Date | Chess tournament name | Initial ranking | Final ranking | Performance |
---|---|---|---|---|
2023-03-11 to 2023-03-11 | 1.NitranCheck B | 5 | 1 [+4] | 1938 |
2023-01-21 to 2023-01-21 | TFSE Racka Rapid 2023.01.21. délelőtt | 39 | 34 [+5] | 1728 |
2022-10-23 to 2023-04-16 | 3.liga B1 Nitriansky kraj 2022/23 | 196 | 25 [+171] | 1924 |
2023-01-07 to 2023-01-07 | Otvorené M NR kraja a GPX mládeže do 8,11,14 rokov | 12 | 7 [+5] | 1800 |
2022-12-20 to 2022-12-20 | Majstrovstvá Slovenska žiačok základných škôl a 1. stupňa OGY | 2 | 7 [-5] | 1573 |
2022-12-08 to 2022-12-08 | Majstrovstvá Nitrianskeho Kraja Základných škôl 2022 - Dievčatá | 1 | 1 [0] | 1860 |
2022-09-10 to 2022-09-10 | Lángos Józsa Rapid Emlékverseny Tatabánya, 2022.09.10. - "A" csoport | 16 | 22 [-6] | 1600 |
2022-10-08 to 2023-03-26 | SVK 2. liga B 2022/2023 | 51 | 2 [+49] | 2049 |
2022-09-25 to 2022-09-25 | Hodový turmaj, 4. ročník Cífer | 14 | 14 [0] | 1896 |
2022-08-29 to 2022-08-29 | XVI. O pohár primátora mesta Levice | 30 | 28 [+2] | 1614 |
2022-07-23 to 2022-07-23 | IV. Kulcsod Kupa | 17 | 21 [-4] | 1829 |
2022-07-16 to 2022-07-16 | Pohár primátora mesta Nové Zámky 2022 | 18 | 17 [+1] | 1619 |
2022-06-25 to 2022-06-25 | Királynők a Táblán | 4 | 5 [-1] | 1755 |
2022-04-22 to 2022-04-24 | Open Memoriál Alexandra Handla | 7 | 2 [+5] | 2117 |
2022-04-16 to 2022-04-16 | Sachovy festival Radava 2022 RAPID | 23 | 22 [+1] | 1594 |
2022-04-09 to 2022-04-09 | X. REGIO Játék Rákospalota Kupa és FIDE RAPID értékszámszerző verseny | 9 | 38 [-29] | 1091 |
2021-10-24 to 2022-05-29 | 3.liga B1 2021-22 | 125 | 69 [+56] | 0 |
2022-02-12 to 2022-02-12 | IV. MCChess Jótékonysági Sakkverseny A csoport | 12 | 11 [+1] | 1826 |
2022-02-05 to 2022-02-05 | 9th Bodrog Kupa Open | 16 | 7 [+9] | 2024 |
2022-01-28 to 2022-01-28 | Péntek5 - 01 / Rapid Versenysorozat | 6 | 6 [0] | 1622 |
2022-02-19 to 2022-02-19 | Hóbagoly FIDE Rapid 2022. február 19. | 10 | 5 [+5] | 1787 |
2021-11-06 to 2022-05-15 | SVK 1.liga Západ 2021/2022 | 142 | 115 [+27] | 2068 |
2022-03-13 to 2022-03-13 | GM Szabó+ Sakkfesztivál - Magyar Sakkozásért Alapítvány ifjúsági villámversenye | 26 | 18 [+8] | 1565 |
2022-01-14 to 2022-01-16 | Januar Hobagoly Cup – Posa Norbert memorial | 12 | 2 [+10] | 2055 |
2022-03-12 to 2022-03-14 | GM Szabó+ Sakkfesztivál - GM Szabó László ifjúsági rapidverseny | 8 | 23 [-15] | 1501 |
2022-01-08 to 2022-01-09 | TFSE Racka U2000 értékszámszerző verseny - január | 2 | 4 [-2] | 1529 |
2021-12-27 to 2021-12-30 | 15th Winter Balaton – Hotel Magistern Open | 36 | 48 [-12] | 1616 |
2021-12-19 to 2021-12-19 | Majstrovstva SR 2021 online Zakladne skoly dievcata | 5 | 3 [+2] | 1519 |
2021-12-27 to 2021-12-30 | 15th Winter Balaton – Hotel Magistern Open | 43 | 43 [0] | 0 |
2021-12-11 to 2021-12-11 | Maróczy Géza SE Nemzetközi Rapid Sakkverseny | 59 | 69 [-10] | 1800 |
2021-12-04 to 2021-12-04 | Majstrovstvá NR kraja 2021 ZŠ - online | 1 | 1 [0] | 0 |
2021-11-27 to 2021-11-27 | TFSE Racka Rapid Open - november | 14 | 15 [-1] | 1630 |
2021-11-13 to 2021-11-13 | Szentmiklósi Rapid Open FIDE-csoport | 24 | 24 [0] | 1590 |
2021-11-05 to 2021-11-07 | 6th Adam Gyorgy Memorial 2021 | 12 | 6 [+6] | 1476 |
2021-10-31 to 2022-03-13 | 4.liga A22 2021/2022 | 6 | 28 [-22] | 0 |
2021-10-23 to 2021-10-23 | XVIII. Fehérvár - BÖLLHOFF - rapid kupa 2021 | 36 | 33 [+3] | 0 |
2021-10-29 to 2021-11-01 | 27th Talent– Hotel Magistern Cup | 37 | 19 [+18] | 1821 |
2021-10-16 to 2021-10-16 | Régiós Kupa 2021/2022 - 3. verseny *** A-csoport | 5 | 4 [+1] | 1576 |
2021-10-16 to 2022-05-01 | SVK 2.liga B 2021/2022 | 144 | 132 [+12] | 0 |
2021-09-18 to 2021-09-19 | OPEN Banska Bystrica a VC mladeze 2021 | 16 | 8 [+8] | 1846 |
2021-09-11 to 2021-09-11 | MSR mládeže v zrýchlenom šachu 2021 - D14 | 1 | 2 [-1] | 1456 |
2021-09-12 to 2021-09-12 | MSR družstiev starších žiakov v zrýchlenom šachu 2021 | 19 | 1 [+18] | 2195 |
2021-09-11 to 2021-09-11 | MSR mládeže jednotlivcov v zrýchlenom šachu 2021 - všetky kategórie | 20 | 20 [0] | 0 |
2021-09-06 to 2021-09-09 | Dorastenecká liga OPEN Radava 2021 | 7 | 31 [-24] | 1792 |
2021-09-01 to 2021-09-01 | Dámsky šachový turnaj v Dúbravke 2021 | 1 | 3 [-2] | 1592 |
2021-08-15 to 2021-08-15 | XV. Pohár primátora mesta Levice | 29 | 28 [+1] | 1680 |
2021-07-24 to 2021-07-24 | III. Kulcsod Kupa | 21 | 20 [+1] | 1389 |
2021-08-07 to 2021-08-07 | 5. ročník FIDE RAPID Memoriál J. Chudého, Topoľčany, 7. aug - Prizepool 800 € | 65 | 107 [-42] | 1752 |
2021-07-16 to 2021-07-18 | Košický víkenďák 2021 | 17 | 18 [-1] | 1757 |
2021-07-25 to 2021-07-25 | Polemag.sk RAPID Košice, 25. 7. - Prizepool 450 € | 27 | 14 [+13] | 1979 |
2021-08-06 to 2021-08-09 | 5. SIM-SIM MSR AMATÉROV (6. - 9. aug, Topoľčany) (2199 max. FIDE rating) - 7.700 € PRIZEPOOL | 78 | 54 [+24] | 1854 |
2021-07-29 to 2021-08-01 | VI. Esztergom Kupa, Fide Open 2021.07.29 - 2021.08.01 | 30 | 48 [-18] | 1374 |
2021-08-27 to 2021-08-29 | OPEN Povazske Podhradie 2021 FIDE Rapid, 24.ročník | 14 | 14 [0] | 1731 |
2021-06-26 to 2021-07-03 | Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D14 | 1 | 2 [-1] | 1770 |
2021-08-21 to 2021-08-22 | XXI. Amatőr Open U2100 | 5 | 3 [+2] | 1710 |
2021-06-26 to 2021-07-03 | Majstrovstvá SR mládeže 2021 - všetky kategórie | 30 | 30 [0] | 0 |
2021-06-12 to 2021-06-12 | Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu jednotlivcov 2021 - 25. ročník Memoriálu Dr. Jozefa Federiča | 77 | 64 [+13] | 1690 |
2021-06-17 to 2021-06-20 | LJ SLOVAK OPEN 2021 - max. FIDE rating 2199 | 39 | 44 [-5] | 1678 |
2021-05-13 to 2021-05-15 | MSR krajských družstiev 2021 13.5 - 15.5. 2021 | 34 | 32 [+2] | 0 |
