Torneos de ajedrez en Georgia

Torneos de ajedrez en Georgia, el calendario de ajedrez

País Nombre del torneo de ajedrez Inicio Fin
GEO FIDE WORLD CUP U10 Girls
GEO საქართველოს ვაჟთა და ქალთა ჩემპიონატი შშმ პირთა შორის 2024-06-15 2024-06-18
GEO FIDE WORLD CUP U8 Girls
GEO FIDE WORLD CUP U12 Boys
GEO 8th International Chess Festival - Batumi Municipality Cup-2024 All Participants 2024-07-04 2024-07-14
GEO 17th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2024" 2024-07-16 2024-07-24
GEO ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2024-06-16 2024-06-17
GEO ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 12 წლამდე გოგონათა შორის 2024-06-16 2024-06-17
GEO ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 10 წლამდე გოგონათა შორის 2024-06-16 2024-06-17
GEO ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2024-06-16 2024-06-17
GEO ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 8 წლამდე გოგონათა შორის 2024-06-16 2024-06-17
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-06-15 2024-06-16
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-06-15 2024-06-16
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი II კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-06-15 2024-06-16
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უმცროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე) 2024-06-15 2024-06-16
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უფროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე) 2024-06-15 2024-06-16
GEO საჭადრაკო სკოლა ,,ლაზიერის გამბიტის“ საბავშვო ფესტივალი ,,ზაფხული 2024“ 10 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 2024-06-14 2024-06-16
GEO ''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2024' - 9 წლამდე გოგონათა შორის 2024-06-14 2024-06-16
GEO ''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2024' - 11 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2024-06-14 2024-06-16
GEO ''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2024' - 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2024-06-14 2024-06-16
GEO ''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2024' - ღია ტურნირი 2024-06-14 2024-06-16
GEO ''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2024' - 11 წლამდე გოგონათა შორის 2024-06-14 2024-06-16
GEO ''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2024' - 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2024-06-14 2024-06-16
GEO ''მერაბ მეტრეველის მემორიალი-2024' - 7 წლამდე გოგონათა შორის 2024-06-14 2024-06-16
GEO ბათუმის N6 ფიზიკა-მათემატიკის საჯარო სკოლის საჭადრაკო პირველობა ელვისებური ჭადრაკი - ბლიცი 2024-06-15 2024-06-15
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი II-III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-06-09 2024-06-10
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-06-09 2024-06-10
GEO V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-06-08 2024-06-08
GEO IV თანრიგი"ოლიმპიური ჩენპიონი" 2024-06-08 2024-06-08
GEO III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-06-08 2024-06-08
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ბათუმი) 2024-06-06 2024-06-07
GEO GEO U1900 Ch 2024 2024-06-04 2024-06-10
GEO ბავშვთა დაცვის დღისადმი მიძღვნილი წრიული ბლიც-ტურნირი 2024-06-01 2024-06-01
GEO მემორიალი რეზო დადიანი 70 10 წლამდე გოგონებს შორის 2024-05-29 2024-05-30
GEO მემორიალი რეზო დადიანი 70 10 წლამდე ჭაბუკებს შორის 2024-05-29 2024-05-30
GEO III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-05-25 2024-05-25
GEO II თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-05-25 2024-05-25
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-05-25 2024-05-26
GEO დამწყები "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-05-24 2024-05-24
GEO N41 სკოლის ჩემპიონატი 2 კლასელთა შორის 2024-05-25 2024-05-26
GEO N41 სკოლის ჩემპიონატი ჭაბუკთა შორის 2024-05-25 2024-05-26
GEO მიკრო ბიზნეს კაპიტალის (MBC) ჩემპიონატი ჭადრაკში 2024
GEO დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლის X შიდა ტურნირი 2024-05-19 2024-05-19
GEO Майский турнир начинающих - Батуми 2024-05-06 2024-05-06
GEO Intermediate - May 2024-05-06 2024-05-06
GEO Blitz - Intermediate - May 2024-05-06 2024-05-06
GEO დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლის IX შიდა ტურნირი 2024-05-12 2024-05-12
GEO FIDE WORLD CUP U12 Girls
GEO FIDE WORLD CUP U10 Boys
GEO იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 2024-06-05 2024-06-11

Torneos de ajedrez en otros países