Fecha | Torneo de ajedrez | Posición inicial | Posición final | Performance |
---|---|---|---|---|
2022-12-02 to 2022-12-02 | Školské MK Žilina 2022 v zrýchlenom šachu Dievčatá stredné školy | 6 | 5 [+1] | 1323 |
2022-10-04 to 2022-10-04 | MO SŠ Žilina | 12 | 11 [+1] | 1291 |
2022-06-14 to 2022-06-14 | MSR družstiev stredných škôl 2022 | 7 | 35 [-28] | 767 |
2021-12-08 to 2021-12-08 | Majstrovstva kraja Zilina 2021 online Stredne skoly | 27 | 22 [+5] | 1438 |
2022-02-11 to 2022-05-27 | 5. liga Zilina 2021/2022 | 59 | 82 [-23] | 0 |
2021-09-11 to 2021-09-11 | MSR mládeže v zrýchlenom šachu 2021 - D16 | 9 | 7 [+2] | 1341 |
2021-09-09 to 2021-09-09 | Majstrovstva okresu stredných škôl 2021 - Žilina | 14 | 12 [+2] | 1313 |
2021-09-11 to 2021-09-11 | MSR mládeže jednotlivcov v zrýchlenom šachu 2021 - všetky kategórie | 125 | 125 [0] | 0 |
2021-04-18 to 2021-04-18 | Majstrovstvá Slovenska družstiev ZŠ 2021 ONLINE | 56 | 56 [0] | 0 |
2021-01-06 to 2021-01-06 | Mladost Open I - 2021 | 26 | 18 [+8] | 1261 |
2020-12-06 to 2020-12-06 | Spektrumchess 2020 1.kolo | 18 | 15 [+3] | 1149 |
2020-12-12 to 2020-12-12 | Majstrovstvá Slovenska žiačok ZŠ v ONLINE šachu 2020 | 26 | 26 [0] | 0 |
2020-11-27 to 2020-11-27 | Majstrovstva kraja Zilina 2020 online Zakladne skoly | 18 | 17 [+1] | 1259 |
2020-11-22 to 2020-11-22 | Majstrovstvá ZA okresu ZS 2020 | 10 | 10 [0] | 1198 |
2020-10-23 to 2021-02-26 | 5. liga Zilina 2020/2021 | 97 | 97 [0] | 0 |
2020-09-13 to 2020-09-13 | MSR mládeže v zrýchlenom šachu 2020 - D16 | 11 | 11 [0] | 1224 |
2020-09-13 to 2020-09-13 | MSR mládeže v zrýchlenom šachu 2020 - všetky kategórie | 136 | 136 [0] | 0 |
2019-12-28 to 2019-12-28 | Vianocny turnaj | 9 | 3 [+6] | 1351 |
2019-04-23 to 2019-04-30 | MSR 2019 deti a mladeze D14 | 16 | 13 [+3] | 1326 |
2019-05-26 to 2019-05-26 | MSR družstiev starších žiakov v zrýchlenom šachu 2019 | 103 | 88 [+15] | 1082 |
2020-01-07 to 2020-01-07 | Dorastenecka liga kraj Zilina 2019/20 | 21 | 27 [-6] | 623 |
2019-11-06 to 2019-11-06 | Majstrovstva okresu zakladnych skol - Zilina | 12 | 22 [-10] | 1102 |
2019-11-06 to 2019-11-06 | Majstrovstva okresu zakladnych skol - Zilina | 12 | 22 [-10] | 1102 |
2019-03-23 to 2019-03-23 | SpektrumChess 3 Čadca | 8 | 10 [-2] | 1149 |
2019-03-30 to 2019-03-30 | Spektrum Old Žilina | 11 | 9 [+2] | 1321 |
2019-11-22 to 2019-11-24 | Jesenný turnaj 2019 | 5 | 5 [0] | 1176 |
2019-05-25 to 2019-05-25 | MSR 2019 deti a mladeze rapid D14 | 15 | 8 [+7] | 1309 |
2019-02-27 to 2019-03-01 | Jarný šachový festival Kľačno 2019 - FIDE Open | 14 | 16 [-2] | 1082 |
2019-03-26 to 2019-03-26 | MSR 4 členných zmiešaných družstiev ZŠ 2018/2019 | 16 | 6 [+10] | 1329 |
2018-10-26 to 2019-03-15 | 5. liga Zilina 2018/2019 | 36 | 41 [-5] | 1501 |