2021-05-04 to 2021-05-12 | MITROPA ONLINE CUP 2021 Women | 16 | 54 [-38] | 1270 |
2021-04-18 to 2021-04-18 | Majstrovstvá Slovenska družstiev ZŠ 2021 ONLINE | 310 | 310 [0] | 0 |
2021-03-27 to 2021-03-27 | LXXVI. (Online) Szimultán Kupa nevezők | 11 | 11 [0] | 0 |
2021-03-14 to 2021-05-09 | Ifjúsági (U18) Online Villám Csapatbajnokság | 90 | 90 [0] | 0 |
2021-02-05 to 2021-02-07 | The Belt and Road Junior Team Championship Group C | 2 | 14 [-12] | 1285 |
2020-12-12 to 2020-12-12 | Majstrovstvá Slovenska žiačok ZŠ v ONLINE šachu 2020 | 3 | 3 [0] | 0 |
2020-12-12 to 2020-12-13 | !! Terézvárosi Open U2200 – MÁJUSIG ELHALASZTVA !! A Kormány járványügyi intézkedéseinek és az MSSZ rendelkezéseinek megfelelően | 7 | 7 [0] | 0 |
2020-10-22 to 2020-10-25 | 17th Fehervar Bolhoff Cup Szekesfehervar | 28 | 31 [-3] | 1804 |
2020-10-04 to 2020-10-04 | Open Banska Stiavnica | 10 | 9 [+1] | 1793 |
2020-09-26 to 2020-09-26 | Levéli Évadnyitó A-csoport | 4 | 11 [-7] | 1736 |
2020-09-19 to 2020-09-20 | OPEN Banska Bystrica a VC mladeze | 11 | 6 [+5] | 1745 |
2020-09-13 to 2020-09-13 | MSR mládeže v zrýchlenom šachu 2020 - D14 | 2 | 6 [-4] | 1392 |
2020-09-05 to 2020-09-05 | XVII. kerületi Nyílt Rapid Sakkbajnokság | 7 | 7 [0] | 1654 |
2020-09-13 to 2020-09-13 | MSR mládeže v zrýchlenom šachu 2020 - všetky kategórie | 28 | 28 [0] | 0 |
2020-09-12 to 2020-09-12 | MSR družstiev starších žiakov v zrýchlenom šachu 2020 | 6 | 16 [-10] | 1549 |
2021-10-09 to 2020-10-10 | Virágos Csemő 2021 | 5 | 5 [0] | 1720 |
2020-08-15 to 2020-08-15 | TFSE Racka Rapid augusztus - FIDE csoport | 26 | 23 [+3] | 1842 |
2020-08-20 to 2020-08-23 | 26. Veszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2020 | 23 | 18 [+5] | 1780 |
2020-07-24 to 2020-07-26 | Finale Dorasteneckej ligy 2019/2020 | 4 | 8 [-4] | 1770 |
2020-09-05 to 2020-09-05 | XIII. Tornádó Kupa A-csoport | 2 | 2 [0] | 0 |
2020-07-11 to 2020-07-11 | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v RAPID šachu jednotlivcov (Topoľčany, 11. 7.) Prizepool: 1.400 € | 117 | 88 [+29] | 1874 |
2020-08-20 to 2020-08-23 | 26. Veszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2020 | 7 | 7 [0] | 0 |
2020-07-10 to 2020-07-13 | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v šachu AMATÉROV 2020 (10.-13.7. Topoľčany) (FIDE Open; Rating max. 2199) - Prizepool: 6.500 € | 91 | 100 [-9] | 1695 |
2020-07-31 to 2020-08-02 | 2.ročník FIDE Open Gäceľ 2020 v klasickom šachu | 25 | 13 [+12] | 2001 |
2020-08-20 to 2020-08-23 | 26. Veszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2020 | 7 | 7 [0] | 0 |
2020-03-07 to 2020-03-07 | Géza napi megemlékezés FIDE Rapid | 50 | 32 [+18] | 1939 |
2020-02-29 to 2020-03-01 | IV. MAGYAR SAKKHAGYOMÁNYOKÉRT FESZTIVÁL - NEMZETKÖZI MARÓCZY-EMLÉKVERSENY (U16 – INGYENES FIDE RAPIDVERSENY) | 12 | 14 [-2] | 1348 |
2020-02-08 to 2020-02-08 | MCChess II. Jótékonysági Sakkverseny | 19 | 14 [+5] | 1891 |
2020-02-15 to 2020-02-15 | VII. Futura Sakk Karnevál A-csoport | 26 | 29 [-3] | 1591 |
2020-02-01 to 2020-02-01 | Dorastenecka liga- medzikrajske kolo NR+TN 2019/2020 | 4 | 2 [+2] | 2051 |
2020-01-25 to 2020-01-25 | Hóbagoly FIDE Rapid 2020. január 25. | 32 | 22 [+10] | 1856 |
2020-01-17 to 2020-01-19 | Hóbagoly Kupa 2020. január 17-19. | 34 | 16 [+18] | 1816 |
2020-01-11 to 2020-01-11 | Novoročný šachový turnaj v Skalici | 42 | 41 [+1] | 1792 |
2019-08-17 to 2019-08-20 | 25. Veszpremi Nyar Kolhrusz Zoltan Memorial 2019 | 15 | 32 [-17] | 1543 |
2019-11-15 to 2019-11-15 | Školské MSR pre dievčatá, KN 2019 | 3 | 1 [+2] | 1929 |
2019-04-06 to 2019-04-06 | 8th REGIO Jatek Rakospalota Kupa | 17 | 12 [+5] | 1669 |
2019-03-23 to 2019-03-23 | Dorastenecká liga - semifinále Západ 2018/19 | 32 | 18 [+14] | 1585 |
2019-04-23 to 2019-04-30 | MSR 2019 deti a mladeze D12 | 1 | 2 [-1] | 1508 |
2019-06-28 to 2019-06-30 | Kysucký pohár 2019 , FIDE OPEN Čadca | 26 | 17 [+9] | 1847 |
2019-05-01 to 2019-05-01 | III. Szentgotthárd - Lipa Hotel - Kupa A-csoport | 27 | 37 [-10] | 1430 |
2019-04-13 to 2019-04-13 | XXII. Király Kupa A-csoport | 20 | 16 [+4] | 1795 |
2019-03-02 to 2019-03-03 | XVI. Amatőr Open | 4 | 11 [-7] | 1453 |
2019-05-24 to 2019-05-24 | MSR družstiev mladších žiakov v zrýchlenom šachu 2019 | 5 | 5 [0] | 1542 |
2019-05-26 to 2019-05-26 | MSR družstiev starších žiakov v zrýchlenom šachu 2019 | 4 | 22 [-18] | 1503 |
2019-03-30 to 2019-03-30 | Marcoví husári 2019 | 1 | 11 [-10] | 1228 |
2019-06-24 to 2019-06-27 | Youth festival Liptov 2019 team tournament | 35 | 2 [+33] | 1781 |
2019-05-10 to 2019-05-12 | Finale Dorasteneckej ligy 2018/2019 | 4 | 13 [-9] | 1572 |
2019-11-26 to 2019-11-26 | Majstrovstvá Nitrianskeho kraja - ZŠ dievčatá | 1 | 1 [0] | 1878 |
2019-11-03 to 2019-11-03 | II. Ősz Gábor Blitz Emlékverseny | 21 | 15 [+6] | 1542 |
2019-08-25 to 2019-08-31 | OPEN Skalica 2019 | 39 | 39 [0] | 1849 |
2019-11-02 to 2019-11-02 | II. Ősz Gábor Rapid Emlékverseny | 12 | 9 [+3] | 1458 |
2019-12-07 to 2019-12-07 | Mikulášsky B turnaj Mojmírovce | 3 | 1 [+2] | 2061 |
2019-12-05 to 2019-12-05 | Majstrovstvá Slovenska ZŠ žiačky 2019 | 4 | 6 [-2] | 1423 |
2019-05-04 to 2019-05-05 | 5. Horváth Imre Emlékverseny Open 2019. május 4-5. | 10 | 11 [-1] | 1664 |
2019-09-20 to 2019-09-22 | OPEN Banska Bystrica a VC mladeze | 47 | 42 [+5] | 1585 |
2019-06-09 to 2019-06-09 | Open Čierne - Kysucký Triangel 2019 - 15.ročník | 20 | 21 [-1] | 1533 |
2019-11-23 to 2019-11-23 | LXXIV. Szimultán Kupa A-csoport | 5 | 5 [0] | 1541 |
2019-07-26 to 2019-07-28 | Júliusi Hóbagoly Kupa | 27 | 9 [+18] | 1838 |
2019-11-30 to 2019-11-30 | Dorastenecká liga Nitriansky kraj 2019-20 | 20 | 3 [+17] | 1944 |
