Torneos de ajedrez en Armenia

Torneos de ajedrez en Armenia, el calendario de ajedrez

País Nombre del torneo de ajedrez Inicio Fin
ARM Կոտայքի մարզի պատանիների առաջնություն մինչև 14 տարեկաններ
ARM Կոտայքի մարզի պատանիների առաջնություն մինչև 12 տարեկաններ
ARM 4-րդ կարգի մրցաշար - Դավթաշենի շախմատի դպրոց 2024-02-21 2024-02-29
ARM Կոտայքի մարզի պատանիների առաջնություն մինչև 10 տարեկաններ
ARM Կոտայքի մարզի պատանիների առաջնություն մինչև 8 տարեկաններ
ARM Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինչև 12տ. 2024-02-20 2024-02-29
ARM Լոռու մարզի մինչև 10տ. առաջնություն 2024-02-20 2024-03-01
ARM Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինչև 8տ․ 2024-02-19 2024-02-19
ARM Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինչև 10տ․ 2024-02-20 2024-02-29
ARM 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար․ Կապան 2024-02-23 2024-02-23
ARM Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2024-02-26 2024-03-06
ARM Աջափնյակի շախմատի դպրոցի 1/4 եզրափակիչ մրցաշար Բ խումբ
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 2024-02-26 2024-03-06
ARM Աջափնյակի շախմատի դպրոցի 1/4 եզրափակիչ մրցաշար Ա խումբ
ARM Լոռու մարզի մինչև 14տ. առաջնություն 2024-02-20 2024-03-01
ARM Լոռու մարզի մինչև 12տ. առաջնություն 2024-02-20 2024-03-01
ARM Լոռու մարզի մինչև 16տ. առաջնություն 2024-02-08 2024-02-08
ARM Լոռու մարզի մինչև 16տ. աղջիկների առաջնություն 2024-02-20 2024-03-01
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Բ - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 2024-02-21 2024-02-29
ARM Աղջիկների առաջնություն/ք. Գյումրի Կարգ չունեցողներ 2024-02-19 2024-02-19
ARM Աղջիկների առաջնություն/ք.Գյումրի IV կարգայիններ 2024-02-19 2024-02-19
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Արաբկիր 2024-02-20 2024-02-28
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Զեյթուն ՇՄՄ
ARM Լոռու մարզի մինչև 8տ. առաջնություն 2024-02-20 2024-03-01
ARM 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ 2024-03-04 2024-03-13
ARM 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Ա(Մ-8տ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 2024-02-21 2024-02-29
ARM Եղեեգնաձորի 3 կարգի որակավորման մրցաշար 2024-02-24 2024-02-26
ARM Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 2024-03-07 2024-03-07
ARM Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ 2024-03-07 2024-03-07
ARM SPRING 2024 2024-03-04 2024-03-13
ARM Արագ շախմատ մրցաշար/ՇՏ 2024-02-25 2024-02-25
ARM Արարատի մարզի պատանիների առաջնություն,մինչև 16 տարեկաններ 2024-02-17 2024-02-24
ARM Հրանտ Բաղդագուլյանին նվիրված թիմային հուշամրցաշար-Գորիս համայնք 2024-02-25 2024-02-25
ARM Արարատի մարզի պատանիների առաջնություն,մինչև 10 տարեկաններ
ARM Արագածոտն մարզի պատանիների առաջնությունը Մ10 տղ.
ARM Արագածոտն մարզի պատանիների առաջնություն Մ8 տղ.
ARM 4-րդ կարգ Նորք-Մարաշ
ARM 4-րդ կարգի մրցաշար-Սիսիան 2024-02-24 2024-03-03
ARM Սամվել Մատինյանի 2-րդ հուշամրցաշար 2024-02-24 2024-02-24
ARM Կայծակնային շախմատի մրցաշար - ՀՇԱ - 24.02.2024 2024-02-23 2024-02-23
ARM Արարատի մարզի պատանիների առաջնություն,մինչև 14 տարեկաններ 2024-02-17 2024-02-24
ARM Արարատի մարզի պատանիների առաջնություն,մինչև 8 տարեկաններ 2024-02-17 2024-02-24
ARM Արարատի մարզի պատանիների առաջնություն,մինչև 12 տարեկաններ 2024-02-17 2024-02-24
ARM Պատանիների առաջնության երևանյան ընտրական փուլ- Մ14 Տղ․ 2024-02-15 2024-02-23
ARM Պատանիների առաջնության երևանյան ընտրական փուլ- Մ12 Տղ․ 2024-02-15 2024-02-23
ARM Պատանիների առաջնության երևանյան ընտրական փուլ- Մ10 Տղ․ 2024-02-15 2024-02-23
ARM Պատանիների առաջնության երևանյան ընտրական փուլ- Մ08 Տղ․ 2024-02-15 2024-02-23
ARM 14th Karen Asrian Memorial 2024-04-24 2024-05-02
ARM Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի II կարգայիններ 2024-02-14 2024-02-23
ARM ՀՀ ԶՈՒ շախմատի թիմային առաջ․ եզր․ փուլ 2024-02-20 2024-02-23

Torneos de ajedrez en otros países