2018-03-28 to 2018-03-28 | MSR družstiev ZŠ 2018 | 131 | 25 [+106] | 1398 |
2018-10-25 to 2018-10-25 | Majstrovstva okresu základných škôl - Žilina | 12 | 5 [+7] | 1323 |
2018-03-03 to 2018-03-03 | Spektrum Chess 4 turnaj Čadca | 10 | 8 [+2] | 1242 |
2018-06-02 to 2018-06-02 | Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca D14 | 3 | 3 [0] | 1334 |
2018-05-25 to 2018-05-27 | European Union Youth Rapid Championship 2018 U14 | 47 | 44 [+3] | 1161 |
2017-11-18 to 2017-11-18 | Spektrum Chess Čadca | 13 | 18 [-5] | 1164 |
2017-09-30 to 2017-09-30 | GPX Spektrum chess 1, Žilina | 23 | 24 [-1] | 1287 |
2018-07-28 to 2018-08-04 | 17.ročník Letného šachového tábora Koník | 81 | 88 [-7] | 1181 |
2018-12-06 to 2018-12-06 | Mikulassky turnaj Zakamenne | 7 | 4 [+3] | 1568 |
2017-11-09 to 2017-11-09 | Majstrovstvá Oblasti Žilina (KNM,,ZA) | 21 | 17 [+4] | 1274 |
2018-04-21 to 2018-04-27 | MSR 2018 deti a mladeze D14 | 15 | 12 [+3] | 1264 |
2017-10-27 to 2018-03-16 | 5. liga Zilina 2017/2018 | 126 | 103 [+23] | 1172 |
2018-11-15 to 2018-11-15 | Školské majstrovstvá kraja Žilina 2018 žiačky | 8 | 8 [0] | 1354 |
2018-05-12 to 2018-05-12 | MSR v zrýchlenom šachu 2018 - D14 | 14 | 11 [+3] | 1274 |
2018-03-17 to 2018-03-17 | Dubnický šachový turnaj Turnaj A | 62 | 16 [+46] | 1291 |
2018-02-09 to 2018-03-29 | O pohár Mladosti Zilina Žilina | 22 | 11 [+11] | 1469 |
2018-03-24 to 2018-03-24 | Spektrum chess Zilina | 28 | 31 [-3] | 1251 |
2018-01-04 to 2018-01-04 | Dorastenecka liga kraj Zilina 2018 | 29 | 28 [+1] | 1165 |
2016-04-30 to 2016-04-30 | GPX Zakamenne 2016 | 6 | 7 [-1] | 1247 |
2017-08-11 to 2017-08-19 | FIDE OPEN Stare Mesto 2017 | 109 | 107 [+2] | 1085 |
2016-04-16 to 2016-04-23 | MSR 2016 deti a mladeze D12 | 10 | 9 [+1] | 1253 |
2017-08-01 to 2017-08-01 | 16.ročník Letného šachového tábora Koník - bleskový turnaj | 85 | 59 [+26] | 1386 |
2017-07-29 to 2017-08-06 | 16.ročník Letného šachového tábora Koník | 85 | 103 [-18] | 1178 |
2014-11-29 to 2014-11-29 | Šachový kráľ Rajca 9.ročník - GPX | 52 | 38 [+14] | 1052 |
2017-06-03 to 2017-06-03 | Semifinále GPX mládeže v šachu 2016/2017 - skupina STRED kategória D14 | 5 | 3 [+2] | 1304 |
2017-05-26 to 2017-05-26 | MSR družstiev starších žiakov 2017 | 90 | 54 [+36] | 1165 |
2017-05-27 to 2017-05-27 | MSR rapid 2017 kategoria D12 | 12 | 20 [-8] | 868 |
2017-06-18 to 2017-06-18 | Finále GPX 2016/2017 - dievčatá do 14 rokov | 5 | 8 [-3] | 1161 |
2017-02-23 to 2017-02-25 | Senický jarný šachový festival 2017 - Národný Open | 7 | 12 [-5] | 1083 |
2017-02-24 to 2017-04-13 | O pohar Mladosti | 22 | 20 [+2] | 1230 |
2017-04-22 to 2017-04-28 | MSR 2017 deti a mladeze kategoria D12 | 13 | 7 [+6] | 1235 |