2019-07-13 to 2019-07-16 | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v šachu amatérov 2019 (13.-16.7. Topoľčany) (FIDE Open; Rating max. 2199) - Prizepool: 6000 € | 88 | 42 [+46] | 1903 |
2019-05-25 to 2019-05-25 | MSR 2019 deti a mladeze rapid D12 | 1 | 1 [0] | 1459 |
2020-01-02 to 2020-01-02 | XVIII. Art Pub Újévi Schnell (2020. Január 2.) | 56 | 45 [+11] | 1784 |
2020-01-02 to 2020-01-05 | XVIII. Art Pub Kupa, Fide Open (2020. Január 2-5.) | 58 | 54 [+4] | 1701 |
2019-07-04 to 2019-07-07 | Ancsin Memorial 2019 | 20 | 10 [+10] | 1722 |
2019-06-08 to 2019-06-08 | 24. ročník Memoriálu Dr. Jozefa Federiča | 46 | 38 [+8] | 1710 |
2019-12-21 to 2019-12-21 | Otvorený vianočný turnaj NŠK Nitra v bleskovom šachu | 36 | 19 [+17] | 1828 |
2019-03-09 to 2019-03-09 | LXIX. Szimultán Kupa A-csoport | 7 | 17 [-10] | 1517 |
2019-02-16 to 2019-02-16 | Futura Sakkfesztivál A csoport Mosonmagyaróvár 2019 | 49 | 32 [+17] | 1806 |
2019-10-12 to 2020-06-21 | SVK 1.liga Západ 2019/2020 | 146 | 200 [-54] | 0 |
2019-06-22 to 2019-06-22 | European Youth Smart Kids Championship 2019 blitz U12 | 11 | 17 [-6] | 1350 |
2019-06-22 to 2019-06-23 | European Youth Smart Kids Championship 2019 rapid U12 | 4 | 8 [-4] | 1405 |
2019-12-28 to 2019-12-29 | XIX. Amatőr Open | 4 | 8 [-4] | 1409 |
2019-09-06 to 2019-09-08 | XVII. Art Pub Kupa, Fide U2200 (2019. szeptember 6-8.) | 53 | 58 [-5] | 1773 |
2018-12-18 to 2018-12-18 | Majstrovstvá Slovenska žiačok ZŠ 2018 | 5 | 8 [-3] | 1401 |
2017-12-09 to 2017-12-09 | XIII DUNÁNTULI SAKK BAJNOKSÁG C | 1 | 1 [0] | 1925 |
2018-04-26 to 2018-04-26 | MSR 2018 mladeze - bleskovy turnaj | 69 | 46 [+23] | 1619 |
2018-07-25 to 2018-07-29 | XI. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport (1600-2199) | 23 | 19 [+4] | 1854 |
2018-04-28 to 2018-05-01 | XI Hotel Baranya Wellnes | 31 | 24 [+7] | 1753 |
2017-12-16 to 2017-12-17 | Feher Fekete Fitness Art Cup U2200 | 9 | 10 [-1] | 1592 |
2018-10-14 to 2019-03-17 | 4.liga A22 2018/2019 | 130 | 29 [+101] | 1764 |
2017-12-06 to 2017-12-06 | Majstrovstvá Slovenska ZŠ žiačky 2017 | 15 | 6 [+9] | 1433 |
2017-12-27 to 2017-12-30 | I. MetLife-Karácsonyi Open B csoport | 1 | 1 [0] | 2195 |
2017-10-30 to 2017-10-31 | Zlaty palcat 2017 | 2 | 2 [0] | 1631 |
2019-01-05 to 2019-01-06 | XV. Amatőr Open | 8 | 8 [0] | 1608 |
2018-02-03 to 2018-02-04 | 2018 Tapolca Horvath Imre Emlek U1800 FIDE | 1 | 7 [-6] | 1397 |
2017-12-02 to 2017-12-02 | XIX. Kapuvári Király Kupa C-csoport (2006-2007) | 1 | 2 [-1] | 1521 |
2018-03-29 to 2018-04-01 | OPEN Doprastav 2018 (29.3.-1.4.2018) | 48 | 41 [+7] | 1672 |
2018-06-28 to 2018-07-01 | Ancsin Memorial 2018 | 19 | 22 [-3] | 1521 |
2018-01-27 to 2018-01-27 | VIII.Fajsz Kupa 2018 Gyerek csoport | 12 | 2 [+10] | 1230 |
2018-09-22 to 2018-09-22 | O pohar primatora mesta Nitra 2018 | 55 | 39 [+16] | 1612 |
2017-11-27 to 2017-11-27 | Majstrovstvá Nitrianskeho kraja ZŠ žiačky 2017, Topoľčany | 1 | 1 [0] | 1896 |
2018-08-29 to 2018-09-01 | Putovný pohár priateľstva Emila Tatárika 2018 | 34 | 24 [+10] | 1726 |
2018-06-21 to 2018-06-24 | 7th Hagymatikum Kupa U2200 | 20 | 25 [-5] | 1588 |
2018-11-17 to 2018-11-17 | Electrofor Cup 2018 III edition | 57 | 47 [+10] | 1702 |
2018-08-02 to 2018-08-05 | FIDE OPEN LEVICE 2018 | 24 | 19 [+5] | 1728 |
2018-05-25 to 2018-05-27 | European Union Youth Blitz Championship 2018 U12 | 33 | 18 [+15] | 1605 |
2018-05-25 to 2018-05-27 | European Union Youth Rapid Championship 2018 U12 | 32 | 6 [+26] | 1564 |
2018-03-15 to 2018-03-18 | XIV. Art Pub Cup Fide Open (2018. március 15-18.) | 76 | 87 [-11] | 1661 |
2018-06-09 to 2018-06-09 | 23. ročník Memoriálu Dr. Jozefa Federiča | 62 | 50 [+12] | 1797 |
2018-09-27 to 2018-09-30 | Chess in the City 2018 3rd Szikszo Open | 32 | 31 [+1] | 1768 |
2018-07-21 to 2018-07-21 | Otvorené majstrovstvá Nitrianskeho okresu v sachu jednotlivcov | 32 | 17 [+15] | 1683 |
2017-11-15 to 2017-11-15 | Školské majstrovstvá okresu Komárno žiakov a žiačok v zrýchlenom šachu 2017/2018 | 2 | 2 [0] | 1355 |
2018-01-05 to 2018-01-07 | Open Memoriál Alexandra Handla | 16 | 5 [+11] | 1929 |
2018-06-01 to 2018-06-03 | Géniusz Kupa, Fide Open KEM Egyéni Bajnokság U2200 | 13 | 18 [-5] | 1629 |
2018-11-21 to 2018-11-21 | Majstrovstvá Nitrianskeho kraja ZŠ žiačky 2018 | 1 | 1 [0] | 1986 |
2018-11-22 to 2018-11-24 | Premium International Open B U1800 Budapest 22-24th November | 4 | 1 [+3] | 1944 |
2018-04-21 to 2018-04-27 | MSR 2018 deti a mladeze D12 | 2 | 2 [0] | 1538 |
2017-10-01 to 2017-10-01 | O pohár predsedu Bratislavského samosprávneho kraja 2017 | 11 | 9 [+2] | 1430 |
2018-10-19 to 2018-10-21 | Októberi Lila Futó – Hóbagoly Kupa | 24 | 11 [+13] | 1975 |
2018-01-13 to 2018-01-13 | LXI. Szimultán Kupa A-csoport | 6 | 7 [-1] | 1642 |
2017-09-23 to 2017-09-24 | XIV. Kőbánya Open U1600 | 17 | 6 [+11] | 1495 |
2017-11-03 to 2017-11-05 | Novemberi Lila Futó – Hóbagoly Kupa | 32 | 34 [-2] | 1580 |
2018-05-12 to 2018-05-12 | MSR v zrýchlenom šachu 2018 - D12 | 6 | 3 [+3] | 1354 |
2018-05-07 to 2018-05-07 | Pohár primátora Blitz | 4 | 8 [-4] | 1460 |
2018-03-24 to 2018-03-24 | Marcoví husári 2018 | 1 | 2 [-1] | 1265 |
2018-05-13 to 2018-05-13 | MSR družstiev starších žiakov v zrýchlenom šachu 2018 | 36 | 42 [-6] | 1396 |
2018-05-11 to 2018-05-11 | MSR družstiev mladších žiakov v zrýchlenom šachu 2018 | 20 | 5 [+15] | 1497 |
2017-10-21 to 2018-03-17 | 5. liga B11 2017/18 | 70 | 30 [+40] | 2049 |
2018-10-13 to 2019-04-07 | SVK 2.liga B 2018/2019 | 15 | 177 [-162] | 0 |
2017-12-19 to 2017-12-19 | 1.vianočný šachový turnaj predsedu NRSR Andreja Danka | 9 | 7 [+2] | 1832 |
2018-10-21 to 2019-03-24 | 3. liga B1 2018/19 | 156 | 44 [+112] | 1731 |
