Fecha | Torneo de ajedrez | Posición inicial | Posición final | Performance |
---|---|---|---|---|
2022-02-11 to 2022-05-27 | 5. liga Zilina 2021/2022 | 24 | 29 [-5] | 1653 |
2020-09-05 to 2019-06-22 | O pohar primatorky | 16 | 13 [+3] | 1771 |
2020-01-04 to 2020-01-04 | Skalka blitz 2020 | 35 | 19 [+16] | 1760 |
2019-05-04 to 2019-05-07 | Chess festival 2019 | 62 | 56 [+6] | 1394 |
2019-05-05 to 2019-05-05 | Chess festival 2019 - bleskový turnaj | 42 | 41 [+1] | 1630 |
2018-12-28 to 2018-12-28 | Fackov gpx | 4 | 3 [+1] | 1437 |
2019-06-15 to 2019-06-15 | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v rapid šachu jednotlivcov (Topoľčany, 15.06.) Prizepool: 1.200 € | 62 | 50 [+12] | 1539 |
2020-01-03 to 2020-01-05 | Skalka Open | 88 | 62 [+26] | 1586 |
2019-05-10 to 2019-05-12 | FIDE OPEN ORAVICE 2019 | 47 | 45 [+2] | 1413 |
2019-03-09 to 2019-03-09 | Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2018/19 - 5.turnaj mená hráčov aj z 4.turnaja | 1 | 11 [-10] | 1228 |
2018-10-26 to 2019-03-15 | 5. liga Zilina 2018/2019 | 86 | 44 [+42] | 1580 |
2017-12-02 to 2017-12-02 | Šachový kráľ Rajca 12.ročník - B.turnaj | 13 | 17 [-4] | 1020 |
2018-10-25 to 2018-10-25 | Majstrovstva okresu základných škôl - Žilina | 4 | 3 [+1] | 1452 |
2018-12-01 to 2018-12-01 | Šachový kráľ Rajca 13.ročník - GPX | 1 | 5 [-4] | 1396 |
2018-10-28 to 2019-04-14 | 4. liga C11 2018/2019 | 28 | 128 [-100] | 0 |
2017-11-28 to 2017-11-28 | Školské majstrovstvá kraja Žilina 2017 v Zákamennom chlapci Základné školy | 9 | 13 [-4] | 1339 |
2018-01-06 to 2018-01-06 | Skalka OPEN blicak | 29 | 26 [+3] | 1672 |
2018-03-10 to 2018-03-17 | MČR mládeže, Kouty 2018 - Národní Open | 19 | 28 [-9] | 1302 |
2017-09-30 to 2017-09-30 | GPX Spektrum chess 1, Žilina | 3 | 25 [-22] | 1168 |
2017-11-09 to 2017-11-09 | Majstrovstvá Oblasti Žilina (KNM,,ZA) | 6 | 3 [+3] | 1507 |
2017-09-24 to 2017-09-24 | OPEN RAPID VIŠŇOVÉ | 55 | 39 [+16] | 1634 |
2018-04-21 to 2018-04-27 | MSR 2018 deti a mladeze CH12 | 17 | 19 [-2] | 1327 |
2017-12-28 to 2017-12-28 | Fackov A -deti | 1 | 2 [-1] | 1402 |
2018-01-05 to 2018-01-07 | Skalka Open | 67 | 75 [-8] | 1542 |
2017-10-08 to 2018-04-08 | 4. liga C11 2017/2018 | 82 | 87 [-5] | 1604 |
2017-11-17 to 2017-11-18 | CENA JUNIORKLUBU B | 4 | 15 [-11] | 1306 |
2018-02-09 to 2018-03-29 | O pohár Mladosti Zilina Žilina | 12 | 26 [-14] | 1495 |
2018-04-14 to 2018-04-14 | Nitriansky sachovy festival, FIDE - Blitz | 10 | 10 [0] | 1484 |
2018-04-13 to 2018-04-15 | O pohar Nitrianskej sachovej akademie, 2.rocnik FIDE OPEN, 2200 | 27 | 23 [+4] | 1539 |
2018-01-04 to 2018-01-04 | Dorastenecka liga kraj Zilina 2018 | 31 | 30 [+1] | 1225 |
2017-09-02 to 2017-09-02 | Euroregionální mládežnická šachová I.liga | 31 | 26 [+5] | 1178 |
