2023-08-19 to 2023-08-19 |
Veszprém város nyilt sakkbajnoksága Veszprém, 2023. augusztus19 "A" csoprt |
23 |
17 [+6] |
1666 |
2023-08-19 to 2023-08-19 |
Veszprém város nyilt sakkbajnoksága Veszprém, 2023. augusztus19 "A" csoprt |
19 |
19 [0] |
0 |
2023-03-04 to 2023-03-05 |
XXII. Amatőr Open U1800 |
6 |
8 [-2] |
1452 |
2022-11-13 to 2023-04-16 |
Veszprém Vármegyeiegyei I. o-ú Csapatbajnokság 2022/2023. évekre |
68 |
31 [+37] |
1692 |
2022-09-17 to 2022-09-17 |
Tizennegyedik Széchenyi István Emlékverseny Balatonfüred, 2022. szeptember 17. Amatőr csoport |
19 |
6 [+13] |
1682 |
2022-06-20 to 2022-06-26 |
XXI. Magyar Senior Bajnokság Káposztás Miklós emlékére Ajka, 2022. június 20-26 |
26 |
22 [+4] |
1729 |
2021-10-02 to 2021-10-02 |
53. Aranyhordó kupa Mór |
48 |
49 [-1] |
1438 |
2021-10-02 to 2021-10-02 |
53. Aranyhordó kupa Mór |
48 |
49 [-1] |
1438 |
2021-08-19 to 2021-08-22 |
XXVII. Veszprémi Nyár Egyéni Sakkverseny Kohlrusz Zoltán (1981-2004.) Emlékére |
28 |
26 [+2] |
1597 |
2021-08-19 to 2021-08-22 |
XXVII. Veszprémi Nyár Egyéni Sakkverseny Kohlrusz Zoltán (1981-2004.) Emlékére |
22 |
22 [0] |
0 |
2021-05-20 to 2021-05-23 |
Berekfurdo Open B 2021 Berekfürdő, az üvegyár területén levő sportcsarnok (regisztráció és B” csoport) |
29 |
46 [-17] |
1346 |
2020-08-20 to 2020-08-23 |
26. Veszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2020 |
33 |
34 [-1] |
1525 |
2020-07-17 to 2020-07-19 |
Magyar RAPID Egyéni Bajnokság 2020. V. Csaba Árpád Emlékverseny |
133 |
152 [-19] |
1362 |
2020-08-20 to 2020-08-23 |
26. Veszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2020 |
11 |
11 [0] |
0 |
2020-08-20 to 2020-08-23 |
26. Veszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2020 |
11 |
11 [0] |
0 |
2020-02-22 to 2020-02-22 |
XXXVIII. Koloszár József Villám Emlékverseny Ajka, 2020. február 22. |
20 |
29 [-9] |
1250 |
2020-02-14 to 2020-02-14 |
XII. Fürge Ujjak Villám Verseny |
13 |
14 [-1] |
1711 |
2019-10-26 to 2019-10-26 |
232638_XVI. Fehérvár - Böllhoff rapid kupa 2019 |
35 |
60 [-25] |
1297 |
2019-01-26 to 2019-01-26 |
XXXVII. Koloszár József Sakk Egyéni Emlékverseny Ajka, 2019. január 26. |
20 |
23 [-3] |
1401 |
2019-08-17 to 2019-08-20 |
25. Veszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2019 |
31 |
34 [-3] |
1534 |
2019-05-11 to 2019-05-11 |
XII. Ság Hegy Kupa B csoport U1800 Celldömölk 2019 |
5 |
29 [-24] |
1137 |
2019-03-14 to 2019-03-17 |
Wolf Gyorgy Memorial Berekfurdo B group U2000 |
60 |
45 [+15] |
1751 |