2018-09-16 to 2018-09-16 | Memoriál J.Chudého - Rapid Majstrovstvá okr. Topoľčany, 16.09. - Prizepool 450 € | 39 | 37 [+2] | 1420 |
2018-08-23 to 2018-08-26 | Nyírségi Vidor Torna B csoport 2018 | 28 | 23 [+5] | 1736 |
2017-11-17 to 2017-11-18 | CENA JUNIORKLUBU A | 23 | 3 [+20] | 2107 |
2017-10-01 to 2018-03-18 | SVK 4.liga A22 2017/2018 | 118 | 15 [+103] | 1797 |
2018-10-27 to 2019-03-17 | SVK 1.liga Západ 2018/2019 | 198 | 215 [-17] | 0 |
2018-09-15 to 2018-09-15 | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v bleskovom šachu (Topoľčany, 15.09.), Prizepool: 1.200 € | 58 | 53 [+5] | 1624 |
2018-04-13 to 2018-04-15 | O pohar Nitrianskej sachovej akademie, 2.rocnik FIDE OPEN, 2200 | 18 | 13 [+5] | 1791 |
2017-09-09 to 2017-09-09 | O pohár primátora mesta Nitra | 52 | 46 [+6] | 1574 |
2018-05-04 to 2018-05-08 | FIDE Open Nové Zámky 2018 /Pohár primátora/ | 9 | 5 [+4] | 1697 |
2017-09-02 to 2017-09-02 | EuroPRESS Kupa - Kráľ Klaudia emlékverseny | 8 | 6 [+2] | 1427 |
2018-06-15 to 2018-06-17 | III. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U2200 (2018. június 15-17.) | 16 | 10 [+6] | 1631 |
2016-04-20 to 2016-04-20 | Bleskovy turnaj pri MSR mladeze 2016 | 73 | 75 [-2] | 1206 |
2016-09-17 to 2017-04-23 | GyMS M-i Nyílt Egyéni Rapid Sakk Bajnokság C-csoport (10 éven aluliak) | 1 | 2 [-1] | 1112 |
2017-09-15 to 2017-09-17 | XII. Sárrét Kupa B csoport | 15 | 4 [+11] | 1595 |
2017-08-19 to 2017-08-27 | European Union Youth Championship - U10 | 12 | 9 [+3] | 1330 |
2016-04-16 to 2016-04-23 | MSR 2016 deti a mladeze D10 | 8 | 6 [+2] | 1202 |
2017-07-22 to 2017-07-22 | Otvorený bleskový turnaj počas MSR v šachu amatérov Topoľčany, 22.07.2017 | 66 | 63 [+3] | 1466 |
2017-07-20 to 2017-07-23 | Majstrovstvá Slovenska v šachu amatérov 2017 (FIDE Open pre hráčov s ratingom max. 2199) | 123 | 108 [+15] | 1615 |
2017-06-10 to 2017-06-11 | Aragóniai Jolán FIDE Rapid 162041 | 28 | 31 [-3] | 1264 |
2017-06-03 to 2017-06-03 | GPX 2017 semifinale zapad D11 | 3 | 1 [+2] | 1475 |
2017-06-29 to 2017-07-02 | Ancsin Memorial 2017 | 30 | 23 [+7] | 1500 |
2017-05-13 to 2017-05-13 | Turnaj GPX o pohár starostu obce Osuské | 11 | 10 [+1] | 1335 |
2017-07-26 to 2017-07-30 | X. FMF Open *** Arnoth Sandor Memorial B-csoport (U1700) | 16 | 16 [0] | 1280 |
2017-07-13 to 2017-07-16 | XXX. Borostyán Torna Nemzetközi Élő-szám szerző verseny Ajka, 2017. július 13-16 | 30 | 31 [-1] | 1147 |
2017-07-05 to 2017-07-09 | VIII. Győr Open | 39 | 27 [+12] | 1377 |
2017-05-27 to 2017-05-27 | MSR rapid 2017 kategoria D10 | 2 | 1 [+1] | 1401 |
2017-05-06 to 2017-05-06 | Jarný turnaj GPX, Prievidza | 9 | 10 [-1] | 1189 |
2017-06-18 to 2017-06-18 | Finále GPX 2016/2017 - dievčatá do 11 rokov | 3 | 1 [+2] | 1563 |
2017-03-11 to 2017-03-11 | LV. Szimultán Kupa A-csoport | 13 | 10 [+3] | 1522 |
2017-04-02 to 2017-04-02 | Jarný šachový festival v Cenade - turnaj B | 19 | 13 [+6] | 1518 |
2017-02-23 to 2017-02-25 | Senický jarný šachový festival 2017 - Národný Open | 3 | 2 [+1] | 1225 |
2016-10-09 to 2017-03-12 | 4liga A22 2016-2017 | 136 | 65 [+71] | 1461 |
2017-01-21 to 2017-01-21 | Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2016/17 - 4.turnaj | 8 | 6 [+2] | 1258 |
2017-04-22 to 2017-04-28 | MSR 2017 deti a mladeze kategoria D10 | 5 | 2 [+3] | 1324 |
2017-03-04 to 2017-03-05 | O pohar Nitrianskej sachovej akademie | 41 | 27 [+14] | 1468 |
2017-01-02 to 2017-01-05 | Senický zimný šachový festival 2017 - Národný Open | 4 | 1 [+3] | 1317 |
2017-02-18 to 2017-02-18 | IV. Futura Sakk Karnevál A-csoport | 24 | 23 [+1] | 1535 |
2017-01-14 to 2017-01-14 | XIX. Almásfüzitő Bajnoka - Zsebők Ottó Emlékverseny | 38 | 40 [-2] | 1338 |
2017-01-28 to 2017-01-28 | LIII. Szimultán Kupa A-csoport | 19 | 7 [+12] | 1641 |
2017-04-30 to 2017-04-30 | O Pohár Starostu MČ Bratislava - Nové Mesto B-turnaj | 16 | 9 [+7] | 1625 |
2017-01-06 to 2017-01-06 | O pohar Bratislavskej sachovej akademie 2017 GPX Turnaj A | 12 | 6 [+6] | 1376 |
2017-02-05 to 2017-02-05 | Zimný turnaj GPX, Bojnice | 5 | 1 [+4] | 1399 |
2017-04-08 to 2017-04-08 | Majstrovstvá Slovenskej republiky 2017 v RAPID šachu družstiev mladších žiakov | 63 | 10 [+53] | 1396 |
2017-01-07 to 2017-01-08 | II. Mobilis Amatőr Open | 10 | 11 [-1] | 1079 |
2017-03-22 to 2017-03-22 | O putovny pohar kniezata Pribinu,3.rocnik | 7 | 3 [+4] | 1451 |
2016-11-22 to 2016-11-22 | Majstrovstvá Nitrianskeho kraja ZŠ dievčatá | 2 | 2 [0] | 1405 |
2016-12-15 to 2016-12-15 | Majstrovstvá Slovenska ZŠ žiačky 2016 | 24 | 14 [+10] | 1378 |
2016-11-26 to 2016-11-26 | XVII. Király Kupa D-csoport (2007-2008) | 2 | 4 [-2] | 886 |
2020-02-22 to 2020-02-22 | Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2019/20 - 5.turnaj | 1 | 1 [0] | 2029 |
2016-12-30 to 2016-12-30 | II. Duna Kupa, nyílt egyéni felnőtt és gyermekverseny "B" csoport | 9 | 10 [-1] | 1130 |
2016-12-10 to 2016-12-10 | Mikulášsky turnaj GPX 2016 Majstrovstvo TN kraja | 17 | 9 [+8] | 1291 |
2019-10-26 to 2020-03-08 | 2. liga B 2019/20 | 124 | 137 [-13] | 0 |
2016-12-03 to 2016-12-03 | Pest megyei korcsoportos Mikulás sakkverseny 2 kcsop. | 5 | 6 [-1] | 1157 |
2016-12-17 to 2016-12-18 | Mobilis Amatőr Open | 15 | 12 [+3] | 1154 |
2016-11-18 to 2016-11-18 | Školsk majstrovstvá okresu Komárno žiakov a žiačok v zrýchlenom šachu 2016/2 | 19 | 8 [+11] | 1286 |
2016-08-21 to 2016-08-21 | Szent István Kupa "A"csoport | 22 | 25 [-3] | 968 |
2016-10-22 to 2016-10-22 | V. Nagykáta Kupa B csoport ( 2006 - 2007 ) | 6 | 9 [-3] | 1146 |
2019-10-13 to 2020-06-14 | 4.liga A22 2019/2020 | 5 | 28 [-23] | 2039 |
2016-10-15 to 2016-10-15 | Jesenný šachový festival v Cenade - turnaj A | 12 | 7 [+5] | 1295 |