2016-04-30 to 2016-04-30 | GPX Zakamenne 2016 | 3 | 2 [+1] | 1398 |
2016-04-16 to 2016-04-23 | MSR 2016 deti a mladeze CH10 | 11 | 14 [-3] | 1343 |
2014-11-17 to 2014-11-17 | Slobodna mysel 17.11.2014 | 36 | 38 [-2] | 1298 |
2015-04-02 to 2015-04-05 | Senický veľkonočný šachový festival 2015 - FIDE Open | 4 | 9 [-5] | 1057 |
2014-11-29 to 2014-11-29 | Šachový kráľ Rajca 9.ročník - B turnaj | 4 | 14 [-10] | 1000 |
2014-09-04 to 2014-09-07 | Sorea Open 2014 | 87 | 75 [+12] | 1384 |
2017-07-22 to 2017-07-22 | Otvorený bleskový turnaj počas MSR v šachu amatérov Topoľčany, 22.07.2017 | 65 | 52 [+13] | 1654 |
2017-07-20 to 2017-07-23 | Majstrovstvá Slovenska v šachu amatérov 2017 (FIDE Open pre hráčov s ratingom max. 2199) | 118 | 114 [+4] | 1596 |
2017-05-27 to 2017-05-27 | MSR rapid 2017 kategoria CH12 | 21 | 26 [-5] | 1221 |
2017-06-10 to 2017-06-10 | Hodovy turnaj | 45 | 41 [+4] | 1578 |
2017-02-10 to 2017-02-24 | 5 liga Zilina finalova skupina 5_clennych druzstiev 2016 2017 | 4 | 20 [-16] | 0 |
2016-10-16 to 2017-04-02 | SVK_3.liga B2 2016/2017 | 157 | 133 [+24] | 0 |
2017-02-23 to 2017-02-25 | Senický jarný šachový festival 2017 - FIDE Open | 17 | 15 [+2] | 1488 |
2017-04-22 to 2017-04-28 | MSR 2017 deti a mladeze kategoria CH12 | 17 | 9 [+8] | 1481 |
2016-10-22 to 2017-03-26 | 3. liga C1 Sutazny rocnik 2016_2017 | 170 | 144 [+26] | 0 |
2017-03-04 to 2017-03-05 | O pohar Nitrianskej sachovej akademie | 37 | 37 [0] | 1369 |
2016-10-21 to 2017-01-27 | 5 liga Zilina A skupina 5_clennych druzstiev 2016 2017 | 37 | 7 [+30] | 1552 |
2017-04-08 to 2017-04-08 | Majstrovstvá Slovenskej republiky 2017 v RAPID šachu družstiev mladších žiakov | 57 | 70 [-13] | 1234 |
2017-01-06 to 2017-01-07 | Skalka Open | 40 | 44 [-4] | 1453 |
2016-11-26 to 2016-11-26 | Šachový kráľ Rajca 11.ročník - Open | 8 | 4 [+4] | 1445 |
2016-12-26 to 2016-12-26 | O POHÁR STAROSTU OBCE TEPLIČKA NAD VÁHOM | 56 | 71 [-15] | 1245 |
2016-12-16 to 2016-12-18 | TALENT CUP 2016 - turnaj B | 4 | 12 [-8] | 1222 |
2016-12-29 to 2016-12-29 | Šachový Holeštiakov Memoriál | 3 | 42 [-39] | 1533 |
2016-10-02 to 2016-10-02 | OPEN RAPID VIŠŇOVÉ | 48 | 57 [-9] | 1496 |
2019-10-19 to 2020-06-14 | 3. liga C1 Sutazny rocnik 2019_20 | 98 | 177 [-79] | 0 |
2016-08-01 to 2016-08-01 | 15.ročník Letného šachového tábora Koník - blitz | 44 | 38 [+6] | 1482 |
2016-09-02 to 2016-09-04 | OPEN Povazske Podhradie 2016 FIDE Rapid, 19.ročník | 32 | 34 [-2] | 1601 |
2016-07-30 to 2016-08-06 | 15.ročník Letného šachového tábora Koník | 46 | 36 [+10] | 1436 |
2016-08-26 to 2016-08-29 | Open Oravska Priehrada 2016 - 6.rocnik Majstrovstva Oravy jednotlivcov v praktickom sachu | 57 | 61 [-4] | 1564 |
2016-10-26 to 2016-10-26 | Majstrovstva okresu Žilina žiakov | 6 | 10 [-4] | 1319 |
