|
Turnaj přátelství 2024 C |
2024-03-29 |
2024-03-31 |
|
Turnaj přátelství 2024 B |
2024-03-29 |
2024-03-31 |
|
Turnaj přátelství 2024 A |
2024-03-29 |
2024-03-31 |
|
Slavia Kroměříž a Staré Město open B 28.3. až 31.3.2024 |
2024-03-28 |
2024-03-31 |
|
Slavia Kroměříž a Staré Město open A 28.3. až 31.3.2024 |
2024-03-28 |
2024-03-31 |
|
TEPLICE CHESS CLUB | Rapid Grand Chess Tour 2024 | 30.03.2024 |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
Rapid Grand Chess Tour 2024 | Group B | 30.03.2024 |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
O Velikonočního beránka 2024 - mladší |
|
|
|
Velikonoční rapid |
|
|
|
Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2024" - skupina "D" VELIKONOČNÍ |
|
|
|
Šachový turnaj pro hráče do 1300 elo, 20. 5. 2024 |
2024-05-20 |
2024-05-20 |
|
Lanta Open 2024 3rd International Chess Festival |
2024-03-28 |
2024-04-03 |
|
O Velikonočního beránka 2024 - starší |
|
|
|
Jarní Kobylisy 2024 |
|
|
|
KS 2.2 PŠS (2. třída) 2023-2024 |
|
|
|
43. Turnaj sachovych nadeji - Pobeskydi Open - 43. Chess talents tournament - Pobeskydi Open |
2024-03-28 |
2024-04-01 |
|
KS 3.2 PŠS (3. třída) 2023-2024 |
|
|
|
Velikonoční šachový turnaj - 9. ročník |
2024-03-30 |
2024-03-31 |
|
Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2024" - skupina "A" KOTNOV |
|
|
|
43. Turnaj sachovych nadeji - U15 - 43. Chess talents tournament - U15 |
2024-03-28 |
2024-04-01 |
|
43. Turnaj sachovych nadeji - U12 - 43. Chess talents tournament - U12 |
2024-03-28 |
2024-04-01 |
|
Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2024" - skupina "C" JORDÁN |
|
|
|
1. Hovorčovický turnaj |
|
|
|
43. Turnaj sachovych nadeji - U9 - 43. Chess talents tournament - U9 |
2024-03-28 |
2024-04-01 |
|
KS 1.2 PŠS (1. třída) 2023-2024 |
|
|
|
KS 1.1 PŠS (1. třída) 2023-2024 |
|
|
|
Velikonoční rapid v Lužné - sobota 30.3.2024 |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
Boskovický soudek (2024) |
2024-05-19 |
2024-05-19 |
|
Memoriál Lubomíra Gillara - starší žáci |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
KP PŠS (Přebor) 2023-2024 |
|
|
|
MEMORIÁL JANA KREJČÍHO Turnaj B |
|
|
|
Velikonoční miniturnaj 2024 |
|
|
|
Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2024 skupina A |
|
|
|
15. Memoriál Jana Kováře 21. 04. 2024 |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2024 skupina B |
|
|
|
KS 2.1 PŠS (2. třída) 2023-2024 |
|
|
|
Jarni prebor deti a mladeze v rapid sachu - 1. turnaj - 30.3.2024 |
|
|
|
Oddílový přebor TJ Plzeň Košutka v rapid šachu 2024 |
|
|
|
O pohár starosty města Nymburk, 10.ročník |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
20. Velikonoční turnaj v šachu mládeže - kategorie ELO (rapid LOK ČR 1301 a více) |
|
|
|
20. Velikonoční turnaj v šachu mládeže - kategorie VT (rapid LOK ČR 1300 a méně) |
|
|
|
Bílá věž 2024 |
|
|
|
Industrix Cup 2024 - Hradecká šachová liga |
|
|
|
MČR do 8 let kategorie OPEN |
2024-04-06 |
2024-04-07 |
|
ŠSPK - Krajský přebor seniorů 2024 - kvalifikace |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Oddílový přebor dospělí 2023-24 ŠO Sokol Bakov nad Jizerou |
2023-09-13 |
2024-01-31 |
|
MEMORIÁL JANA KREJČÍHO Turnaj A |
|
|
|
MEMORIÁL JANA KREJČÍHO Turnaj C |
|
|
|
GP_Teplice_2024_dorost 21.ročník turnaje žáků a dorostenců v rapid šachu |
|
|
|
GP_Teplice_2024_starší 21.ročník turnaje žáků a dorostenců v rapid šachu |
|
|