Torneos de ajedrez en Georgia

Torneos de ajedrez en Georgia, el calendario de ajedrez

País Nombre del torneo de ajedrez Inicio Fin
GEO GEO G-11 Ch 2024 2024-02-23 2024-03-02
GEO GEO G-15 Ch 2024 2024-02-23 2024-03-02
GEO GEO B-11 Ch 2024 2024-02-23 2024-03-02
GEO GEO B-15 Ch 2024 2024-02-23 2024-03-02
GEO ზუგდიდის ბლიცი - გაზაფხულის სეზონი 10, 12 და 16 წლამდე 2024-03-02 2024-03-02
GEO GEO B-13 Ch 2024 2024-02-23 2024-03-02
GEO GEO G-9 Ch 2024 2024-02-23 2024-03-02
GEO GEO G-13 Ch 2024 2024-02-23 2024-03-02
GEO FIDE WORLD CUP U12 Girls
GEO ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი “ზამთარი - 2024” 6 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 2024-02-22 2024-02-28
GEO ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი “ზამთარი - 2024” 8 წლამდე გოგონათა შორის 2024-02-22 2024-02-28
GEO ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი “ზამთარი - 2024” 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2024-02-22 2024-02-28
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 2024-02-24 2024-02-25
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 2024-02-24 2024-02-25
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III თანრიგზე 2024-02-24 2024-02-25
GEO IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-02-24 2024-02-24
GEO V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-02-24 2024-02-24
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III თანრიგზე 2024-02-24 2024-02-25
GEO Women's Match Tournament. Georgia - Azerbaijan 2024-02-27 2024-03-02
GEO Nana Ioseliani Women Cup (Blitz) 2024 2023-02-21 2023-02-22
GEO Nana Ioseliani Cup (Blitz) 2024 2023-02-21 2023-02-22
GEO Setanta Sports - ის შიდა ჩემპიონატი 2024-02-19 2024-02-19
GEO II თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-02-17 2024-02-17
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი II კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-02-17 2024-02-18
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უფროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე) 2024-02-17 2024-02-18
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-02-17 2024-02-18
GEO IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-02-17 2024-02-17
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უმცროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე) 2024-02-17 2024-02-18
GEO FIDE WORLD CUP U8 Boys
GEO FIDE WORLD CUP U12 Boys
GEO FIDE WORLD CUP U8 Girls
GEO FIDE WORLD CUP U10 Boys
GEO FIDE WORLD CUP U10 Girls
GEO II-III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-02-10 2024-02-10
GEO IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-02-10 2024-02-10
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი II კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-02-10 2024-02-11
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უფროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე) 2024-02-10 2024-02-11
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-02-10 2024-02-11
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-02-10 2024-02-11
GEO V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-02-10 2024-02-10
GEO Batumi beginners 2024-02-10 2024-02-10
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უმცროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე) 2024-02-10 2024-02-11
GEO Georgian 83rd Championship 2024-01-29 2024-02-07
GEO Tbilisi U10 Boys Championship 2024-02-01 2024-02-07
GEO Tbilisi U10 Girls Championship 2024-02-01 2024-02-07
GEO IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-02-03 2024-02-03
GEO V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-02-03 2024-02-03
GEO III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-02-03 2024-02-03
GEO იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 13 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2024-01-27 2024-02-04
GEO იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 11 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2024-01-27 2024-02-04

Torneos de ajedrez en otros países