2016-06-11 to 2016-06-11 | Finále GPX 2015/2016 - chlapci do 11 rokov | 2 | 7 [-5] | 1276 |
2016-06-06 to 2016-06-12 | European amateur chess championship SLOVAKIA 2016 | 73 | 73 [0] | 1484 |
2016-06-04 to 2016-06-04 | MSR rapid 2016 kategoria CH10 | 7 | 11 [-4] | 1339 |
2016-05-28 to 2016-05-28 | Open Čierne - Kysucký Triangel 2016 - 12.ročník | 44 | 43 [+1] | 1686 |
2016-04-09 to 2016-04-09 | Dubnický turnaj O pohár primátora | 14 | 17 [-3] | 1224 |
2016-05-13 to 2016-05-15 | FIDE OPEN BYTCA 2016 | 49 | 35 [+14] | 1664 |
2016-06-23 to 2016-06-26 | V4 Youth camp Liptov 2016 U11 tournament | 5 | 5 [0] | 1450 |
2016-05-29 to 2016-05-29 | GPX 2016 semifinale stred kategoria CH11 | 8 | 3 [+5] | 1473 |
2016-05-05 to 2016-05-08 | Majstrovstvá SR amatérov 2016 | 117 | 90 [+27] | 1609 |
2016-07-02 to 2016-07-10 | V4 OPEN Stiavnica 2016 - SVKch | 138 | 145 [-7] | 1050 |
2016-06-18 to 2016-06-18 | XXII. Memorial M.Hrivnaka, VT TURCEK 2016 | 52 | 54 [-2] | 1605 |
2016-03-19 to 2016-03-19 | Jarný šachový turnaj GPX Majstrovstvo TN kraja | 5 | 2 [+3] | 1568 |
2016-03-24 to 2016-03-28 | 37. turnaj sachovych nadeji - U12 - 37. chess talents tournament - U12 | 32 | 41 [-9] | 1291 |
2015-12-05 to 2015-12-05 | Mikulášsky turnaj GPX Majstrovstvo TN kraja | 2 | 2 [0] | 1410 |
2016-02-23 to 2016-02-23 | Senický jarný šachový festival 2016 - Bleskový turnaj | 19 | 20 [-1] | 1487 |
2016-02-22 to 2016-02-26 | Senický jarný šachový festival 2016 - FIDE Open | 11 | 13 [-2] | 1285 |
2016-02-01 to 2016-02-01 | Polročné turnaje štvoričiek - skupina D | 4 | 4 [0] | 960 |
2016-01-01 to 2016-01-03 | Skalka Open | 53 | 52 [+1] | 1497 |
2015-12-26 to 2015-12-26 | O POHÁR STAROSTU OBCE TEPLIČKA NAD VÁHOM | 62 | 59 [+3] | 1657 |
2015-11-28 to 2015-11-28 | Šachový kráľ Rajca 10.ročník - GPX | 1 | 6 [-5] | 1209 |
2015-11-07 to 2015-11-07 | Spektrum1 | 3 | 14 [-11] | 1227 |
2015-11-06 to 2015-11-06 | Majstrovstva okresu ZA, KNM | 5 | 8 [-3] | 1338 |
2016-01-02 to 2016-01-06 | Senický zimný šachový festival 2016 - FIDE Open | 14 | 16 [-2] | 1537 |
2015-12-06 to 2015-12-28 | Vianočný turnaj - koláčikový | 2 | 3 [-1] | 1409 |
2015-11-06 to 2015-11-06 | Turnaj GPX Spektrum Chess 02 Čadca | 2 | 9 [-7] | 1330 |
2015-11-07 to 2015-11-07 | Spektrum3 | 4 | 21 [-17] | 1221 |
2015-07-25 to 2015-08-01 | 14.ročník Letného šachového tábora Koník | 52 | 74 [-22] | 1252 |
2015-08-21 to 2015-08-23 | Open Oravska Priehrada 2015 Majstrovstva Oravy jednotlivcov v praktickom sachu | 72 | 78 [-6] | 1409 |
2015-09-20 to 2015-09-20 | OPEN RAPID VIŠŇOVÉ | 45 | 48 [-3] | 1409 |
2015-07-01 to 2015-07-03 | Hurá prázdniny Open 2015 | 11 | 11 [0] | 1235 |
2015-09-03 to 2015-09-06 | Sorea Open 2015 | 77 | 77 [0] | 1418 |
2015-06-13 to 2015-06-13 | Hodovy turnaj Rajecke Teplice 2015 | 42 | 24 [+18] | 1484 |