2017-03-18 to 2017-03-18 | Dubnický šachový turnaj Turnaj A | 46 | 66 [-20] | 1127 |
2016-10-21 to 2017-01-27 | 5 liga Zilina A skupina 5_clennych druzstiev 2016 2017 | 19 | 11 [+8] | 1337 |
2017-01-02 to 2017-01-05 | Senický zimný šachový festival 2017 - Národný Open | 7 | 5 [+2] | 1260 |
2016-12-17 to 2016-12-17 | Šachový turnaj 4-členné družstvá Neslusa | 18 | 38 [-20] | 991 |
2020-08-01 to 2020-08-09 | MSR 2020 deti a mladeze Podujatie je odlozene - termin a miesto zatial nezname | 162 | 162 [0] | 0 |
2016-08-06 to 2016-08-14 | European Union Youth Championship - U12 | 27 | 28 [-1] | 623 |
2016-10-28 to 2016-10-31 | Senický jesenný šachový festival 2016 - Národný Open | 8 | 5 [+3] | 1153 |
2016-09-16 to 2016-09-18 | FIDE OPEN ORAVICE 2016 | 34 | 38 [-4] | 959 |
2016-10-26 to 2016-10-26 | Majstrovstva okresu Žilina žiakov | 20 | 29 [-9] | 1099 |
2016-06-11 to 2016-06-11 | Finále GPX 2015/2016 - dievčatá do 11 rokov | 4 | 6 [-2] | 1137 |
2016-06-04 to 2016-06-04 | MSR rapid 2016 kategoria D12 | 12 | 13 [-1] | 1111 |
2016-04-09 to 2016-04-09 | Dubnický turnaj O pohár primátora | 27 | 44 [-17] | 1272 |
2016-05-29 to 2016-05-29 | GPX 2016 semifinale stred kategoria D11 | 2 | 3 [-1] | 1355 |
2015-11-28 to 2015-11-28 | Šachový kráľ Rajca 10.ročník - GPX | 8 | 27 [-19] | 1050 |
2016-02-06 to 2016-02-06 | Zimný turnaj v rapid šachu mládeže, Prievidza | 16 | 38 [-22] | 1050 |
2015-11-06 to 2015-11-06 | Majstrovstva okresu ZA, KNM | 19 | 46 [-27] | 1102 |
2015-11-06 to 2015-11-06 | Turnaj GPX Spektrum Chess 02 Čadca | 12 | 25 [-13] | 1078 |
2015-11-07 to 2015-11-07 | Spektrum3 | 18 | 51 [-33] | 1050 |
2015-09-06 to 2015-09-06 | 3.ročník turnaja o Putovný pohár TZOB Bytča | 81 | 88 [-7] | 1367 |
2015-05-23 to 2015-05-23 | MSR rapid 2015 Dievcata do 10 rokov | 9 | 11 [-2] | 1165 |
2015-02-21 to 2015-02-21 | Turnaj GPX Spektrum Chess Čadca | 32 | 22 [+10] | 1094 |
2015-05-08 to 2015-05-08 | Spektrumchess5 | 19 | 59 [-40] | 950 |
2015-04-18 to 2015-04-25 | MSR mladeze 2015 - D10 | 12 | 12 [0] | 933 |
2015-03-14 to 2015-03-14 | Dubnický šachový turnaj žiakov - GPX - O pohár primátora mesta | 117 | 30 [+87] | 1171 |
2015-03-28 to 2015-03-28 | Spektrumchess 4 | 82 | 65 [+17] | 950 |
2015-02-14 to 2015-02-14 | Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2014/15 - 4. turnaj | 46 | 49 [-3] | 973 |
2014-10-25 to 2014-10-25 | Spektrumchess1 | 67 | 34 [+33] | 1098 |
2014-12-13 to 2014-12-13 | Mikulášsky turnaj GPX Majstrovstvo TN kraja | 52 | 28 [+24] | 1072 |
2014-11-13 to 2014-11-13 | Majstrovstva oblasti ZA základných skol | 67 | 39 [+28] | 1112 |
2014-07-26 to 2014-08-02 | 13.ročník Letného šachového tábora Koník | 98 | 98 [0] | 906 |