2019-03-02 to 2019-03-03 |
XVI. Amatőr Open |
6 |
3 [+3] |
1662 |
2019-02-20 to 2019-02-20 |
IV. Fürge Ujjak Villám Verseny |
7 |
7 [0] |
1548 |
2019-10-06 to 2020-03-29 |
Veszprém Megyei Felnőtt Csapatbajnokság 2019/2020 évre |
44 |
30 [+14] |
1458 |
2019-07-24 to 2019-07-28 |
XXIV. Pannónia Kupa, Fide U2000 (2019. július 24-28.) |
10 |
14 [-4] |
1478 |
2019-05-18 to 2019-05-19 |
3rd Feher Fekete Fitness Art Cup A U2200 |
23 |
33 [-10] |
1489 |
2019-11-21 to 2019-11-24 |
Chess in the City 2019 Tiszaujvaros Open U1700 |
19 |
28 [-9] |
1426 |
2019-01-12 to 2019-01-12 |
XXI. Almásfüzitő Bajnoka - Zsebők Ottó Emlékverseny |
18 |
14 [+4] |
1688 |
2019-05-15 to 2019-05-15 |
VII. Fürge Ujjak Villám Verseny |
7 |
7 [0] |
1565 |
2019-04-27 to 2019-04-27 |
Dr. Dibusz László Sakk Emlékverseny Felnőtt csoport 2019.04.27. |
14 |
17 [-3] |
1404 |
2019-07-11 to 2019-07-14 |
XXXII. "Borostyán Torna" Egyéni Sakkverseny Ajka Város Nyilt Egyéni Bajnoksága |
15 |
11 [+4] |
1766 |
2019-04-24 to 2019-04-24 |
VI. Fürge Ujjak Villám Verseny |
4 |
8 [-4] |
1325 |
2019-10-04 to 2019-10-04 |
VIII. Fürge Ujjak Villám Verseny |
7 |
8 [-1] |
1536 |
2019-09-18 to 2019-09-21 |
Berekfürdői Ősz 2019 U2000 |
39 |
38 [+1] |
1745 |
2019-07-19 to 2019-07-21 |
Magyar Rapid Sakkbajnokság 2019. IV. Csaba Árpád Emlékverseny |
111 |
135 [-24] |
1479 |
2019-11-22 to 2019-11-22 |
Chess in the City 5th Tiszaujvaros SCHNELL |
31 |
33 [-2] |
1615 |
2019-12-06 to 2019-12-13 |
43. Harkányi Tenkes Kupa B csoport Nemzetközi Sakkverseny Harkány, 2019. december 6-13. |
42 |
52 [-10] |
1576 |
2019-02-16 to 2019-02-16 |
Futura Sakkfesztivál A csoport Mosonmagyaróvár 2019 |
38 |
72 [-34] |
1566 |
2019-09-07 to 2019-09-08 |
XVII. Art Pub Kupa, Fide U1600 (2019. szeptember 7-8.) |
1 |
24 [-23] |
1382 |
2019-01-16 to 2019-01-16 |
III. Fürge Ujjak Villám Verseny |
2 |
5 [-3] |
1620 |
2018-04-28 to 2018-05-01 |
XI Hotel Baranya Wellnes |
35 |
35 [0] |
1738 |
2018-09-22 to 2018-09-22 |
X. Széchenyi István Sakk Emlékverseny Balatonfüred, 2018.09.22. Felnőtt |
9 |
10 [-1] |
1427 |
2018-11-23 to 2018-11-30 |
42nd Tenkes Kupa Group B |
44 |
34 [+10] |
1771 |
2018-06-02 to 2018-06-03 |
Rockwool Kupa 2018 |
2 |
2 [0] |
1621 |
2018-11-08 to 2018-11-11 |
Chess in the City 4th Tiszaujvaros Cup U1700 |
20 |
12 [+8] |
1601 |
2018-07-18 to 2018-07-22 |
XXIII. Pannónia Kupa, Fide U2000 (2018. július 18-22.) |
18 |
35 [-17] |
1353 |
2018-11-02 to 2018-11-04 |
XVI. Art Pub Cup Fide U1600 (2018. november 2-4.) |
