Chess tournaments in Armenia

Chess tournaments in Armenia, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Արաբկիր( խումբ 1-ին ,ժամը 14:00) 2021-06-14 2021-06-22
ARM S.Avagyan Memorial - RR 2021-06-05 2021-06-13
ARM 3-րդ կարգ Աջափնյակ 10.06.2021 15.00 2021-06-10 2021-06-17
ARM Կայծակնային հուշամրցաշար նվիրված Անդրանիկ Մարգարյանի 70ամյակին 2021-06-11 2021-06-11
ARM 1-ին կարգ Աջափնյակ 2021-06-10 2021-06-18
ARM Արմավիրի քաղաքի շախմատի դպրոցի առաջնություն 2021-06-07 2021-06-15
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 2021-06-02 2021-06-11
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 2021-06-02 2021-06-11
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. 02/06 - 11/06/2021 թ. (ԴԱՎԹԱՇԵՆ) 2021-06-02 2021-06-11
ARM "Summer 2021" international rating tournament 2021-06-03 2021-06-11
ARM Զեյթուն ՇՄՄ-ի եզրափակիչ մրցաշար 2021-06-02 2021-06-11
ARM Qualifying Tournament G-16 2020-08-05 2020-08-06
ARM Qualifying Tournament B-12 2020-08-05 2020-08-06
ARM Qualifying Tournament G-14 2020-08-05 2020-08-06
ARM Qualifying Tournament B-18 2020-08-05 2020-08-06
ARM Qualifying Tournament B-16 2020-08-05 2020-08-06
ARM Qualifying Tournament B-14 2020-08-05 2020-08-06
ARM Qualifying Tournament G-12 2020-08-05 2020-08-06
ARM ԱՀ տղամարդկանց շախմատի կիսաեզրափակիչ 2020-08-10 2020-08-16
ARM ԱՀ տղամարդկանց շախմատի կիսաեզրափակիչ 2020-08-10 2020-08-16
ARM ԱՀ տղամարդկանց շախմատի կիսաեզրափակիչ 2020-08-10 2020-08-16
ARM ԱՀ տղամարդկանց շախմատի կիսաեզրափակիչ 2020-08-10 2020-08-16
ARM ԱՀ տղամարդկանց շախմատի կիսաեզրափակիչ 2020-08-10 2020-08-16
ARM Tsaghkadzor SF 2020 2020-08-14 2020-08-14
ARM 82nd Armenian Ch. SF 2021-06-02 2021-06-10
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 2021-06-02 2021-06-09
ARM 4-րդ կարգ Աջափնյակ 15.00 Ա.խումբ 2021-06-02 2021-06-09
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(2-րդ խումբ ժամը 16:00)-Նոր Նորք 2021-06-02 2021-06-09
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(1-ին խումբ ժամը 14:30)-Նոր Նորք 2021-06-02 2021-06-09
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 2021-06-11 2021-06-19
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոցի. 3-րդ կարգի մրցաշար (17.03 - 25.03. 2021 թ.) 2021-03-17 2021-03-25
ARM Men qualification tournament 2021-03-22 2021-03-27
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն(16:00) 2021-03-23 2021-03-31
ARM 2021թ․Երևանի շախմատի մ-14տ․ պատանիների առաջնություն 2021-03-24 2021-04-01
ARM Հայաստանի 2021թ. Ա-10 առաջն. 1/2 2021-03-21 2021-03-27
ARM Կայծակնային մրցաշար - կիսաեզրափակիչ - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 2021-03-27 2021-03-27
ARM Որակավորման մրցաշար IV կարգայիններ /Գյումրու շախմատի մարզադպրոց/ 2021-05-13 2021-05-13
ARM Ընտրական մրցախաղ Ա-16 (կայծակնային) 2021-03-30 2021-03-30
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 2021-03-22 2021-03-30
ARM 2021թ․Երևանի շախմատի մ-08տ․ պատանիների առաջնություն 2021-03-24 2021-04-01
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր 2021-03-26 2021-04-03
ARM Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 2-րդ կարգի մրցաշար (05.04 - 14.04.2021 թ.) 2021-04-05 2021-04-14
ARM 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 2021-04-05 2021-04-13
ARM 4-րդ կարգ Բ խումբ Աջափնյակ 2021-04-06 2021-04-14
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 2021-04-08 2021-04-16
ARM ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (15:00) 2021-04-09 2021-04-16
ARM Կայծակնային մրցաշար <<2020 թ.-ի Անմահների հիշատակին>> - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 2021-04-10 2021-04-10
ARM Հայաստանի 2021թ. Ա-18 առաջն. եզրափակիչ 2021-04-15 2021-04-21
ARM 4-րդ կարգ Ա խումբ Աջափնյակ 2021-04-06 2021-04-14
ARM Հայաստանի 2021թ. Ա-14 առաջն. եզրափակիչ 2021-04-14 2021-04-22

Chess tournaments in other countries