|
Memoriál Lubomíra Gillara - starší žáci |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
XV. aprílový turnaj |
2024-04-09 |
2024-05-02 |
|
Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2024 skupina A |
|
|
|
Krajské kolo přeboru škol 1.-5. třída (KHŠS) |
2024-03-19 |
2024-03-19 |
|
Krajské kolo přeboru škol 6.-9. třída (KHŠS) |
2024-03-19 |
2024-03-19 |
|
Krajské kolo přeboru škol střední (KHŠS) |
2024-03-19 |
2024-03-19 |
|
Základní turnaj 2023/2024 |
2023-10-31 |
2024-03-26 |
|
Přebor Prahy družstev středních škol 2024 |
2024-03-26 |
2024-03-26 |
|
Turnaj přátelství 2024 A |
2024-03-29 |
2024-03-31 |
|
Open Zlaté Hory |
2024-05-01 |
2024-05-01 |
|
I.Divize Jihočeský kraj |
2023-10-29 |
2024-04-24 |
|
EASTER EGG TEPLICE 2024 - FIDE & LOK CZE |
|
|
|
TEPLICE OPEN 2024 / International Chess Tournament |
2024-06-15 |
2024-06-23 |
|
MGSZŠVOŠZ Vsetín, Velikonoční turnaj |
2023-04-03 |
2023-04-03 |
|
MČR do 8 let kategorie H8 |
2024-04-06 |
2024-04-07 |
|
MČR do 8 let kategorie D8 |
2024-04-06 |
2024-04-07 |
|
Městský přebor Brno 2023/2024 |
|
|
|
KP SŠS HD12 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
KP SŠS HD14 |
2024-03-24 |
2024-03-24 |
|
KP SŠS HD10 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
4. Benefiční šachový turnaj 2023/24 |
2024-03-25 |
2024-03-25 |
|
Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2024 skupina B |
|
|
|
Turnaj přátelství 2024 C |
2024-03-29 |
2024-03-31 |
|
Letní šachový tábor Plasy 2024 - seznam účastníků |
2024-02-11 |
2024-02-11 |
|
Přebor Prahy družstev škol II. stupně 2024 finále |
2024-03-25 |
2024-03-25 |
|
Přebor Prahy družstev škol I. stupně 2024 finále |
2024-03-25 |
2024-03-25 |
|
KPDMŽ Litoměřice 2024 sk. A, ÚKŠS |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
15. Memoriál Jana Kováře 21. 04. 2024 |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Otevřené Mistrovství České republiky v šachu amatérů 7. 5. - 12. 5. 2024 |
2024-05-07 |
2024-05-12 |
|
POHÁR města Říčany 2024 OPEN B |
2024-06-29 |
2024-07-06 |
|
Přebor DRUŽSTEV OKRESU Šumperk 23/24 |
2023-11-26 |
2024-03-03 |
|
Krajský přebor ÚKŠS |
|
|
|
Okresní přebor družstev F-M 2023/2024 |
|
|
|
Krajský přebor družstev KHŠS 2023-2024 |
2023-10-29 |
2024-04-14 |
|
ŠSPK - Krajský přebor družstev I. třídy - 2023/24 |
2023-10-29 |
2024-04-14 |
|
Okresní přebor Karviná 2023/2024 - skupina "A" (o postup) |
|
|
|
Okresní přebor Karviná 2023/2024 - skupina "B" (o umístění) |
|
|
|
Regionální soutěž sever Vysočina 2023/24 |
|
|
|
Krajský přebor KŠSV 2023/2024 |
2023-10-22 |
2024-04-14 |
|
Krajský přebor MKŠS 2023/2024 |
2023-10-22 |
2024-04-14 |
|
OP družstev Brno-venkov 2023/24 |
|
|
|
Nadstavbova cast RPD 2023-24 |
2024-02-18 |
2024-03-03 |
|
KS 3.3 PŠS (3. třída) 2023-2024 |
|
|
|
1. liga V 23/34 |
2023-10-22 |
2024-04-14 |
|
Krajský přebor družstev Karlovy Vary 2023-2024 |
2023-10-29 |
2024-04-14 |
|
PDŠS - Krajská soutěž východ 2023/2024 |
2023-10-29 |
2024-04-14 |
|
Jihomoravský krajský přebor I. třídy 2023-2024 |
2023-10-22 |
2024-04-14 |
|
Hodonínský okresní přebor I.tř. 2023/24 - finále |
|
|
|
PDŠS - Krajský přebor I 2023/2024 |
2022-10-09 |
2023-04-02 |
|
PDŠS - Krajská soutěž západ 2023/2024 |
2023-10-29 |
2024-04-14 |