|
lV Dərəcə Turniri 29.30.31 Mart Sumqayıt 0553692203 |
|
|
|
Chess Master Nərimanov Komanda Yarışı 4 oğlan+1 qız Martın 15.16.17 0505808087 |
|
|
|
Chess Master Nərimanov lll Dərəcə Yarışı 8.9.10 mart 0505808087 |
|
|
|
UpGrade chess club 4 dərəcə təsnifat turniri 30,31,mart,07 aprel 2024-cü il (2007-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı), saat 15.00-da Wt (050) 3988340, |
2024-03-30 |
2024-04-07 |
|
UpGrade chess club 3 dərəcə təsnifat turniri 30,31,mart,07 aprel 2024-cü il (2007-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı), saat 15.00-da Wt (050) 3988340, |
2024-03-30 |
2024-04-07 |
|
UpGrade chess club 2 dərəcə təsnifat turniri 30,31,mart,07 aprel 2024-cü il (2007-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı), saat 15.00-da Wt (050) 3988340, |
2024-03-30 |
2024-04-07 |
|
2000-dək KLASSİK REYTİNQLİ turnir ŞAH&mat klubunda 13-19 mart Qeydiyyat üçün: WP:+99450-239-10-39 (ad, soyad, fide kod) |
|
|
|
8 yaşadək qizlar arasında Bakı birinciliyi Final RŞK 22-26 mart 2024 saat 10.00 wt 050 561 07 63 |
2024-03-12 |
2024-03-12 |
|
8 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi Final RŞK 22-26 mart 2024 saat 10.00 wt 050 561 07 63 |
2024-03-22 |
2024-03-26 |
|
AHİTA: sınaq İHQ-2 (2016-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı)"Novruz Bayramı"na həsr olunmuş turniri. 20-22 mart 2024-cü il, saat 10.00-da. Əlaqə: (055) 402 04 49 |
2024-03-20 |
2024-03-22 |
|
Kişilər arasında Azərbaycan çempionatı (1- ci dəstə) 11-19 mart 2024 saat 14.30 Püşk atma 10 mart saat 14.30 da RŞK 050 319 17 81 050 561 07 63 |
2024-02-25 |
2024-02-25 |
|
AHİTA: IV dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz Bayramı"na həsr olunmuş təsnifat turniri. 20-23 mart 2024-cü il, saat 10.00-da. (055) 402 04 49 |
2024-03-20 |
2024-03-23 |
|
AHİTA: III dərəcə (2008-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz Bayramı"na həsr olunmuş təsnifat turniri. 20-23 mart 2024-cü il, saat 13.00-da. (055) 402 04 49 |
2024-03-20 |
2024-03-23 |
|
AHİTA: II dərəcə (2008-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz Bayramı"na həsr olunmuş təsnifat turniri. 20-23 mart 2024-cü il, saat 13.00-da. (055) 402 04 49 |
2024-03-20 |
2024-03-23 |
|
"Chesstour Azerbaycan 2024" reyting 1800 rapid turniri 23 mart 2024 saat 15.00 Gənc İstedadlar Şahmat Klubu WhatsApp 055 353 69 00 Uzvluk haqqi 20 AZN |
2024-03-01 |
2024-03-01 |
|
"Chesstour Azerbaycan 2024" reyting rapid turniri 22 mart 2024 saat 14.00 Gənc İstedadlar Şahmat Klubu WhatsApp 055 353 69 00 Uzvluk haqqi 20 AZN |
2024-03-01 |
2024-03-01 |
|
Novruz Turniri-Zaqatala (B qrupu) |
2024-03-14 |
2024-03-19 |
|
Novruz Turniri- Zaqatala (A qrupu) |
|
|
|
PREMIER SCHOOL OF CHESS 12 YAŞADƏK UŞAQLAR ARASINDA NOVRUZ TURNİRİ, 24 MART |
2024-03-24 |
2024-03-24 |
|
PREMIER SCHOOL OF CHESS III DƏRƏCƏ TURNİRİ 29 MART SAAT 16:00, 30-31 MART 13:00 |
2024-03-29 |
2024-03-31 |
|
PREMİER SCHOOL OF CHESS, II Dərəcə turniri, 28,29,30,31 Mart |
2024-03-28 |
2024-03-31 |
|
PREMİER SCHOOL OF CHESS III və IV dərəcə turniri, 29, 30, 31 MART |
2024-03-29 |
2024-03-31 |
|
"Təhsil" RİM-in 3 nömrəli rieougişm PHŞ şahmat üzrə təsnifat turniri IV dərəcə. 16-18 mart 2024-cü il |
2024-03-16 |
2024-03-18 |
|
