Chess tournaments in Czech Republic

Chess tournaments in Czech Republic, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
CZE 3. Open Bohumín 2020 - "B-mládež" 2020-07-18 2020-07-26
CZE 3. Open Bohumín 2020 - "Blitz" 11. Memoriál Ivana Jankovce, Krajský přebor MKŠS 2020-07-25 2020-07-25
CZE Šachový turnaj mládeže na závěr sezóny 2021-06-14 2021-06-14
CZE TEPLICE OPEN 2021 International Chess Tournament / Regional Chess Championship 2021-06-05 2021-06-13
CZE Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2021, Praha 2021-06-11 2021-06-13
CZE Krajský přebor SŠS v rapid šachu mládeže 2021, H10 2021-06-19 2021-06-19
CZE Krajský přebor SŠS v rapid šachu mládeže 2021, H12 2021-06-19 2021-06-19
CZE Krajský přebor SŠS v rapid šachu mládeže 2021, H14 2021-06-19 2021-06-19
CZE Oblastní přebor železničářů v šachu 2021 2021-06-11 2021-06-12
CZE Turnaj Špuntů 2021, kategorie předškoláci + 1. třída 2021-06-12 2021-06-12
CZE Open Siroke Trebcice 2021-06-12 2021-06-12
CZE Turnaj špuntů 2021, kategorie 5. třída a starší 2021-06-12 2021-06-12
CZE Turnaj Špuntů 2021, kategorie 2. + 3. třída 2021-06-12 2021-06-12
CZE Turnaj Špuntů 2021, kategorie 4. třída 2021-06-12 2021-06-12
CZE Letní šachové Pardubice 2020 A. zápas Navara - Michalík, rapid 2020-07-30 2020-07-30
CZE 40. Palučinská šachová škola Rozřazovací turnaj rapid 2020-07-27 2020-07-27
CZE Letní šachové Pardubice 2020 A. zápas Láznička - Nguyen, rapid 2020-07-30 2020-07-30
CZE Letní šachové Pardubice 2020 C. turnaj legend 2020-07-30 2020-07-30
CZE Letní šachové Pardubice 2020 A. zápas Láznička - Nguyen, blitz 2020-07-30 2020-07-30
CZE Letní šachové Pardubice 2020 A. zápas Navara - Michalík, blitz 2020-07-30 2020-07-30
CZE Letní šachové Pardubice 2020 D. Zápas ženy - junioři v rapidu 2020-07-30 2020-07-30
CZE FIDE Open České Budějovice 2021-07-01 2021-07-09
CZE LT Studenov 2020 uvodni turnaj 2020-07-25 2020-07-25
CZE LT Studenov 2020 Piškvorky 2020-07-28 2020-07-28
CZE Pax Vobiscum 2020 2020-07-31 2020-07-31
CZE LT Studenov 2020 B0 Holanďany 2020-07-31 2020-07-31
CZE LT Studenov 2020 turnaj AB 2020-07-25 2020-07-31
CZE Přebor Černé v Pošumaví Šachového klubu Olympia 2020 2020-08-01 2020-08-01
CZE Žalý 2020 Rapid 2 (výběrový) 2020-07-23 2020-07-30
CZE Memoriál Petra Macha v bleskovém šachu 2020-08-01 2020-08-01
CZE Letní šachové Pardubice 2020 A. zápas Navara - Michalík 2020-07-28 2020-08-01
CZE Žalý 2020 Rapid 2020-07-20 2020-07-21
CZE Letní šachové Pardubice 2020 A. zápas Láznička - Nguyen 2020-07-28 2020-08-01
CZE Letní šachové Pardubice 2020 2020-07-28 2020-08-01
CZE Rapid v Praze 1.8.2020 2020-08-01 2020-08-01
CZE Hospodský šachový turnaj Horní Skrýchov 2020-08-02 2020-08-02
CZE Letní šachový tábor Hřebečníky 2020 Bleskový turnaj 2020-08-01 2020-08-01
CZE 7-th Easter Amateur Chess OPEN- 2.-5.4.2021 2021-04-02 2021-04-04
CZE Letní šachové Pardubice 2020 E. Bleskový turnaj 2020-08-02 2020-08-02
CZE Hospodský šachový turnaj Horní Skrýchov 2019-08-03 2020-08-02
CZE Žalý 2020 - miniblicák 2020-07-19 2020-07-19
CZE Struharov 2.8.2020 2020-08-02 2020-08-02
CZE Zahájovací turnaj Beskydka 2020 2020-08-02 2020-08-02
CZE 10. Memoriál Jana Kováře - Turnaj je hraný jako přebor Zlínského kraje v rapid šachu 2020-08-02 2020-08-02
CZE Pokémonová liga v dámě 2020-08-02 2020-08-03
CZE Pokémonová liga dvojic 2020-08-02 2020-08-03
CZE Letní šachový tábor Hřebečníky 2020 Hlavní turnaj - skupina E 2020-08-03 2020-08-03
CZE Letní šachový tábor Hřebečníky 2020 Hlavní turnaj - skupina F 2020-08-03 2020-08-03
CZE Letní šachový tábor Hřebečníky 2020 Hlavní turnaj - skupina C 2020-08-03 2020-08-03
CZE Letní šachový tábor Hřebečníky 2020 Hlavní turnaj - skupina D 2020-08-03 2020-08-03

Chess tournaments in other countries