|
VII OLIMPIADA ESCOLAR DE AJEDREZ-POR EQUIPOS PRIMARIA |
|
|
|
XVIII Torneig Internacional Actiu Vila de Canovelles 2024 (368133) |
|
|
|
X Coín Chess 3 VS 3 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
IX MEMORIAL IBAI MORANTE Sub 13 |
2024-03-18 |
2024-03-18 |
|
Campeonato aficionados de Cantabria Elo 2000 - 2299 |
|
|
|
Obert de Tarragona Memorial Calbet 2024 Grup C Elo català igual o inferior a 1750 |
2024-04-27 |
2024-06-15 |
|
Obert de Tarragona Memorial Calbet 2024 Grup B Elo català entre 1751 i 1999 |
2024-04-27 |
2024-06-15 |
|
IX MEMORIAL IBAI MORANTE |
2024-05-18 |
2024-05-18 |
|
VII OLIMPIADA ESCOLAR DE AJEDREZ DE ÉCIJA- SUB14-16-18 |
|
|
|
XI Obert d'Escacs Calculin - GRUP VERD |
2024-04-20 |
2024-05-11 |
|
XI Obert d'Escacs Calculin - GRUP VERD OFF |
2024-04-20 |
2024-05-11 |
|
Obert de Tarragona Memorial Calbet 2024 Grup A elo catala igual o superior a 2000 |
2024-04-27 |
2024-06-15 |
|
TORNEO DE PROMOCIÓN 2024 B |
2024-08-02 |
2024-08-02 |
|
XI Obert Escacs Calculin - GRUP BLAU |
2024-04-13 |
2024-05-04 |
|
XI Obert Escacs Calculin - GRUP BLAU OFF |
2024-04-13 |
2024-05-04 |
|
OPEN SAN PRUDENCIO 2024 |
|
|
|
XIV OPEN DE AJEDREZ MAGDALENA CASTELLÓN 2024 - SUB10 |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
XIV OPEN DE AJEDREZ MAGDALENA CASTELLÓN 2024 - ABSOLUTO |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
I OPEN D'ESCACS AJUNTAMENT DE TRAIGUERA |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Obert de Terrassa 2024 |
2024-04-20 |
2024-06-15 |
|
TORNEO ANIBAL |
|
|
|
Torneig interinstituts 24 Abril - Torrefarrera |
2024-04-24 |
2024-04-24 |
|
Campionat de Balears Veterans +50 |
2024-04-26 |
2024-04-28 |
|
XIII Torneig obert "Ciutat Hospitalet" 2024 id. 360053 |
2024-04-20 |
2024-06-15 |
|
IV Torneo Escolar 3x3 S16 C.Comercial Plaza Mayor |
2024-04-08 |
2024-04-08 |
|
Campeonato Infantil QUEL |
2024-05-01 |
2024-05-01 |
|
XXIV Obert Internacional Foment Martinenc Grup C - IX Memorial Josep Paredes |
2024-04-20 |
2024-06-15 |
|
Calvià Sub-1800 2024 |
2024-03-29 |
2024-03-29 |
|
IV Torneo Escolar 3x3 S10 C.Comercial Plaza Mayor |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
FESTIVAL - 6º Open A Sub2200 "Hotel Vértice Sevilla Bormujos" |
2024-08-23 |
2024-08-25 |
|
FESTIVAL - 3º Open B Sub1600 "Hotel Vértice Sevilla Bormujos" |
2024-08-23 |
2024-08-23 |
|
Curso Árbitro Autonómico FADA |
2024-07-08 |
2024-08-25 |
|
TORNEO DE PROMOCION 2024 A |
2024-08-02 |
2024-08-04 |
|
II Open Internacional Ciudad de Gijon Hotel la Boroña de Gijón. Carretera AS-II, 1.602 – 33213 Gijón. |
2024-07-01 |
2024-07-01 |
|
I Torneo de Ajedrez Hotel Oasis Atalaya |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
FESTIVAL ESCOLAR AJEDREZ - ROBIN-CHESS 2024 CATEGORIA SUB 10 |
|
|
|
XI Obert d'Escacs Calculin - GRUP GROC |
2024-04-13 |
2024-05-05 |
|
Minicopa Girona – Torneig Territorial per Equips d’Edats 2024 |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
FESTIVAL ESCOLAR AJEDREZ - ROBIN-CHESS 2024 AFICIONADOS |
|
|
|
SOCIAL COPA ECADE 2024 |
2024-04-23 |
2024-06-23 |
|
FESTIVAL ESCOLAR AJEDREZ - ROBIN-CHESS 2024 CATEGORIA SUB 8 |
|
|
|
FESTIVAL ESCOLAR AJEDREZ - ROBIN-CHESS 2024 CATEGORIA SUB 20 |
|
|
|
TORNEO NOCTURNO BLITZ ROBIN-CHESS 2024 3 min + 2 seg |
|
|
|
Chiquito 2024 |
2024-05-01 |
2024-05-01 |
|
SUB-13 VII TORNEO AJEDREZ ESCOLAR REINOSA |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
SUB-18 VII TORNEO AJEDREZ ESCOLAR REINOSA |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
SUB-8 VII TORNEO AJEDREZ ESCOLAR REINOSA |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
II Torneig Femení CE Salauris 2024 |
2024-05-05 |
2024-05-05 |
|
SUB-10 VII TORNEO AJEDREZ ESCOLAR REINOSA |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
VI INDIVIDUAL BLITZ DE CORDOBA |
2024-05-11 |
2024-05-11 |