2020-06-27 to 2020-06-01 | Semifinále Dorasteneckej ligy 2019/2020- skupina Západ | 4 | 1 [+3] | 2067 |
2020-08-01 to 2020-08-09 | MSR 2020 deti a mladeze Podujatie je odlozene - termin a miesto zatial nezname | 48 | 48 [0] | 0 |
2016-10-08 to 2016-10-08 | 50. Szimultán Kupa A-csoport | 20 | 17 [+3] | 1214 |
2016-09-03 to 2016-09-04 | Mogyorósbánya Open (U1600) | 11 | 9 [+2] | 1184 |
2016-10-28 to 2016-10-31 | Senický jesenný šachový festival 2016 - Národný Open | 4 | 1 [+3] | 1454 |
2016-08-27 to 2016-08-28 | Balassi Amatőr Open | 13 | 12 [+1] | 1207 |
2016-04-09 to 2016-04-09 | Dubnický turnaj O pohár primátora | 88 | 46 [+42] | 1217 |
2016-05-27 to 2016-05-27 | COTHEC KUPA | 25 | 10 [+15] | 1180 |
2016-07-15 to 2016-07-17 | 2016 Nyári Lila Futó-Hóbagoly Kupa | 48 | 50 [-2] | 704 |
2016-07-08 to 2016-07-08 | Memoriál Lászlóa Basternáka 2016 | 12 | 11 [+1] | 1427 |
2016-06-26 to 2016-06-26 | RAPID OPEN SLIAČ 2016 - konečné poradie | 54 | 57 [-3] | 1207 |
2016-06-17 to 2016-06-19 | I. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U1600 | 10 | 15 [-5] | 1062 |
2016-03-23 to 2016-03-23 | Putovny pohar kniezata Pribinu Nitra 2.rocnik | 41 | 14 [+27] | 1203 |
2016-03-26 to 2016-03-26 | Memorial Ferdinanda Bišču GPX 2016 | 17 | 15 [+2] | 1128 |
2016-02-06 to 2016-02-06 | Zimný turnaj v rapid šachu mládeže, Prievidza | 65 | 50 [+15] | 1043 |
2019-09-13 to 2019-09-15 | XVIII. Rákosmente Open | 9 | 6 [+3] | 1833 |
Date | Players & Opening | Result | ECO | View |
---|---|---|---|---|
2023.03.26 | Reisel, Frantisek (1905) vs (1977) Kovarikova, Maria SVK 2. liga B 2022/2023 Gruenfeld Saemisch - Landau |
0-1 | D83 | |
2023.03.25 | Ondrusova, Miroslava (1679) vs (1977) Kovarikova, Maria SVK 2. liga B 2022/2023 Gruenfeld Three Knights (Hungarian) |
0-1 | D93 | |
2023.02.12 | Kovarikova, Maria (1977) vs (1999) Kuna, Martin SVK 2. liga B 2022/2023 Sicilian Scheveningen Najdorf |
0-1 | B90 | |
2023.02.11 | Kovarikova, Maria (1977) vs (2016) Nadzamova, Viktoria SVK 2. liga B 2022/2023 Sicilian Dragon - Classical Dragon |
1-0 | B72 | |
2023.01.15 | Kovarikova, Maria (1977) vs (1699) Trnka, Stefan SVK 2. liga B 2022/2023 Sicilian Scheveningen Najdorf (Opecensky) |
1-0 | B92 | |
2022.11.27 | Cvirik, Vladimir (1794) vs (1977) Kovarikova, Maria SVK 2. liga B 2022/2023 Gruenfeld Exchange |
0-1 | D85 | |
2022.11.26 | Sarkozi, Szabolcs (2084) vs (1977) Kovarikova, Maria SVK 2. liga B 2022/2023 Indian |
1-0 | A45 | |
2022.11.13 | Matejka, Peter (1543) vs (1977) Kovarikova, Maria SVK 2. liga B 2022/2023 Gruenfeld Three Knights (Petrosian) |
0-1 | D91 | |
2022.11.12 | Orgon, Patrik (1833) vs (1977) Kovarikova, Maria SVK 2. liga B 2022/2023 |
1/2-1/2 | ||
2022.10.09 | Rucek, Peter (1869) vs (1977) Kovarikova, Maria SVK 2. liga B 2022/2023 Gruenfeld Russian - Szabo |
0-1 | D97 | |
2022.10.08 | Kovarikova, Maria (1977) vs (1799) Zernovic, Ferdinand SVK 2. liga B 2022/2023 Sicilian - Pelikan |
1-0 | B33 | |
2021.07.03 | Konopova, Barbora (1283) vs (1840) Kovarikova, Maria Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D14 Sicilian |
0-1 | B50 | |
2021.07.02 | Kovarikova, Maria (1840) vs (1137) Jursova, Elena Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D14 Sicilian Accelerated Dragon |
1-0 | B34 | |
2021.07.01 | Dudova, Viktoria (1035) vs (1840) Kovarikova, Maria Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D14 Indian |
0-1 | A45 | |
2021.06.30 | Kovarikova, Maria (1840) vs (1711) Kapicakova, Lucia Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D14 Giuoco Piano - Pianissimo |
1-0 | C54 | |
2021.06.28 | Kovarikova, Maria (1840) vs (1718) Bochnickova, Simona Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D14 Two Knights - Modern Bishop |
1/2-1/2 | C55 | |
2021.06.28 | Kapolkova, Greta (1472) vs (1840) Kovarikova, Maria Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D14 Gruenfeld Classical |
0-1 | D80 | |
2021.06.27 | Kovarikova, Maria (1840) vs (1223) Mrmusova, Magdalena Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D14 Scandinavian |
1-0 | B01 | |
2021.06.26 | Hudakova, Nina (1108) vs (1840) Kovarikova, Maria Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D14 Indian |
0-1 | A45 | |
2021.08.22 | Kovarikova, Maria (1828) vs (1318) Vizkeleti, Zsolt XXI. Amator Open Sicilian - Labourdonnais |
1-0 | B32 | |
2021.08.22 | Erdei, Lajos Jr. (1946) vs (1828) Kovarikova, Maria XXI. Amator Open Indian |
1/2-1/2 | A45 | |
2021.08.21 | Kovarikova, Maria (1828) vs (1865) Kadi, Richard XXI. Amator Open Scandinavian |
1/2-1/2 | B01 | |
2021.08.21 | Kovarikova, Maria (1828) vs Balogh, Gerda XXI. Amator Open Two Knights - Pianissimo |
1-0 | C54 | |
2021.05.14 | Holly, Andrej (2038) vs (1899) Kovarikova, Maria MSR krajských družstiev 2021 English Symmetrical |
1/2-1/2 | A30 | |
2021.05.11 | Kovarikova, Maria (1899) vs (1842) Tamrazyan, Gohar MITROPA ONLINE CUP 2021 Women Sicilian - Labourdonnais (Lowenthal) |
0-1 | B32 | |
2021.05.10 | Kanakova, Natalie (2179) vs (1899) Kovarikova, Maria MITROPA ONLINE CUP 2021 Women Sicilian Scheveningen Najdorf (Opecensky) |
1-0 | B92 | |
2021.05.09 | Kovarikova, Maria (1899) vs (2259) Sieber, Fiona MITROPA ONLINE CUP 2021 Women Sicilian Open - Kupreichik |
0-1 | B56 | |
2021.05.07 | Mayrhuber, Nikola (2040) vs (1899) Kovarikova, Maria MITROPA ONLINE CUP 2021 Women Gruenfeld Exchange (Classical) |
1-0 | D86 | |
2021.05.04 | Kovarikova, Maria (1899) vs (2028) Hercog, Nusa MITROPA ONLINE CUP 2021 Women Sicilian |
0-1 | B32 | |
2021.06.20 | Kovarikova, Maria (1840) vs (2038) Holly, Andrej LJ SLOVAK OPEN 2021 Sicilian Accelerated Dragon |
0-1 | B34 | |
