|
Boskovický soudek (2024) |
2024-05-19 |
2024-05-19 |
|
FIDE Rapid&Blitz UCT Chess Club marathon 2024 - rapid |
|
|
|
FIDE Rapid&Blitz UCT Chess Club marathon 2024 |
|
|
|
EASTER EGG TEPLICE 2024 - FIDE & LOK CZE |
|
|
|
O pohár starosty města Nymburk, 10.ročník |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Královský turnaj - ŠPUNTI - chlapci MŠ, Frýdek-Místek |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Královský turnaj - ŠPUNTI - chlapci MŠ "mladší", Frýdek-Místek |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Královský turnaj - MISTŘI, 3. - 4. třída + 5. - 9. třída, Frýdek-Místek |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Královský turnaj - TALENTI, 1. - 2. třída, Frýdek-Místek |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Královský turnaj - ŠPUNTI - děvčata MŠ, Frýdek-Místek |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
ŠSPK - Krajský přebor seniorů 2024 - kvalifikace |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
1. Hovorčovický turnaj |
|
|
|
15. Memoriál Jana Kováře 21. 04. 2024 |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Krajský přebor PDŠS družstev v rapidu 2024 |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Šachový festival České Budějovice Open A |
2024-06-29 |
2024-07-07 |
|
Rapid Grand Chess Tour 2024 | Group B | 20.04.2024 |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
TEPLICE CHESS CLUB | Rapid Grand Chess Tour 2024 | 20.04.2024 |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Bohnické hodinovky jaro 2024 |
2024-04-18 |
2024-05-23 |
|
BOHUSLAVICE OPEN 2024/GP ČR 20. 04. 2024 |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Memoriál Lubomíra Gillara - starší žáci |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
Memoriál Lubomíra Gillara - mladší žáci |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2024 skupina A |
|
|
|
Vršovický jarní open 2024 |
2024-04-18 |
2024-06-13 |
|
Přebor Prahy družstev mládeže - Finále C_2023/2024 |
|
|
|
O pohár starosty města Písku 2024 |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
KP SŠS HD14 |
2024-03-24 |
2024-03-24 |
|
KP SŠS HD12 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Jarní Kobylisy 2024 |
|
|
|
Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2024 skupina B |
|
|
|
Tréninkový turnaj mládeže 2024 - zima |
|
|
|
O putovní pohár SVČ (DUBEN) |
2024-04-18 |
2024-04-18 |
|
O Pohár ředitele GPOA 2024 turnaj B - starší žáci Přebor JmŠS V rapidu HD12 + HD14 |
2024-05-11 |
2024-05-11 |
|
Přebor DDM Varnsdorf v rapidu |
2024-04-11 |
2024-04-11 |
|
O pohár města Klatov B |
|
|
|
Ořechovské boje 2024 |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Šachový přebor ŠAVŠ 2024 USK |
|
|
|
34. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty" |
2024-05-11 |
2024-05-11 |
|
Tábor Lišice u Přeštic – Letná + Klatovy – 24. až 31. srpna |
2024-08-04 |
2024-08-04 |
|
Memoriál Františka Říhy 8. ročník-turnaj na nádraží |
2024-05-18 |
2024-05-18 |
|
O pohár města Klatov A |
|
|
|
DDM Open |
2024-05-01 |
2024-05-01 |
|
OAZA AKROP OPEN 2024 - 1. TURNAJ |
2024-01-06 |
2024-01-06 |
|
Jarní otevřený přebor šachového oddílu SK OAZA Praha 2024 |
2024-04-24 |
2024-06-19 |
|
FIDE Open QCC České Budějovice 2024 |
2024-04-27 |
2024-05-05 |
|
Přebor školy TGM Poděbrady 2024 |
|
|
|
3. ročník turnaje SMÍŠENÝCH DVOJIC - 1. 6. 2024, Brno |
2024-06-01 |
2024-06-01 |
|
Krajský přebor družstev mladších žáků KHŠS pro rok 2024 |
2023-03-23 |
2023-03-23 |
|
TEPLICE OPEN 2024 / International Chess Tournament |
2024-06-15 |
2024-06-23 |
|
Letní šachový tábor Plasy 2024 - seznam účastníků |
2024-02-11 |
2024-02-11 |
|
Znojemská Rotunda Open 2024 - turnaj D - rapid Memoriál J. Švandy a V. Holíka |
2024-06-22 |
2024-06-22 |