ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი საჯარო სკოლების პირველობა

Chess tournament overview

Country: Georgia
Tournament date: 2019-12-07 to 2019-12-08
Tournament place: ფოთი (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 25 წუთი პარტიის ბოლომდე
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჭადრაკი ფედერაცია. ფოთის საჭადრაკო კლუბი "ნანა"
Main referee: გოჩა ჩაჩუა

Schedule: ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი საჯარო სკოლების პირველობა

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown

Players registered in ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი საჯარო სკოლების პირველობა

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 GEO ვაშაკიძე ალექსანდრე 0 0 0
2 GEO პაპასკირი ნიკა 0 0 0
3 GEO რუსია საბა 0 0 0
4 GEO კაკალია ლიზი 0 0 0
5 GEO გურგენაძე ნინო 0 0 0
6 GEO წიწილაშვილი ნიკა 0 0 0
7 GEO სანიკიძე გიორგი 0 0 0
8 GEO შავგულიძე რატი 0 0 0
9 GEO სანიკიძე ანა 1195 0 -9
10 GEO ლემონჯავა სალომე 0 0 0
11 GEO წურწუმია ლუკა 1355 0 -24
12 GEO წულაია მიშიკო 1287 0 -21
13 GEO მიმინოშვილი ლუკა 0 0 0
14 GEO მატკავა ანასტასია 0 0 0
15 GEO დოლიძე მანანა 0 0 0
16 GEO ალანია ალექსანდრე 0 0 0
17 GEO კაპასნიძე გიორგი 0 0 0
18 GEO ცომაია ილია 0 0 0
19 GEO ლომაძე ნინო 0 0 0
20 GEO ჩიტეიშვილი ლინდა 0 0 0
21 GEO არველაძე ლაშა 1310 0 -5
22 GEO კაკულია დემეტრე 1114 0 -28
23 GEO იოსავა დავითი 0 0 0
24 GEO დანელია ნია 0 0 0
25 GEO მალანია ლიზი 0 0 0
26 GEO ჩიკვაიძე ლუკა 0 0 0
27 GEO ჩიკვაიძე საბა 1075 0 1
28 GEO ჩიჩუა ლუკა 0 0 0
29 GEO გრიგალაშვილი მარიამი 0 0 0
30 GEO სოლომონიძე მარიამი 0 0 0
31 GEO კიზირია კახაბერ 1462 0 17
32 GEO ხარშილაძე დავით 1253 0 9
33 GEO ცირამუა გიორგი 0 0 0
34 GEO სოლომონია ნინო 1222 0 9
35 GEO ხოფერია ბარბარე 0 0 0
36 GEO ლაშხია საბა 0 0 0
37 GEO მარგალიტაძე ამირან 0 0 0
38 GEO ხიზანიშვილი თამაზ 0 0 0
39 GEO ქვარცხავა მარი 0 0 0
40 GEO რურუა ზიზი 0 0 0
41 GEO კვარაცხელია გიორგი 1128 0 -2
42 GEO გვასალია გაგა 1101 0 39
43 GEO სიჭინავა ჯუმბერ 1210 0 0
44 GEO სარიშვილი ლიზი 0 0 0
45 GEO ალანია ნინო 0 0 0
46 GEO ჯაბელია ლუკა 1036 0 12
47 GEO კოდუა ლუკა 0 0 0
48 GEO კულუა დავითი 0 0 0
49 GEO ვადაქარია თეკლა 0 0 0
50 GEO ქაცარავა ანიტა 0 0 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 GEO ვაშაკიძე ალექსანდრე 0 0 0
2 GEO პაპასკირი ნიკა 0 0 0
3 GEO რუსია საბა 0 0 0
4 GEO კაკალია ლიზი 0 0 0
5 GEO გურგენაძე ნინო 0 0 0
6 GEO წიწილაშვილი ნიკა 0 0 0
7 GEO სანიკიძე გიორგი 0 0 0
8 GEO შავგულიძე რატი 0 0 0
9 GEO სანიკიძე ანა 1195 0 -9
10 GEO ლემონჯავა სალომე 0 0 0
11 GEO წურწუმია ლუკა 1355 0 -24
12 GEO წულაია მიშიკო 1287 0 -21
13 GEO მიმინოშვილი ლუკა 0 0 0
14 GEO მატკავა ანასტასია 0 0 0
15 GEO დოლიძე მანანა 0 0 0
16 GEO ალანია ალექსანდრე 0 0 0
17 GEO კაპასნიძე გიორგი 0 0 0
18 GEO ცომაია ილია 0 0 0
19 GEO ლომაძე ნინო 0 0 0
20 GEO ჩიტეიშვილი ლინდა 0 0 0
21 GEO არველაძე ლაშა 1310 0 -5
22 GEO კაკულია დემეტრე 1114 0 -28
23 GEO იოსავა დავითი 0 0 0
24 GEO დანელია ნია 0 0 0
25 GEO მალანია ლიზი 0 0 0
26 GEO ჩიკვაიძე ლუკა 0 0 0
27 GEO ჩიკვაიძე საბა 1075 0 1
28 GEO ჩიჩუა ლუკა 0 0 0
29 GEO გრიგალაშვილი მარიამი 0 0 0
30 GEO სოლომონიძე მარიამი 0 0 0
31 GEO კიზირია კახაბერ 1462 0 17
32 GEO ხარშილაძე დავით 1253 0 9
33 GEO ცირამუა გიორგი 0 0 0
34 GEO სოლომონია ნინო 1222 0 9
35 GEO ხოფერია ბარბარე 0 0 0
36 GEO ლაშხია საბა 0 0 0
37 GEO მარგალიტაძე ამირან 0 0 0
38 GEO ხიზანიშვილი თამაზ 0 0 0
39 GEO ქვარცხავა მარი 0 0 0
40 GEO რურუა ზიზი 0 0 0
41 GEO კვარაცხელია გიორგი 1128 0 -2
42 GEO გვასალია გაგა 1101 0 39
43 GEO სიჭინავა ჯუმბერ 1210 0 0
44 GEO სარიშვილი ლიზი 0 0 0
45 GEO ალანია ნინო 0 0 0
46 GEO ჯაბელია ლუკა 1036 0 12
47 GEO კოდუა ლუკა 0 0 0
48 GEO კულუა დავითი 0 0 0
49 GEO ვადაქარია თეკლა 0 0 0
50 GEO ქაცარავა ანიტა 0 0 0

