Chess tournaments in Georgia

Chess tournaments in Georgia, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
GEO საკავალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე -1 (ჭადრაკის სასახლე) 2019-06-01 2019-06-02
GEO საკავალიფიკაციო ტურნირი III- IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-06-01 2019-06-02
GEO სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 14 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 2019-02-16 2019-02-19
GEO სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 10 წლის ჭაბუკთა შორის 2019-02-16 2019-02-19
GEO სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 10 წლის გოგონათა შორის 2019-02-16 2019-02-19
GEO Poti New Year-2019 Open Blitz 2019-01-05 2019-01-05
GEO ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ღია ტურნირი დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 2019-12-03 2019-12-06
GEO ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 7 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 2019-12-03 2019-12-06
GEO ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 6 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 2019-12-03 2019-12-06
GEO TB Online Ch U8 Boys. წინასწარი შედეგები 2021-09-18 2021-09-24
GEO ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 5 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 2019-12-03 2019-12-06
GEO 22nd European Team Chess Championship 2019 Women Section 2019-10-24 2019-11-02
GEO ბავშვთა დაცვის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი ბლიც ტურნირი 2019-06-01 2019-06-01
GEO 5 თანრიგი 2019-02-16 2019-02-16
GEO 4 თანრიგი 2019-02-16 2019-02-16
GEO ღია ტურნირი (რაპიდი) 2019-02-16 2019-02-17
GEO ქვემო ქართლის ჩემპიონატი რაპიდში 07 წლამდე ასაკის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 2019-02-16 2019-02-16
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-03-23 2019-03-24
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2019-03-23 2019-03-24
GEO Open Blitz Youth Chess Tournament European Week of Sport 2019-09-29 2019-09-29
GEO 4 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2019-06-01 2019-06-01
GEO გლდანის სასკოლი ჩემპიონატი 9 წლიან გოგონებს შორის 2019-06-01 2019-06-01
GEO ბავშვთა დღისადმი მიძღვნილი საჭადრაკო ტურნირი დამწყები ჯგუფი 2019-05-31 2019-05-31
GEO ბავშვთა დღისადმი მიძღვნილი საჭადრაკო ტურნირი მოსამზადებელი ჯგუფი 2019-05-31 2019-05-31
GEO 5th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2019" Open BLITZ 2019-07-11 2019-07-11
GEO 5 თანრიგი 2019-03-23 2019-03-23
GEO 4 თანრიგი 2019-03-23 2019-03-23
GEO 3 თანრიგი 2019-03-23 2019-03-23
GEO Telavi Open-14 (Rapid) 2019 2019-06-01 2019-06-02
GEO Telavi Open-10 (Rapid) 2019 2019-06-01 2019-06-02
GEO Telavi Open-8 (Rapid) 2019 2019-06-01 2019-06-02
GEO Maia Chiburdanidze Cup - 2019 (Open U/16) 2019-10-01 2019-10-09
GEO Maia Chiburdanidze Cup - 2019 (Open U/12) 2019-10-01 2019-10-09
GEO Maia Chiburdanidze Cup - 2019 (Open U/10) 2019-10-01 2019-10-09
GEO Maia Chiburdanidze Cup - 2019 (Girls U/10) 2019-10-01 2019-10-09
GEO Maia Chiburdanidze Cup - 2019 (Open U/08) 2019-10-01 2019-10-09
GEO Maia Chiburdanidze Cup - 2019 (Girls U/08) 2019-10-01 2019-10-09
GEO Kvemo Kartli Rapid Championship U18 2019-03-23 2019-03-23
GEO 3-4 თანრიგი 2019-03-23 2019-03-23
GEO TB Ch U10 Girls 2019-03-23 2019-03-29
GEO TB Ch U10 Boys 2019-03-23 2019-03-29
GEO Maia Cup (Open-A, Rapid) 2019 2019-09-05 2019-09-06
GEO Tbilisi Sunday (Blitz-03) 2019-02-17 2019-02-17
GEO Nona Cup (Rapid) 2021 - Open 2021-09-13 2021-09-16
GEO Nona Cup (Rapid) 2021 - Women 2021-09-13 2021-09-16
GEO 5 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2019-06-01 2019-06-01
GEO გლდანის სასკოლი 9 წლამდე ასაკის ვაჟთა შორის 2019-06-02 2019-06-02
GEO Tbilisi Sunday (Blitz-12) 2019-06-02 2019-06-02
GEO საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგი 2019-06-02 2019-06-02
GEO 14th Poti International Chess Festival A Open 2019-07-13 2019-07-20

Chess tournaments in other countries