Chess tournaments in Mongolia

Chess tournaments in Mongolia, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
MGL "Thursday" Rapid 2020-09-09 2020-09-09
MGL "Thursday" Blitz 2020-09-10 2020-09-10
MGL ТӨВ АЙМГИЙН "ЗУУН МОД-88" ШАТРЫН КЛУБИЙН НЭРЭМЖИТ АНХДУГААР ТЭМЦЭЭН 2020-09-19 2020-09-20
MGL "Asian Online Nations Cup" Mongolian Qualifiers OPEN 2020-09-19 2020-09-20
MGL "Asian Online Nations Cup" Mongolian Qualifiers Women 2020-09-19 2020-09-20
MGL ТӨВ АЙМГИЙН "ЗУУН МОД-88" ШАТРЫН КЛУБИЙН НЭРЭМЖИТ АНХДУГААР ТЭМЦЭЭН 2020-09-19 2020-09-20
MGL Mongolian National Chess Day 2020-09-22 2020-09-28
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 15-18 НАС ОХИД 2020-09-26 2020-09-26
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 13-14 НАС ХӨВГҮҮД 2020-09-26 2020-09-26
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 13-14 НАС ОХИД 2020-09-26 2020-09-26
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 15-18 НАС ХӨВГҮҮД 2020-09-26 2020-09-26
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 7-8 НАС ОХИД 2020-09-26 2020-09-27
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 11-12 НАС ХӨВГҮҮД 2020-09-26 2020-09-27
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 9-10 НАС ОХИД 2020-09-26 2020-09-27
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 11-12 НАС ОХИД 2020-09-26 2020-09-27
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 6 НАС ХҮРТЭЛ ХӨВГҮҮД 2020-09-26 2020-09-27
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 6 НАС ХҮРТЭЛ ОХИД 2020-09-26 2020-09-27
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 9-10 НАС ХӨВГҮҮД 2020-09-26 2020-09-27
MGL МҮЭ-ИЙН СОЁЛЫН ТӨВ ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ "ЦАГААН БЭРС-2020" ӨСВӨРИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 7-8 НАС ХӨВГҮҮД 2020-09-26 2020-09-27
MGL Шатар сонирхогч-2020А 2000 2020-09-26 2020-09-27
MGL Шатар сонирхогч-2020А.1800 2020-09-26 2020-09-27
MGL ҮЙЛДВЭРЧНИЙ ЭВЛЭЛ - ЭВ НЭГДЭЛ СПОРТ НААДАМ ШИЛЖИН ЯВАХ ЦОМ шатрын тэмцээн 2020-10-02 2020-10-02
MGL ҮЙЛДВЭРЧНИЙ ЭВЛЭЛ - ЭВ НЭГДЭЛ СПОРТ НААДАМ ШИЛЖИН ЯВАХ ЦОМ шатрын тэмцээн 2020-10-02 2020-10-02
MGL "Алтан Намар-2020" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн U8 2020-10-03 2020-10-04
MGL "Алтан Намар-2020" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн U14 2020-10-03 2020-10-04
MGL "Алтан Намар-2020" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн U12 2020-10-03 2020-10-04
MGL "Алтан Намар-2020" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн U10 2020-10-03 2020-10-04
MGL FRIDAY NIGHT BLITZ-VI FIDE RATED 2020-10-09 2020-10-02
MGL СМ.Н.Энхнасангийн нэрэмжит тэмцээн. Үндсэн ангилал 2020-10-10 2020-10-11
MGL FRIDAY NIGHT BLITZ-VI FIDE RATED TOURNAMENT 2020-10-09 2020-10-09
MGL СМ.УШ.ФИДЕ дасгалжуулагч Н.Энхнасангийн нэрэмжит ахмадын тэмцээн 2020-10-10 2020-10-11
MGL СМ.Н.Энхнасангийн нэрэмжит тэмцээн. Үндсэн ангилал 2020-10-10 2020-10-11
MGL НИЙСЛЭЛИЙН ЭРҮҮЛ МЭНДИЙН БАЙГУУЛЛАГЫН АШТ 2020 ЭМЭГТЭЙ 2020-10-10 2020-10-10
MGL МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 7-8 нас Охид 2020-10-17 2020-10-18
MGL МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 7-8 нас Хөвгүүд 2020-10-17 2020-10-18
MGL МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 13-18 нас Хөвгүүд 2020-10-17 2020-10-18
MGL МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 11-12 нас Хөвгүүд 2020-10-17 2020-10-18
MGL МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 13-18 нас Охид 2020-10-17 2020-10-18
MGL МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 9-10 нас Хөвгүүд 2020-10-17 2020-10-18
MGL МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 11-12 нас Охид 2020-10-17 2020-10-18
MGL МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 6 хүртэлх нас Хөвгүүд 2020-10-17 2020-10-18
MGL МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 9-10 нас Охид 2020-10-17 2020-10-18
MGL МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 6 хүртэлх нас Охид 2020-10-17 2020-10-18
MGL Highspeed Lcd эрэгтэй 2020-10-23 2020-10-23
MGL Highspeed Lcd эмэгтэй 2020-10-23 2020-10-23
MGL Монголын тээвэр, холбоо, газрын тосны ажилтны ҮЭ-үүдийн холбоо-Эрэгтэй 2020-10-23 2020-10-23
MGL Худалдаа хөгжил 2020-10-24 2020-10-24
MGL МУ-ын Аварга, ОУШүүгч Найдангийн Намжилын нэрэмжит ахмад шатарчдын тэмцээн 65+ Түргэвчилсэн тоглолтын Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2020-10-23 2020-10-23
MGL Сэлэнгэ аймгийн өсвөрийн шатарчдын аварга шалгаруулах тэмцээн 2020 6 хүртэл нас эрэгтэй 2020-10-23 2020-10-23
MGL Сэлэнгэ аймгийн өсвөрийн шатарчдын аварга шалгаруулах тэмцээн 2020 15-16 нас эрэгтэй 2020-10-23 2020-10-23

Chess tournaments in other countries