2014-04-16 to 2014-04-16 | O pohár primátora Mesta Žilina | 72 | 32 [+40] | 1070 |
2014-04-05 to 2014-04-05 | Spektrumchess 5 Žilina | 72 | 62 [+10] | 961 |
2014-05-03 to 2014-05-03 | Jarný šachový turnaj v rapid šachu chlapcov a dievčat zaradený do GPX CVČ Považská Bystrica | 77 | 81 [-4] | 1698 |
2014-05-24 to 2014-05-24 | GPX BB SEM 2014 - D do 11 rokov | 7 | 7 [0] | 930 |
2014-06-07 to 2014-06-07 | Fačkov rapid 2014 - detský turnaj v rapid šachu | 21 | 13 [+8] | 1079 |
2014-01-18 to 2014-01-18 | Spektrumchess3 | 93 | 114 [-21] | 850 |
2014-03-15 to 2014-03-15 | Dubnický šachový turnaj žiakov O pohár primátora mesta | 77 | 87 [-10] | 898 |
2014-04-26 to 2014-04-26 | MSR v rapid šachu 2014 - dievčatá do 10 rokov | 11 | 7 [+4] | 1019 |
2014-07-27 to 2014-07-27 | 13.ročník Letného šachového tábora Koník - bleskový turnaj | 90 | 83 [+7] | 963 |
2014-03-29 to 2014-03-29 | Spektrumchess Žilina | 72 | 62 [+10] | 961 |
2013-11-08 to 2013-11-08 | Majstrovstvá okresu Žilina - žiaci | 73 | 74 [-1] | 898 |
Fecha | Jugadores & Apertura | Resultado | ECO | Ver |
---|---|---|---|---|
2019.04.30 | Bujnova, Karolina (1177) vs (1184) Obrocnikova, Viktoria MSR 2018 deti a mladeze D14 Cuatro Caballos Brentano |
0-1 | C49 | |
2019.04.29 | Obrocnikova, Viktoria (1184) vs (1069) Dubanova, Kristina MSR 2018 deti a mladeze D14 Española Morphy - Graz |
1/2-1/2 | C70 | |
2019.04.28 | Rachelova, Diana (1000) vs (1184) Obrocnikova, Viktoria MSR 2018 deti a mladeze D14 Dos Caballos - Italiana |
0-1 | C55 | |
2019.04.27 | Obrocnikova, Viktoria (1184) vs (1558) Ivanecka, Natalia MSR 2018 deti a mladeze D14 Española Rusa |
0-1 | C79 | |
2019.04.26 | Kubikova, Nina (1201) vs (1184) Obrocnikova, Viktoria MSR 2018 deti a mladeze D14 Española Berlin |
1-0 | C65 | |
2019.04.25 | Obrocnikova, Viktoria (1184) vs (1343) Zetocha, Adela MSR 2018 deti a mladeze D14 Española Cerrada - Lenzerheide |
1/2-1/2 | C92 | |
2019.04.24 | Romanova, Ela (1341) vs (1184) Obrocnikova, Viktoria MSR 2018 deti a mladeze D14 Gambito Viena |
0-1 | C29 | |
2019.04.24 | Obrocnikova, Viktoria (1184) vs (1756) Sevcikova, Lucia MSR 2018 deti a mladeze D14 Alekhine - Escandinava |
0-1 | B02 | |
2019.04.23 | Carnecka, Stella (1488) vs (1184) Obrocnikova, Viktoria MSR 2018 deti a mladeze D14 Inglesa Simétrica Dos Caballos - Cuatro Caballos |
1/2-1/2 | A35 | |
2018.04.27 | Obrocnikova, Viktoria (1101) vs (1512) Sosovickova, Jana MSR 2018 deti a mladeze D14 Petrov |
0-1 | C42 | |
2018.04.25 | Sivicekova, Barbora (1077) vs (1101) Obrocnikova, Viktoria MSR 2018 deti a mladeze D14 Dos Caballos - Italiana |
1-0 | C55 | |
2018.04.24 | Ivanecka, Natalia (1423) vs (1101) Obrocnikova, Viktoria MSR 2018 deti a mladeze D14 Dos Caballos - Lange |
1-0 | C55 | |