2021.06.20 | Hals, Emilia (1338) vs (1840) Kovarikova, Maria LJ SLOVAK OPEN 2021 Sicilian Scheveningen Najdorf (Opecensky) |
0-1 | B92 | |
2021.06.19 | Kovarikova, Maria (1840) vs (1621) Staffen, Robert LJ SLOVAK OPEN 2021 Sicilian Scheveningen Najdorf - Byrne |
1-0 | B90 | |
2021.06.19 | Koren, Juraj (1497) vs (1840) Kovarikova, Maria LJ SLOVAK OPEN 2021 English Symmetrical |
0-1 | A30 | |
2021.06.18 | Kovarikova, Maria (1840) vs (1569) Kulich, Filip LJ SLOVAK OPEN 2021 Giuoco Piano - Pianissimo |
0-1 | C54 | |
2021.06.18 | Gyerpal, Adrian (2098) vs (1840) Kovarikova, Maria LJ SLOVAK OPEN 2021 Reti Symmetrical - King's Fianchetto |
1-0 | A15 | |
2021.06.17 | Kovarikova, Maria (1840) vs (1237) Lukac, Tomas LJ SLOVAK OPEN 2021 Giuoco Piano - Pianissimo |
1-0 | C54 | |
2020.07.26 | Kovarikova, Maria (1844) vs (2025) Korenova, Simona Finale Dorasteneckej ligy 2019/20 Sicilian Closed |
0-1 | B26 | |
2020.07.26 | Bidulska, Lenka (1550) vs (1844) Kovarikova, Maria Finale Dorasteneckej ligy 2019/20 Sicilian |
0-1 | B40 | |
2020.07.25 | Baran, Kamil (1583) vs (1844) Kovarikova, Maria Finale Dorasteneckej ligy 2019/20 Sicilian Paulsen |
0-1 | B42 | |
2020.07.25 | Kovarikova, Maria (1844) vs (1615) Kapicakova, Lucia Finale Dorasteneckej ligy 2019/20 Caro-Kann - Knight (Tartakower) |
1-0 | B15 | |
2020.07.24 | Steiniger, Florian (1889) vs (1844) Kovarikova, Maria Finale Dorasteneckej ligy 2019/20 Sicilian |
1-0 | B20 | |
2020.07.11 | Kovarikova, Maria (1657) vs (1943) Bakalar, Jan MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v RAPID šachu jednotlivcov (Topolcany, 11. 7.) Sicilian Closed |
0-1 | B24 | |
2020.07.11 | Plasek, Zdenek (1946) vs (1657) Kovarikova, Maria MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v RAPID šachu jednotlivcov (Topolcany, 11. 7.) Indian |
1-0 | A45 | |
2020.07.11 | Giertli, Vladimir (1997) vs (1657) Kovarikova, Maria MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v RAPID šachu jednotlivcov (Topolcany, 11. 7.) Reti King's Indian |
1-0 | A07 | |
2020.07.11 | Kovarikova, Maria (1657) vs (2074) Oprea, Erik MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v RAPID šachu jednotlivcov (Topolcany, 11. 7.) Pirc |
0-1 | B07 | |
2020.07.11 | Brhel, Jan (2055) vs (1657) Kovarikova, Maria MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v RAPID šachu jednotlivcov (Topolcany, 11. 7.) Budapest - Adler |
1/2-1/2 | A52 | |
2020.07.11 | Kovarikova, Maria (1657) vs (2157) Borik, Juraj MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v RAPID šachu jednotlivcov (Topolcany, 11. 7.) Sicilian Closed |
1-0 | B23 | |
2020.01.11 | Kovarikova, Maria (1705) vs (2114) Skreno, Vladimir Novorocný šachový turnaj v Skalici Sicilian Closed |
0-1 | B24 | |
2020.01.11 | Kovarikova, Maria (1705) vs (1981) Vranova, Zdenka Novorocný šachový turnaj v Skalici Petrov - Jaenisch (Jansen) |
0-1 | C41 | |
2020.01.11 | Kovarikova, Maria (1705) vs (2141) Babula, Milan Novorocný šachový turnaj v Skalici Irregular King's Pawn - Nimzovich (Scandinavian) |
0-1 | B00 | |
2020.01.11 | Sefcik, Marek (1988) vs (1705) Kovarikova, Maria Novorocný šachový turnaj v Skalici Sicilian |
0-1 | B30 | |
2020.01.11 | Kovarikova, Maria (1705) vs (2112) Bochnickova, Andrea Novorocný šachový turnaj v Skalici Sicilian Closed |
0-1 | B24 | |
2020.01.11 | Jablonicky, Frantisek (2017) vs (1705) Kovarikova, Maria Novorocný šachový turnaj v Skalici Benko's opening |
0-1 | A00 | |
2020.07.13 | Juan Mas, Santiago (1983) vs (1844) Kovarikova, Maria MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v šachu AMATÉROV 2020 (10.-13.7. Topolcany) Sicilian |
1-0 | B40 | |
2020.07.11 | Kovarikova, Maria (1844) vs (2102) Pniaczek, Marek MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v šachu AMATÉROV 2020 (10.-13.7. Topolcany) King's Knight - Scotch Goring |
0-1 | C44 | |
2020.07.10 | Kovarikova, Maria (1844) vs (2148) Macko, Michal MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v šachu AMATÉROV 2020 (10.-13.7. Topolcany) Sicilian Closed |
0-1 | B23 | |
2019.12.14 | Vanya, Attila (1776) vs (1845) Kovarikova, Maria 2. liga B 2019/20 King's Gambit Accepted (Classical Knight) - Hanstein |
1-0 | C38 | |
2019.10.26 | Mejsnar, Miroslav (1861) vs (1845) Kovarikova, Maria 2. liga B 2019/20 Reti Gambit - Advance |
0-1 | A09 | |
2019.10.13 | Kvassay, Peter (1976) vs (1844) Kovarikova, Maria SVK 1.liga Západ 2018/2019 Indian East Indian |
1-0 | A48 | |
2019.10.12 | Kovarikova, Maria (1844) vs (1968) Orgon, Dusan SVK 1.liga Západ 2018/2019 Scandinavian |
0-1 | B01 | |
2019.05.12 | Kovarikova, Maria (1745) vs (1526) Majirska, Karin Finale Dorasteneckej ligy 2018/2019 Scandinavian |
0-1 | B01 | |
2019.05.12 | Nadzamova, Viktoria (1796) vs (1745) Kovarikova, Maria Finale Dorasteneckej ligy 2018/2019 Spanish Morphy - Anderssen |
1-0 | C77 | |
2019.05.11 | Kovarikova, Maria (1745) vs (1449) Hlavinova, Martina Finale Dorasteneckej ligy 2018/2019 Sicilian Closed - Korchnoi |
1-0 | B23 | |
2019.05.11 | Taragelova, Martina (1818) vs (1745) Kovarikova, Maria Finale Dorasteneckej ligy 2018/2019 Scotch - Scotch Golmayo |
0-1 | C45 | |
2019.05.10 | Kovarikova, Maria (1745) vs (1632) Lovcican, Tomas Finale Dorasteneckej ligy 2018/2019 Sicilian Closed |
0-1 | B24 | |
2019.08.31 | Lhotska, Anna (1966) vs (1854) Kovarikova, Maria OPEN Skalica 2019 English Anglo-Indian (Queen's Knight) |
1-0 | A16 | |
2019.08.30 | Kovarikova, Maria (1854) vs (1969) Kuna, Martin OPEN Skalica 2019 French Tarrasch - Rubinstein (Capablanca) |
1/2-1/2 | C10 | |
2019.08.29 | Rakovsky, Jakub (1765) vs (1854) Kovarikova, Maria OPEN Skalica 2019 Spanish - Barnes |
0-1 | C60 | |