Teams starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID Elo FED Equipo M.
1 კიზირია კახაბერ 13619977 1462 GEO XV საჯარო სკოლა 1
2 წურწუმია ლუკა 13624130 1355 GEO II საჯარო სკოლა 2 1
3 არველაძე ლაშა 13614525 1310 GEO V საჯარო სკოლა 1
4 წულაია მიშიკო 13617060 1287 GEO II საჯარო სკოლა 2 2
5 ხარშილაძე დავით 13623460 1253 GEO XV საჯარო სკოლა 2
6 სოლომონია ნინო 13615440 1222 GEO XV საჯარო სკოლა 4
7 სიჭინავა ჯუმბერ 13623079 1210 GEO III საჯარო სკოლა 3
8 სანიკიძე ანა 13620860 1195 GEO II საჯარო სკოლა 4
9 კვარაცხელია გიორგი 13620851 1128 GEO III საჯარო სკოლა 1
10 კაკულია დემეტრე 13623435 1114 GEO V საჯარო სკოლა 2
11 გვასალია გაგა 13624431 1101 GEO III საჯარო სკოლა 2
12 ჩიკვაიძე საბა 13625039 1075 GEO XII საჯარო სკოლა 2
13 ჯაბელია ლუკა 13621068 1036 GEO III საჯარო სკოლა 2 1
14 ალანია ალექსანდრე 0 GEO IV საჯარო სკოლა 1
15 ალანია ნინო 0 GEO III საჯარო სკოლა 5
16 გრიგალაშვილი მარიამი 0 GEO XII საჯარო სკოლა 4
17 გურგენაძე ნინო 0 GEO I საჯარო სკოლა 5
18 დანელია ნია 0 GEO V საჯარო სკოლა 4
19 დოლიძე მანანა 0 GEO II საჯარო სკოლა 2 5
20 ვადაქარია თეკლა 0 GEO III საჯარო სკოლა 2 4
21 ვაშაკიძე ალექსანდრე 0 GEO I საჯარო სკოლა 1
22 იოსავა დავითი 0 GEO V საჯარო სკოლა 3
23 კაკალია ლიზი 0 GEO I საჯარო სკოლა 4
24 კაპასნიძე გიორგი 0 GEO IV საჯარო სკოლა 2
25 კოდუა ლუკა 0 GEO III საჯარო სკოლა 2 2
26 კულუა დავითი 0 GEO III საჯარო სკოლა 2 3
27 ლაშხია საბა 0 GEO ფიზიკა მათემატიკის სკოლა 1
28 ლემონჯავა სალომე 0 GEO II საჯარო სკოლა 5
29 ლომაძე ნინო 0 GEO IV საჯარო სკოლა 4
30 მალანია ლიზი 0 GEO V საჯარო სკოლა 5
31 მარგალიტაძე ამირან 0 GEO ფიზიკა მათემატიკის სკოლა 2
32 მატკავა ანასტასია 0 GEO II საჯარო სკოლა 2 4
33 მიმინოშვილი ლუკა 0 GEO II საჯარო სკოლა 2 3
34 პაპასკირი ნიკა 0 GEO I საჯარო სკოლა 2
35 რურუა ზიზი 0 GEO ფიზიკა მათემატიკის სკოლა 5
36 რუსია საბა 0 GEO I საჯარო სკოლა 3
37 სანიკიძე გიორგი 0 GEO II საჯარო სკოლა 2
38 სარიშვილი ლიზი 0 GEO III საჯარო სკოლა 4
39 სოლომონიძე მარიამი 0 GEO XII საჯარო სკოლა 5
40 ქაცარავა ანიტა 0 GEO III საჯარო სკოლა 2 5
41 ქვარცხავა მარი 0 GEO ფიზიკა მათემატიკის სკოლა 4
42 შავგულიძე რატი 0 GEO II საჯარო სკოლა 3
43 ჩიკვაიძე ლუკა 13625020 0 GEO XII საჯარო სკოლა 1
44 ჩიტეიშვილი ლინდა 0 GEO IV საჯარო სკოლა 5
45 ჩიჩუა ლუკა 0 GEO XII საჯარო სკოლა 3
46 ცირამუა გიორგი 0 GEO XV საჯარო სკოლა 3
47 ცომაია ილია 0 GEO IV საჯარო სკოლა 3
48 წიწილაშვილი ნიკა 13615459 0 GEO II საჯარო სკოლა 1
49 ხიზანიშვილი თამაზ 0 GEO ფიზიკა მათემატიკის სკოლა 3
50 ხოფერია ბარბარე 0 GEO XV საჯარო სკოლა 5