2015-08-28 to 2015-08-30 | OPEN Povazske Podhradie 2015 FIDE Rapid, 18.ročník | 36 | 46 [-10] | 1546 |
2015-06-26 to 2015-06-28 | DSF U11 tournament Liptov 2015 | 5 | 10 [-5] | 1199 |
2015-07-29 to 2015-07-29 | 14.ročník Letného šachového tábora Koník - bleskový turnaj | 51 | 56 [-5] | 1225 |
2015-05-23 to 2015-05-23 | MSR rapid 2015 Chlapci do 10 rokov | 8 | 12 [-4] | 1435 |
2015-05-22 to 2015-05-22 | MSR družstiev mladších žiakov 2015 | 24 | 51 [-27] | 1475 |
2015-05-08 to 2015-05-08 | Spektrumchess5 | 2 | 9 [-7] | 1215 |
2015-04-18 to 2015-04-25 | MSR mladeze 2015 - CH10 | 9 | 12 [-3] | 1181 |
2015-03-14 to 2015-03-14 | Dubnický šachový turnaj - open B | 11 | 16 [-5] | 1271 |
2015-01-02 to 2015-01-02 | Prázdninové sústredenie Kľačno 2015 - turnaj v rapid šachu | 7 | 6 [+1] | 1059 |
2015-03-28 to 2015-03-28 | Spektrumchess 4 | 1 | 11 [-10] | 1178 |
2015-01-02 to 2015-01-07 | Prázdninové sústredenie Kľačno 2015 - turnaj B-skupiny | 5 | 3 [+2] | 1139 |
2014-10-18 to 2015-02-14 | O Pohar LSS 2014/15 | 26 | 41 [-15] | 1045 |
2014-10-30 to 2014-11-01 | Bratislavský jesenný šachový festival 2014 | 2 | 8 [-6] | 1131 |
2014-12-20 to 2014-12-20 | 12.ročník šachoveho turnaja OPEN | 62 | 79 [-17] | 1276 |
2014-10-04 to 2014-10-04 | Turnaj o cenu obce Dražkovce | 29 | 36 [-7] | 1234 |
2014-09-19 to 2014-09-21 | Open Banska Bystrica 2014 | 87 | 91 [-4] | 1219 |
2014-12-12 to 2014-12-14 | TALENT CUP 2014 - turnaj B | 3 | 26 [-23] | 1148 |
2014-08-29 to 2014-08-31 | OPEN Povazske Podhradie 2014 FIDE Rapid | 35 | 41 [-6] | 1437 |
Fecha | Jugadores & Apertura | Resultado | ECO | Ver |
---|---|---|---|---|
2018.04.27 | Simon, Leonard (1373) vs (1420) Balvan, Filip MSR 2018 deti a mladeze CH12 Italiana |
1/2-1/2 | C50 | |
2018.04.26 | Balvan, Filip (1420) vs (1439) Compel, Daniel MSR 2018 deti a mladeze CH12 Viena Falkbeer - Spielmann |
1-0 | C26 | |
2018.04.25 | Banas, Kamil (1173) vs (1420) Balvan, Filip MSR 2018 deti a mladeze CH12 Pirc - Checa |
1/2-1/2 | B07 | |
2018.04.24 | Balvan, Filip (1420) vs (1077) Benicky, Jakub Simon MSR 2018 deti a mladeze CH12 Francesa Paulsen - Steinitz |
1-0 | C11 | |
2018.04.24 | Ondo, Daniel (1213) vs (1420) Balvan, Filip MSR 2018 deti a mladeze CH12 Pirc |
1-0 | B07 | |
2018.04.23 | Balvan, Filip (1420) vs (1231) Bulej, Matej MSR 2018 deti a mladeze CH12 Viena - Anderssen |
0-1 | C25 | |
2018.04.22 | Hyros, Samuel (1157) vs (1420) Balvan, Filip MSR 2018 deti a mladeze CH12 Reti India de Rey |
0-1 | A07 | |
2018.04.22 | Balvan, Filip (1420) vs (1789) Salgovic, Simon MSR 2018 deti a mladeze CH12 Escandinava |
0-1 | B01 | |
2018.04.21 | Goc, Matus (1102) vs (1420) Balvan, Filip MSR 2018 deti a mladeze CH12 Siciliana Inglesa |
0-1 | A20 | |