2018.04.24 | Obrocnikova, Viktoria (1101) vs (1218) Tokarcikova, Diana MSR 2018 deti a mladeze D14 Española Clásica |
1-0 | C64 | |
2018.04.23 | Krahulcova, Martina (1327) vs (1101) Obrocnikova, Viktoria MSR 2018 deti a mladeze D14 Giuoco Piano - Pianissimo |
0-1 | C54 | |
2018.04.22 | Obrocnikova, Viktoria (1101) vs (1419) Datelova, Daniela MSR 2018 deti a mladeze D14 Francesa Abierta Tarrasch (Cambio) |
0-1 | C08 | |
2018.04.22 | Obrocnikova, Viktoria (1101) vs (1375) Carnecka, Stella MSR 2018 deti a mladeze D14 Siciliana |
0-1 | B33 | |
2018.04.21 | Zudorova, Miroslava (1457) vs (1101) Obrocnikova, Viktoria MSR 2018 deti a mladeze D14 Española Clásica |
0-1 | C64 | |
2017.04.28 | Obrocnikova, Viktoria (1067) vs (1029) Sivicekova, Barbora MSR 2017 deti a mladeze D12 Española Cuatro Caballos |
1-0 | C48 | |
2017.04.27 | Sevcikova, Lucia (1605) vs (1067) Obrocnikova, Viktoria MSR 2017 deti a mladeze D12 Italiana - Semi-Italiana |
1-0 | C50 | |
2017.04.25 | Dubanova, Kristina (1000) vs (1067) Obrocnikova, Viktoria MSR 2017 deti a mladeze D12 Giuoco Piano - Pianissimo |
0-1 | C54 | |
2017.04.25 | Obrocnikova, Viktoria (1067) vs (1651) Bajzova, Livia MSR 2017 deti a mladeze D12 Escandinava |
0-1 | B01 | |
2017.04.24 | Stolarova, Paulina (1000) vs (1067) Obrocnikova, Viktoria MSR 2017 deti a mladeze D12 Italiana |
0-1 | C50 | |
2017.04.23 | Obrocnikova, Viktoria (1067) vs (1161) Urbanova, Tatiana MSR 2017 deti a mladeze D12 Española Cuatro Caballos |
1-0 | C48 | |
2017.04.23 | Obrocnikova, Viktoria (1067) vs (1127) Kubikova, Nina MSR 2017 deti a mladeze D12 Cuatro Caballos Brentano |
0-1 | C49 | |
2017.04.22 | Sosovickova, Jana (1309) vs (1067) Obrocnikova, Viktoria MSR 2017 deti a mladeze D12 Italiana - Pianissimo |
1-0 | C50 | |
2016.08.14 | Trzaskowska, Hanna (1292) vs (1157) Obrocnikova, Viktoria European Union Youth Championship - U12 Española Morphy - Anderssen |
1-0 | C77 | |
2016.08.13 | Obrocnikova, Viktoria (1157) vs (1435) Palttala, Atte European Union Youth Championship - U12 Caro-Kann Caballo Clásico - Caro-Kann Caballo Clásico |
0-1 | B18 | |
2016.08.12 | Hunter, Eoin (1381) vs (1157) Obrocnikova, Viktoria European Union Youth Championship - U12 Italiana - Pianissimo |
1-0 | C50 | |
2016.08.11 | Obrocnikova, Viktoria (1157) vs (1629) Kiss, Eniko European Union Youth Championship - U12 Siciliana Moscú |
0-1 | B52 | |
2016.08.10 | Ret, Adam Josef (1398) vs (1157) Obrocnikova, Viktoria European Union Youth Championship - U12 Semi-Eslava Merano |
1-0 | D46 | |
2016.08.09 | Obrocnikova, Viktoria (1157) vs (1315) Burenkovs, Artjoms European Union Youth Championship - U12 Siciliana - Philidor |
0-1 | B20 | |
