2023-05-08 to 2023-05-08 |
Rapid Lag BaOmer in Ramat Gan A 2023 |
42 |
47 [-5] |
1894 |
2023-05-25 to 2023-05-25 |
Rapid Shavuot in Ramat Gan B 2023 |
4 |
12 [-8] |
1524 |
2023-03-30 to 2023-03-31 |
גמר אליפות ישראל לנוער עד גיל 16 לשנת 2023 |
14 |
12 [+2] |
1756 |
2023-01-24 to 2023-03-14 |
Rishon LeZion Winter 2023 A |
15 |
22 [-7] |
1681 |
2022-12-10 to 2022-12-10 |
תחרות לזכר צפריר הובר ז"ל-ראשית 2022 |
31 |
29 [+2] |
1890 |
2022-11-10 to 2022-11-10 |
Dafni Memorial Rapid Herzliya 2022 |
42 |
45 [-3] |
2085 |
2022-08-21 to 2022-08-24 |
Israeli U14 Team Championship 2022, Nahum Naftali Memorial |
12 |
15 [-3] |
1664 |
2022-08-14 to 2022-08-14 |
Israeli U18 team blitz cup 2022 |
51 |
51 [0] |
0 |
2022-08-14 to 2022-08-16 |
Israeli U18 team championship 2022 |
52 |
47 [+5] |
1484 |
2022-08-05 to 2022-08-06 |
Kfar Saba chess rapid U20 |
27 |
34 [-7] |
1716 |
2022-07-30 to 2022-07-30 |
Jonny Markovich Memorial Rapid 2022 A |
27 |
25 [+2] |
1837 |
2022-07-24 to 2022-07-28 |
Max Mit Memorial Open 2022 A |
16 |
13 [+3] |
1733 |
2022-06-04 to 2022-06-04 |
Shavuot Rapid in Ramat Gan A 2022 (page for broadcasting only) |
33 |
18 [+15] |
2130 |
2022-05-05 to 2022-05-05 |
Rapid Independence Day in Ramat Gan 2022 A (page for broadcasting only) |
39 |
39 [0] |
0 |
2007-04-22 to 2014-04-22 |
Israel Youth National Championship U14 |
7 |
3 [+4] |
1775 |
2022-03-22 to 2022-03-22 |
Dugo Fridman Memorial Blitz 2022 |
48 |
43 [+5] |
1946 |
2022-01-11 to 2022-03-15 |
רבע גמר אליפות הארץ ראשון לציון 2022 |
16 |
16 [0] |
1703 |
2022-01-01 to 2022-01-01 |
Competition in memory of Shachar Arad-B |
8 |
4 [+4] |
1765 |
2021-09-24 to 2021-09-24 |
Dov Porat Memorial 2021 - Blitz |
73 |
73 [0] |
0 |
2021-07-02 to 2021-07-03 |
Kfar saba chess rapid U14 |
4 |
4 [0] |
0 |
2021-08-22 to 2021-08-24 |
Israeli Youth Team Championship U-18 2021 |
12 |
57 [-45] |
1912 |
2021-06-08 to 2021-06-08 |
סופשבוע כפר סבא משנית |
1 |
2 [-1] |
1992 |
2021-07-02 to 2021-07-03 |
Kfar saba chess rapid U14 |
3 |
3 [0] |
0 |
2021-06-29 to 2021-06-29 |
Dugo Fridman Memorial Blitz 2021 |
58 |
62 [-4] |
1711 |
2021-06-09 to 2021-07-07 |
Kiryat Ono Start of Summer 2021 A |
13 |
23 [-10] |
1362 |
2021-05-01 to 2021-05-01 |
Tower Rapid May 2021 |
5 |
3 [+2] |
1797 |
2021-03-19 to 2021-03-26 |
Israeli Youth Championship Finals 2021 Under 14 |
5 |
15 [-10] |
1497 |
2020-08-02 to 2020-08-12 |
Israeli Youth Finals 2020 - U12 |
3 |
5 [-2] |
1690 |
2020-06-06 to 2020-06-06 |
I Copa Naciones Ordum 2020 - Absoluto |
185 |
369 [-184] |
1324 |
2020-06-06 to 2020-06-06 |
I Copa Naciones Ordum 2020 |
185 |
185 [0] |
0 |
2020-03-07 to 2020-03-07 |
בזק לזכר דורון ים 2020 |
60 |
41 [+19] |
1816 |
2020-03-05 to 2020-03-05 |
בזק דוגו 2020 |
38 |
28 [+10] |
1994 |
2020-01-14 to 2020-02-25 |
אליפות ראשון לציון לזכר דוגו פרידמן 2020 ראשית |
24 |
24 [0] |
1595 |
2019-12-24 to 2019-12-26 |
Israeli Youth Preleminaries U11 2019 - Center |
2 |
7 [-5] |
1502 |
2019-10-13 to 2019-10-15 |
Dov Porat Youth Primary |
