Chess tournaments in Georgia

Chess tournaments in Georgia, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
GEO FIDE WORLD CUP U10 Boys
GEO FIDE WORLD CUP U12 Girls
GEO FIDE WORLD CUP U12 Boys
GEO FIDE WORLD CUP U10 Girls
GEO საქართველოს გუნდური ჩემპიონატი ჭადრაკში რელიგიურ ორგანიზაციებს შორის 2024-05-28 2024-05-29
GEO Tbilisi U7 Ch Boys 2024-05-28 2024-06-04
GEO Tbilisi U7 Ch Girls 2024-05-28 2024-06-04
GEO საკვალიფიკაციო შეჯიბრება
GEO მემორიალი რეზო დადიანი 70 12 წლამდე ჭაბუკებს შორის 2024-05-27 2024-05-28
GEO მემორიალი რეზო დადიანი 70 8 წლამდე ჭაბუკებს შორის 2024-05-27 2024-05-28
GEO მემორიალი რეზო დადიანი 70 12 წლამდე გოგონებს შორის 2024-05-27 2024-05-28
GEO მემორიალი რეზო დადიანი 70 8 წლამდე გოგონებს შორის 2024-05-27 2024-05-28
GEO 17th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2024" 2024-07-16 2024-07-24
GEO სტუდფესტი 2024 (Women) 2024-06-27 2024-06-27
GEO სტუდფესტი 2024 (Open) 2024-06-27 2024-06-27
GEO N41 სკოლის ჩემპიონატი ჭაბუკთა შორის 2024-05-25 2024-05-26
GEO N41 სკოლია ჩემპიონატი გოგონათა შორის 2024-05-25 2024-05-26
GEO IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-05-25 2024-05-25
GEO V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-05-25 2024-05-25
GEO საქართველოს დამოუკიდებლობის დღისადმი მიძღვნილი ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში - ფოთი 2024-05-26 2024-05-26
GEO დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლის XI შიდა ტურნირი 2024-05-26 2024-05-26
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უფროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე) 2024-05-25 2024-05-26
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-05-25 2024-05-26
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი II კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-05-25 2024-05-26
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უმცროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე) 2024-05-25 2024-05-26
GEO N41 სკოლის ჩემპიონატი 3-4 კლასელთა შორის 2024-05-25 2024-05-26
GEO N41 სკოლის ჩემპიონატი 1 კლასელთა შორის 2024-05-25 2024-05-26
GEO GEO G-12 Ch 2024 2024-05-16 2024-05-24
GEO GEO B-12 Ch 2024 2024-05-16 2024-05-24
GEO GEO G-16 Ch 2024 2024-05-16 2024-05-24
GEO GEO B-16 Ch 2024 2024-05-16 2024-05-24
GEO FIDE WORLD CUP U8 Boys
GEO FIDE WORLD CUP U8 Girls
GEO GEO B-08 Ch 2024 2024-05-16 2024-05-24
GEO GEO G-08 Ch 2024 2024-05-16 2024-05-24
GEO საჭადრაკო მემორიალი რევაზ დადიანი 70 ტურნირი 10 წლამდე ჭაბუკებს შორის 2024-05-29 2024-05-30
GEO Bank of Georgia Corporate Championship - Final 2024-05-19 2024-05-19
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-05-18 2024-05-19
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-05-18 2024-05-19
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი II კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-05-18 2024-05-19
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უფროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე) 2024-05-18 2024-05-19
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უმცროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე) 2024-05-18 2024-05-19
GEO საჭადრაკო სკოლა ,,ლაზიერის გამბიტის“ ღია ჩემპიონატი რაპიდში U8 2024-05-18 2024-05-19
GEO III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-05-18 2024-05-18
GEO IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-05-18 2024-05-18
GEO v თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2024-05-18 2024-05-18
GEO Bank of Georgia Corporate Championship
GEO საქართველოს დამსახურებული მწვრთნელის გურამ ჭანტურიას ღია რესპუბლიკური ტურნირი 12 და 14 წლამდე (სწრაფი ჭადრაკი - რაპიდი) 2024-05-11 2024-05-12
GEO საქართველოს დამსახურებული მწვრთნელის გურამ ჭანტურიას ღია რესპუბლიკური ტურნირი 8 და 10 წლამდე (სწრაფი ჭადრაკი - რაპიდი) 2024-05-11 2024-05-12
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი II კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2024-05-11 2024-05-12

Chess tournaments in other countries