2023-08-20 to 2023-08-20 |
Tartu Suvi 2023 Kiirturniir A |
41 |
61 [-20] |
1226 |
2023-04-07 to 2023-04-10 |
Estonian U18 Girls Chess Championship 2023 |
5 |
6 [-1] |
1332 |
2023-03-18 to 2023-03-18 |
13th Lev Braschinsky Rapid Chess Memorial Tournament |
49 |
29 [+20] |
1539 |
2023-03-30 to 2023-03-31 |
Estonian U16 Girls Chess Championship 2023 |
3 |
3 [0] |
1272 |
2016-02-28 to 2016-03-04 |
V GM A.Shirov Winter Cup B |
25 |
36 [-11] |
756 |
2022-12-17 to 2022-12-17 |
LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2022 B TURNIIR |
4 |
7 [-3] |
1209 |
2022-09-06 to 2022-09-16 |
World Youth Chess Championships 2022 - Girls 14 |
79 |
83 [-4] |
1204 |
2022-08-14 to 2022-08-14 |
Värska Originaal A Turniir |
40 |
39 [+1] |
1348 |
2022-08-13 to 2022-08-13 |
Karksi Ratsu |
38 |
27 [+11] |
1548 |
2022-07-31 to 2022-07-31 |
Eesti Liikumis- ja Spordifestivali kiirmaleturniir / Elva linna lahtised MV-d |
21 |
24 [-3] |
1430 |
2022-07-20 to 2022-07-20 |
X Limbažu starptautiskais šaha festivāls VIDZEMES VASARA 2022 open 20.07.2022. |
54 |
41 [+13] |
1301 |
2022-06-11 to 2022-06-01 |
Tartu Suvi 2022 Kiirturniir |
8 |
8 [0] |
0 |
2022-05-19 to 2022-05-22 |
Eesti noorte 2022. aasta meistrivõistlused - G14 |
2 |
3 [-1] |
1207 |
2022-05-01 to 2022-05-01 |
Aksel Rei turniirisarja 2. etapp B turniir |
8 |
13 [-5] |
1195 |
2022-04-14 to 2022-04-17 |
Eesti noorte 2022. aasta meistrivõistlused - U18 tüdrukud |
9 |
8 [+1] |
1253 |
2022-04-09 to 2022-04-09 |
P.Keresa piemiņas turnīrs 2022 RAPID |
35 |
36 [-1] |
1309 |
2022-03-29 to 2022-03-29 |
Tartu Kivilinna Kooli MV |
2 |
2 [0] |
1415 |
2022-03-05 to 2022-03-06 |
14. Eestimaa talimängud (MALE) |
70 |
8 [+62] |
1493 |
2021-12-29 to 2021-12-29 |
EUROPEAN TEAM YOUTH RAPID CHAMPIONSHIP - U14 |
68 |
68 [0] |
0 |
2021-12-29 to 2021-12-29 |
European Youth team rapid chempionship U14 |
68 |
68 [0] |
0 |
2021-12-29 to 2021-12-30 |
20th European Youth Blitz Championship - GIRLS U12 |
19 |
16 [+3] |
1223 |
2021-12-18 to 2021-12-18 |
AVRO-38 Noored C turniir (U12) |
2 |
5 [-3] |
1142 |
2021-12-04 to 2021-12-04 |
IX Viimsi valla malefestival - noorteturniir B (U12) |
4 |
2 [+2] |
1448 |
2021-12-27 to 2021-12-28 |
20th European Youth Rapid Championship - GIRLS U12 |
18 |
21 [-3] |
1078 |
2021-10-26 to 2021-10-29 |
Läänemere Maletähed 2021 |
6 |
18 [-12] |
1256 |
2021-10-23 to 2021-10-23 |
Hillar Hanssoo 20. mälestusvõistlus kiirmales noortele B |
10 |
9 [+1] |
1345 |
2021-09-24 to 2021-09-26 |
Eesti Noorte Maleklubide MV 2021 |
21 |
6 [+15] |
1288 |
2021-09-16 to 2021-09-16 |
Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales - Põhikool-Gümnaasium |
36 |
31 [+5] |
1869 |
2021-09-15 to 2021-09-15 |
Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales - Algkoolid |
50 |
31 [+19] |
1226 |
2021-08-19 to 2021-08-22 |
Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U12 neiud |
6 |
5 [+1] |
1104 |
2021-08-05 to 2021-08-05 |
Linnalaagri Kiirturniir |
2 |
1 [+1] |
1300 |
2021-07-24 to 2021-07-24 |
EESTI NEIDUDE 2021.a. VÄLKMALE MEISTRIVÕISTLUSED Neiud U12 |
9 |
3 [+6] |
1240 |
2021-06-26 to 2021-06-26 |
Eesti neidude kiirmale meistrivõistlused - U12 |
3 |
4 [-1] |
1133 |
2021-06-05 to 2021-06-06 |
II Saaremaa Chess Festival - Rapid Tournament |
78 |
80 [-2] |
1308 |
2020-10-17 to 2020-10-25 |
Tartu Sügis 2020 |
14 |
17 [-3] |
376 |
2020-09-12 to 2020-09-12 |
