Chess tournaments in Estonia

Chess tournaments in Estonia, the chess calendar

Country Chess tournament name Start End
EST 5. Paul Kerese mälestusfestival / Keres Rapid 2024-06-26 2024-06-26
EST 5. Paul Keres Classic Open A 2024-07-22 2024-07-27
EST 5. Keres Classic Open B 2024-07-22 2024-07-27
EST Elva Male 5.etapp
EST Kose valla 2024 meistrivõistlused males 2024-06-29 2024-06-29
EST 58th Ilmar Raud Memorial - Blitz Tournament 2024-07-07 2024-07-07
EST 58th Ilmar Raud Memorial - Rapid Tournament 2024-07-06 2024-07-06
EST 4th Heldur Valgmae Memorial Tournament 2024-07-05 2024-07-05
EST SAAREMAA 52. KARIKATURNIIR MALES 2024-06-26 2024-06-26
EST SAAREMAA NOORTE 41. LAHTISED MALEVÕISTLUSED 2024-06-27 2024-06-30
EST Baltic Military Games 2024 Chess teams 2024-06-27 2024-06-27
EST Baltic Militarty Games Chess 2024 2024-06-26 2024-06-26
EST Suvine malelaager Otepääl Marguse Spordibaasis lõpuvälk I 2024-06-20 2024-06-20
EST Suvine malelaager Otepääl Marguse Spordibaasis lõpuvälk II 2024-06-20 2024-06-20
EST Suvine malelaager Otepääl Marguse Spordibaasis välkturniir
EST Suvine malelaager Otepääl Marguse Spordibaasis turniir D
EST Suvine malelaager Otepääl Marguse Spordibaasis turniir E
EST Suvine malelaager Otepääl Marguse Spordibaasis turniir C
EST Suvine treeningturniir U12
EST Suvine treeningturniir U8 2024-06-16 2024-06-16
EST Suvine malelaager Otepääl Marguse Spordibaasis turniir B
EST Marguse laagri avaturniir II 2024-06-15 2024-06-15
EST Laager turna A 2024-06-16 2024-06-16
EST Suvine treeningturniir U18
EST Marguse laagri avaturniir I 2024-06-15 2024-06-15
EST Tartu Suvi U16 kuni 1250 kiirturniir 2024-06-09 2024-06-09
EST Malemaja välk XIV 2024-04-22 2024-04-22
EST Elva lahtised mv A-grupp
EST Tartu algajate poiste turniir 2024-05-17 2024-05-17
EST Tartu algajate tüdrukute turniir 2024-05-17 2024-05-17
EST Tartu Suvi 2024 välkturniir 2024-07-08 2024-07-08
EST Tartu Suvi 2024 kiirturniir 2024-06-07 2024-06-07
EST Hiiumaa Brewery Open 2024-06-03 2024-06-04
EST XXIV Tõrva– Helme XXII harrastusmaletajate turniir Rein Leppiku mälestuseks 2024-05-31 2024-06-02
EST V Coop Saaremaa Chess Festival Rapid 2024-06-01 2024-06-02
EST Lastekaitsepäeva kiirturniirid
EST Lastekaitsepäeva kiirturniirid B ja C
EST Lastekaitsepäeva kiirturniirid
EST Lastekaitsepäeva kiirturniirid E (u6)
EST V Coop Saaremaa Chess Festival Blitz 2024-05-31 2024-05-31
EST Tartu Kesklinna kooli meistrivõistlused
EST 10. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2024 STOKKERi auhindadele (IX etapp) C 2024-05-17 2024-05-17
EST Lydia Barbot de Marny 3.mälestusturniir U16 2024-05-26 2024-05-26
EST Lydia Barbot de Marny 3.mälestusturniir U10 2024-05-26 2024-05-26
EST Lydia Barbot de Marny 3.mälestusturniir U12 2024-05-26 2024-05-26
EST Lydia Barbot de Marny 3.mälestusturniir 2024-05-26 2024-05-26
EST Keila linna kiirturniir 2024-05-26 2024-05-26
EST 10. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2024 STOKKERi auhindadele (IX etapp) A 2024-05-17 2024-05-17
EST Paul Kerese tänava XII maleturniir 2024-05-25 2024-05-25
EST Paul Kerese tänava XII maleturniir - noorteturniir 2024-05-25 2024-05-25

Chess tournaments in other countries