|
18. GOSPODARICEV MEMORIAL 2024 |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
Domnov ciklus 10 + 5 - 5. turnir |
2024-03-27 |
2024-03-27 |
|
Mladinski turnir Novo mesto 2024 |
2024-04-06 |
2024-04-07 |
|
Liga Maribor 2024 |
2024-01-17 |
2024-03-13 |
|
European Senior Team Chess Championship 2024 section 50+ |
|
|
|
ESTCC 50 + |
|
|
|
9. memorialni turnir Vesne Rožič |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Open kadetsko Sp. Podravje 2024-U9-3/7 |
2024-02-16 |
2024-02-16 |
|
Open kadetsko Sp. Podravje 2024-U12-3/7 |
2024-02-16 |
2024-02-16 |
|
Open kadetsko Sp. Podravje 2024-U15-3/7 |
2024-02-16 |
2024-02-16 |
|
Torkov FIDE turnir v hotelu Kras - 12 |
2024-03-26 |
2024-03-26 |
|
Ljubljana chess festival 2024 |
2024-04-27 |
2024-05-24 |
|
Post festum v Domnu - 11 |
2024-03-25 |
2024-03-25 |
|
Ponedeljkov cug v Domnu - 10 |
2024-03-25 |
2024-03-25 |
|
ŠPORTNE IGRE MLADIH 2024 - U15 Primorska |
2024-04-06 |
2024-04-06 |
|
ŠPORTNE IGRE MLADIH 2024 - U11 Primorska |
2024-04-06 |
2024-04-06 |
|
6. turnir Štajerske kadetske lige 2023/24 do 9 let |
|
|
|
Športne igre mladih - Lucija - Do 15 let |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Primorski osnovnošolski pokal 2023 - 4. turnir OŠ Šempas |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Športne igre mladih - Lucija - Dekleta |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Športne igre mladih - Lucija - Do 11 let |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 6/2024 |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
Prvak Frama 2024-6 |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
3. turnir Dolenjske kadetske lige 2023/24 - D tunir |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
6. turnir Štajerske kadetske lige 2023/24 do 15 let |
|
|
|
6. turnir Štajerske kadetske lige 2023/24 - OPEN |
|
|
|
6. turnir Štajerske kadetske lige 2023/24 do 12 let |
|
|
|
Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 06 |
2024-03-21 |
2024-03-21 |
|
Ciklus Primskovo - marec |
2024-03-21 |
2024-03-21 |
|
Ponedeljkov cug v Domnu - 09 |
2024-03-18 |
2024-03-18 |
|
Ponedeljkov cug v Domnu - 08 |
2024-03-11 |
2024-03-11 |
|
Hitropotezno prvenstvo Izole 2024 - 03 |
2024-03-20 |
2024-03-20 |
|
Delavske šporne igre - Šah |
2024-03-20 |
2024-03-20 |
|
Smarski ciklus 2023/2024 - 6. turnir |
2024-03-14 |
2024-03-14 |
|
Torkov FIDE turnir v Hotelu Kras - 11 |
2024-03-19 |
2024-03-19 |
|
Regijsko prvenstvo posavja - športne igre mladih 2024 - fantje do 11 let |
2024-03-19 |
2024-03-19 |
|
Pokal Viktorja Brezovnika 2024 |
2024-03-19 |
2024-03-19 |
|
Post festum v Domnu - 10 |
2024-03-18 |
2024-03-18 |
|
21. EKIPNO OŠ DRŽ. PRV. ZA STAREJŠE UČENCE ZA Š.L. 2023/2024 |
2024-03-16 |
2024-03-16 |
|
21. EKIPNO OŠ DRŽ. PRV. ZA STAREJŠE UČENKE ZA Š.L. 2023/2024 |
2024-03-16 |
2024-03-16 |
|
30. EKIPNO SŠ DRŽ. PRV. ZA DIJAKE ZA Š.L. 2023/2024 |
2024-03-16 |
2024-03-16 |
|
Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 5/2024 |
2024-03-15 |
2024-03-15 |
|
2. sah turnir za Pokal Bojana Sinica - U9 |
2024-03-15 |
2024-03-15 |
|
2. sah turnir za Pokal Bojana Sinica - U15 |
2024-03-15 |
2024-03-15 |
|
2. sah turnir za Pokal Bojana Sinica - U12 |
2024-03-15 |
2024-03-15 |
|
OŠ Žirovnica 5.turnir 15 marec 2024 |
2024-03-15 |
2024-03-15 |
|
Domnov ciklus 10 + 5 - 4. turnir |
2024-03-14 |
2024-03-14 |
|
Smarski ciklus 2023/2024 - 6. turnir - mlajši |
2024-03-14 |
2024-03-14 |
|
ŠK Zagorje ob Savi 10+5 |
2024-03-12 |
2024-03-12 |
|
Šolsko prvenstvo za področje Grosuplje - Dekleta |
|
|