G. Uusi Memoriaal Noored |
10 |
13 [-3] |
1029 |
2020-08-29 to 2020-08-29 |
Rae Spordikooli lahtised MV males 2020. B-turniir |
33 |
30 [+3] |
1135 |
2020-08-20 to 2020-08-20 |
TARTU SUVI 2020 Kiirturniir |
55 |
48 [+7] |
1256 |
2020-08-21 to 2020-08-21 |
Eesti Noorte Võistkondlikud Kiirmales U14 |
32 |
28 [+4] |
1123 |
2020-08-12 to 2020-08-12 |
Tartu Linnalaagri Kiirturniir |
13 |
15 [-2] |
1282 |
2020-08-11 to 2020-08-11 |
Linnalaagri välk |
12 |
12 [0] |
1285 |
2020-08-14 to 2020-08-16 |
2020 FIDE Online Olympiad Division 2 Pool C |
67 |
99 [-32] |
1299 |
2020-08-06 to 2020-08-06 |
Noortekoondise laagri välkturniir |
7 |
7 [0] |
1291 |
2020-07-22 to 2020-07-22 |
IX Limbažu starptautiskais šaha festivāls VIDZEMES VASARA 2020 Zviedru šahs |
16 |
35 [-19] |
1352 |
2020-07-23 to 2020-07-23 |
IX Limbažu starptautiskais šaha festivāls VIDZEMES VASARA 2020 Mačs Limbaži - Tartu Kalev |
21 |
21 [0] |
0 |
2020-07-22 to 2020-08-30 |
2020 FIDE Online Olympiad Division 2 |
392 |
392 [0] |
0 |
2020-07-22 to 2020-08-30 |
2020 FIDE Online Olympiad Entries |
1570 |
1570 [0] |
0 |
2020-07-16 to 2020-07-19 |
Eesti G14 noorte MV tavamales |
10 |
11 [-1] |
1108 |
2020-07-21 to 2020-07-21 |
IX Limbažu starptautiskais šaha festivāls VIDZEMES VASARA 2020 Rapid |
25 |
24 [+1] |
1134 |
2020-07-22 to 2020-07-22 |
IX Limbažu starptautiskais šaha festivāls VIDZEMES VASARA 2020 Blitz |
40 |
43 [-3] |
1067 |
2020-06-20 to 2020-06-21 |
Madsa Camp Tournament A |
16 |
11 [+5] |
1211 |
2020-02-29 to 2020-03-01 |
36. Eesti omavalitsuste talimängud males |
5 |
24 [-19] |
1291 |
2020-02-22 to 2020-02-22 |
MK Vektor lahtine välkmale A |
14 |
11 [+3] |
1332 |
2020-01-23 to 2020-01-26 |
Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G12 |
8 |
8 [0] |
1114 |
2019-05-12 to 2019-05-12 |
EESTI NEIDUDE 2019. a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED - U10 |
7 |
3 [+4] |
1375 |
2019-11-17 to 2019-11-17 |
D-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 |
13 |
13 [0] |
1245 |
2019-07-27 to 2019-07-27 |
Eesti U10 noorte välkmale MV 2019 |
14 |
15 [-1] |
1113 |
2019-02-25 to 2019-02-27 |
Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2019 - VALIKTURNIIR |
57 |
66 [-9] |
1154 |
2019-06-07 to 2019-06-09 |
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari 8. etapp (B-grupp) Madsa, 07.-09.06. 2019 |
13 |
15 [-2] |
1009 |
2019-12-30 to 2019-12-30 |
Komandu draudzības turnīrs ātrajā šahā LGB Ziemassvētku Circenīši 2019 |
15 |
6 [+9] |
1226 |
2019-03-28 to 2019-03-31 |
Eesti noorte meistrivõistlused 2019 U12 neiud |
11 |
10 [+1] |
954 |
2019-02-19 to 2019-02-19 |
Tartu Kiirmale II etapp |
7 |
8 [-1] |
532 |
2019-11-02 to 2019-11-02 |
AVRO-38 mälestusturniir 2019 Kiirturniir B |
18 |
16 [+2] |
1253 |
2019-09-28 to 2019-09-29 |
Gunnar Uusi noored 2019 A |
2 |
9 [-7] |
1055 |
2019-12-02 to 2019-12-02 |
European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 10 |
120 |
92 [+28] |
1114 |
2019-01-04 to 2019-01-06 |
International Youth Tournament "Tallinn 2019" - B-tournament |
11 |
12 [-1] |
828 |
2019-05-31 to 2019-06-02 |
Eesti neidude meistrivõistlused U10 |
5 |
3 [+2] |
1352 |
2019-07-21 to 2019-07-21 |
VIII Limbažu Starptautiskais šaha festivāls VIDZEMES VASARA 2019 Ātrspēles turnīrs. |
51 |
50 [+1] |
1137 |
2019-05-25 to 2019-05-25 |
Maleturniir Värska Originaal 2019 Noortele |
11 |
18 [-7] |
1267 |
2019-08-16 to 2019-08-17 |