Round 1

M. 1   XV საჯარო სკოლა Elo - 6   XII საჯარო სკოლა Elo 4 : 1
1.1 კიზირია, კახაბერ 1462 - ჩიკვაიძე, ლუკა 0 1 - 0
1.2 ხარშილაძე, დავით 1253 - ჩიკვაიძე, საბა 1075 1 - 0
1.3 ცირამუა, გიორგი 0 - ჩიჩუა, ლუკა 0 1 - 0
1.4 სოლომონია, ნინო 1222 - გრიგალაშვილი, მარიამი 0 1 - 0
1.5 ხოფერია, ბარბარე 0 - სოლომონიძე, მარიამი 0 0 - 1
M. 7   III საჯარო სკოლა 2 Elo - 2   II საჯარო სკოლა 2 Elo 4½: ½
2.1 ჯაბელია, ლუკა 1036 - წურწუმია, ლუკა 1355 1 - 0
2.2 კოდუა, ლუკა 0 - წულაია, მიშიკო 1287 1 - 0
2.3 კულუა, დავითი 0 - მიმინოშვილი, ლუკა 0 1 - 0
2.4 ვადაქარია, თეკლა 0 - მატკავა, ანასტასია 0 ½ - ½
2.5 ქაცარავა, ანიტა 0 - დოლიძე, მანანა 0 1 - 0
M. 3   III საჯარო სკოლა Elo - 8   I საჯარო სკოლა Elo 2½:2½
3.1 კვარაცხელია, გიორგი 1128 - ვაშაკიძე, ალექსანდრე 0 - - +
3.2 გვასალია, გაგა 1101 - პაპასკირი, ნიკა 0 1 - 0
3.3 სიჭინავა, ჯუმბერ 1210 - რუსია, საბა 0 1 - 0
3.4 სარიშვილი, ლიზი 0 - კაკალია, ლიზი 0 ½ - ½
3.5 ალანია, ნინო 0 - გურგენაძე, ნინო 0 0 - 1
M. 9   IV საჯარო სკოლა Elo - 4   V საჯარო სკოლა Elo ½ :4½
4.1 ალანია, ალექსანდრე 0 - არველაძე, ლაშა 1310 0 - 1
4.2 კაპასნიძე, გიორგი 0 - კაკულია, დემეტრე 1114 0 - 1
4.3 ცომაია, ილია 0 - იოსავა, დავითი 0 ½ - ½
4.4 ლომაძე, ნინო 0 - დანელია, ნია 0 0 - 1
4.5 ჩიტეიშვილი, ლინდა 0 - მალანია, ლიზი 0 0 - 1
M. 5   II საჯარო სკოლა Elo - 10   ფიზიკა მათემატიკის სკოლა Elo 5 : 0
5.1 წიწილაშვილი, ნიკა 0 - ლაშხია, საბა 0 1 - 0
5.2 სანიკიძე, გიორგი 0 - მარგალიტაძე, ამირან 0 1 - 0
5.3 შავგულიძე, რატი 0 - ხიზანიშვილი, თამაზ 0 1 - 0
5.4 სანიკიძე, ანა 1195 - ქვარცხავა, მარი 0 1 - 0
5.5 ლემონჯავა, სალომე 0 - რურუა, ზიზი 0 1 - 0

Round 2

M. 5   II საჯარო სკოლა Elo - 1   XV საჯარო სკოლა Elo 2 : 3
1.1 წიწილაშვილი, ნიკა 0 - კიზირია, კახაბერ 1462 0 - 1
1.2 სანიკიძე, გიორგი 0 - ხარშილაძე, დავით 1253 0 - 1
1.3 შავგულიძე, რატი 0 - ცირამუა, გიორგი 0 1 - 0
1.4 სანიკიძე, ანა 1195 - სოლომონია, ნინო 1222 0 - 1
1.5 ლემონჯავა, სალომე 0 - ხოფერია, ბარბარე 0 1 - 0
M. 4   V საჯარო სკოლა Elo - 7   III საჯარო სკოლა 2 Elo 4 : 1
2.1 არველაძე, ლაშა 1310 - ჯაბელია, ლუკა 1036 1 - 0
2.2 კაკულია, დემეტრე 1114 - კოდუა, ლუკა 0 1 - 0
2.3 იოსავა, დავითი 0 - კულუა, დავითი 0 0 - 1
2.4 დანელია, ნია 0 - ვადაქარია, თეკლა 0 1 - 0
2.5 მალანია, ლიზი 0 - ქაცარავა, ანიტა 0 1 - 0
M. 2   II საჯარო სკოლა 2 Elo - 3   III საჯარო სკოლა Elo 3 : 2
3.1 წურწუმია, ლუკა 1355 - კვარაცხელია, გიორგი 1128 + - -
3.2 წულაია, მიშიკო 1287 - გვასალია, გაგა 1101 0 - 1
3.3 მიმინოშვილი, ლუკა 0 - სიჭინავა, ჯუმბერ 1210 1 - 0
3.4 მატკავა, ანასტასია 0 - სარიშვილი, ლიზი 0 1 - 0
3.5 დოლიძე, მანანა 0 - ალანია, ნინო 0 0 - 1
M. 8   I საჯარო სკოლა Elo - 6   XII საჯარო სკოლა Elo 2 : 3
4.1 ვაშაკიძე, ალექსანდრე 0 - ჩიკვაიძე, ლუკა 0 0 - 1
4.2 პაპასკირი, ნიკა 0 - ჩიკვაიძე, საბა 1075 0 - 1
4.3 რუსია, საბა 0 - ჩიჩუა, ლუკა 0 1 - 0
4.4 კაკალია, ლიზი 0 - გრიგალაშვილი, მარიამი 0 1 - 0
4.5 გურგენაძე, ნინო 0 - სოლომონიძე, მარიამი 0 0 - 1
M. 10   ფიზიკა მათემატიკის სკოლა Elo - 9   IV საჯარო სკოლა Elo 2 : 3
5.1 ლაშხია, საბა 0 - ალანია, ალექსანდრე 0 1 - 0
5.2 მარგალიტაძე, ამირან 0 - კაპასნიძე, გიორგი 0 1 - 0
5.3 ხიზანიშვილი, თამაზ 0 - ცომაია, ილია 0 0 - 1
5.4 ქვარცხავა, მარი 0 - ლომაძე, ნინო 0 0 - 1
5.5 რურუა, ზიზი 0 - ჩიტეიშვილი, ლინდა 0 0 - 1