2017.04.28 | Balvan, Filip (1397) vs (1685) Salgovic, Simon MSR 2017 deti a mladeze CH12 Pirc |
1-0 | B07 | |
2017.04.27 | Gulas, Gabriel (1582) vs (1397) Balvan, Filip MSR 2017 deti a mladeze CH12 Caballo de Rey - Gambito Escocés |
0-1 | C44 | |
2017.04.26 | Balvan, Filip (1397) vs (1464) Petrek, Dominik MSR 2017 deti a mladeze CH12 Apertura Dunst |
1-0 | A00 | |
2017.04.25 | Benicky, Jakub Simon (1176) vs (1397) Balvan, Filip MSR 2017 deti a mladeze CH12 India Irregular - Blumenfeld |
0-1 | E10 | |
2017.04.25 | Marko, Maxim (1508) vs (1397) Balvan, Filip MSR 2017 deti a mladeze CH12 Italiana |
1-0 | C50 | |
2017.04.24 | Balvan, Filip (1397) vs (1000) Vojtko, Patrik Jan MSR 2017 deti a mladeze CH12 Siciliana |
1-0 | B32 | |
2017.04.23 | Hyros, Samuel (1003) vs (1397) Balvan, Filip MSR 2017 deti a mladeze CH12 Reti - Wade |
1-0 | A04 | |
2017.04.23 | Balvan, Filip (1397) vs (1785) Rybka, Simon MSR 2017 deti a mladeze CH12 Siciliana Paulsen |
0-1 | B41 | |
2017.04.22 | Compel, Daniel (1000) vs (1397) Balvan, Filip MSR 2017 deti a mladeze CH12 Italiana |
0-1 | C50 | |
2017.04.08 | Šošovicka, Jakub (1737) vs (1366) Balvan, Filip Majstrovstvá Slovenskej republiky 2017 v RAPID šachu družstiev mladších žiakov Española Moderna Steinitz - Richter |
1-0 | C73 | |
2017.01.15 | Mendel, Frantisek (1588) vs (1397) Balvan, Filip SVK_3.liga B2 2016/2017 Española Morphy - Anderssen |
1-0 | C77 | |
2016.10.30 | Priwitzer, Viliam (1561) vs (1397) Balvan, Filip SVK_3.liga B2 2016/2017 Pirc Dos Caballos |
0-1 | B08 | |
2016.08.29 | Balvan, Filip (1441) vs (1912) Danada, Ondrej Open Oravska Priehrada 2016 - 6.rocnik Caro-Kann |
0-1 | B11 | |
2016.08.29 | Ondrusova, Miroslava (1566) vs (1441) Balvan, Filip Open Oravska Priehrada 2016 - 6.rocnik Pirc |
1-0 | B07 | |
2016.08.28 | Ganz, Marek (1553) vs (1441) Balvan, Filip Open Oravska Priehrada 2016 - 6.rocnik Pirc Austriaca |
0-1 | B09 | |
2016.08.28 | Balvan, Filip (1441) vs (1667) Demko, Ladislav Open Oravska Priehrada 2016 - 6.rocnik Apertura Dunst |
0-1 | A00 | |
2016.08.27 | Balvan, Filip (1441) vs (1797) Baricak, Juraj Open Oravska Priehrada 2016 - 6.rocnik Siciliana Alapin |
0-1 | B22 | |
2016.08.27 | Brnusak, Tomas (1671) vs (1441) Balvan, Filip Open Oravska Priehrada 2016 - 6.rocnik Benoni Antigua Avance del Peón |
0-1 | A44 | |
2016.08.26 | Balvan, Filip (1441) vs (1886) Liska, Jaroslav Open Oravska Priehrada 2016 - 6.rocnik Siciliana Alapin |
0-1 | B22 | |
2016.06.26 | Salgovic, Simon (1629) vs (1441) Balvan, Filip V4 Youth camp Liptov 2016 U11 tournament Pirc |
1-0 | B07 | |
2016.06.26 | Balvan, Filip (1441) vs (1402) Gulas, Gabriel V4 Youth camp Liptov 2016 U11 tournament Apertura Dunst |
1/2-1/2 | A00 | |
2016.06.25 | Habinova, Alice (1203) vs (1441) Balvan, Filip V4 Youth camp Liptov 2016 U11 tournament Pirc - Byrne |