2019.08.29 | Chan, Naruna (1950) vs (1854) Kovarikova, Maria OPEN Skalica 2019 Spanish - Barnes |
1-0 | C60 | |
2019.08.28 | Kovarikova, Maria (1854) vs (2107) Benes, Miroslav OPEN Skalica 2019 Scandinavian |
0-1 | B01 | |
2019.08.27 | Gasa, Patrik (2187) vs (1854) Kovarikova, Maria OPEN Skalica 2019 Budapest - Adler |
1-0 | A52 | |
2019.08.26 | Kovarikova, Maria (1854) vs (2114) Jun, Rudolf OPEN Skalica 2019 Sicilian Closed |
0-1 | B24 | |
2019.08.26 | Manik, Mikulas (2374) vs (1854) Kovarikova, Maria OPEN Skalica 2019 Spanish - Barnes |
1-0 | C60 | |
2019.08.25 | Kovarikova, Maria (1854) vs (2193) Bochnicka, Vladimir OPEN Skalica 2019 Sicilian Closed - Russian |
1/2-1/2 | B25 | |
2019.04.30 | Kovarikova, Maria (1745) vs (1000) Holestiakova, Nina MSR 2018 deti a mladeze D12 Sicilian Closed |
1/2-1/2 | B25 | |
2019.04.29 | Lucova, Karolina (1005) vs (1745) Kovarikova, Maria MSR 2018 deti a mladeze D12 Bishop's Opening Berlin |
0-1 | C24 | |
2019.04.28 | Jancovicova, Tamara (1000) vs (1745) Kovarikova, Maria MSR 2018 deti a mladeze D12 Spanish Morphy - Exchange |
0-1 | C68 | |
2019.04.27 | Kovarikova, Maria (1745) vs (1125) Obrocnikova, Barbora MSR 2018 deti a mladeze D12 Giuoco Piano - Greco |
1-0 | C54 | |
2019.04.26 | Cirska, Nina (1145) vs (1745) Kovarikova, Maria MSR 2018 deti a mladeze D12 Two Knights - Blackburne |
0-1 | C58 | |
2019.04.25 | Kovarikova, Maria (1745) vs (1639) Bochnickova, Simona MSR 2018 deti a mladeze D12 King's Knight - Scotch Goring |
0-1 | C44 | |
2019.04.24 | Kapicakova, Lucia (1690) vs (1745) Kovarikova, Maria MSR 2018 deti a mladeze D12 Reti King's Indian |
0-1 | A07 | |
2019.04.24 | Kovarikova, Maria (1745) vs (1393) Kapolkova, Greta MSR 2018 deti a mladeze D12 Four Knights - Gunsberg |
1-0 | C47 | |
2019.04.23 | Simalcikova, Sara (1117) vs (1745) Kovarikova, Maria MSR 2018 deti a mladeze D12 Four Knights |
0-1 | C47 | |
2018.10.14 | Kovarikova, Maria (1745) vs (1833) Bielik, Peter SVK 2.liga B 2018/2019 Sicilian Closed |
0-1 | B23 | |
2019.02.23 | Balogh, Peter (2074) vs (1765) Kovarikova, Maria SVK 1.liga Západ 2018/2019 Indian - Richter |
1-0 | D01 | |
2018.10.13 | Kovarikova, Maria (1745) vs (1959) Michalek, Matej SVK 2.liga B 2018/2019 Pirc - Lizard |
0-1 | B06 | |
2018.10.27 | Kovarikova, Maria (1765) vs (1752) Gyuricsek, Szilard SVK 1.liga Západ 2018/2019 Sicilian Closed |
0-1 | B23 | |
2018.08.05 | Kovarikova, Maria (1642) vs (2058) Puskar, Jan FIDE OPEN LEVICE 2018 Sicilian Closed |
1/2-1/2 | B23 | |
2018.08.05 | Benci, Rudolf (1567) vs (1642) Kovarikova, Maria FIDE OPEN LEVICE 2018 Queen's Pawn Closed - Symmetrical |
0-1 | D04 | |
2018.08.04 | Kovarikova, Maria (1642) vs (1741) Verbytskiy, Patrik FIDE OPEN LEVICE 2018 Petrov - Classical (Marshall) |
0-1 | C42 | |
2018.08.04 | Panik, Ladislav (1673) vs (1642) Kovarikova, Maria FIDE OPEN LEVICE 2018 Slav Two Knights - Chameleon |
1/2-1/2 | D11 | |
2018.08.03 | Kovarikova, Maria (1642) vs (1000) Mederlyova, Beata FIDE OPEN LEVICE 2018 Four Knights - Gunsberg |
1-0 | C47 | |
2018.08.03 | Dorot, Jan (1424) vs (1642) Kovarikova, Maria FIDE OPEN LEVICE 2018 King's Gambit Accepted (Classical Knight) - Allgaier (Walker) |
0-1 | C39 | |
2018.08.02 | Kovarikova, Maria (1642) vs (2283) Turcan, Richard FIDE OPEN LEVICE 2018 Sicilian Closed |
0-1 | B25 | |
2018.04.27 | Bochnickova, Simona (1264) vs (1707) Kovarikova, Maria MSR 2018 deti a mladeze D12 Four Knights - Scotch (Belgrade) |
0-1 | C47 | |
2018.04.26 | Kovarikova, Maria (1707) vs (1275) Mederlyova, Maria MSR 2018 deti a mladeze D12 King's Knight - Scotch Goring |
1-0 | C44 | |
2018.04.25 | Simalcikova, Sara (1068) vs (1707) Kovarikova, Maria MSR 2018 deti a mladeze D12 Spanish Morphy - Exchange (Alekhine) |
0-1 | C68 | |
2018.04.24 | Romanova, Ela (1429) vs (1707) Kovarikova, Maria MSR 2018 deti a mladeze D12 Spanish Morphy - Exchange (Alekhine) |
1-0 | C68 | |
2018.04.23 | Kovarikova, Maria (1707) vs (1790) Sevcikova, Lucia MSR 2018 deti a mladeze D12 King's Knight - Scotch Goring |
1/2-1/2 | C44 | |
2018.04.22 | Kapolkova, Greta (1089) vs (1707) Kovarikova, Maria MSR 2018 deti a mladeze D12 Two Knights - Open (Dubois) |
0-1 | C55 | |
2018.04.21 | Kovarikova, Maria (1707) vs (1241) Kubikova, Nina MSR 2018 deti a mladeze D12 King's Knight - Scotch Goring |
1-0 | C44 | |
2017.08.27 | Ulian, Andrei-Octavian (1596) vs (1276) Kovarikova, Maria European Union Youth Championship - U10 King's Knight - Scotch Gambit |
1-0 | C44 | |
2017.08.26 | Kovarikova, Maria (1276) vs (1375) Buchta, Bartolomej European Union Youth Championship - U10 Sicilian Scheveningen (Paulsen) |
1-0 | B84 | |
2017.08.25 | Lang, Simon (1329) vs (1276) Kovarikova, Maria European Union Youth Championship - U10 Sicilian O'Kelly |
0-1 | B28 | |
2017.08.24 | Kovarikova, Maria (1276) vs (1083) Bochnickova, Simona European Union Youth Championship - U10 Petrov - Classical |
1-0 | C42 | |
2017.08.23 | Filipova, Vanesa vs (1276) Kovarikova, Maria European Union Youth Championship - U10 Sicilian |
0-1 | B50 | |
2017.08.22 | Kovarikova, Maria (1276) vs (1121) Paknyte, Beatrice European Union Youth Championship - U10 Scandinavian |
1/2-1/2 | B01 | |
2017.08.21 | Staniewicz, Adrianna (1046) vs (1276) Kovarikova, Maria European Union Youth Championship - U10 Two Knights - Modern Bishop |
1-0 | C55 | |
2017.08.20 | Kostov, Kiril (1129) vs (1276) Kovarikova, Maria European Union Youth Championship - U10 Four Knights - Scotch |
1/2-1/2 | C47 | |
2017.08.19 | Kovarikova, Maria (1276) vs (1901) Fiszer, Bartosz European Union Youth Championship - U10 Sicilian Closed |
0-1 | B25 | |
2017.04.28 | Kovarikova, Maria (1173) vs (1000) Bochnickova, Simona MSR 2017 deti a mladeze D10 Spanish Open Berlin |