1 |
2 [-1] |
1491 |
2018-01-27 to 2018-01-27 |
XXXVI. Koloszár József Sakk Egyéni Villám Verseny Ajka, 2018. január 27. |
26 |
22 [+4] |
1680 |
2018-10-28 to 2019-04-28 |
Nemzeti Sakk Csapatbajnokság 2018/2019 NB2--- Széchenyi István-csoport |
276 |
193 [+83] |
0 |
2018-06-02 to 2018-06-03 |
Rockwool Kupa 2018 |
2 |
2 [0] |
1621 |
2018-03-15 to 2018-03-18 |
4th Wolf Gyorgy Memorial B U2000 |
31 |
47 [-16] |
1510 |
2018-12-29 to 2018-12-30 |
XIV. Amatőr Open |
6 |
16 [-10] |
1275 |
2018-07-26 to 2018-07-29 |
XXXI. Borostyán Torna Ajka 2018. Meghívásos Egyéni Sakkverseny |
13 |
19 [-6] |
1568 |
2018-04-14 to 2018-04-14 |
Dr. Dibusz László Sakk Emlékverseny 2018. 04.14. Egyéni Csoport Balatonfüred |
9 |
11 [-2] |
1605 |
2018-10-14 to 2019-03-24 |
Veszprém Megyei I. o. Csapatbajnokság 2018-2019. |
37 |
40 [-3] |
1575 |
2017-10-15 to 2018-04-15 |
Veszprém Megyei I. o-ú Felnőtt Csapatbajnokság 2017/2018 évekre |
125 |
60 [+65] |
1625 |
2018-10-20 to 2018-10-23 |
15th Fehervar Bollhoff Kupa Open 2018 B group 197837 Szekesfehervar |
9 |
13 [-4] |
1417 |
2018-03-29 to 2018-04-01 |
Mátra Kupa 2018 FIDE értékszámszerző sakkverseny Mátrafüred |
35 |
36 [-1] |
1609 |
2018-01-13 to 2018-01-13 |
LXI. Szimultán Kupa A-csoport |
7 |
3 [+4] |
1624 |
2018-08-17 to 2018-08-20 |
XXIV. Veszprémi Nyár Egyéni Sakkverseny Kohlusz Zoltán emlékére 2018.08.17-20. |
21 |
15 [+6] |
1612 |
2018-09-13 to 2018-09-16 |
11th Berekfurdo Autumn 2018 U2000 |
35 |
39 [-4] |
1544 |
2018-02-10 to 2018-02-10 |
V. Futura Sakk Karnevál A-csoport |
23 |
45 [-22] |
1384 |
2017-11-16 to 2017-11-23 |
41. Harkányi Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny 2017.11.16-23. "B" csoport |
45 |
44 [+1] |
1652 |
2018-09-30 to 2018-09-30 |
II. PÉTI ÜNNEPI SAKKVERSENY |
12 |
13 [-1] |
1640 |
2018-11-09 to 2018-11-09 |
Chess in the City 4th Tiszaujvaros Cup SCHNELL |
36 |
42 [-6] |
1438 |
2018-03-29 to 2018-04-01 |
Mátra Kupa 2018 FIDE értékszámszerző sakkverseny Mátrafüred |
35 |
36 [-1] |
1609 |
2018-06-15 to 2018-06-17 |
III. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U2200 (2018. június 15-17.) |
26 |
35 [-9] |
1452 |
2017-08-17 to 2017-08-20 |
23. Veszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2017 |
22 |
31 [-9] |
1497 |
2017-07-21 to 2017-07-23 |
II. Csaba Árpád Emlékverseny Ajka Város Nyílt RAPID Bajnoksága |
42 |
38 [+4] |
1647 |
2017-07-26 to 2017-07-30 |
XXII. Pannónia Kupa, Fide U2000 |
13 |
35 [-22] |
1487 |
2017-04-22 to 2017-04-22 |
