Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM Շախմատի տան արագ շախմատ մրց․ /4-րդ փուլ/ ՇՏ 2023-12-03 2023-12-03
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար-Սիսիան 2023-12-03 2023-12-10
ARM Գեղարքունիքի մարզի 1-ին կարգի մրցումներ 2023-12-02 2023-12-06
ARM Աբովյան ԳԱՎԱԹ-2023
ARM Վայոց Ձորի 3 կարգի որակավորման մրցաշար 2023-11-25 2023-12-03
ARM Եղեգնաձորի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար , Նոր Հաճն
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար , Նոր Հաճն
ARM 4րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ջերմուկում 2023-11-25 2023-11-26
ARM Winter-2023 2023-12-04 2023-12-12
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար /ՀՇԱ/ 2023-12-04 2023-12-12
ARM Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2023-12-05 2023-12-05
ARM Շիրակի մարզի 2024թ.-ի 1/2 եզրափակիչ/ք. Գյումրի 2023-11-29 2023-12-08
ARM Աշնանային որակավորման մրցաշար 2023թ. 2023-11-27 2023-12-06
ARM Վարդենիկի N1 դպրոցի 2023 թ․ առաջնություն U12.
ARM Վարդենիկի N1 դպրոցի 2023 թ․ առաջնություն
ARM Աջափնյակի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 05-15.12.2023թ
ARM Chess Academy Cup 2023 - II Stage 2023-12-02 2023-12-02
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 2023-12-02 2023-12-11
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 16։00-Նոր Նորք 2023-12-05 2023-12-13
ARM Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ 3-րդ կարգի որակավորում 2023-11-20 2023-11-20
ARM Տ․ Պետրոյանի անվ․շախմատի տուն մ/դ․ Մ-12/2011-2012 2023-12-05 2023-12-14
ARM Տ․Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տուն մ/դ եզր․Մ-8/<2015 2023-12-05 2023-12-14
ARM Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տուն մ/դ եզր․ Մ-10/2013-2014 2023-12-05 2023-12-14
ARM Աջափնյակ շախմատի դպրոցի 1/2 եզրափակիչ մրցաշար 21-30. 11.2023թ.
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար/ՇՏ/ 2023-11-11 2023-11-20
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 2023-11-22 2023-11-30
ARM Ռաֆայել Վահանյանի Գավաթ-2023 2023-11-21 2023-11-30
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 2023-11-22 2023-11-30
ARM 4-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 2023-11-22 2023-11-30
ARM 4-կարգ Նորք-Մարաշ 2023-11-22 2023-11-30
ARM 4 կարգի մրցաշար 2023-11-25 2023-12-02
ARM 2-րդ կարգի մրցաշար. Դավթաշենի շախմատի դպրոց 2023-11-21 2023-11-30
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 2023-11-22 2023-11-30
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 2023-11-22 2023-11-29
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Արաբկիր 2023-11-20 2023-11-29
ARM << Իջևանի շ/դ - ՀՇԱ >> Գավաթ 2023թ․
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Զեյթուն ՇՄՄ-Մ8
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Զեյթուն ՇՄՄ-Մ10
ARM Քաղաք Տաշիր 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2023-11-20 2023-11-29
ARM Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար, ք. Հրազդան 14.11.2023թ. 2023-11-14 2023-11-24
ARM Սարուխանի 4-րդ կարգի մրցումներ 2023-11-14 2023-11-18
ARM ՀՀ Շիրակի մարզի 2024թ.1/8 եզրափակիչ/ք.Գյումրի III կարգայիններ 2023-11-02 2023-11-13
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Քաղաք Մասիս 2023-11-24 2023-11-27
ARM Քաջարան․ 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2023-11-21 2023-11-25
ARM 4րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ջերմուկում 2023-11-25 2023-11-26
ARM Գավառի 4-րդ կարգի մրցումներ 2023-10-28 2023-11-01
ARM Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար 2023-11-13 2023-11-13
ARM Աբովյան, չորրորդ կարգի որակավորման մրցաշար
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - 9 և բարձր - ՀՇԱ 2023-11-14 2023-11-21

Chess tournaments in other countries