|
Balatonlelle - Tíz Város a Magyar Sakkozásért Program A SOMOGY VÁRMEGYEI VERSENYSOROZAT 6. FORDULÓJA "C" csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Balatonlelle - Tíz Város a Magyar Sakkozásért Program A SOMOGY VÁRMEGYEI VERSENYSOROZAT 6. FORDULÓJA "D" csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Debreceni Bajnok Kupa-2024 Félegyházi László emlékére U12 |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Balatonlelle - Tíz Város a Magyar Sakkozásért Program A SOMOGY VÁRMEGYEI VERSENYSOROZAT 6. FORDULÓJA "B" csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Colorato Kupa B csoport Szombathely 2024.04.20. |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Debreceni Bajnok Kupa-2024 Félegyházi László emlékére U10 |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
X. Prémium Nemzetközi Sakkverseny U1800 Budapest, MSSZ május 23-26. |
2024-05-23 |
2024-05-26 |
|
Balatonlelle - Tíz Város a Magyar Sakkozásért Program A SOMOGY VÁRMEGYEI VERSENYSOROZAT 6. FORDULÓJA "A" csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
TFSE Racka Rapid ápr.20. |
|
|
|
Tatabánya - 10 Város a Magyar Sakkozásért / KEM Felnőtt és ifjúsági rapid A + B csoport (HuRRa 801 - től) |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Tatabánya - 10 Város a Magyar Sakkozásért / KEM Felnőtt és ifjúsági rapid D csoport (HuRRa 500-ig) |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Tatabánya - 10 Város a Magyar Sakkozásért / KEM Felnőtt és ifjúsági rapid C csoport (HuRRa 501 - 800) |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
10 város a magyar sakkozásért - Vaja "ovi" csoport |
|
|
|
XIX. Dr. Dibusz László Sakk Emlékverseny 2024. 04.20. "Pöttöm" csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
10 város a magyar sakkozásért - Vaja "B" csoport |
|
|
|
XIX. Dr. Dibusz László Sakk Emlékverseny 2024. 04.20. Ifjúsági csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
XIX. Dr. Dibusz László Sakk Emlékverseny 2024. 04.20. Egyéni csoport |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Debreceni Bajnok Kupa-2024 Félegyházi László emlékére U8 |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
10 város a magyar sakkozásért - Vaja "C" csoport |
|
|
|
10 város amatőr sakkverseny, Budapest állomás 'B' április 20. |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
10 város amatőr sakkverseny, Budapest állomás 'D' április 20. |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Colorato Kupa C csoport 10 év alattiak Szombathely 2024.04.20. |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
10 város amatőr sakkverseny, Budapest állomás 'C' április 20. |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
SixDays Budapest May 2024 IM |
2024-05-16 |
2024-05-21 |
|
Colorato Kupa A csoport Szombathely 2024.04.20. |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
SixDays Budapest June 2024 U2250 |
2024-06-03 |
2024-06-08 |
|
2024.04.20. Csongrád-Csanád Vármegye 2023/2024-es Tanévi Csapat Sakk Diákolimpia |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
X. Prémium Nemzetközi Sakkverseny Budapest, MSSZ május 23-26. |
2024-05-23 |
2024-05-26 |
|
10 város a magyar sakkozásért - Vaja "D" csoport |
|
|
|
2024.04.20. Csongrád-Csanád Vármegye 2023/2024-es Tanévi Csapat Sakk Diákolimpia |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
2024.04.20. Csongrád-Csanád Vármegye 2023/2024-es Tanévi Csapat Sakk Diákolimpia |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Fiú IV. (2009-2010) |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
Budapesti Tavaszi Fesztivál 2024 B csoport |
2024-05-23 |
2024-05-31 |
|
Budapesti Tavaszi Fesztivál 2024 A csoport |
2024-05-23 |
2024-05-31 |
|
3rd Csomos Janos Memorial A group 2024.05.22-26. Gyula |
2024-05-22 |
2024-05-26 |
|
Budapest Tavasz-Vasárnapi Snellverseny |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Kajari Memorial Blitz 2024 (Sakkozó Magyarok Világtalálkozó) |
2024-08-16 |
2024-08-16 |
|
XIV. Nógrádi Attila Emlékverseny (Felnőttek, U2100) |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
IV. Magyar Parasakk Bajnokság |
2024-05-02 |
2024-05-05 |
|
Vezerkepzo GM April |
2024-04-17 |
2024-04-26 |
|
Wellness Chess Tour GP 6 Esztergom, Hotel Bellevue, U1600, május 2-5. |
2024-05-02 |
2024-05-05 |
|
Wellness Chess Tour GP 6 Esztergom, Hotel Bellevue, május 2-5. |
2024-05-02 |
2024-05-05 |
|
VIII. Pátyi Pince Napok Sakk Kupa U2400 |
2024-06-14 |
2024-06-16 |
|
Vezerkepzo IM April |
2024-04-17 |
2024-04-26 |
|
VIII. Pátyi Pince Napok Sakk Kupa U1800 |
2024-06-14 |
2024-06-16 |
|
Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Lány V. (2007-2008) |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Lány VI. (2004-2006) |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
Országos Egyéni Diákolimpia Versenyző Fiú V. (2007-2008) |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Lány II. (2013-2014) |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
Amatőr bajnokság - Grund64 04.27 |
2024-04-27 |
2024-04-27 |