Dr. Dibusz László Sakk Emlékverseny 2017.04.22. Felnőtt Csoport |
6 |
9 [-3] |
1589 |
2017-03-15 to 2017-03-18 |
Wolf Gyorgy Memorial B U2000 Berekfürdő |
25 |
11 [+14] |
1940 |
2017-01-28 to 2017-01-28 |
35. Koloszár József Egyéni Villám Sakkverseny Ajka, 2017. január 28. |
21 |
21 [0] |
1760 |
2017-04-13 to 2017-04-16 |
Mátra Kupa FIDE értékszámszerző sakkverseny |
36 |
45 [-9] |
1555 |
2016-09-25 to 2017-04-09 |
NB2 ***2016/2017 Széchenyi-csoport |
104 |
123 [-19] |
1748 |
2016-11-17 to 2016-11-24 |
40. Harkányi Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny 2016. 11. 17-24. B csoport |
39 |
54 [-15] |
1578 |
2016-08-18 to 2016-08-21 |
Veszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2016 |
18 |
18 [0] |
1540 |
2016-09-01 to 2016-09-04 |
Berekfurdo Autumn B U2000 |
15 |
20 [-5] |
1644 |
2016-05-07 to 2016-05-07 |
SÁG HEGY KUPA - A csoport IX. Szobi Tibor emlékverseny |
46 |
41 [+5] |
1924 |
2016-05-06 to 2016-05-09 |
Celldömölk Open B csoport |
5 |
4 [+1] |
1748 |
2016-02-06 to 2016-02-06 |
34. Koloszár József Sakk Emlékverseny Ajka 2016. |
12 |
10 [+2] |
1552 |
2015-11-20 to 2015-11-27 |
39th Tenkes Kupa B Group |
36 |
24 [+12] |
1811 |
2015-08-20 to 2015-08-23 |
Veszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2015 |
26 |
30 [-4] |
1750 |
2019-09-14 to 2019-09-14 |
I. Lima - Trans Kupa Pápa, 2019. 09. 14. |
30 |
24 [+6] |
1670 |
2015-10-05 to 2015-10-05 |
51. Aranyhordó kupa- Móricz Ákos emlékverseny Mór |
46 |
17 [+29] |
1876 |
2014-08-16 to 2014-08-19 |
Veszpremi Nyar Kohlrusz Zoltan Memorial 2014 |
19 |
13 [+6] |
1521 |
2014-04-05 to 2014-04-05 |
Galambos Ferenc Emlékverseny 2014.04.05. Eplény |
15 |
26 [-11] |
1336 |
2014-05-11 to 2014-05-11 |
Dr. Dibusz László Sakk Emlékverseny Balatonfüred 2014 Egyéni Verseny |
7 |
12 [-5] |
1496 |
2012-09-23 to 2012-10-01 |
XXX. Balaton Nemzetközi Sakkfesztivál B csoport |
28 |
36 [-8] |
1650 |
2013-01-26 to 2013-01-26 |
XXXI. Koloszár József Emlékverseny Ajka, 2013 |
8 |
6 [+2] |
1859 |
2012-08-17 to 2012-08-20 |
veszVeszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2012 |
24 |
30 [-6] |
1480 |
2012-07-25 to 2012-07-29 |
XVII. Pannonia-Nitrokemia Kupa Fáncsy László emlékére B csoport |
18 |
43 [-25] |
1398 |
2010-09-02 to 2010-09-05 |
IV. Berekfürdői Ösz OPEN - B csoport |
24 |
26 [-2] |
1550 |
2009-09-10 to 2009-09-13 |
III. Berekfürdõi Õsz B-csoport |
19 |
27 [-8] |
1817 |
1916-04-16 to 1916-04-16 |
Dr. Dibusz László Sakk Emlékverseny 2016. Felnőttek |
3 |
2 [+1] |
1710 |