Round 3

M. 1   XV საჯარო სკოლა Elo - 4   V საჯარო სკოლა Elo 4 : 1
1.1 კიზირია, კახაბერ 1462 - არველაძე, ლაშა 1310 1 - 0
1.2 ხარშილაძე, დავით 1253 - კაკულია, დემეტრე 1114 1 - 0
1.3 ცირამუა, გიორგი 0 - იოსავა, დავითი 0 1 - 0
1.4 სოლომონია, ნინო 1222 - დანელია, ნია 0 1 - 0
1.5 ხოფერია, ბარბარე 0 - მალანია, ლიზი 0 0 - 1
M. 6   XII საჯარო სკოლა Elo - 2   II საჯარო სკოლა 2 Elo 1 : 4
2.1 ჩიკვაიძე, ლუკა 0 - წურწუმია, ლუკა 1355 0 - 1
2.2 ჩიკვაიძე, საბა 1075 - წულაია, მიშიკო 1287 0 - 1
2.3 ჩიჩუა, ლუკა 0 - მიმინოშვილი, ლუკა 0 0 - 1
2.4 გრიგალაშვილი, მარიამი 0 - მატკავა, ანასტასია 0 0 - 1
2.5 სოლომონიძე, მარიამი 0 - დოლიძე, მანანა 0 1 - 0
M. 7   III საჯარო სკოლა 2 Elo - 5   II საჯარო სკოლა Elo 2 : 3
3.1 ჯაბელია, ლუკა 1036 - წიწილაშვილი, ნიკა 0 1 - 0
3.2 კოდუა, ლუკა 0 - სანიკიძე, გიორგი 0 0 - 1
3.3 კულუა, დავითი 0 - შავგულიძე, რატი 0 1 - 0
3.4 ვადაქარია, თეკლა 0 - სანიკიძე, ანა 1195 0 - 1
3.5 ქაცარავა, ანიტა 0 - ლემონჯავა, სალომე 0 0 - 1
M. 9   IV საჯარო სკოლა Elo - 8   I საჯარო სკოლა Elo 2 : 3
4.1 ალანია, ალექსანდრე 0 - ვაშაკიძე, ალექსანდრე 0 0 - 1
4.2 კაპასნიძე, გიორგი 0 - პაპასკირი, ნიკა 0 0 - 1
4.3 ცომაია, ილია 0 - რუსია, საბა 0 1 - 0
4.4 ლომაძე, ნინო 0 - კაკალია, ლიზი 0 0 - 1
4.5 ჩიტეიშვილი, ლინდა 0 - გურგენაძე, ნინო 0 1 - 0
M. 3   III საჯარო სკოლა Elo - 10   ფიზიკა მათემატიკის სკოლა Elo 4 : 1
5.1 კვარაცხელია, გიორგი 1128 - ლაშხია, საბა 0 - - +
5.2 გვასალია, გაგა 1101 - მარგალიტაძე, ამირან 0 1 - 0
5.3 სიჭინავა, ჯუმბერ 1210 - ხიზანიშვილი, თამაზ 0 1 - 0
5.4 სარიშვილი, ლიზი 0 - ქვარცხავა, მარი 0 1 - 0
5.5 ალანია, ნინო 0 - რურუა, ზიზი 0 1 - 0

Round 4

M. 2   II საჯარო სკოლა 2 Elo - 1   XV საჯარო სკოლა Elo 1 : 4
1.1 წურწუმია, ლუკა 1355 - კიზირია, კახაბერ 1462 0 - 1
1.2 წულაია, მიშიკო 1287 - ხარშილაძე, დავით 1253 0 - 1
1.3 მიმინოშვილი, ლუკა 0 - ცირამუა, გიორგი 0 0 - 1
1.4 მატკავა, ანასტასია 0 - სოლომონია, ნინო 1222 0 - 1
1.5 დოლიძე, მანანა 0 - ხოფერია, ბარბარე 0 + - -
M. 4   V საჯარო სკოლა Elo - 5   II საჯარო სკოლა Elo ½ :4½
2.1 არველაძე, ლაშა 1310 - წიწილაშვილი, ნიკა 0 ½ - ½
2.2 კაკულია, დემეტრე 1114 - სანიკიძე, გიორგი 0 0 - 1
2.3 იოსავა, დავითი 0 - შავგულიძე, რატი 0 0 - 1
2.4 დანელია, ნია 0 - სანიკიძე, ანა 1195 0 - 1
2.5 მალანია, ლიზი 0 - ლემონჯავა, სალომე 0 0 - 1
M. 9   IV საჯარო სკოლა Elo - 3   III საჯარო სკოლა Elo 2 : 3
3.1 ალანია, ალექსანდრე 0 - კვარაცხელია, გიორგი 1128 + - -
3.2 კაპასნიძე, გიორგი 0 - გვასალია, გაგა 1101 0 - 1
3.3 ცომაია, ილია 0 - სიჭინავა, ჯუმბერ 1210 0 - 1
3.4 ლომაძე, ნინო 0 - სარიშვილი, ლიზი 0 0 - 1
3.5 ჩიტეიშვილი, ლინდა 0 - ალანია, ნინო 0 1 - 0
M. 8   I საჯარო სკოლა Elo - 7   III საჯარო სკოლა 2 Elo 2 : 3
4.1 ვაშაკიძე, ალექსანდრე 0 - ჯაბელია, ლუკა 1036 0 - 1
4.2 პაპასკირი, ნიკა 0 - კოდუა, ლუკა 0 0 - 1
4.3 რუსია, საბა 0 - კულუა, დავითი 0 0 - 1
4.4 კაკალია, ლიზი 0 - ვადაქარია, თეკლა 0 1 - 0
4.5 გურგენაძე, ნინო 0 - ქაცარავა, ანიტა 0 1 - 0
M. 10   ფიზიკა მათემატიკის სკოლა Elo - 6   XII საჯარო სკოლა Elo 2 : 3
5.1 ლაშხია, საბა 0 - ჩიკვაიძე, ლუკა 0 0 - 1
5.2 მარგალიტაძე, ამირან 0 - ჩიკვაიძე, საბა 1075 0 - 1
5.3 ხიზანიშვილი, თამაზ 0 - ჩიჩუა, ლუკა 0 1 - 0
5.4 ქვარცხავა, მარი 0 - გრიგალაშვილი, მარიამი 0 + - -
5.5 რურუა, ზიზი 0 - სოლომონიძე, მარიამი 0 - - +

