-19 |
2024-04-30 |
|
Արարատի մարզի դպրոցականների շախմատի 18-րդ օլիմպիադա,Մասիսի տարածաշրջան |
2024-04-25 |
2024-04-25 |
|
YEREVAN SPRING 05.05-12.05.2024 |
|
|
|
3-րդ կարգի մրցաշար-Սիսիան |
2024-03-13 |
2024-03-16 |
|
Բլից մրցաշար - Քարահունջ |
2024-04-14 |
2024-04-14 |
|
Տաշիրի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար |
2024-04-15 |
2024-04-23 |
|
ՀՀ պատանիների և աղջիկների առաջնություն - Մ18 աղջիկներ |
2024-04-13 |
2024-04-21 |
|
ՀՀ պատանիների և աղջիկների առաջնություն - Մ18 տղաներ |
2024-04-13 |
2024-04-21 |
|
ՀՀ պատանիների և աղջիկների առաջնություն - Մ16 տղաներ |
2024-04-13 |
2024-04-21 |
|
3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 15։30 Նուբարաշեն ՇՄՄ |
|
|
|
3 կարգի որակավորման մրցաշար Էջմիածնում |
2024-04-13 |
2024-04-22 |
|
4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Տավուշ / Իջևան |
|
|
|
ՀՀ 18-րդ օլիմպիադայի համանքային փուլ Էջմիածին |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Գավառի 4-րդ կարգի մրցումներ |
2024-04-15 |
2024-04-18 |
|
Շախմատի 18-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ-Սիսիան |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Արագ Շախմատի Մրցաշար 12։00-Նոր Նորք |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
ՀՀ պատանիների և աղջիկների առաջնություն - Մ16 աղջիկներ |
2024-04-13 |
2024-04-21 |
|
ՀՀ պատանիների և աղջիկների առաջնություն - Մ14 տղաներ |
2024-04-13 |
2024-04-21 |
|
ՀՀ պատանիների և աղջիկների առաջնություն - Մ14 աղջիկներ |
2024-04-13 |
2024-04-21 |
|
ՀՀ պատանիների և աղջիկների առաջնություն - Մ12 աղջիկներ |
2024-04-12 |
2024-04-24 |
|
ՀՀ պատանիների և աղջիկների առաջնություն - Մ12 տղաներ |
2024-04-12 |
2024-04-21 |
|
Loft Իջևան կայծակնային շախմատի մրցաշար |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
ՀՀ դպրոցականների շախմատի օլիմպիադա - II փուլ Կապան համայնք |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
ՀՀ պատանիների և աղջիկների առաջնություն - Մ10 աղջիկներ |
2024-04-12 |
2024-04-21 |
|
ՀՀ պատանիների և աղջիկների եզրափակիչ առաջնություն - Մ08 տղաներ |
2024-04-12 |
2024-04-21 |
|
ՀՀ պատանիների և աղջիկների եզրափակիչ առաջնություն -Մ10 տղաներ |
2024-04-12 |
2024-04-21 |
|
Եղեգնաձոր 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար |
2024-04-19 |
2024-04-21 |
|
ՀՀ դպրոցականների շախմատի օլիմպիադա - II փուլ Քաջարան Համայնք |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 15։30-Նոր Նորք |
2024-04-12 |
2024-04-20 |
|
Վանաձորի շախմատի մարզադպրոցի գարնանային որակավորման մրցաշար Ա խումբ |
2024-04-09 |
2024-04-19 |
|
Վեդու երկրորդ հիմական դպրոց 18-րդ դպրոցականների օլիմպիադա ներդպրոցական մրցաշար |
2024-02-15 |
2024-02-15 |
|
Վանաձորի շախմատի մարզադպրոցի գարնանային որակավորման մրցաշար Բ խումբ |
2024-04-09 |
2024-04-19 |
|
Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար, ք. Հրազդան 09.04.2024 |
2024-04-09 |
2024-04-09 |
|
2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ |
2024-04-09 |
2024-04-18 |
|
4 կարգ Աջափնյակի շախմատի դպրոց Բ խումբ 09-18.04.2024 |
|
|
|
4 կարգ Աջափնյակ Ա խումբ 09-18.04.2024 |
|
|
|
Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար B խոիմբ |
2024-04-09 |
2024-04-17 |
|
Արաբկիրի ՇՄՄ-ի 1/2 եզրափակիչ մրցաշար |
2024-04-08 |
2024-04-17 |