0-1 | B07 | |
2016.06.25 | Balvan, Filip (1441) vs (1244) Horvath, Jan V4 Youth camp Liptov 2016 U11 tournament Gambito Viena |
1-0 | C29 | |
2016.06.24 | Lovcican, Tomas (1360) vs (1441) Balvan, Filip V4 Youth camp Liptov 2016 U11 tournament India |
1/2-1/2 | A45 | |
2016.06.24 | Balvan, Filip (1441) vs (1560) Rybka, Simon V4 Youth camp Liptov 2016 U11 tournament Siciliana Alapin - Smith-Morra |
0-1 | B22 | |
2016.06.24 | Vavrinkova, Marie (1293) vs (1441) Balvan, Filip V4 Youth camp Liptov 2016 U11 tournament Pirc Dos Caballos |
0-1 | B08 | |
2016.06.23 | Balvan, Filip (1441) vs (1138) Kusa, Stela V4 Youth camp Liptov 2016 U11 tournament Gambito Viena |
1-0 | C29 | |
2016.06.23 | Sosovickova, Martina (1095) vs (1441) Balvan, Filip V4 Youth camp Liptov 2016 U11 tournament Pirc |
0-1 | B07 | |
2016.06.12 | Galik, Adam (1227) vs (1441) Balvan, Filip European amateur chess championship SLOVAKIA 2016 Pirc - Byrne |
0-1 | B07 | |
2016.06.10 | Balvan, Filip (1441) vs (1670) Kunzo, Slavomir European amateur chess championship SLOVAKIA 2016 Siciliana Alapin |
0-1 | B22 | |
2016.06.10 | Sagan, Miroslav (1787) vs (1441) Balvan, Filip European amateur chess championship SLOVAKIA 2016 Nimzo-India Leningrado |
1-0 | E30 | |
2016.06.09 | Balvan, Filip (1441) vs (1644) Hruska, Karol European amateur chess championship SLOVAKIA 2016 Gambito Viena - Moderna (Wurzburger) |
1-0 | C29 | |
2016.06.08 | Lukac, Peter vs (1441) Balvan, Filip European amateur chess championship SLOVAKIA 2016 Pirc |
0-1 | B07 | |
2016.06.07 | Balvan, Filip (1441) vs (1673) Polko, Pavol European amateur chess championship SLOVAKIA 2016 Siciliana Alapin |
0-1 | B22 | |
2016.06.07 | Balvan, Filip (1441) vs (1754) Hoferek, Svatopluk European amateur chess championship SLOVAKIA 2016 Gambito Viena |
0-1 | C29 | |
2016.06.06 | Balga, Frantisek (1811) vs (1441) Balvan, Filip European amateur chess championship SLOVAKIA 2016 Siciliana |
1-0 | B50 | |
2016.04.23 | Balvan, Filip (1323) vs (1377) Tokarcik, Patrik MSR 2016 deti a mladeze CH10 Gambito Viena - Moderna |
1/2-1/2 | C29 | |
2016.04.22 | Stevik, Patrik (1593) vs (1323) Balvan, Filip MSR 2016 deti a mladeze CH10 Holandesa Bird |
1-0 | A03 | |
2016.04.21 | Balvan, Filip (1323) vs (1104) Zumrik, Lukas MSR 2016 deti a mladeze CH10 Gambito Viena - Moderna (Wurzburger) |
1-0 | C29 | |
2016.04.20 | Balvan, Filip (1323) vs (1232) Janik, Marek Tobias MSR 2016 deti a mladeze CH10 Siciliana - Pelikan |
0-1 | B33 | |
2016.04.19 | Sustek, Adam (1364) vs (1323) Balvan, Filip MSR 2016 deti a mladeze CH10 Siciliana |
1/2-1/2 | B20 | |
2016.04.18 | Balvan, Filip (1323) vs (1519) Salgovic, Simon MSR 2016 deti a mladeze CH10 Apertura Dunst |
1/2-1/2 | A00 | |