Round 5

M. 1   XV საჯარო სკოლა Elo - 3   III საჯარო სკოლა Elo 3 : 2
1.1 კიზირია, კახაბერ 1462 - კვარაცხელია, გიორგი 1128 1 - 0
1.2 ხარშილაძე, დავით 1253 - გვასალია, გაგა 1101 0 - 1
1.3 ცირამუა, გიორგი 0 - სიჭინავა, ჯუმბერ 1210 1 - 0
1.4 სოლომონია, ნინო 1222 - სარიშვილი, ლიზი 0 1 - 0
1.5 ხოფერია, ბარბარე 0 - ალანია, ნინო 0 - - +
M. 5   II საჯარო სკოლა Elo - 2   II საჯარო სკოლა 2 Elo 3½:1½
2.1 წიწილაშვილი, ნიკა 0 - წურწუმია, ლუკა 1355 0 - 1
2.2 სანიკიძე, გიორგი 0 - წულაია, მიშიკო 1287 1 - 0
2.3 შავგულიძე, რატი 0 - მიმინოშვილი, ლუკა 0 ½ - ½
2.4 სანიკიძე, ანა 1195 - მატკავა, ანასტასია 0 1 - 0
2.5 ლემონჯავა, სალომე 0 - დოლიძე, მანანა 0 1 - 0
M. 6   XII საჯარო სკოლა Elo - 4   V საჯარო სკოლა Elo 1½:3½
3.1 ჩიკვაიძე, ლუკა 0 - არველაძე, ლაშა 1310 0 - 1
3.2 ჩიკვაიძე, საბა 1075 - კაკულია, დემეტრე 1114 1 - 0
3.3 ჩიჩუა, ლუკა 0 - იოსავა, დავითი 0 ½ - ½
3.4 გრიგალაშვილი, მარიამი 0 - დანელია, ნია 0 0 - 1
3.5 სოლომონიძე, მარიამი 0 - მალანია, ლიზი 0 0 - 1
M. 7   III საჯარო სკოლა 2 Elo - 9   IV საჯარო სკოლა Elo 5 : 0
4.1 ჯაბელია, ლუკა 1036 - ალანია, ალექსანდრე 0 1 - 0
4.2 კოდუა, ლუკა 0 - კაპასნიძე, გიორგი 0 1 - 0
4.3 კულუა, დავითი 0 - ცომაია, ილია 0 1 - 0
4.4 ვადაქარია, თეკლა 0 - ლომაძე, ნინო 0 1 - 0
4.5 ქაცარავა, ანიტა 0 - ჩიტეიშვილი, ლინდა 0 1 - 0
M. 10   ფიზიკა მათემატიკის სკოლა Elo - 8   I საჯარო სკოლა Elo 2 : 3
5.1 ლაშხია, საბა 0 - ვაშაკიძე, ალექსანდრე 0 1 - 0
5.2 მარგალიტაძე, ამირან 0 - პაპასკირი, ნიკა 0 1 - 0
5.3 ხიზანიშვილი, თამაზ 0 - რუსია, საბა 0 - - +
5.4 ქვარცხავა, მარი 0 - კაკალია, ლიზი 0 0 - 1
5.5 რურუა, ზიზი 0 - გურგენაძე, ნინო 0 - - +

Round 6

M. 7   III საჯარო სკოლა 2 Elo - 1   XV საჯარო სკოლა Elo 2 : 3
1.1 ჯაბელია, ლუკა 1036 - კიზირია, კახაბერ 1462 0 - 1
1.2 კოდუა, ლუკა 0 - ხარშილაძე, დავით 1253 0 - 1
1.3 კულუა, დავითი 0 - ცირამუა, გიორგი 0 1 - 0
1.4 ვადაქარია, თეკლა 0 - სოლომონია, ნინო 1222 0 - 1
1.5 ქაცარავა, ანიტა 0 - ხოფერია, ბარბარე 0 + - -
M. 3   III საჯარო სკოლა Elo - 5   II საჯარო სკოლა Elo 2 : 3
2.1 კვარაცხელია, გიორგი 1128 - წიწილაშვილი, ნიკა 0 - - +
2.2 გვასალია, გაგა 1101 - სანიკიძე, გიორგი 0 1 - 0
2.3 სიჭინავა, ჯუმბერ 1210 - შავგულიძე, რატი 0 0 - 1
2.4 სარიშვილი, ლიზი 0 - სანიკიძე, ანა 1195 0 - 1
2.5 ალანია, ნინო 0 - ლემონჯავა, სალომე 0 1 - 0
M. 4   V საჯარო სკოლა Elo - 8   I საჯარო სკოლა Elo 5 : 0
3.1 არველაძე, ლაშა 1310 - ვაშაკიძე, ალექსანდრე 0 1 - 0
3.2 კაკულია, დემეტრე 1114 - პაპასკირი, ნიკა 0 + - -
3.3 იოსავა, დავითი 0 - რუსია, საბა 0 1 - 0
3.4 დანელია, ნია 0 - კაკალია, ლიზი 0 1 - 0
3.5 მალანია, ლიზი 0 - გურგენაძე, ნინო 0 1 - 0
M. 6   XII საჯარო სკოლა Elo - 9   IV საჯარო სკოლა Elo 3 : 2
4.1 ჩიკვაიძე, ლუკა 0 - ალანია, ალექსანდრე 0 1 - 0
4.2 ჩიკვაიძე, საბა 1075 - კაპასნიძე, გიორგი 0 1 - 0
4.3 ჩიჩუა, ლუკა 0 - ცომაია, ილია 0 0 - 1
4.4 გრიგალაშვილი, მარიამი 0 - ლომაძე, ნინო 0 - - +
4.5 სოლომონიძე, მარიამი 0 - ჩიტეიშვილი, ლინდა 0 1 - 0
M. 2   II საჯარო სკოლა 2 Elo - 10   ფიზიკა მათემატიკის სკოლა Elo 5 : 0
5.1 წურწუმია, ლუკა 1355 - ლაშხია, საბა 0 1 - 0
5.2 წულაია, მიშიკო 1287 - მარგალიტაძე, ამირან 0 1 - 0
5.3 მიმინოშვილი, ლუკა 0 - ხიზანიშვილი, თამაზ 0 + - -
5.4 მატკავა, ანასტასია 0 - ქვარცხავა, მარი 0 1 - 0
5.5 დოლიძე, მანანა 0 - რურუა, ზიზი 0 + - -