37 |
37 [0] |
1642 |
2019-05-23 to 2019-05-23 |
Israeli Team Championship U12 |
39 |
166 [-127] |
1248 |
2019-04-02 to 2019-04-02 |
Shmuel Friedman Blitz Memorial 2019 תחרות בזק על שם שמואל פרידמן ז"ל 2019 |
69 |
46 [+23] |
1849 |
2019-08-19 to 2019-08-19 |
אליפות בזק עד גיל 14 לקבוצות 2019 |
30 |
30 [0] |
0 |
2019-07-07 to 2019-07-11 |
10th Kiryat Ono Summer Festival 2019 Open B |
31 |
35 [-4] |
1591 |
2019-04-27 to 2019-04-27 |
תחרות משנית ב לזכר צפריר הובר 2019 |
4 |
3 [+1] |
1487 |
2019-11-30 to 2019-11-30 |
Shahar Arad Rapid 2019 - B |
20 |
10 [+10] |
1969 |
2019-10-22 to 2019-12-17 |
רבע גמר אליפות ישראל 2019 ראשון לציון |
20 |
16 [+4] |
1765 |
2019-08-18 to 2019-08-21 |
אליפות הארץ לקבוצות עד גיל 14 ע"ש נחום נפתלי 2019 |
33 |
125 [-92] |
1716 |
2019-04-11 to 2019-04-18 |
גמר אליפות ישראל לנוער. התחרות הפתוחה עד גיל 12 |
18 |
13 [+5] |
1529 |
2017-08-05 to 2017-08-05 |
אליפות ישראל לקבוצות עד גיל 18- בזק לשנת 2018 |
40 |
40 [0] |
0 |
2018-06-15 to 2018-06-16 |
אליפות כפר סבא הפתוחה לנוער בשח מהיר לזכר שרגא ויטי פאוסט |
49 |
49 [0] |
1609 |
2018-03-16 to 2018-03-17 |
תחרות שח מהיר על שם דוגו פורידמן- משנית |
10 |
4 [+6] |
1080 |
2018-03-15 to 2018-03-15 |
פסטיבל על שם דוגו פרידמן תחרות בזק |
44 |
32 [+12] |
1389 |
2018-12-04 to 2018-12-06 |
מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 11 מרכז |
12 |
2 [+10] |
1513 |
2018-07-16 to 2018-07-20 |
Kiryat Ono 9th Summer Festival 2018 Open B |
37 |
41 [-4] |
1556 |
2017-11-23 to 2017-11-24 |
הכנה למוקדמות גיל 11 |
5 |
5 [0] |
1516 |
2018-04-21 to 2018-04-21 |
Tsafrir Huber Memorial 2018 - C |
10 |
8 [+2] |
1591 |
2018-11-24 to 2018-11-24 |
Shahar Arad - B - 2018 |
47 |
46 [+1] |
1409 |
2017-12-17 to 2017-12-19 |
מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 9 מרכז |
2 |
12 [-10] |
1472 |
2017-11-11 to 2017-11-11 |
Kiryat Ono Autumn 2017 rapid A |
21 |
11 [+10] |
1607 |
2017-12-30 to 2017-12-30 |
תחרות לזכרו של אברהם פלדקליין משנית 30.12.17 ראשון לציון |
17 |
23 [-6] |
1489 |
2017-09-20 to 2017-09-20 |
אליפות ראש השנה עד 1600 ל2017 |
1 |
4 [-3] |
1589 |
2018-08-12 to 2018-08-15 |
אליפות ישראל לקבוצות לבזק עד גיל 14 לשנת 2018 |
11 |
11 [0] |
0 |
2018-05-03 to 2018-05-03 |
Israel Cadet U12 Team championship 2018 |
8 |
36 [-28] |
1615 |
2018-03-22 to 2018-03-29 |
Israel Cadet Championship Final 2018 U10 |
6 |
11 [-5] |
1423 |
2017-08-05 to 2017-08-07 |
אליפות ישראל לקבוצות עד גיל 18- לשנת 2018 |
40 |
116 [-76] |
1222 |
2017-08-05 to 2017-08-07 |
אליפות ישראל לקבוצות עד גיל 18- לשנת 2018 |
40 |
116 [-76] |
1222 |
2018-08-12 to 2018-08-15 |
אליפות ישראל לקבוצות עד גיל 14 לשנת 2018 |
11 |
238 [-227] |
1331 |
2017-08-25 to 2017-08-26 |
תחרות שח מהיר לזכר שלמה צליל 25-26.8 משנית |
9 |
9 [0] |
1473 |
2017-06-24 to 2017-06-24 |
Tsafrir Huber Memorial C |
20 |
15 [+5] |
1563 |
2017-07-05 to 2017-07-14 |
Maccabiah Open Tournament 2017 |
89 |
81 [+8] |
1456 |
2016-12-27 to 2016-12-29 |
מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 9 מרכז |
34 |
25 [+9] |
1375 |