2016.04.18 | Babjarcik, Tobias (1000) vs (1323) Balvan, Filip MSR 2016 deti a mladeze CH10 Siciliana Dragón - Dragón Clásico |
0-1 | B72 | |
2016.04.17 | Balvan, Filip (1323) vs (1898) Krupa, Miroslav MSR 2016 deti a mladeze CH10 Gambito Viena - Moderna (Wurzburger) |
0-1 | C29 | |
2016.04.16 | Minarik, Martin (1000) vs (1323) Balvan, Filip MSR 2016 deti a mladeze CH10 Siciliana Cerrada |
0-1 | B23 | |
2015.04.25 | Bidulsky, Matej (1171) vs (1391) Balvan, Filip MSR mladeze 2015 - CH10 Escocesa - Escocesa |
0-1 | C45 | |
2015.04.24 | Balvan, Filip (1391) vs (1285) Belica, Kamil MSR mladeze 2015 - CH10 Neo-India - Seirawan |
1/2-1/2 | E00 | |
2015.04.23 | Bucko, Samuel (1000) vs (1391) Balvan, Filip MSR mladeze 2015 - CH10 Española Moderna Steinitz |
1/2-1/2 | C71 | |
2015.04.22 | Balvan, Filip (1391) vs (1313) Galla, Richard MSR mladeze 2015 - CH10 Giuoco Piano - Greco |
1-0 | C54 | |
2015.04.21 | Simon, Leonard (1000) vs (1391) Balvan, Filip MSR mladeze 2015 - CH10 Italiana |
1/2-1/2 | C50 | |
2015.04.20 | Balvan, Filip (1391) vs (1000) Sustek, Adam MSR mladeze 2015 - CH10 Philidor |
1-0 | C41 | |
2015.04.20 | Soltys, Oliver (1144) vs (1391) Balvan, Filip MSR mladeze 2015 - CH10 Española Morphy - Cambio |
1-0 | C68 | |
2015.04.19 | Balvan, Filip (1391) vs (1000) Buda, Ondrej MSR mladeze 2015 - CH10 Giuoco Piano - Greco |
1-0 | C54 | |
2015.04.18 | Kostolansky, Sebastian Lukas (1000) vs (1391) Balvan, Filip MSR mladeze 2015 - CH10 India Irregular - Blumenfeld |
1-0 | E10 | |
2014.04.11 | Balvan, Filip (1000) vs (1187) Lovcican, Tomas Majstrovstvá SR mládeže 2014 - chlapci do 8 rokov Italiana |
0-1 | C50 | |
2014.04.10 | Rybka, Simon (1081) vs (1000) Balvan, Filip Majstrovstvá SR mládeže 2014 - chlapci do 8 rokov Escocesa - Escocesa Pulling (Horwitz) |
1-0 | C45 | |
2014.04.09 | Balvan, Filip (1000) vs (1000) Banas, Kamil Majstrovstvá SR mládeže 2014 - chlapci do 8 rokov Italiana |
1-0 | C50 | |
2014.04.08 | Balvan, Filip (1000) vs (1056) Maurer, Filip Majstrovstvá SR mládeže 2014 - chlapci do 8 rokov Caballo de Rey - Ponziani |
0-1 | C44 | |
2014.04.07 | Sustek, Adam (1000) vs (1000) Balvan, Filip Majstrovstvá SR mládeže 2014 - chlapci do 8 rokov Peón de Dama Irregular - Franco-India |
0-1 | A40 | |
2014.04.07 | Gyuricsek, Akos (1000) vs (1000) Balvan, Filip Majstrovstvá SR mládeže 2014 - chlapci do 8 rokov Italiana |
0-1 | C50 | |
2014.04.06 | Balvan, Filip (1000) vs (1000) Gzib, Richard Majstrovstvá SR mládeže 2014 - chlapci do 8 rokov Petrov - Cozio |
1/2-1/2 | C42 | |
2014.04.05 | Stevik, Patrik (1000) vs (1000) Balvan, Filip Majstrovstvá SR mládeže 2014 - chlapci do 8 rokov Italiana - Pianissimo |
1-0 | C50 |
Fecha | Jugadores & Apertura | Resultado | ECO | Ver |
---|---|---|---|---|
Sin resultados | Sin resultados | Sin resultados | Sin resultados | Sin resultados |