Round 7

M. 8   I საჯარო სკოლა Elo - 1   XV საჯარო სკოლა Elo 1 : 4
1.1 ვაშაკიძე, ალექსანდრე 0 - კიზირია, კახაბერ 1462 0 - 1
1.2 პაპასკირი, ნიკა 0 - ხარშილაძე, დავით 1253 - - +
1.3 რუსია, საბა 0 - ცირამუა, გიორგი 0 0 - 1
1.4 კაკალია, ლიზი 0 - სოლომონია, ნინო 1222 0 - 1
1.5 გურგენაძე, ნინო 0 - ხოფერია, ბარბარე 0 + - -
M. 5   II საჯარო სკოლა Elo - 6   XII საჯარო სკოლა Elo 4 : 1
2.1 წიწილაშვილი, ნიკა 0 - ჩიკვაიძე, ლუკა 0 1 - 0
2.2 სანიკიძე, გიორგი 0 - ჩიკვაიძე, საბა 1075 1 - 0
2.3 შავგულიძე, რატი 0 - ჩიჩუა, ლუკა 0 1 - 0
2.4 სანიკიძე, ანა 1195 - გრიგალაშვილი, მარიამი 0 + - -
2.5 ლემონჯავა, სალომე 0 - სოლომონიძე, მარიამი 0 0 - 1
M. 3   III საჯარო სკოლა Elo - 4   V საჯარო სკოლა Elo 2 : 3
3.1 კვარაცხელია, გიორგი 1128 - არველაძე, ლაშა 1310 - - +
3.2 გვასალია, გაგა 1101 - კაკულია, დემეტრე 1114 1 - 0
3.3 სიჭინავა, ჯუმბერ 1210 - იოსავა, დავითი 0 1 - 0
3.4 სარიშვილი, ლიზი 0 - დანელია, ნია 0 0 - 1
3.5 ალანია, ნინო 0 - მალანია, ლიზი 0 0 - 1
M. 9   IV საჯარო სკოლა Elo - 2   II საჯარო სკოლა 2 Elo 1 : 4
4.1 ალანია, ალექსანდრე 0 - წურწუმია, ლუკა 1355 - - +
4.2 კაპასნიძე, გიორგი 0 - წულაია, მიშიკო 1287 0 - 1
4.3 ცომაია, ილია 0 - მიმინოშვილი, ლუკა 0 0 - 1
4.4 ლომაძე, ნინო 0 - მატკავა, ანასტასია 0 0 - 1
4.5 ჩიტეიშვილი, ლინდა 0 - დოლიძე, მანანა 0 1 - 0
M. 10   ფიზიკა მათემატიკის სკოლა Elo - 7   III საჯარო სკოლა 2 Elo 0 : 5
5.1 ლაშხია, საბა 0 - ჯაბელია, ლუკა 1036 0 - 1
5.2 მარგალიტაძე, ამირან 0 - კოდუა, ლუკა 0 0 - 1
5.3 ხიზანიშვილი, თამაზ 0 - კულუა, დავითი 0 0 - 1
5.4 ქვარცხავა, მარი 0 - ვადაქარია, თეკლა 0 0 - 1
5.5 რურუა, ზიზი 0 - ქაცარავა, ანიტა 0 - - +

