Torneos de ajedrez en Letonia

Torneos de ajedrez en Letonia, el calendario de ajedrez

País Nombre del torneo de ajedrez Inicio Fin
LAT "Vasaras noskaņojums", B grupa (iesācēji) 2024-06-17 2024-06-17
LAT "Vasaras noskaņojums", A grupa (IV sp. kl.) 2024-06-17 2024-06-17
LAT VIII Baldone Rapid chess championship 2024 Latvian trainer Zigurds Pigits memorial 2024-07-06 2024-07-06
LAT Rīgas Šaha federācijas open līdz 1800-II posms 08.-10.07.2024. 2024-07-08 2024-07-10
LAT LŠF simtgadei veltītais 2. Latvijas U-20 čempionāts 2024-07-02 2024-07-05
LAT Latvijas 2024. gada čempionāts blicā Mežezers 30.06. 2024-06-30 2024-06-30
LAT Mezezers Open Rapid-2024 29.06. 2024-06-30 2024-06-30
LAT Šaha diena Kalnciema Kvartālā 20.06.2024. 2024-06-20 2024-06-20
LAT Rīgas Šaha kluba blica VII posms - 2000 23.07.2023. 2024-07-23 2024-07-23
LAT III Chess Festival Cēsis 2024 - Klasika 2024-06-17 2024-06-20
LAT IV GM Sveshnikov Evgeny rapid memorial 2025 2025-01-11 2025-01-12
LAT Latvian Rapid Chess Championship 2024 VIII Ventspils Juris Neimanis memorial 2024-07-27 2024-07-28
LAT Rīgas Šaha federācijas open līdz 1800-III posms 22.-24.07.2024. 2024-07-22 2024-07-24
LAT Šahs Limbažos-2024 17.07.2024. 2024-07-17 2024-07-17
LAT III Chess Festival Cēsis 2024 - Turnīrs iesācējiem 2024-06-18 2024-06-18
LAT III Chess Festival Cēsis 2024 - Turnīrs 4. sporta klasēm 2024-06-19 2024-06-19
LAT III Chess Festival Cēsis 2024 - Turnīrs 3. sporta klasēm 2024-06-20 2024-06-20
LAT Team Matches on 100 Boards (Team Latvia) 2024-08-03 2024-08-03
LAT Jelgavas 2024. gada atklātais čempionāts šahā 2024-07-07 2024-07-07
LAT Bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Izaugsmei! 2024” - Nākotnes grupa 2024-07-06 2024-07-06
LAT Bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Izaugsmei! 2024” - Meistarības grupa 2024-07-06 2024-07-06
LAT Bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Izaugsmei! 2024” - Elites grupa (I un II sp.kl.) 2024-07-06 2024-07-06
LAT III Chess Festival Cēsis 2024 - Bughouse 2024-06-16 2024-06-16
LAT Mežezers iesildīšanās handikapu 28.06.2024. 2024-06-28 2024-06-28
LAT Meistarklase Jūrmalā + turnīrs 22.06.24 2024-06-24 2024-06-24
LAT III Chess Festival Cēsis 2024 - Divcīņa (Blitz) 2024-06-16 2024-06-16
LAT Rīgas Šaha kluba blica VI posms - 1700 18.06.2023. līdz 1700 2024-06-18 2024-06-18
LAT Team Matches on 100 Boards (Team Estonia) 2024-08-03 2024-08-03
LAT Bauskas Kauss 2024
LAT III Chess Festival Cēsis 2024 - Divcīņa (Rapid) 2024-06-15 2024-06-15
LAT "Šahs solos" Mežezera nom. klasifikācijas t. II sporta klasēm 11.06.-15.06.2024. 2024-06-11 2024-06-15
LAT 26. IM A.Vītoliņa piemiņas rapid 15.06.2024. 2024-06-15 2024-06-15
LAT "Šahs solos" Mežezera nometnes t. IV un III sporta klasēm 11.06.-15.06.2024. 2024-06-01 2024-06-05
LAT 1. Ogres Novada Ātrā Šaha Turnīrs Bērniem 2024-06-27 2024-06-27
LAT Riga Technical University Open 2024 - Tournament E (Midnight Blitz) 2024-08-11 2024-08-11
LAT Riga Technical University Open 2024 - Tournament D (<1800) 2024-08-09 2024-08-11
LAT Riga Technical University Open 2024 - Tournament C (<2400) 2024-08-08 2024-08-11
LAT Riga Technical University Open 2024 - Tournament B (<2200) 2024-08-05 2024-08-11
LAT Riga Technical University Open 2024 - Tournament A (Grandmaster Open) 2024-08-05 2024-08-11
LAT Riga Open Rapid Chess Championship 2024 2024-08-04 2024-08-04
LAT Latvian Chess Federation & FIDE 100-Year Anniversary Blitz Tournament 2024-08-03 2024-08-03
LAT "Šahs solos" Mežezera nometnes turnīrs "Dāma pret vieglām figurām" 13.-15.06'24 2024-06-13 2024-06-15
LAT Klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm (Rēzeknes BJSS)
LAT "Šahs solos" Mežezera nometnes turnīrs Smadzenes+Roka 06.06.-10.06.2024. 2024-06-01 2024-06-05
LAT "Šahs solos" Mežezera nometnes turnīrs Smadzenes+Roka 01.06.-05.06.2024. 2024-06-01 2024-06-05
LAT "Šahs solos" Mežezera nometnes turnīrs II un I sporta klasēm 01.06.-05.06.2024. 2024-06-01 2024-06-01
LAT Kaissa Blic-4.(31.05.2024). 2024-05-31 2024-05-31
LAT Dobeles ceriņu šaha turnīrs 08.06.2024. 2024-06-08 2024-06-08
LAT PRO tūre šahā jauniešiem - "B" grupa (01.06.2024)
LAT Rezekne 2024, stage 5

Torneos de ajedrez en otros países