3rd FIDE World Cadets Rapid Chess Championship 2019 Girls under 10 |
62 |
86 [-24] |
883 |
2019-08-21 to 2019-09-01 |
FIDE World Cadet Chess Championships 2019 - U10 Girls |
69 |
85 [-16] |
942 |
2019-03-10 to 2019-03-10 |
Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales 1.-6. klassid |
74 |
83 [-9] |
1217 |
2019-12-01 to 2019-12-02 |
European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U10 Girls |
35 |
38 [-3] |
1057 |
2018-11-04 to 2018-11-04 |
Eesti U10 neidude kiirmale meistrivõistlused 2018 |
6 |
4 [+2] |
1288 |
2018-06-09 to 2018-06-09 |
Tartu Suvi välkturniir Tartu, 09.06. 2018 |
47 |
47 [0] |
1058 |
2018-03-11 to 2018-03-11 |
VIII Nipernaadi kiirmaleturniir noorteturniir |
3 |
9 [-6] |
1106 |
2018-07-28 to 2018-07-28 |
Estonian Youth Blitz Chess Championships 2018 - Girls U10 |
4 |
6 [-2] |
1088 |
2018-06-02 to 2018-06-03 |
Estonia 100 Youth Chess Series VIII: B-Tournament |
31 |
24 [+7] |
1097 |
2018-09-14 to 2018-09-16 |
Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused |
28 |
36 [-8] |
1066 |
2018-10-27 to 2018-10-27 |
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 - III etapp: B-turniir |
20 |
22 [-2] |
991 |
2018-10-26 to 2018-10-26 |
Dzintars Sprivulise X memoriaal B-C Turniir |
13 |
12 [+1] |
1264 |
2018-04-14 to 2018-04-14 |
Estonia 100 Youth Chess Series V: B-Tournament |
34 |
33 [+1] |
1089 |
2018-10-20 to 2018-10-20 |
Hillar Hanssoo 17. mälestusvõistlus kiirmales noortele: A-turniir (U10) |
9 |
11 [-2] |
1278 |
2018-05-18 to 2018-05-20 |
Estonian Girls U10 Championships |
10 |
8 [+2] |
1343 |
2018-08-25 to 2018-08-25 |
Rae Spordikooli lahtised MV 2018 - B-turniir |
34 |
52 [-18] |
1015 |
2018-11-18 to 2018-11-18 |
EMSL Jõud meistrivõistlused kiirmales - EV 100 sari - noored U10 |
12 |
8 [+4] |
1240 |
2018-03-29 to 2018-04-01 |
Estonian Girls U12 Chess Championships |
22 |
22 [0] |
989 |
2018-03-24 to 2018-03-24 |
Estonia 100 Youth Chess Series IV: B-Tournament |
39 |
35 [+4] |
1032 |
2018-02-17 to 2018-02-18 |
Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 17.-18.02.2018 |
14 |
14 [0] |
1052 |
2018-09-29 to 2018-09-30 |
G. Uusi noorteturniir 2018 B |
7 |
6 [+1] |
1279 |
2018-04-29 to 2018-04-29 |
Estonia 100 Youth Chess Series VI: B-Tournament |
26 |
25 [+1] |
1021 |
2018-06-10 to 2018-06-10 |
Tartu Suvi kiirturniir Tartu, 10.06. 2018 |
95 |
69 [+26] |
1225 |
2017-08-26 to 2017-08-26 |
Rae Spordikooli lahtised meistrivõistlused 2017 |
69 |
82 [-13] |
982 |
2017-06-02 to 2017-06-03 |
1st World Cadets Rapid Chess Championship 2017 - Girls under 08 |
36 |
44 [-8] |
1008 |
2017-06-04 to 2017-06-04 |
1st World Cadets Blitz Chess Championship 2017 - Girls under 08 |
30 |
41 [-11] |
920 |
2017-05-13 to 2017-05-13 |
Maleturniir Värska Originaal 2017 |
49 |
52 [-3] |
542 |
2017-05-20 to 2017-05-20 |
Estonian Youth Rapid Chess Championships 2017 - Girls U8 |
3 |
3 [0] |
1271 |
2017-04-29 to 2017-04-29 |
Vabariiklik noorte kiirturniiride sari VII etapp. A-turniir |
11 |
12 [-1] |
1113 |
2016-10-01 to 2016-10-02 |
V Sigulda District Open Rapid Chess Championship |
126 |
135 [-9] |
965 |
2016-10-30 to 2016-10-30 |
Tallinn Chess Club Youth Autumn Tournament - U8 |
14 |
18 [-4] |
1118 |
2016-06-19 to 2016-06-19 |
TARTU SUVI 2019 noortele |
5 |
1 [+4] |
1879 |
2023-03-30 to 2023-03-31 |
Dzintars Sprivulise VIII Memoriaal 2004 |
14 |
17 [-3] |
1068 |