Players ranking

M. Name Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Partidas Elo medio
M. კიზირია კახაბერ 1462 GEO 13619977 1 1 1 1 1 1 1 7,0 7 1118
1 ხარშილაძე დავით 1253 GEO 13623460 1 1 1 1 0 1 + 6,0 7 1096
2 ცირამუა გიორგი 0 GEO 1 0 1 1 1 0 1 5,0 7 1030
3 სოლომონია ნინო 1222 GEO 13615440 1 1 1 1 1 1 1 7,0 7 1028
4 ხოფერია ბარბარე 0 GEO 0 0 0 - - - - 0,0 7 1000
5 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Partidas Elo medio
  2. II საჯარო სკოლა (Elo medio:1039, Des 1: 12 / Des 2: 25) წიწილაშვილი ნიკა 0 GEO 13615459 1 0 0 ½ 0 + 1 3,5 7 1194
M. სანიკიძე გიორგი 0 GEO 1 0 1 1 1 0 1 5,0 7 1119
1 შავგულიძე რატი 0 GEO 1 1 0 1 ½ 1 1 5,5 7 1030
2 სანიკიძე ანა 1195 GEO 13620860 1 0 1 1 1 1 + 6,0 7 1037
3 ლემონჯავა სალომე 0 GEO 1 1 1 1 1 0 0 5,0 7 1000
4 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Partidas Elo medio
5 არველაძე ლაშა 1310 GEO 13614525 1 1 0 ½ 1 1 + 5,5 7 1083
  3. V საჯარო სკოლა (Elo medio:1085, Des 1: 10 / Des 2: 21,5) კაკულია დემეტრე 1114 GEO 13623435 1 1 0 0 0 + 0 3,0 7 1072
M. იოსავა დავითი 0 GEO ½ 0 0 0 ½ 1 0 2,0 7 1030
1 დანელია ნია 0 GEO 1 1 0 0 1 1 1 5,0 7 1060
2 მალანია ლიზი 0 GEO 1 1 1 0 1 1 1 6,0 7 1000
3 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Partidas Elo medio
4 ჯაბელია ლუკა 1036 GEO 13621068 1 0 1 1 1 0 1 5,0 7 1161
5 კოდუა ლუკა 0 GEO 1 0 0 1 1 0 1 4,0 7 1093
  4. III საჯარო სკოლა 2 (Elo medio:1007, Des 1: 8 / Des 2: 22,5) კულუა დავითი 0 GEO 1 1 1 1 1 1 1 7,0 7 1000
M. ვადაქარია თეკლა 0 GEO ½ 0 0 0 1 0 1 2,5 7 1060
1 ქაცარავა ანიტა 0 GEO 1 0 0 0 1 + + 4,0 7 1000
2 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Partidas Elo medio
3 წურწუმია ლუკა 1355 GEO 13624130 0 + 1 0 1 1 + 5,0 7 1100
4 წულაია მიშიკო 1287 GEO 13617060 0 0 1 0 0 1 1 3,0 7 1061
5 მიმინოშვილი ლუკა 0 GEO 0 1 1 0 ½ + 1 4,5 7 1035
  5. II საჯარო სკოლა 2 (Elo medio:1128, Des 1: 8 / Des 2: 19) მატკავა ანასტასია 0 GEO ½ 1 1 0 0 1 1 4,5 7 1060
M. დოლიძე მანანა 0 GEO 0 0 0 + 0 + 0 2,0 7 1000
1 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Partidas Elo medio
2 ჩიკვაიძე ლუკა 0 GEO 13625020 0 1 0 1 0 1 0 3,0 7 1161
3 ჩიკვაიძე საბა 1075 GEO 13625039 0 1 0 1 1 1 0 4,0 7 1093
4 ჩიჩუა ლუკა 0 GEO 0 0 0 0 ½ 0 0 0,5 7 1000
5 გრიგალაშვილი მარიამი 0 GEO 0 0 0 - 0 - - 0,0 7 1056
  6. XII საჯარო სკოლა (Elo medio:1015, Des 1: 6 / Des 2: 13,5) სოლომონიძე მარიამი 0 GEO 1 1 1 + 0 1 1 6,0 7 1000
M. Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Partidas Elo medio
1 კვარაცხელია გიორგი 1128 GEO 13620851 - - - - 0 - - 0,0 7 1462
2 გვასალია გაგა 1101 GEO 13624431 1 1 1 1 1 1 1 7,0 7 1093
3 სიჭინავა ჯუმბერ 1210 GEO 13623079 1 0 1 1 0 0 1 4,0 7 1000
4 სარიშვილი ლიზი 0 GEO ½ 0 1 1 0 0 0 2,5 7 1060
5 ალანია ნინო 0 GEO 0 1 1 0 + 1 0 4,0 7 1000
  7. III საჯარო სკოლა (Elo medio:1088, Des 1: 5 / Des 2: 17,5) Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Partidas Elo medio
M. ვაშაკიძე ალექსანდრე 0 GEO + 0 1 0 0 0 0 2,0 7 1135
1 პაპასკირი ნიკა 0 GEO 0 0 1 0 0 - - 1,0 7 1035
2 რუსია საბა 0 GEO 0 1 0 0 + 0 0 2,0 7 1035
3 კაკალია ლიზი 0 GEO ½ 1 1 1 1 0 0 4,5 7 1032
4 გურგენაძე ნინო 0 GEO 1 0 0 1 + 0 + 4,0 7 1000
5 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Partidas Elo medio
  8. I საჯარო სკოლა (Elo medio:1000, Des 1: 5 / Des 2: 13,5) ალანია ალექსანდრე 0 GEO 0 0 0 + 0 0 - 1,0 7 1069
M. კაპასნიძე გიორგი 0 GEO 0 0 0 0 0 0 0 0,0 7 1082
1 ცომაია ილია 0 GEO ½ 1 1 0 0 1 0 3,5 7 1030
2 ლომაძე ნინო 0 GEO 0 1 0 0 0 + 0 2,0 7 1000
3 ჩიტეიშვილი ლინდა 0 GEO 0 1 1 1 0 0 1 4,0 7 1000
4 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Partidas Elo medio
5 ლაშხია საბა 0 GEO 0 1 + 0 1 0 0 3,0 7 1065
  9. IV საჯარო სკოლა (Elo medio:1000, Des 1: 2 / Des 2: 10,5) მარგალიტაძე ამირან 0 GEO 0 1 0 0 1 0 0 2,0 7 1066
M. ხიზანიშვილი თამაზ 0 GEO 0 0 0 1 - - 0 1,0 7 1042
1 ქვარცხავა მარი 0 GEO 0 0 0 + 0 0 0 1,0 7 1033
2 რურუა ზიზი 0 GEO 0 0 0 - - - - 0,0 7 1000