AĞ AT ŞAHMAT KLUBU 4CÜ DƏRƏCƏ YARIŞI 23-24MART 0555819998 |
2024-03-15 |
2024-03-15 |
|
AĞ AT ŞAHMAT KLUBU 3CÜ DƏRƏCƏ YARIŞI 23-24 MART 0555819998 |
2024-03-15 |
2024-03-15 |
|
4-cü dərəcə turniri ŞAH&mat klubunda 22-25 mart 11:00 Qeydiyyat üçün: WP:+99450-239-10-39 |
2024-02-02 |
2024-02-09 |
|
3-cü dərəcə turniri ŞAH&mat klubunda 22-25 mart 11:00 Qeydiyyat üçün: WP:+99450-239-10-39 |
2024-02-02 |
2024-02-09 |
|
2-ci dərəcə turniri ŞAH&mat klubunda 22-26 mart 11:00 Qeydiyyat üçün: WP:+99450-239-10-39 |
2024-02-02 |
2024-02-09 |
|
REYTİNQLİ BLİTZ 20 mart 15:00 ŞAH&mat klubunda Qeydiyyat üçün +99450-239-10-39 (fide kod) Üzvlük - 20 AZN |
2023-11-19 |
2023-11-19 |
|
2000-dək REYTİNQLİ RAPİD 21 mart 11:00 ŞAH&mat klubunda Qeydiyyat üçün +99450-239-10-39 (fide kod) Üzvlük - 20 AZN |
2024-03-21 |
2024-03-21 |
|
14 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 12-20 mart 2024 saat 10.00 RŞK Id kod mütləqdir |
2024-03-05 |
2024-03-05 |
|
16 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 12-20 mart 2024 saat 10.00 RŞK Id kod mütləqdir |
2024-03-05 |
2024-03-05 |
|
14 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 12-20 mart 2024 saat 10.00 RŞK Id kod mütləqdir |
2024-03-05 |
2024-03-05 |
|
4 N=li İOEUGİŞM 3 dərəcə yarışı |
2024-03-15 |
2024-03-18 |
|
4 N=li İOEUGİŞM 4 dərəcə yarışı |
2024-03-15 |
2024-03-18 |
|
4 N=li İOEUGİŞM 2 dərəcə yarışı |
2024-03-15 |
2024-03-18 |
|
Qazax-Tovuz RTI, Şəmkır rayon TS və Şimkir rayon UGİŞM-nin birgə təşkilatçılığı ilə "Novruz" birinciliyi. A qrupu Əlaqə 050 552-50-72 |
2024-03-16 |
2024-03-18 |
|
Qazax- Tovuz RTİ, Şəmkir rayon TS və Şəmkir rayon UGİŞM-nin birgə təşkilatçılığı ilə "Novruz" birincili. B qrupu. Əlaqə 050-552-50-72 |
2024-03-16 |
2024-03-18 |
|
SURAXANI ŞAHMAT MƏKTƏBİ III DƏRƏCƏ 22,25,26 MART SAAT 14:00 TEL: 050-272-00-86 |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
SURAXANI ŞAHMAT MƏKTƏBİ II DƏRƏCƏ 22,23,25,26 MART SAAT 14:00 TEL: 050-272-00-86 |
2024-03-22 |
2024-03-22 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" Rapid Turnir (10min+5sec) 7 aprel saat 14:00 Diqqət! Mükafat fondu iştirakçıların sayından ASILI OLMAYARAQ 3200 AZN |
2024-04-07 |
2024-04-07 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" Rapid Turnir (15min+3sec) 6 aprel saat 14:00 Diqqət! Mükafat fondu iştirakçıların sayından ASILI OLMAYARAQ 3200 AZN |
2024-04-06 |
2024-04-06 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" I dərəcə yarışı 20-21-27-28-29 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-29 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" III dərəcə 20-21-27 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-27 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" II dərəcə 20-21-27 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-27 |
|
"GADIR GUSEINOV Chess School" IV dərəcə 20-21-27 aprel |
2024-04-20 |
2024-04-27 |
|
Novruz Cup, U16 classic rating tournament 22-28 March 2024 |
2024-03-22 |
2024-03-28 |
|
Məmmədyarovlar Şahmat Məktəbi (II) dərəcə uğrunda təsnifat turniri 16-17 Mart |
|
|
|
Məmmədyarovlar Şahmat Məktəbi (III) dərəcə uğrunda təsnifat turniri 16-17 Mart |
|
|
|
Məmmədyarovlar Şahmat Məktəbi (IV) dərəcə uğrunda təsnifat turniri 16-17 Mart |
|
|