2016.08.08 | Versekenaite, Gabija (1332) vs (1157) Obrocnikova, Viktoria European Union Youth Championship - U12 Española del cambio (Gligoric) - Española del cambio (Gligoric) |
1-0 | C69 | |
2016.08.07 | Vokoun, Tomas (1371) vs (1157) Obrocnikova, Viktoria European Union Youth Championship - U12 Giuoco Piano - Greco |
1-0 | C54 | |
2016.08.06 | Obrocnikova, Viktoria (1157) vs (1657) Povilaitis, Tomas European Union Youth Championship - U12 Caro-Kann |
0-1 | B10 | |
2016.04.23 | Obrocnikova, Viktoria (1188) vs (1000) Majerova, Ema MSR 2016 deti a mladeze D12 Italiana - Cuatro Caballos |
1-0 | C50 | |
2016.04.22 | Fajtakova, Silvia (1166) vs (1188) Obrocnikova, Viktoria MSR 2016 deti a mladeze D12 Española Morphy - Clásica |
0-1 | C70 | |
2016.04.21 | Obrocnikova, Viktoria (1188) vs (1554) Korenova, Simona MSR 2016 deti a mladeze D12 Siciliana |
0-1 | B50 | |
2016.04.19 | Tokarcikova, Diana (1432) vs (1188) Obrocnikova, Viktoria MSR 2016 deti a mladeze D12 Giuoco Piano |
1-0 | C53 | |
2016.04.18 | Sivicekova, Barbora (1000) vs (1188) Obrocnikova, Viktoria MSR 2016 deti a mladeze D12 Italiana - Cuatro Caballos (Pianissimo) |
0-1 | C50 | |
2016.04.18 | Obrocnikova, Viktoria (1188) vs (1040) Matisova, Krisztina MSR 2016 deti a mladeze D12 Italiana |
1-0 | C50 | |
2016.04.17 | Ivanecka, Natalia (1325) vs (1188) Obrocnikova, Viktoria MSR 2016 deti a mladeze D12 Nimzo-India Saemisch - Nimzo-India Saemisch |
1-0 | E24 | |
2016.04.16 | Obrocnikova, Viktoria (1188) vs (1509) Vozarova, Adriana MSR 2016 deti a mladeze D12 Dos Caballos - Italiana |
0-1 | C55 | |
2015.04.25 | Schmiesterova, Kamila (1000) vs (1000) Obrocnikova, Viktoria MSR mladeze 2015 - D10 Italiana - Cuatro Caballos |
0-1 | C50 | |
2015.04.24 | Bujnova, Karolina (1000) vs (1000) Obrocnikova, Viktoria MSR mladeze 2015 - D10 Italiana |
1-0 | C50 | |
2015.04.23 | Obrocnikova, Viktoria (1000) vs (1000) Matisova, Krisztina MSR mladeze 2015 - D10 Giuoco Piano - Greco |
0-1 | C54 | |
2015.04.22 | Obrocnikova, Viktoria (1000) vs (1359) Sevcikova, Lucia MSR mladeze 2015 - D10 Caro-Kann Caballo Clásico |
0-1 | B18 | |
2015.04.21 | Gajdosova, Ladislava (1000) vs (1000) Obrocnikova, Viktoria MSR mladeze 2015 - D10 Italiana |
0-1 | C50 | |
2015.04.20 | Kusa, Stela (1129) vs (1000) Obrocnikova, Viktoria MSR mladeze 2015 - D10 Giuoco Piano - Greco |
1-0 | C54 | |
2015.04.20 | Obrocnikova, Viktoria (1000) vs (1329) Subjakova, Kristina MSR mladeze 2015 - D10 Escandinava |
0-1 | B01 | |
2015.04.18 | Fajtakova, Silvia (1188) vs (1000) Obrocnikova, Viktoria MSR mladeze 2015 - D10 Petrov - Tres Caballos |
1-0 | C42 |
Fecha | Jugadores & Apertura | Resultado | ECO | Ver |
---|---|---|---|---|
Sin resultados | Sin resultados | Sin resultados | Sin resultados | Sin resultados |