0-1 | C67 | |
2017.04.27 | Ferencakova, Natalia (1174) vs (1173) Kovarikova, Maria MSR 2017 deti a mladeze D10 Two Knights - Modern Bishop |
0-1 | C55 | |
2017.04.26 | Holestiakova, Nina (1117) vs (1173) Kovarikova, Maria MSR 2017 deti a mladeze D10 Two Knights - Modern Bishop |
0-1 | C55 | |
2017.04.25 | Kovarikova, Maria (1173) vs (1195) Filipiak, Magdalena MSR 2017 deti a mladeze D10 Sicilian Closed |
1-0 | B24 | |
2017.04.25 | Kovarikova, Maria (1173) vs (1251) Mrmusova, Magdalena MSR 2017 deti a mladeze D10 Spanish Classical - Classical |
1-0 | C48 | |
2017.04.24 | Kapicakova, Lucia (1517) vs (1173) Kovarikova, Maria MSR 2017 deti a mladeze D10 Bird |
1-0 | A02 | |
2017.04.23 | Holestiakova, Lubana (1118) vs (1173) Kovarikova, Maria MSR 2017 deti a mladeze D10 Four Knights |
0-1 | C47 | |
2017.04.23 | Kovarikova, Maria (1173) vs (1051) Simalcikova, Sara MSR 2017 deti a mladeze D10 Petrov - Cozio |
1-0 | C42 | |
2017.04.22 | Cirska, Nina (1000) vs (1173) Kovarikova, Maria MSR 2017 deti a mladeze D10 Two Knights - Italian |
1/2-1/2 | C55 | |
2017.04.08 | Kovarikova, Mária (1173) vs (1567) Janikovic, Alex Zoltán Majstrovstvá Slovenskej republiky 2017 v RAPID šachu družstiev mladších žiakov French - Exchange |
1-0 | C01 | |
2016.12.18 | Janosik, Mate (1416) vs (1123) Kovarikova, Maria Mobilis Amator Open Scotch - Scotch |
1-0 | C45 | |
2016.12.18 | Kovarikova, Maria (1123) vs (1431) Szabo, Richard Mobilis Amator Open Irregular King's Pawn - Nimzovich |
1-0 | B00 | |
2016.12.18 | Lendvai, Oliver (1393) vs (1123) Kovarikova, Maria Mobilis Amator Open Italian |
1-0 | C50 | |
2016.12.17 | Kovarikova, Maria (1123) vs (985) Csidey, Csongor Mobilis Amator Open Scandinavian |
1-0 | B01 | |
2016.12.17 | Jonas, Benedek Gabor (1353) vs (1123) Kovarikova, Maria Mobilis Amator Open Scotch - Scotch |
1-0 | C45 | |
2016.12.17 | Kovarikova, Maria (1123) vs (346) Csudom, Eszter Mobilis Amator Open Petrov |
1-0 | C42 | |
2016.08.28 | Timar, Balint vs (1150) Kovarikova, Maria Balassi Amator Open Bishop's Opening Berlin |
0-1 | C24 | |
2016.08.28 | Kovarikova, Maria (1150) vs Tomasovszky, Mate Balassi Amator Open French - Exchange |
0-1 | C01 | |
2016.08.27 | Szanto, Daniel vs (1150) Kovarikova, Maria Balassi Amator Open King's Pawn - Napoleon |
0-1 | C20 | |
2016.08.27 | Kovarikova, Maria (1150) vs (1673) Harangozo, Tamas Balassi Amator Open French Advance |
0-1 | C02 | |
2016.08.27 | Turzo, Samuel vs (1150) Kovarikova, Maria Balassi Amator Open King's Knight - Ponziani Jaenisch (Gunsberg) |
0-1 | C44 | |
2016.04.23 | Kovarikova, Maria (1000) vs (1465) Sevcikova, Lucia MSR 2016 deti a mladeze D10 Scotch - Scotch Schmid |
0-1 | C45 | |
2016.04.22 | Stolarova, Paulina (1000) vs (1000) Kovarikova, Maria MSR 2016 deti a mladeze D10 French - King's Knight |
0-1 | C00 | |
2016.04.20 | Kovarikova, Maria (1000) vs (1712) Nadzamova, Viktoria MSR 2016 deti a mladeze D10 Sicilian |
0-1 | B40 | |
2016.04.19 | Zetocha, Adela (1183) vs (1000) Kovarikova, Maria MSR 2016 deti a mladeze D10 French - King's Knight |
0-1 | C00 | |
2016.04.18 | Kovarikova, Maria (1000) vs (1000) Urbanova, Tatiana MSR 2016 deti a mladeze D10 Philidor |
1-0 | C41 | |
2016.04.18 | Kubikova, Nina (1000) vs (1000) Kovarikova, Maria MSR 2016 deti a mladeze D10 King's Knight - Scotch |
1-0 | C44 | |
2016.04.17 | Kovarikova, Maria (1000) vs (1000) Bujnova, Karolina MSR 2016 deti a mladeze D10 Four Knights - Four Knights |
1-0 | C50 | |
2016.04.16 | Kapicakova, Lucia (1256) vs (1000) Kovarikova, Maria MSR 2016 deti a mladeze D10 Italian - Pianissimo |
1-0 | C50 |
Date | Players & Opening | Result | ECO | View |
---|---|---|---|---|
2021.05.14 | Holly,Andrej (2038) vs (1899) Kovarikova,Maria Slovak Hybrid Teams 2021 English Symmetrical |
1/2-1/2 | A30 | |
2021.05.11 | Kovarikova,Maria (1899) vs (1842) Tamrazyan,Gohar Mitropa Online Cup Women Sicilian - Labourdonnais (Lowenthal) |
0-1 | B32 | |
2021.05.10 | Kanakova,Natalie (2179) vs (1899) Kovarikova,Maria Mitropa Online Cup Women Sicilian Scheveningen Najdorf (Opecensky) |
1-0 | B92 | |
2021.05.09 | Kovarikova,Maria (1899) vs (2259) Sieber,Fiona Mitropa Online Cup Women Sicilian Open - Kupreichik |
0-1 | B56 | |
2021.05.07 | Mayrhuber,Nikola (2040) vs (1899) Kovarikova,Maria Mitropa Online Cup Women Gruenfeld Exchange (Classical) |
1-0 | D86 | |
2021.05.04 | Kovarikova,Maria (1899) vs (2028) Hercog,Nusa Mitropa Online Cup Women Sicilian |
0-1 | B32 | |
2021.06.12 | Kovarikova,Maria (1840) vs (2060) Mydlarik,M ch-SVK Rapid 2021 Sicilian Paulsen |
0-1 | B43 | |
2019.08.25 | Kovarikova, Maria (1854) vs (2193) Bochnicka, Vladimir Skalica Open 2019 Sicilian Closed - Russian |
1/2-1/2 | B25 | |
2019.08.29 | Rakovsky, Jakub (1765) vs (1854) Kovarikova, Maria Skalica Open 2019 Spanish - Barnes |
0-1 | C60 | |
2019.08.26 | Manik, M (2374) vs (1854) Kovarikova, Maria Skalica Open 2019 Spanish - Barnes |
1-0 | C60 | |
2019.08.29 | Chan, Na (1950) vs (1854) Kovarikova, Maria Skalica Open 2019 Spanish - Barnes |
1-0 | C60 | |
2019.08.30 | Kovarikova, Maria (1854) vs (1969) Kuna, Martin Skalica Open 2019 French Tarrasch - Rubinstein (Capablanca) |
1/2-1/2 | C10 | |
2019.08.31 | Lhotska, Anna (1966) vs (1854) Kovarikova, Maria Skalica Open 2019 English Anglo-Indian (Queen's Knight) |
1-0 | A16 | |
2019.08.26 | Kovarikova, Maria (1854) vs (2114) Jun, Rudolf Jr. Skalica Open 2019 Sicilian Closed |
0-1 | B24 | |
2019.08.27 | Gasa, Patrik (2187) vs (1854) Kovarikova, Maria Skalica Open 2019 Budapest - Adler |
1-0 | A52 | |
2019.08.28 | Kovarikova, Maria (1854) vs (2107) Benes, Mir Skalica Open 2019 Scandinavian |
0-1 | B01 |