Teams ranking

Rk. No.Ini. Equipo Partidas   +    =    -   Des 1   Des 2   Des 3 
1 1 XV საჯარო სკოლა 7 7 0 0 14 25,0 0
2 5 II საჯარო სკოლა 7 6 0 1 12 25,0 0
3 4 V საჯარო სკოლა 7 5 0 2 10 21,5 0
4 7 III საჯარო სკოლა 2 7 4 0 3 8 22,5 0
5 2 II საჯარო სკოლა 2 7 4 0 3 8 19,0 0
6 6 XII საჯარო სკოლა 7 3 0 4 6 13,5 0
7 3 III საჯარო სკოლა 7 2 1 4 5 17,5 0
8 8 I საჯარო სკოლა 7 2 1 4 5 13,5 0
9 9 IV საჯარო სკოლა 7 1 0 6 2 10,5 0
10 10 ფიზიკა მათემატიკის სკოლა 7 0 0 7 0 7,0 0

Teams starting rank

  1. XV საჯარო სკოლა (Elo medio:1187 / Des 1: 14 / Des 2: 25)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 კიზირია კახაბერ 1462 GEO 13619977 7,0 7,0
2 ხარშილაძე დავით 1253 GEO 13623460 6,0 7,0
3 ცირამუა გიორგი 0 GEO 5,0 7,0
4 სოლომონია ნინო 1222 GEO 13615440 7,0 7,0
5 ხოფერია ბარბარე 0 GEO 0,0 7,0
  2. II საჯარო სკოლა 2 (Elo medio:1128 / Des 1: 8 / Des 2: 19)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 წურწუმია ლუკა 1355 GEO 13624130 5,0 7,0
2 წულაია მიშიკო 1287 GEO 13617060 3,0 7,0
3 მიმინოშვილი ლუკა 0 GEO 4,5 7,0
4 მატკავა ანასტასია 0 GEO 4,5 7,0
5 დოლიძე მანანა 0 GEO 2,0 7,0
  3. III საჯარო სკოლა (Elo medio:1088 / Des 1: 5 / Des 2: 17,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 კვარაცხელია გიორგი 1128 GEO 13620851 0,0 7,0
2 გვასალია გაგა 1101 GEO 13624431 7,0 7,0
3 სიჭინავა ჯუმბერ 1210 GEO 13623079 4,0 7,0
4 სარიშვილი ლიზი 0 GEO 2,5 7,0
5 ალანია ნინო 0 GEO 4,0 7,0
  4. V საჯარო სკოლა (Elo medio:1085 / Des 1: 10 / Des 2: 21,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 არველაძე ლაშა 1310 GEO 13614525 5,5 7,0
2 კაკულია დემეტრე 1114 GEO 13623435 3,0 7,0
3 იოსავა დავითი 0 GEO 2,0 7,0
4 დანელია ნია 0 GEO 5,0 7,0
5 მალანია ლიზი 0 GEO 6,0 7,0
  5. II საჯარო სკოლა (Elo medio:1039 / Des 1: 12 / Des 2: 25)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 წიწილაშვილი ნიკა 0 GEO 13615459 3,5 7,0
2 სანიკიძე გიორგი 0 GEO 5,0 7,0
3 შავგულიძე რატი 0 GEO 5,5 7,0
4 სანიკიძე ანა 1195 GEO 13620860 6,0 7,0
5 ლემონჯავა სალომე 0 GEO 5,0 7,0
  6. XII საჯარო სკოლა (Elo medio:1015 / Des 1: 6 / Des 2: 13,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 ჩიკვაიძე ლუკა 0 GEO 13625020 3,0 7,0
2 ჩიკვაიძე საბა 1075 GEO 13625039 4,0 7,0
3 ჩიჩუა ლუკა 0 GEO 0,5 7,0
4 გრიგალაშვილი მარიამი 0 GEO 0,0 7,0
5 სოლომონიძე მარიამი 0 GEO 6,0 7,0
  7. III საჯარო სკოლა 2 (Elo medio:1007 / Des 1: 8 / Des 2: 22,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 ჯაბელია ლუკა 1036 GEO 13621068 5,0 7,0
2 კოდუა ლუკა 0 GEO 4,0 7,0
3 კულუა დავითი 0 GEO 7,0 7,0
4 ვადაქარია თეკლა 0 GEO 2,5 7,0
5 ქაცარავა ანიტა 0 GEO 4,0 7,0
  8. I საჯარო სკოლა (Elo medio:1000 / Des 1: 5 / Des 2: 13,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 ვაშაკიძე ალექსანდრე 0 GEO 2,0 7,0
2 პაპასკირი ნიკა 0 GEO 1,0 7,0
3 რუსია საბა 0 GEO 2,0 7,0
4 კაკალია ლიზი 0 GEO 4,5 7,0
5 გურგენაძე ნინო 0 GEO 4,0 7,0
  9. IV საჯარო სკოლა (Elo medio:1000 / Des 1: 2 / Des 2: 10,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 ალანია ალექსანდრე 0 GEO 1,0 7,0
2 კაპასნიძე გიორგი 0 GEO 0,0 7,0
3 ცომაია ილია 0 GEO 3,5 7,0
4 ლომაძე ნინო 0 GEO 2,0 7,0
5 ჩიტეიშვილი ლინდა 0 GEO 4,0 7,0
  10. ფიზიკა მათემატიკის სკოლა (Elo medio:1000 / Des 1: 0 / Des 2: 7)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 ლაშხია საბა 0 GEO 3,0 7,0
2 მარგალიტაძე ამირან 0 GEO 2,0 7,0
3 ხიზანიშვილი თამაზ 0 GEO 1,0 7,0
4 ქვარცხავა მარი 0 GEO 1,0 7,0
5 რურუა ზიზი 0 GEO 0,0 7,0